Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Živogošče-Blatodrinking smiley

Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
18. 06. 2010 13:56
Kupte DVD s 2 monitory přidělejte je na opěrky hlavy a pustě jim tam pohádky smoking smiley no a do uší sluchátka a možná budete mít klid .Já už mám tedy velký děti a když vozím ségry deti menší tak mám v autě klid smoking smiley Dnes se dá sehnat už od 3000.- smoking smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
20. 06. 2010 11:24
Zdravím, ráno jsem se vrátil z Ž. - Blata, pár infornací: pláž je tak jak na fotu od kolisty ( ráno i s psem a jeho majitelkou, navzájem se venčícími), kamínky jsou dosti ostré, bez bot i v botě nepříjemnými, s tím si snad moře poradí, jediný efekt je asi skutečně v tom, že si někdo namáz kapsu.
Počasí do pátku až moc horké, voda taková promíchaná,někdy přišel studenější proud, v pátek a v sobotu se mírně ochladilo, byla již větší oblačnost. Ubytování v apart., komáři se začínají objevovat, vosy a turbohovada také, a minimušky, ale pořádně žeroucí, hlavně večer. Takže repelent ev. nějaký komárovník mohu doporučit. Cesta zpět místní bouřky, déšť, a tady kosa jako v Rusku
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
20. 06. 2010 16:57
Fóráci užívající si v Živogošti ,nemějte obavu o svoje zdraví,neboť se mezi Vámi, pohybuje početná výprava zaměstnanců
z Fak.nemocnice Brno-Bohunice.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
20. 06. 2010 19:42
Tak to by tam bylo vyloženě domácí ošetřování.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
20. 06. 2010 21:17
Lubine super díky za infothumbs up
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
20. 06. 2010 22:27
Blahopřeju chorvatskému páru k druhému místu v soutěži Mistrovství Evropy v latinskoamerických tancích, které se tento víkend odehrálo u nás v Ostravě a jehož jsem měl čest se zůčastnit, co by člen orchestru.
sobota 19.6. [www.ceskatelevize.cz]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Luis (20. 06. 2010 22:28).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
01. 07. 2010 18:34
Zdravím všechny "Blaťáky"....
Přestože mi Bláto přirostlo k srdci,tak letos jedu jinam. Jedeme do Drašnice,ale to je jenom kousek vedle.Než sem se stačil rozhoupat,tak už jsem nesehnal ubytování.No,nevadí,snad tam bude tak pěkně jako v Blátíčku.
Mějte se pěkně na dovče, ať nám přeje počasí a cesta ubíhá.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
04. 07. 2010 08:06
Ahojte....Kdyby se někdo "dole" trošičku nudil..... Zdraví R.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
04. 07. 2010 11:26
Radši budu u moře smoking smiley jinak dobrej výlet ale chce to brzo ráno já tam šel až kolem 10 ráno a asi ve 3/4 jsme to vzdali to už bylo hrzný vedrothumbs down
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
04. 07. 2010 11:31

Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
04. 07. 2010 20:13
ja se tam chystam uz tretim rokem :-) ostuda co? snad letos.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
04. 07. 2010 20:53
Standa M smoking smileyproč ostuda já tam taky šel asi až po 3 letech ale chce to vyrazit co nejdřív já to hodně moc podcěnil a to byl pruser měl jsem s sebou malý holky a hlavně bez vody confused smiley dobrou obuv každopádně smoking smileyLetos tam vyrazíme znovu spinning smiley sticking its tongue outholky už jsou velký .
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
04. 07. 2010 21:54
jak se říká..čech není kaktus ..tem musí pítthumbs up smiley..no já sem taky ještě u kapličky nebyl..zatím sme došli jenom ke sklípku..třeba letos dojdem o pár metrů výšsmoking smiley..ale jak tak koukám hoši, šak vy do Blata nejedete..nejste v kalendářuangry smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
04. 07. 2010 22:09
Rosto smoking smileytak mrkni na 1.8 smoking smileyale na kolo zapoměn .thumbs up smiley renonous
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
05. 07. 2010 08:12
dam si 2-3dny aklimacku a pak snad vyslapnu. Vloni jsem stihnul jen Biokovo (autem), vice se me ani nechtelo, jak jsem byl nasr... . :-). Letos bych chtel vodopady v BiH, Dubrovnik, kopecek nad Blatem ... no uvidime jaka bude chut, plany jsou :-)

