Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Živogošče-Blatodrinking smiley

avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
07. 08. 2010 06:50
do Strnja nejezdím ale šlapu pěškobusem...ale jestli chceš autem..tož musíš jet po magistrále směrem na Drvenik a tam je odbočka na Strnj...ale to zase nemožeš chlastat...takže rači pěškythumbs up smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (07. 08. 2010 06:53).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
08. 08. 2010 14:18
tak sem se právě dozvěděl, že na Blatě řádili zloději...Jirkovi poslední noc zmizeli z AP všechny věci i s pasama, prachama, všechna elektronika,...zůstal mu pouze mobil se 3 kunama...zrovna je na ambasádě ve Splitě...svině jsou všudeangry smiley



Upraveno 2krát. Naposledy upravil vasnivykolista (08. 08. 2010 14:19).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
08. 08. 2010 18:00
jj, take me prislo info.... usekat ruce a narvat jim je do zadnice.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
08. 08. 2010 19:09
StandaM napsal(a):
-------------------------------------------------------
> jj, take me prislo info.... usekat ruce a narvat
> jim je do zadnice.


šak tobě se to stalo v loni v kempu Dole taky ale hned 1 den při příjezdu
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
08. 08. 2010 20:06
jj, stalo, 3 hod. po prijezdu, ale "pouze" penize, pasy, plat. karta, fotak atd. me zustalo, takze stacilo vybrat dalsi hotovost.

Letos po vypadku el. v kempu a naslednem vynoreni dvou CZ maniku ze stanu jsem se hned dal do hlidky, kdyby nahodou.
Je to na prd asi nejlepsi trezor je auto, to kdyz nekdo vezme, tak je to uz cele v pr... .

Jinak letos pro zmenu nehoda pred Luckem, manik z SK to do me napral.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil StandaM (08. 08. 2010 20:08).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
08. 08. 2010 20:24
Čauky kluci smoking smileytady je supr počásko voda teplá jako kafe smoking smiley co víc si přát .Jj Jirku asi vykradli někdy v noci ale tutově až po pulnoci no zjistil to až ráno ale on vám to asi brzo napíše sám confused smiley A přitom já měl celou noc otevřené velké okno a nic se nám neztratilo smoking smileyale už zavírám
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
08. 08. 2010 20:34
to nechápu...jak tam mohl někdo vlést aniž by si teho někdo všiml nebo se vzbudil..musel jít klasicky předníma dveřma...na záchodě je okno ale pochybuju, že tím malým okýnkem by tam někdo vlezl..max dítě do 5 let....musel jít na tutovku a věděl asi přesně kde co mají a že už mají asi zbaleno na cestu domů ...přece se ta svině nemohla producírovat v noci po AP kdy tam všeci spali a hledat a kramovat ...angry smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
08. 08. 2010 21:07
To nevím ale nefungovalo venkovní osvětlení smoking smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
08. 08. 2010 23:34
Ja som zažil niečo podobné na Korfu. Asi okolo druhej ráno som sa náhodou zobudil a v izbe stál chlapík a otváral šuflík na nočnom stolíku. Pozeral som na neho a myslel som že sa mi to sníva. Až keď som sa začal zdvíhať z postele, tak sa dal na útek. Preskočil balkón, zmizol v tme a už som počul len ako štartuje skúter a prchá. Našťastie nič nezobral, v tom otvorenom šuflíku nič nebolo, ale vo vedlajšom som mal pasy a peňaženku. Nepríjemný zážitok.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
09. 08. 2010 10:15
Ahoj lidi tak jsme doma. Naštěstí jsmme dojeli v pořádku ale bez všeho cenného a bez peněz. Pak napíšu víc.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
09. 08. 2010 21:17
Jirka mi volal byl z toho na větvi ani se nedivím Ros´ta měl štěstí spal před apošem venku ale něco podobného jsem zažil ve Vodici kde udělali nájezd Makedonci a bylo to pro dost lidí kruté. Jinak jsem rád že jsem se setkal v Blatu s Rosťou-kolistou jeho prima ženou a sympatickou Pavlou a i s Jirkou a jeho prima ženou zaskočil jsem i k Edit na kousek řeči Blato je fajn
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
10. 08. 2010 12:51
Kde se stal ten incident?
A jinak souhlasim na 100% - Blato je fajn, uzivame si to tady.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
10. 08. 2010 15:22
Blato je fajn. To souhlasím. Nemůže nikdo za nějakou zlodějskou svini
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
10. 08. 2010 15:38
Zdravím všechny Blaťáky!
Náhodou při brouzdání po internetu a hledání info o Živogošče jsem narazila na toto fórum a musím vám všem poděkovat! (hlavně vášnivému cyklistovi) smiling smiley

