Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Cestovní pojištění+asistenční služba

Autor Tomáš539 
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
01. 06. 2023 10:42
Van Čák napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj všem,
> právě mně poslali z Europ Assistance kód na slevu
> 15% na AutoCare: letozacina007. Kód by měl platit
> do 9.6. Pěknou dovolenou :-)


Zdravím všechny- ta nabídka pojištění + sleva tak to musíte číst celé a důkladně-sleva 15% se vztahuje jen na pojištění auta samostatně a když si sjednáte pojištění jako skoro všichni z nás cestovní + auto tak zaplatíte stejně jako auto+ sleva + cestovní-takže jen marketingový tah , žádná sleva se nekoná - nebo vlastně koná , když si sjednáte každé zvlášť - celých 37 kč spinning smiley sticking its tongue out



Upraveno 1krát. Naposledy upravil břeťin (01. 06. 2023 10:55).
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
01. 06. 2023 11:01
Také jsem to zjistil, dělám pojištění a ejhle, slevový kód není kam zadat.spinning smiley sticking its tongue out
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
01. 06. 2023 11:02
ale až si zadáš jen poj.auta tak už ho tam mít budeš...ale bez efektusmiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil filhou (03. 06. 2023 09:19).
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
01. 06. 2023 11:06
To jo, zadal jsem obojí, slevu si mohou nechatspinning smiley sticking its tongue out
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
02. 06. 2023 08:56
Už jsem tu kdesi psal moji peripetii s T5 v rakousku.
Tohle pojištění používám díky vám tady na fóru, už potřetí, ale pravdou je, že vůbec nevím - protože dělám práci, která mě tak unavuje, že už nečtu nikdy žádná malá písmnenka nikde - vůbec nevím, jak je to s tím odtahem. Oprava do 70 tisic na místě stále platí? Díky moc. A omlouvám se předem za to, že nečtu. Četl bych, ale už z toho všeho mám zánět oka.
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
02. 06. 2023 19:52
Nee, odtah do 70k peněz.
Dle dotazů by lidé nejraději přistavit medvěda v plný palbě jako náhradní vozidlo, ubytko v 5* hotelu s full žranicí, nejlépe společnicí navrch, auto opravit ve značkovém servise grátis. To vše nejlépe za tři stovky ročně.
AutoCare používám na dovolenou léta. Neměl jsem možnost zatím využít...ťuk, ťuk, ťuk. Pokud vím, tak nikdo nedokáže nabídnout za ty peníze tolik, co oni. Srovnatelná nabídka od konkurence je minimálně na dvojnásobku peněz, mnohdá ještě podmíněna jiným pojištěním, jako např Kooperativa.
Vím o pár případech z okolí, kteří museli využít a spokojenost, vše na čem se po telefonu domluvili, splněno.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
02. 06. 2023 19:59
Tak AutoCare máme každý rok a doufám že nebude nikdy potřeba.spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
03. 06. 2023 14:29
AutoCare také vždy,dvakrát využito na pneu,bez problémů. Jinak teď také i ze slevou 15%.

MirekŠi
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
03. 06. 2023 17:58
AutoCare ze slevou 15%. ale bez cestovního.confused smiley
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
03. 06. 2023 18:15
AutoCare je na auto, TravelCare cestovní pojišťení... Mail se slevou je jen na AutoCare, nikoli na cestovní. Taky mi to chodí, jako dlouholetému klientovi. Chtěl bys toho moc najednou...
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
04. 06. 2023 19:51
Dobře autocare odtah do 70tis. To může a nemusí vyjít. Na pneu to funguje, že někdo Tě odveze do servisu? OT: záněk oka už ATB sad smiley(
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
04. 06. 2023 20:39
Jsou mobilní pneuservisy.
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
04. 06. 2023 23:10
Jestli se nepletu, Autocare 2.0 zvýšilo limit na 100 000 Kč.
Trochu mě překvapila informace, že buď odtah nebo náhradní auto. Ale při ceně do dvou tisíc za rok už je to vlastně jedno. Když nás dovezou zpět domů s nepojízdným autem, přesedneme do druhého a dovolená začne o den později.
Platím to už pět let v kuse, poslední rok na obě auta a zatím nepoužito...klep, klep.
Řídím se heslem: pojišťuji se proto, aby se nic nestalo. :-)
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
05. 06. 2023 15:56
Klienti Air Bank mají možnost k cestovnímu pojištění přidat i autoasistenci
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
05. 06. 2023 16:52
Smlouva je uzavřena s MAXIMA pojišťovna, a.s. eye popping smiley
Dodavatelem asistenčních služeb a likvidátorem pojistných událostí je společnost AXA ASSISTANCE CZ, s. r. o.
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
05. 06. 2023 20:16
Pobavila mě v podmínkách tato klauzule:
Povinnosti během trvání pojištění
• Dbát na to, aby pojistná událost nenastala.....