to vasnivykolista:
uz tam jsem
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
05. 07. 2010 13:38
Jo ,ty vodopády vypadají bombasticky. Ale voda asi bude ne moc koupací.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
05. 07. 2010 14:20
Voda je...no, řekněme velmi osvěžující yawning smiley ...a taky je tam silný proud, plavete..plavete...a stejně fičíte dozadu. Ale za náštěvu rozhodně stojí!
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
05. 07. 2010 18:59
Prý se tam ani žádný vlezný neplatí,jen s parkováním je to prej na štíru.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
05. 07. 2010 21:20
Ne neplatí, dá se tam dojet ze dvou stran, jedna je normál a ta druhá je dost dobrodružná, ale zase není problém s parkingem(teda před 3 lety nebyl) JIRKO, kdyby něco, tak SZ yawning smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
05. 07. 2010 23:54
Tak tam jsem ještě nebyl B!)minulý rok byl Sv.Jure a před.....Mostar tak letos snad ty vodopády smileys with beer Ale do BIH se mi teda už moc nechce ,samej polda a silnice uplně na srač.u .Nevím jak letos ale nějak to dopadne cool smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
14. 07. 2010 22:45
Tak za 19 dní už budem zase tady smileys with beer snad tam někoho poznám a dáme pokec a snad i drinking smiley smoking smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 07. 2010 18:42
Zdravíčko, hlásím počasí v Blatě - speciálně pro renonnouse smileys with beer, vzduch dnes kolem 36 a voda 28 st. - měřeno vlastnoručně s teploměrem asi 3 m od břehu na pláži v kempu Dole. Ahoj
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 07. 2010 18:47
Tony díky smileys with beer tak teplota je skoro jako u nás ,vzduch 34 a voda v bazénu 29 smoking smileymomentálně těd po slabší bouřce ,jaký tam máš připojení na net?Tak užívej a dej si jedno za mě thumbs up
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 07. 2010 20:11
jj, moc povzbudiva informace, je videt, ze predpovedi se moc verit neda:-) doufam, ze voda vydrzi
v utery rano uz tam budu nalozeny:-).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 07. 2010 21:05
StandaM napsal(a):
-------------------------------------------------------
> jj, moc povzbudiva informace, je videt, ze
> predpovedi se moc verit neda:-) doufam, ze voda
> vydrzi
> v utery rano uz tam budu nalozeny:-).


no ona ta předpověď taková měla být pro dnešek...ale od zítřka má být změna počasí mluvil sem s mou domácí přes skype týden má být ještě jakž trakž kolem 30°C...a podle dlouhodobé předpovědi na kterou se dívám od 25 má být kolem 23°C a v noci 15°C

takže zétra vyrážíme a v Pondělí v 8:00 hlásíme příjezd na Blatosmileys with beer
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 07. 2010 21:07
ještě že ty dlouhodobé předpovědi jsou značně nepřesné.... Nestraš!!
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 07. 2010 21:10
a copak ty taky razíš do Blata?
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 07. 2010 21:44
vasnivykolista napsal(a):
-------------------------------------------------------
> StandaM napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > jj, moc povzbudiva informace, je videt, ze
> > predpovedi se moc verit neda:-) doufam, ze voda
> > vydrzi
> > v utery rano uz tam budu nalozeny:-).
>
>
> no ona ta předpověď taková měla být pro
> dnešek...ale od zítřka má být změna počasí mluvil
> sem s mou domácí přes skype týden má být ještě
> jakž trakž kolem 30°C...a podle dlouhodobé
> předpovědi na kterou se dívám od 25 má být kolem
> 23°C a v noci 15°C
>
> takže zétra vyrážíme a v Pondělí v 8:00 hlásíme
> příjezd na Blatosmileys with beer


To snad nééééeye popping smiley A jak má bejt od 2.8 ? Nevíš smileys with beer
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 07. 2010 22:44
ja koukam sem odkaz
a more

jinde zas porad 30-34°C, nechame to osudu. Jezdim porad ve stejny termin a vzdy druha pulka pobytu je studenejsi.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
18. 07. 2010 16:39
tak za hodinu razímesmileys with beer..mějte se
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 188
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.