Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Cestovní pojištění+asistenční služba

Autor Tomáš539 
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
01. 06. 2019 08:36
Řešil někdo třeba píchnuté kolo? Jak rychle dokáže asistenční služba dojet,rezervu nemám a tomu sajrajtu na lepení moc nevěřím, hlavně to potom vyčistit,mám i knoty ale kdyby byla větší díra?
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
02. 06. 2019 12:38
Nesmíš píchnout... Jak říká můj mechanik: vezeš-li hasičák - vyhoříš. Počítášli s tím, že píchneš, píchneš...
02. 06. 2019 16:31
rok 2015, cesta zpět. Dálnice ze Záhřebu do Varaždínu asi něco okolo půlnoci. Došel benzin (kiksl mě palubní počítač a přestal ukazovat spotřebu) v místech dlouhého stoupání před Varaždínem. Měl jsem pojištěnou asistenční službu, zavolal jsem do pojištovny a na druhé straně nějaký němec s lámanou češtinou se mnou vše v 5 min. vybavil. Chtějí vědět:
- číslo pojistky, jméno kdo řídí, vaše telefoní číslo a typ + RZ auta a jakým cizím jazykem se dokážu domluvit a hlavně kde stojím = GPS nebo kilometrovník na dálnici
- pak mě řekl ať počkám, že se mi žlutí andělé z HR sami ozvou.
Do deseti minut volali Chorvati co a jak. Mezitím mě ještě 2x ten čechoněmec sám volal, zda je vše OK.
Za 50 min od nahlášení mě přivezli 2 malé kanystry, spustili blikačky na dálnici a vše obstarali. Já zaplatil akorát tu účtenku za benzin, ostatní šlo na vrub pojišťovny.
02. 06. 2019 16:33
Tak to má být.
03. 06. 2019 06:13
...... jo a jedna zkušenost kamaráda z Čech, když volal anděle u nás. Píchl. Protože měl asistenčku a chtěl ji otestovat, zavolal a vedl s nimi tento rozhovor:
kamarád: Mám problém, nemůžu jet. - asistenčka: Jaký
K - píchl jsem a potřebuji pomoc
A - máte náhradní rezervní kolo? - K - ano
A - jste důchodce nebo invalida? K - ne
A - jste žena nebo blondýna? K - ne
A - tak to si snad dokážete přehodit sám, nebo ne? K - ano, dokážu
A - tak vidíte. Je ještě nějaký problém K - ne
grinning smiley
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
03. 06. 2019 07:47
Taky nemám v autě rezervu jen lepení a loni za česko-slovenskými hranicemi ve směru na Bratislavu cestou do Chorvatska se mi kolem třetí ráno podařilo vyboulit dvě pneumatiky o nějaký předmět na dálnici, naštěstí jsem ještě dojel na odpočívadlo. Volal jsem na pojišťovnu, chtěli číslo pojistky, ale z nějakého důvodu ho tam neměli v evidenci. Říkám, že to není možné, že zkusíme RZ, chlap úplně otráveným hlasem, no jasně, určitě tam bude RZ, když není číslo pojistky. A lup, RZ tam byla, tak hned změnil přístup, začal kmitat. Kde stojím, v jakém směru, kam chci odtáhnout (jestli do SR nebo zpět do ČR), kolik nás jede atp. Pak asi za deset minut volal, že teda jedou z Malacek a poslal mi v smsce odkaz na sledování polohy odtahovky. Pak volal ještě jednou, jestli je vše ok. Odtahovka dojela asi za cca třičtvrtěhodinu, naložila nás a valili jsme do Malacek.

Řekl bych, že mají celkem frmol, jen během té cca půl hodinové cesty volali asi 2x kvůli dalším odtahům. Možná taky záleží na denní době, v noci asi nemají tolik aut k dispozici.

Taky bych se podíval na limity v pojistce, já se třeba vlezl, ale známý už musel doplácet odtah.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 61
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.