Takže když k pojistné události dojde, poruším tím podmínky a........asi nedostanu nic?
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
08. 06. 2023 14:03
Zahájo Kooperativa cestovní + auto mě vyjde prakticky stejně, jak cestovní AXA a Autocare ... tedy pokud beru měsíční, ne roční pojištění , a to u Koop jsou u cestovního dvojnásobné limity

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
12. 06. 2023 18:21
Koukám na autocare a došla mi nabídka tohoto od allianz ALLIANZ nabídka

Má s tím někdo k porovnání z vás zkušenost? Nebo to vypadá na obdobné? Díky za rady.

Iseksone: u té Kooperativy se bavíš o kterých limitech? (verzus Autocare - cestovní jsem totiž také loni zavrhl, zdálo se mi to málo).

Allianz mi na 16 dní cestovní počítá na 1700,- kč cca pro 3 osoby.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
16. 06. 2023 09:20
Nevíte náhodou, jestli lze pojištění od různých poskytovatelů kombinovat? Tj. jakože od Kooperativy si vemu náhradní vozidlo a od Europe Asistance odtah vozu domů?
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
17. 06. 2023 16:04
Ahoj jsme na cestě, ale jsem přesvědčený, že normální pojišťovny používají Europe asistance, při prodeji těch krátkodobých produktů. Vše tomu nasvědčuje. Limity (i když nižší) a ceny i když vyšší, aby na tom "přeprodání" něco bylo smiling smiley
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
17. 06. 2023 19:24
Tak mě tak napadá, jestli někdy vznikne pojištění, které bude nabízet za rozumnou cenu jen to, že při vážné poruše nebo havárii přivezou náhradní vozidlo (aby mohl člověk pokračovat v dovolené) a odvezou porouchané do ČR na domluvené místo, bude to pro onu pojišťovnu zlatý důl.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
18. 06. 2023 07:18
Rosmarinko, proč by to pojišťovny dělali?
Úkony s tím "odtahem"spojené by museli udělat stejně ve všech případech.
Myslím si, že pojištění na měsíc za pětistovku plus minus za to co "nabízejí", je celkem odpovídající. Protože, kdo chce, tak se pojistí a kdo nechce, tak se stejně nepojistí. Protože si myslí, nám se to nemůže stát!
On i ten co se pojistí si myslí to stejné, nám se to nemůže stát, ale "pro jistotu" se pojistím, co kdyby.....Pro klid v duši.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
18. 06. 2023 07:37
Jak jsem zjišťoval tak odtah nebo auto, obojí údajně ne.
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
18. 06. 2023 07:38
Pojišťovny nabízející pojištění auta na cestu stejně musí použít nějakou global společnost už jen proto, aby byli schopni závazkům dostát. Takže ať to nabízí kdokoliv, je to přeprodaná služba.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
18. 06. 2023 13:07
Pavel.R - no, právě. Takže při karambolu zkažená dovolená, jede se domů...
kabinet302 - za jistotu odtahu a náhradního auta by mnozí klidně zaplatili i víc.

Prozatím máme pojištěno, ale jen tak přemítám do budoucna. yawning smiley
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
18. 06. 2023 19:34
......za jistotu odtahu a náhradního auta by mnozí klidně zaplatili i víc.......
A proč platit víc, když za stanovenou cenu v pojištění tyto služby máš už zaplacené. Samozřejmě, když si vybereš odpovídající pojištění. A to doufám máš.
Jaksi tu tvou poznámku nechápu, jaké výhody navíc by přinášelo zaplatit víc.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
18. 06. 2023 20:15
Jistě, auto Ti odtáhnou do ČR, ale náhradní, abys mohl pokračovat na nebo v dovolené, nemáš. O tom byla moje poznámka.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
19. 06. 2023 07:21
Podmínky pojištění všech pojišťoven zrovna prostudované nemám, mám ještě čas hledat "detaily v nabídkách. Ale jestli si dobře vzpomínám, tak vloni jsem u některých (možná jen některé) četl i to náhradní auto v ceně.
Určitě se "detailní znalci" pojištění ozvou a napíší, jestli tuto možnost některá pojišťovna letos nabízí.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
19. 06. 2023 09:20
Dávají dvě možnosti, odtah auta nebo náhradní auto, obojí ne.
avatar
cvt
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
19. 06. 2023 13:48
Potom je to pojištění ale na hlavu. Když si vezmu jiné auto, tak za odtah zaplatím štangli zlata a když odtah, co tam třeba s dětmi budu potom dělat. No mají to dobře vymyšlené...
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 107
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.