Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Živogošče-Blatodrinking smiley

avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
13. 05. 2010 21:59
a když to dělali v únoru, tož už budou nožičky chodit po hlaďoučkých kamínkáchsmileys with beer
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
16. 05. 2010 19:38
Letos jedeme do Blata 15. rok, takže znám tady skoro každý kámen. No a teď nám je rozdrtili.
Sám jsem zvědav, jak bude moře rychle pracovat, nemám rád písek. V každém případě napíši kolem 6.6. zprávu, jak ta pláž vypadá. Doufám, že nebudu moc překvapený.
pekař z Deštné
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 05. 2010 14:08
Tak se letos pridam do rodiny "blaťáků". Loni Porat, letos o par km jizneji do Blata. Tim dekuji Vasnivemukolistovy za tipy (bohuzel bylo plno, ale neco jsem nasel). Takze 5.8. -17.8. v Blatu navidenou! smoking smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
19. 05. 2010 19:25
To Raadek škoda já odjíždím z Blata 4.8 snad příštěthumbs up
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
23. 05. 2010 17:36
Ahojky ,prosba o postřeh od Vás znalých , letos poprvé do Živogošče-mala duba -příjezd 24.6 a odjezd 3.7 - jsou už v tomto termínu v okolí rybářské večery popřípadě dá se koupit od místních čerstvá ryba?Rád si i zachytám , nemáte někdo tip na nějaké to místečko kde se pár mě podobných schází?

Ještě jednou dík Vikis
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
26. 05. 2010 04:34
Blaťáci, tak jsem si přečetl na jiném vlákně ,že do Blata přijede vyděrač.smoking smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
26. 05. 2010 11:19
radek napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Blaťáci, tak jsem si přečetl na jiném vlákně ,že
> do Blata přijede vyděrač.smoking smiley


taky sem koukal..od něho bych si asi nenechal malovat kvartýrthumbs up smiley

Jinak..už se to pomalu blíží a první dovolenkáři už se chystají na cestu do Blata..takže vkládejte informace kdo bude mít připojení k netusmileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (26. 05. 2010 11:21).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
26. 05. 2010 14:15
Hoši,hoši, to byla malá chyba klávesnice. Rosto,po malování kvartýru by jsi chrochtal blahem,že to nemusíš dělat sám. Pustil by jsi jen nějakou kačku navíc.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
26. 05. 2010 14:33
radek napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Blaťáci, tak jsem si přečetl na jiném vlákně ,že
> do Blata přijede vyděrač.smoking smiley


Na jakém vláknu já to nenašelconfused smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
26. 05. 2010 19:08
Pro-hasa54
JIRKA [ Soukromá zpráva ]
Re: Vaše zaměstnání,čím si vyděláváte na Dovolenou?
18. 05. 2010 21:53 Datum registrace: 1 rok nazpět
Příspěvků: 50
Já jsem OSVČ Malíř- vyděrač...... pardon natěrač.
ubytování červenec 2010
01. 06. 2010 19:27
Dobrý den, tak jsem dnes po pár hodinách přečetl celé téma a je rozhodnuto, chci s přítlkyní do Blata a proto bych od vás rád získal kontakty na místa kde jste byli, za to vám předem děkuji, mám zájem o týdenní dovolenou pro 2 někdy mezi 15 a 31.červencem. Případně už jsme se dostal k nabídce od Aleny Škarica a chtěl bych se zeptat na zkušenosti. Moc děkuji. Případné infotrmace prosím do sz nebo na mejl syslik.peta@centrum.cz
Re: ubytování červenec 2010
07. 06. 2010 12:57
Tak jsme po 11 hodinách cesty dorazili do Blata. Cesta přes Slovinsko super, ale v sezoně v sobotu to bude před HR hranicí stát.
No a pláž je stejná jako v loni... Nějaký kámendrtili, ale ten je už v moři, na pláži jsou nové oblázky jako vždy.
Předpověď počasí hlásí jasno, hostů je tu málo.Krása.
Přeji všem pohodovou cestu a příjemný pobyt v Blatě.
Karel
avatar Re: ubytování červenec 2010
07. 06. 2010 13:05
Karle..už mám taky hlášky od Sonji Juran, že to Jugo spláchlo do moře a je to dobré..tak si to uživejte a když tak ještě napiš nebo pošli sem nějaké fotečkysmileys with beer
Re: ubytování červenec 2010
07. 06. 2010 18:14
kare-l napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak jsme po 11 hodinách cesty dorazili do Blata.
> Cesta přes Slovinsko super, ale v sezoně v sobotu
> to bude před HR hranicí stát.
> No a pláž je stejná jako v loni... Nějaký
> kámendrtili, ale ten je už v moři, na pláži jsou
> nové oblázky jako vždy.
> Předpověď počasí hlásí jasno, hostů je tu
> málo.Krása.
> Přeji všem pohodovou cestu a příjemný pobyt v
> Blatě.
> Karel


Ty provokatere ale je fajn že jsi dojel dobře a hezkou dovču já si musím ještě počkat dej mi ve Vagabundu cedulku reserve.smileys with beer
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
08. 06. 2010 11:39
Dobrý den,
Chtěla bych se zetpat jestli někdo nezná ubytování někde v okolí kempu-Dole, byli jsme tam před 10lety a moc se nám tam líbilo tak bychom se tam chtěli vrátit. a jestli by jste mi mohli poslat nějaké foto pláží.
kdyžtak můj email: tejaa@seznam.cz
Děkuji
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
08. 06. 2010 12:16
tejaa..projdi vlákno a fotek tu máš habaděj...
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
09. 06. 2010 20:13
Našel jsem v telefonu dvě fotky z minulého roku, tak se s váma podělím smiling smiley



avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
09. 06. 2010 21:17
... Tony ... že Ty máš telefon ... Sony Ericsson K 800i ... yawning smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
09. 06. 2010 22:32
Bessy neee smiling smiley mám HTC S740.......


