Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Živogošče-Blatodrinking smiley

avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
18. 07. 2010 17:06
Ahoj, včera tu bylo fakt hrozně. Dnes vzduch cca 32 a voda 28. Lehce pofukuje.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
18. 07. 2010 20:06
V CZ (vysocina) kolem 16°C konecne se ochladilo:-) doufam, ze v HR bude rozumne teplo a voda jak pises.
Zitra vyrazim.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
18. 07. 2010 20:12
StandaM napsal(a):
-------------------------------------------------------
> V CZ (vysocina) kolem 16°C konecne se ochladilo:-)
> doufam, ze v HR bude rozumne teplo a voda jak
> pises.
> Zitra vyrazim.

Taky doufám smoking smileyBrandýs n/Labem 19,5 °C Já ale až 1.8 smoking smiley Tak kluci pište a pište a hodte nějaký foto .
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
18. 07. 2010 20:20
bohuzel ja ti info nepodam. Ja prijizdim domu a ty odjizdis. Notas si sebou neberu. Leda SMS.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
19. 07. 2010 22:55
StandaM ok smoking smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil renonous (21. 07. 2010 17:27).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 07. 2010 09:45
Prosím o radu. Na netu na předpovědi počasí je Makarská, resp. Živogošče jednoznačně nejstudenější z celého chorvatského pobřeží... :-( Nevíte, jak to je doopravdy? Mám z toho trochu strach :-( Jedeme letos od 4. - 15. 8 do Blata. Nevíte jaké tam bude počasí? Děkuju moc. Winní
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 07. 2010 13:16
Jezdím tam vždy začátkem srpna a nikdy tam nebylo méně než 30°C smoking smileyTakže kabáty klidně nechejte doma a určitě tam bude jako vždy pařák jako k...a smoking smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 07. 2010 13:55
Souhlasím s Renonousem. Ikdyž - všechno má své ale.....V roce 2008 na přelomu července a srpna přišla bura, a po ní bylo chladněji, ale to není tak důležité, protože to pořád bylo celkem fajn, ale moře se promíchalo, a do moře v Živogošče pak 3 dny lezli jen ti odkojeni Baltem.To vám ale nikdo, ale vůbec nikdo dopředu neřekne - jak to bude s počasím doopravdy, můžem mluvit jen o pravděpodobných předpokladech......křišťálovou věšteckou kouli bohužel nemáme.
Trochu jsem se zabývala porovnáváním teplot moře - ráda mám moře teploučké - a při porovnáních v průběhu jednoho dne jsem třeba zjistila:
1. Moře v Gradacu bylo teplejší než v Drašnicích.
2. Moře v ID -- jih - bylo o něco málo teplejší než v Živogošče, ale parádní teplota byla v zátočkách směrem k pevině na Hvaru, a to skoro hned za přejezdem od Sučuraje, pokračovalo to Pokrivenikem - tam byla parádní - atd. Kupodivu byla již studenější v Mudri Dolac. Proto miluji Hvar směrem k pevnině. Dá se tam nekonečně dlouho pobývat ve vodě.
3. Samozřejmě že byl podstatný rozdíl Ruskamen, sice velmi příjemná teplota, ale Lopar na Rabu - řekla bych termálek, ale tam je to pochopitelné plytkou vodou.

To jsou mé postřehy, omlouvám se, že na tomto vláknu, ale tak nějak to na sebe navazovalo. Vynahrazuji červnovým pohledem do Blata:

Zdraví R.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 07. 2010 22:49
Rero thumbs up tak snad je to už OK smoking smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
23. 07. 2010 09:04
Tak díky moc ;-) Už se těším na ten pařák jako k...a :-D
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
25. 07. 2010 10:23
zdravim vsechny..dnes je jasno 30 fouka bura takze na plazi neni ani noha..vcera byly vlny jak svina..vsichni si zablbli..more bylo 28..ale dneska se ochladilo aspon o 5 stupnu...je tu fajn...dnes prijel hasa54..mejte sesmileys with beer
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
25. 07. 2010 17:38
čau, včera voda 29, dnes odpoledne 16 - opět vlastnoručně změřeno, ani nevíte, jak jsem se musel obětovat, abych do té vody vlezl alespoň po kolena.



Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
25. 07. 2010 18:16
Tony .. to snad nééé confused smiley tak to tam ale hodně rychle znovu ohřejte na těch 29 smoking smiley v něděli vyrážím thumbs up smiley kde si tam sehnal připojení ? Můj domácí má pěkmý h...y smoking smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
25. 07. 2010 18:26
renonnous: zjistil jsem,ze domaci ma nezabezpecenou wifi a jak dojde z prace gtak ji zapne. jinak ale jsem zkousel chodit mezi apartmanama s mobilem,ale musim rict ze tady jsou snad vsechny wifi zabezpecene. nektere se daji cracknout,ale to je neeticke a nelegalni...v campu dole by mela byt wifi ale neni a do blata chodime malo.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
26. 07. 2010 22:29
Tony ..dík smileys with beer já nic hledat nebudu smoking smileya ani nevím jak bych to kreknul hot smiley a co počasí ????? prej nic moc confused smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
26. 07. 2010 22:32
renonous: Já se připojoval na wifi síť apartmánů Adriana,která měla signál v pizerii a jejim okolí až k Vagabundovi a heslo bylo (apartmanijure) ale už se mohlo změnit.Pokud zajdeš do pizerie a požádáš je tak ti heslo řeknou.Taky jsem to tak udělal a bylo to v poho a ani za to nic nechtěli.Chodil jsem tam s noťasem telefonovat po skype a v poho šlo i video.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
27. 07. 2010 07:16
Ahoj, nemáte někdo aktuální info o počasí v Blatě a výhled od 4. do 15. 8? Díky moc. Už mám zase depky z předpovědí :-( winní
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
27. 07. 2010 12:57
pavel.k77 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> renonous: Já se připojoval na wifi síť apartmánů
> Adriana,která měla signál v pizerii a jejim okolí
> až k Vagabundovi a heslo bylo (apartmanijure) ale
> už se mohlo změnit.Pokud zajdeš do pizerie a
> požádáš je tak ti heslo řeknou.Taky jsem to tak
> udělal a bylo to v poho a ani za to nic
> nechtěli.Chodil jsem tam s noťasem telefonovat po
> skype a v poho šlo i video.

pavle.k77 -thumbs up Díky za radu smoking smileyVidíš to mě vůbec ale vůbec nenapadlo a že se tam něco nasedíme a utratíme smileys with beer
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
27. 07. 2010 13:47
winni1, ničeho se neboj smoking smiley bude takový vedro že se bude i moře vařit grinning smiley já tam už taky budu smileys with beer
[translate.google.cz]
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
27. 07. 2010 14:45
yawning smiley tak díky za uklidnění, ale já nějak přestávám věřit smiling smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
27. 07. 2010 14:46
PS: Jaké máte zkušenosti s apartmány Adriana? Díky.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
27. 07. 2010 14:51
Nemám nikdy jsem ta nebyl smoking smileychodím pouze okolo ale vypadají dobře mám takovej pocit že je tam i restaurace. Snad je to Adriana smoking smileylepší foto nemám .



Upraveno 1krát. Naposledy upravil renonous (27. 07. 2010 15:07).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
27. 07. 2010 15:30
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
27. 07. 2010 15:56
Na adrianě jsem byl loni, jedu tam i letos. Na tak malý apartmám poměrně drahý, ale jsem tam spokojenej. Uklizečky kmitaj. [www.apartmani-adriana.com].
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
27. 07. 2010 18:37
Díky za info winking smiley Ani jsem nepočítala s tím, že by mi tam někdo uklízel. V apartmánech v Chorvatsku, co jsem zatím byla mi domácí na pokoj nechodili... A ještě se zeptám? Je tam k dispozici v kuchyňce nějaké použitelné nádobí? Kdyby náhodou... :-) Jinak se chystáme především na čerstvé rybky :-)
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
27. 07. 2010 22:37
Jo nějaký nádobí a dvojplotýnkáč tam byl, Jinak pro snídani jsem zaběhl asi 100 nad apartmán. (čerstvé pečivo). Oběd jsme nějak odflákli no a večeře víceméně na LEUTU ( pizzerie patřící k Adrianě ) nebo okolních restaurantech. Občas jsme zašli i vedle do Male duby. Jen jednou jsme zajeli do hypermarketu na Makarské. Fajn byl i výlet naproti na Mlasku a do Sučuraje za 200 kn za čtyřčlenou rodinu . V ceně byla makrela pro každého a láhev vína. Skvělých 16 dní....
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
28. 07. 2010 07:24
Taky to tak nějak plánujeme řešit s jídlem... smiling smiley Děkuju za tip na výlet. Už se moc těším na skvělých 11 dnů smiling smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
28. 07. 2010 10:00
Ahoj,
z apartmánů Adriana mít strach nemusíš.Kuchyně je vybavená dostatečně,parkování úplně bez problémů a domácí prima.
Jenom co mi trošku vadilo,byly noční dýchánky Čechů, ale to asi k dovolené patří.Bohužel posezení bylo přímo pod naším balkónem.
Jinak je to skvělé místo.Všude to máš blízko.
Tak ať Vám přeje počasí a šťastnou cestu.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
28. 07. 2010 10:46
Ahoj, děkuju moc. Snad vyjde i počasí smiling smiley a bude všechno O.K. smiling smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
28. 07. 2010 13:36
Tak víc než noční dýchanky čechů které tam ale při mém pobytu nikdy nepřetáhly půlnoc, mi víc vadilo ranní zásobování Adriany nápoji. Ten cinkot sklinek při skládání do přepravek mě budil každé ráno, ale je to jen takový detail na který jsem si vzpoměl v souvislosti s nočním (ne)klidem.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 200
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.