Jedem na Blato poprvé na doporučení známého a teprve po přečtení vašich příspěvků se na toto místo těším. Vypadá to na skvělou bandu kterou spojuje jedno: krásné místo pro dovču, na které se viditelně rádi vracíte. Vždy jsme jezdili na ostrov Krk na Malinskou, byli tam asi 6x ,moc spokojení s cenami, plážemi které nejsou přeplněné nabízející spoustu stínu,ale od té doby co jsme si pořídili fenku zlatého retrívra jsme došli ke zjištění že Chorvati na Krku psy nemají rádi, dokonce se jich štítí když jsou v moři! Slyšela jsem. že na jihu je to lepší a díky Sonji Juran zjistila, že se dá přeci jen vzít psa na pláž (i když ne na hlavní):Takže lidi ve středu vyrážím směr Blato, budeme bydlet u Miro Brajkovice č.25.

Budu vám vděčná za jakékoliv informace ohledně rybářských dnů, počasí, ubytka-pokud někdo z vás u Mira Brajkovice bydlel a jestli někdo cestujete se psem budu taky ráda za jakékoli info či radu. Sama se taky poté podělím o zkušenosti.
Od čtvrtka si doufám užijeme dovču v Blatu a pokud potkáte rodinku se zlaťákem - jsme to my, Bolfíci

Jana Bolfi
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
10. 08. 2010 17:21
My jedeme sice do Igrane, ale od Blata je to kousek a už podruhé s námi jedou dva pejsci - mopsíci. Loni jsme tam pejsků viděli poměrně dost, dokonce i stokilovou dogu. Chce to samozřejmě pláž někde v ústraní a to tak, aby jsme neobtěžovali ostatní.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
10. 08. 2010 17:53
Janabolfi..tož Rybářskej večer byl na Blatě 27.7..další bude až za 3 týdny tzn 17.8..protože se to mění po týdnu...Živogošče je ze tří vesniček a v každé je rybářský večer...dostaneš makrelu a 2 dcl vína za 15 kuna....večer začíná ve 20:30 ale na makrelu je potřeba vyrazit už o půl hodky spíš..aby se na tebe dostalo a aby ses vyvarovala fronty...my jsme přišly před 20:00 a stáli jsme asi 5 minut....dále tam hraje skvělá živá hudba jak chorvatské písničky tak i české zejména Maxim Turbulencthumbs up...dále od 21:30 se soutěží o pšrut zavěšený na kládě namazané sádlem..a v přetahování lanem týmů....zkrátka je to fajn večersmileys with beer





Upraveno 3krát. Naposledy upravil vasnivykolista (10. 08. 2010 17:58).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
10. 08. 2010 17:57
Díky za info! jste tu super lidičky jak tak koukám....
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
10. 08. 2010 18:04
JIRKO..je nám všem líto co se tobě i celé rodině přihodilo doufám, že po tej strašnej příhodě jsi nezanevřel na Blato a příští rok se tam objevíš s celou rodinou opět....
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
10. 08. 2010 18:04
V Blatu se ti bude líbit . U Vagabunda dobrý koktejly a vedle u Fredyho dobře vaří.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
10. 08. 2010 18:11
Kokám na fotky, jestli se tam někde nenajdu, 27.7. jsme tam byli. Príma večer, makrela, víno, děti zmrzky.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
10. 08. 2010 18:32
Yrral napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Kokám na fotky, jestli se tam někde nenajdu, 27.7.
> jsme tam byli. Príma večer, makrela, víno, děti
> zmrzky.


