Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Cestovní pojištění+asistenční služba

Autor Tomáš539 
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
22. 04. 2021 10:40
Petře, to POV-ko do toho takto nemůžeš počítat... To zaplatíš i za 30 let staré auto s hodnotou rovnající se ceně paliva v nádrži smoking smiley
Navíc to POV-ko máš ještě nižší díky souběhu s havarijkem...
Sice Vyškov, kategorie 65+, ale 2,0... za to POV-ko samostatně sehnat a aby to nebylo holé?
Tím, že jsi si to nechal zlikvidovat z havarijka, tak jsi na havarijku přišel o bonus...
Držím palce při vyjednávání u konkurence thumbs up
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
22. 04. 2021 10:45
Bessy .. a ty starej kameraman nemáš v autě kamery ??? Slavkov .. a za 1 drobnou havárku jako přijdeš o veškeré bonusy ??

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
22. 04. 2021 11:24
... chlapi, jednak ... ťukanec ze zadu způsobil někdo jiný a bohužel bez uzardění odjel z parkoviště před supermarketem ... ale mimo jiné pro takové případy platím havarijko ...
... Pavle ... o POV mi nejde, ať mi je klidně ze 3.182,- Kč zvednou na 4.000,- ...
ale jak můžou havarijní pojištění, které je k uvedenému POV ...
... zvednout z 8.300,- ... na 23.007,- Kč ... na celkem 26.189,- Kč ... ?

smileys with beer
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
22. 04. 2021 11:35
Píšu snad něco takového?
Napsal jsem, že přišel o bonus na HAVARIJKU... nebo tam vidíš něco o POV-ku? U těch havarijek to mají pojišťovny odstupňováno různě...
U POV-ka bude záležet, kolik tam má bonus / bezeškodních měsíců, samozřejmě mu za "nehodu" něco odečtou, ale i tak může být na maximu. Vypadá to, že slevu tam na POV stále má, sice Vyškov, 65+, ale 2.0, zase to měl asi holé (odtah, skla atd.), protože k tomu měl havarijko...
Nebo to možná uhrál na vandalismus... a POV-ka se to vůbec nedotkne smoking smiley
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
22. 04. 2021 12:45
... uvidíme, jak to dopadne jinde ... výběr nechám na kamošovi, který má makléřskou spol. ...
každopádně chci opět PR plus havárko ...

smileys with beer



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bessy (22. 04. 2021 15:14).
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
24. 04. 2021 08:12
... konečně mi z Generali, Česká pojišťovna přišel finální návrh pojištění na našeho Superba, rok výroby 2012 ...
povinné ručení Comfort ... 10.285,- Kč .. (možnost s variantou Start / 8.297,- Kč ... Standart / 8245,- Kč ... 9.385,- Kč ... )
havarijní poj. All Risk ... 24.675,- Kč
připojištění za skla a škoda způsobena kunou ... 1.880,- Kč
........................................................................................................
celková roční pojistka ... 36.839,- Kč (za auto v hodnotě cca 180.000,- Kč ... )

... neberte to ...

smileys with beer
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
24. 04. 2021 09:14
Neumíš vyjednávat, u mě za 2 přívěsné vozíky, 2 převozáky na koně, 1 moto, 1 auto 1,6l, 3 auta 2,2l, havarijní tedy jen na jedno, celková roční cena je půlka tvé.... grinning smiley
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
24. 04. 2021 09:59
Bessy napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ... konečně mi z Generali, Česká pojišťovna přišel
> finální návrh pojištění na našeho Superba, rok
> výroby 2012 ...

Pokud chceš dobrou cenu na jedno auto tak bych řešil přes nějaký e pojištění a podobně, ceny pak vidíš hned.
Většinou to dopadá tak že každý rok musíš měnit pojišťovnu protože stálej zákazník je většinou moc nezajímá ,a všechny výhody má zákazník kterej přechází od konkurence.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
24. 04. 2021 10:12
... vyjednávat budu ... ale nikdy už ne s Generali Česká pojišťovna ...

smileys with beer
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
24. 04. 2021 10:13
fmodel napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Většinou to dopadá tak že každý rok musíš měnit
> pojišťovnu protože stálej zákazník je většinou moc
> nezajímá ,a všechny výhody má zákazník kterej
> přechází od konkurence.