a sem letos znova pojedeme

avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
10. 06. 2010 11:38
Pláž na Blatě 10.6.2010 v 6:00hod ráno..dostal sem foto od Sonji Juran při venčení jejího zvěřince grinning smiley....tak to vypadá po tom drcení oblázkůeye popping smiley

Image error
File not found.
open image URL




Upraveno 4krát. Naposledy upravil vasnivykolista (10. 06. 2010 11:57).
jo
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
12. 06. 2010 12:12
Poslušně hlásím, jsem opět zde (v Blatě). Stav pláže odpovídá obrázkům. Nepovedlo se poručit větru a dešti a pracné drcení oblázků je sice vidět i poznat, ale velký třesk se nekonal. Podle informací místních, bylo záměrem udělat vše pro dobro turistů. Placeno to bylo z inkasa tzv. boravišne taxe. Myslím, že největší užitek z celé akce měla firma, která vlastní drtičku na oblázky...
Počasí je podivné - obloha nemá to správné "azuro". Je teplo až horko, do vody se dá po delším přesvědčování i vlézt. Kolem Blata "teče" směrem od Drveniku nějaký mořský proud a přináší poněkud studenější vodu.

P.S.
Doplňuji: Drcené oblázky jsou dosti nepříjemné, pokud se dostanou do bot. Nejsou sice vysloveně ostré, ale... V praxi to vypadá tak, že s drcených oblázků je vytvořen koncentrovaný pruh +1,5m nad hladinou vody a cca -1m pod vodou. Na suché části pláže jsou pomíchané drcené i nedrcené oblázky.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil jo (16. 06. 2010 08:32).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 06. 2010 12:39
Dobrý den,
jedeme letos poprvé na dovolenou k moři a to do Blata. Mám jen jednu (zatím) otázku. Berete si s sebou repelenty???? Jsou tam nějaký potvůrky které je třeba odpuzovat?
Mám z toho hlavu až v pejru a jsem zvědavá co všechno povezeme spátky!!!! Nějak se na to balení netěším. Prosím napište mi někdo kdo to tam znáte. Děkuji Mája
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 06. 2010 13:58
Jestli jedete autem, tak elektrický odpuzovač hmyzu do zásuvky na 220 V uvezete.....a malou lahvičku repelentu taky....a když ne, tak ji tam určitě prodávají....
My byli v Igrane,což je skoro vedle....a v apartmánu byly takové malé sotva viditelné mušky a štípaly jak velké hovada.....
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 06. 2010 14:11
Děkuji moc, jedeme autem tak to teda nabalím. Hned píšu do seznamu.
Přeji pěkný den
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 06. 2010 14:45
Tak komára jsem tam ještě nikdy neviděl ale u vody bejvaj hovada jako všude ale spíše bych si dával pozor na vosy jsou tam agresivnější než unás tak my vozíme Fenistil -ten je odzkoušenej .smoking smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 06. 2010 22:30
dostal sem mejla od starousedlíků na Blatě ohledně pláže vkládám sem vše bez úprav:

Male kaminky, drcene nebo nedrcene, jsou vzdy neprijemni kdyz jse dostanou do bot :-(.
Ten "koncentrovaný pruh +1,5m nad hladinou vody a cca -1m pod vodou" jsou mechanicky drceny kaminky ale nejsou ostry-more a jizni vitr (jugo) zakulatili rozdrcene kameny ( uz jsem ti psala ) a nejsou neprijemne pri chuzi naboso.
V zime byla plaz byla siroka jen 1,5-2 metru, koreny stromu byli venkou a musely se nasypat oblázky. Chceme plaz nebo nechceme? Ja chci.
*********************


zkrátka je to novinka a je potřeba se jí přizpůsobit a jak píše výš tak to není nic nepříjemné, takže se tej pláže nebojmesmileys with beer



Upraveno 3krát. Naposledy upravil vasnivykolista (17. 06. 2010 22:35).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 06. 2010 22:36
no předloni sem komára ani okem nezahlédl...zato loni jich bylo dost ale jenom večer u AP



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (17. 06. 2010 22:49).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 06. 2010 23:17
Neviem ako v HR,ale na ostrove kam ideme tento rok sa vraj dosť vyskytujú osy a domáci proti nim "bojujú" obyčajnou mletou kávou,ktorú nasypú na alobal a zapália.Potom dám vedieť,či to funguje,yawning smiley
P.S.už len tým mi to je sympatické,že to nie je žiadna chémia...,ale repelenty pre istotu berieme tiež.spinning smiley sticking its tongue out
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
18. 06. 2010 09:38
Paráda, tady se člověk aspoň něco dozví. Jedeme už za čtrnác dní a mám z toho hlavu v pejru. Největší strch mám z cesty, protože se čtyřma dětma v autě do bude na mšlu, zvlášť když jedeme přes den, protože švára v noci moc nevidí. Nemáte nějaký recept. Doopravdy jsme nikdy tak dlouho s dětma necestovala. Nejstrší je osm a nejmladšímu devět měsíců. Dík za radu zkušených
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
18. 06. 2010 09:42
tak já jezdím se 3 dětmi a na noc,ale letos to budu taky zkoušet přes den. Uvidíme,nějak je zabavit musím a taky nevím jak.thumbs up
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 206
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.