tož nekóké a pošli ňákésmoking smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
10. 08. 2010 20:43
Nevíte prosím váv někdo jestli se tam dá platit kartou Visa electron? Benzinky atd.
Díky smiling smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
10. 08. 2010 20:52
Nezanevřel Rosto. Bylo tam hezky. Jen odsud nemáme žádné fotky ani video. To je škoda. Díky za soucítění Rosto. Nikomu bych to nepřál. Ještě že se to nestalo třeba hned druhý den. To bych to mohl sbalit a jet domů. Hlavně že se nikomu nic nestalo ale ty nervy. Policajti na Blatě a pak přejezd s domácím a jedněma Bosnanama co vybrali taky do Makarské vše sepsat. Dvě hodiny to trvalo.Prý ten papír od nich na přejezd dom stačí. Moc se mě to nezdálo a volal jsem jedinným telefonem co mi zůstal na Ambasádu do Splitu co mám dělat. bylo velké štěstí v tom neštěstí,že to ten člověk zvednul a řekl at okiamžitě dojedu že do Slovinska a dál by mě s tím papírem určitě nepustili. Domácí mě půjčil peníze na cestu dom na benzím mýto a nějaké jídlo. Moc díky. Pak jsem jel do toho Splitu kde mi na koleně udělali nové pasy s omezenou platností,nabídli kavu a pítí s občerstvením. Chci podotknout že byla neděle po poledni a pracovní dobu mají od pondělí do pátku. Tam to zabralo další skoro 3 hodky. V 16 hod výjezd domů a cesta probíhala naštěstí už v pohodě a náš malej jí od setmění až dom prospinkal a i doma ještě spal po příjezdu ve 4 ráno až do 9. V pondělí hned po probuzení lítání po občankách ,řidičácích atd.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
10. 08. 2010 21:49
To je šílený, takový zážitek nikomu nepřeju a ještě s dítětem. Aspoň, že jste v pořádku zpátky. Jak se vám do toho apartmáu dostali? Nevěřila bych, že se až tohle stane. sad smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
10. 08. 2010 21:54
to Hanďule
nam dokonce zlodej zavrel naseho maleho psa do kufru aby mel klid na praci a to jsem byl pryc 30min.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
10. 08. 2010 22:04
Přes vstupní dveře. Byly pootevřene kvůli větrání ale taky třeba okýnkem v koupelně ale to má tak 60 na 60
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
10. 08. 2010 22:28
JIRKA napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Přes vstupní dveře. Byly pootevřene kvůli větrání
> ale taky třeba okýnkem v koupelně ale to má tak 60
> na 60


spíš bych řekl, že tak 40x40...je to to malé okénko dole (foceno loni)




Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (10. 08. 2010 22:29).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
10. 08. 2010 22:34
tak jen doufám, že už jsi si smůlu vybral. Ještě jsem se chtěla zeptat - jsou tam i nějací rybáři, kde by se daly koupit rybky?
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
11. 08. 2010 06:31
V tomto ohledu, myslím tím ty zlodějíčky, mají ostrovy výhodu. Ono se z ostrova dost špatně nekontrolovaně utíká a proto už dost dlouho jedině ostrov ( sice trajekty taky něco stojí..ale neberou pasy,mobily,zlaté zuby atd. )
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
11. 08. 2010 13:59
jezdime na blato 9-let nekdy i dvakrat rocne vzdy se psi tri nasi milacci mopes,pekinak,vorisek,je to vzdy super.Letos uz bez pekinacky na jare nam umrela.dobre je s pejsky chodit do cempu jsou tam ruzne plazicky.Na hlavni plazi v sezone muze byt problem,mi jezdime bud zacatek cervna nebo od 15.9 je uz pomerne klid,dobra je take plaz na velke dube psi uplne bez problemu je to i nuda. hlavne europas,doprucene osetreni proti srdecnim cervum.hezkou dovolenou berti a nasi psihot smiley]
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 173
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.