K přechodu je stejně potřeba včas (6 týdnů před) nebo "nestandardně" vypovědět stávající smlouvu... a většinou od nich přijde zajímavá nabídka smoking smiley
... nebo odchod jinam grinning smiley

P.S. Pokud člověk nechce jenom cálovat jejich požadavky na neustále rostoucí výnosy pro akcionáře, tak naprosto shodně je potřeba přistupovat k dodavatelům energií, mobilním operátorům atd.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
24. 04. 2021 10:22
... to navýšení o 25.400,- Kč ... k loňským 11.400,- Kč ... mi tam asi přihodili za pojištění jejich letadla ... za 4 jejich roční pojistné bych měl tohle auto ještě jednou ...

smileys with beer



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bessy (24. 04. 2021 10:23).
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
24. 04. 2021 13:10
Uzavírám pouze povinné, ale na každý rok nové (po vypovědi většinou lepší cena), nebo potom u někoho jiného.
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
24. 04. 2021 16:14
Také tak. Pojištění řeším na běžné provozní auto přes klick. Přijde výroční dopis, nakakám se, zvednu telefon, smlouva se vypoví a uzavře nová. Někdy opět u stejné pojišťovny, kolikrát i levněji, než předešlý rok. Veterány mám řešené jinak, již léta u stejné pojišťovny.
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
24. 04. 2021 18:33
V ponděli jsem pojistil Superba r. 2014 u Allians povinný+havarijka za 14561kč spoluučast 10000,baliček Max. zahrnuje všechny osoby,přírodní události.požár,výbuch,poškození zvířetem,kuna,krádeř,vandalismus,všechny skla.
U Generali mám octavku jen povinný 9848kč.
Přes klick,e-pojistění to bylo dražší,tak jsem šel na pobočku.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
24. 04. 2021 19:58
Možná by bylo vhodné u toho spíš psát objem motoru, místo plátce a kolik měsíců je tam bonusu...
Jinak jsou to naprosto neporovnatelná hausnumera...
smileys with beer

Např. rozdíl mé pojistky při trvalém bydlišti Praha vs.firemním Slavkov u Brna je rozdíl mnoha tisíců CZK smoking smiley
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
24. 04. 2021 22:27
Nejdražší oblast,bez bonusu,2Tdi.
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
25. 04. 2021 09:26
To je raketa VW T5, 2,5l platím podstatně měně
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
25. 04. 2021 09:36
... příští týden dám vědět, za kolik se podařilo přes makléře to PR a havárko na 2021/2022 udělat ...
Š Superb 2,0 TDi, 103 kW, 4x4 kombi, r.v. 2012 ... najeto 240.000 km ... ( v roce 2020 vyplaceno pojistné cca 20 tis. Kč za poškození nezjištěným řidičem na parkovišti před supermarketem) ...

celkové pojištění u Generali ČP 2019/2020 ... 11.100,- Kč
celkové pojištění u Generali ČP 2020/2021 ... 11.400,- Kč
celkové pojištění u Generali ČP 2021/2022 ... 36.840,- Kč (návrh totožné pojišťovny)

smileys with beer
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
26. 04. 2021 09:04
Bessy.
Me pred 2 lety nekdo naboural muj na ulici zaparkovany vuz a ujel. Vuz byl havarijne pojisten, skodu 180t. Pojistovna AXA zaplatila a pojistne mi vubec nezvysovali, ani mi nekratili bezeskodne obdobi, kdyz jsem za to evidentne nemohl (mnou nezavinena nehod. Podle me to na tebe jen zkousi.....Jo jeste dulezita vec, na misto jsem privolal dopravni policii, ta nehodu mesic 'setrila' a ten mesic jsem nesmel dat auto do servisu(asi mohl, ale platil bych to asi ze sveho, coz jsem nechtel riskovat). Vyzadej si od pojistovny 'prubeh bezeskodne obdobi' a jestli bude nekraceny, bez jinam. Jestli kraceny bude, tak se zeptej proc.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
26. 04. 2021 09:39
... ladisq ... děkuji, AXA ... já ji neznám, ale snad to bude korektní pojišťovna, byť i pojišťovny musí vydělat ... to Ti ale řeknu, těch 180 tis., to Ti musel udělat buldozer, když navíc Tvé auto nebylo v pohybu ... ale dobře, že jste to tak dořešili ...
... je možný, že to na mě zkouší, tak uvidím jinde ...

smileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (26. 04. 2021 10:37).
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
26. 04. 2021 11:12
AXA nyní dokončila fúzi a je to Uniqa. Mám tam PR včetně připojištění na úraz + všechny skla. Solidní jednání, nyní navýšili o 180,- na rok, zanedbatelné.
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
28. 04. 2021 14:25
Loni v únoru jsem pojišťoval Superba III, r.v. 2016. Najeto 85 000 Km, diesel 140 kW, výbava L+K. Pojišťovna Kooperativa přes makléře, cena komplet HAV + POV těsně pod 20 000,-Kč. Protože celý život ve služebních autech, jsem bez bonusový klient. S UNIQA zkušenosti dobré (majetek, ŽP). S autem se na cenu Kooperativy neuměli dostat o cca 4 000,- Kč.
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
13. 05. 2021 21:46
Superb 3, rv 2017, letos jsem v září dělal přes pobočku ,,JARO" a POV za 3700 (Direct) a HAV za 8.600 (servisní Pojišťovna). Snad nebudu HAV potřebovat, ale reference celkem solidní. A to jsem začínal u České pojišťovny a paní mi vyjela exkluzivní nabídku dohromady na cca 24.000....
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
18. 05. 2021 10:59
Zdravim,
tak len pre info jadranuchtivych Slovakov, chcel som ako každoročne uzatvorit AutoCare u Europassist,
a pani mi oznamila, ze SK SPZ uz, udajne kvuli rentabilite nepojištuji.
Tak se mnou vypekli, copak radi skušení?
M
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
18. 05. 2021 11:45
Maarly ďakujem za info, bola by som nemilo prekvapená v juli, tiež každoročne poisťujeme auto na dovolenku cez nich. Hm tak potom už asi len klasicke pripoistenie k cestovnemu poisteniu. Trochu horšie podmienky ale celkom sa da napriklad UNion , Kooperativa aj ČSOB ponukali pripoistenie vozidla k cestovnemu poisteniu osôb.Ten Union ponukal aj nahradne vozidlo tušim na 10 dni , pôjdem to preskúmať a niečo vyberiem my máme ešte čas 2 mesiace.
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
18. 05. 2021 12:22
Ok, tak daj potom pls vediet, ja mam poistenie posadky od Generali, celorocne.
To AutoCare mi davalo aspon pocit istoty, nikdy som nastastie nevyuzil, ale cenove ok, a videl som ich hodne pri zasahoch v HR, tak zjavne funguju.
O 3 tyzdne som chcel startovat, a, dnes este aj citam, ze Madari robia obštrukcie s tymi našimi zdrapmi potvrdeni o vakcinacii,
predstava "točeno u Rivy" sa nejak začina ...mlžiť...
M
avatar
mdr
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
18. 05. 2021 13:51
Tak Maďari by mali umožniť tranzit aj bez vakcinácie, či nie?
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
18. 05. 2021 13:51
... maarly ... chápu Tě ...
jak už jsem zde psal, byl jsem v šoku, když mi z Generali Česká pojišťovna po loňském celkovém pojistném (ZP a HP) ve výši 11.400,- Kč poslali na další roční pojistné období návrh na náš Superb 2,0 TDi, 103 kW, 4x4 kombi, r.v. 2012 ... najeto 240.000 km ...
... na celkové pojištění (ZP a HP) ... ve výši 36.840,- Kč

... po několika pokusech na různých pojišťovnách jsem vše předal na OK Group a.s. ... a jejich makléři mi ve spolupráci s Kooperativou připravili smlouvu s kvalitními smluvními podmínkami ... celkem (ZP a HP) za 13.499,- Kč ...

smileys with beer
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
18. 05. 2021 18:50
Velice dobrá cena!!!
thumbs up
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
18. 05. 2021 20:08
dyť je to 2012-ctka !
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 55
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.