Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Živogošče-Blatodrinking smiley

avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
13. 05. 2010 21:59
a když to dělali v únoru, tož už budou nožičky chodit po hlaďoučkých kamínkáchsmileys with beer
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
16. 05. 2010 19:38
Letos jedeme do Blata 15. rok, takže znám tady skoro každý kámen. No a teď nám je rozdrtili.
Sám jsem zvědav, jak bude moře rychle pracovat, nemám rád písek. V každém případě napíši kolem 6.6. zprávu, jak ta pláž vypadá. Doufám, že nebudu moc překvapený.
pekař z Deštné
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 05. 2010 14:08
Tak se letos pridam do rodiny "blaťáků". Loni Porat, letos o par km jizneji do Blata. Tim dekuji Vasnivemukolistovy za tipy (bohuzel bylo plno, ale neco jsem nasel). Takze 5.8. -17.8. v Blatu navidenou! smoking smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
19. 05. 2010 19:25
To Raadek škoda já odjíždím z Blata 4.8 snad příštěthumbs up
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
23. 05. 2010 17:36
Ahojky ,prosba o postřeh od Vás znalých , letos poprvé do Živogošče-mala duba -příjezd 24.6 a odjezd 3.7 - jsou už v tomto termínu v okolí rybářské večery popřípadě dá se koupit od místních čerstvá ryba?Rád si i zachytám , nemáte někdo tip na nějaké to místečko kde se pár mě podobných schází?

Ještě jednou dík Vikis
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
26. 05. 2010 04:34
Blaťáci, tak jsem si přečetl na jiném vlákně ,že do Blata přijede vyděrač.smoking smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
26. 05. 2010 11:19
radek napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Blaťáci, tak jsem si přečetl na jiném vlákně ,že
> do Blata přijede vyděrač.smoking smiley


taky sem koukal..od něho bych si asi nenechal malovat kvartýrthumbs up smiley

Jinak..už se to pomalu blíží a první dovolenkáři už se chystají na cestu do Blata..takže vkládejte informace kdo bude mít připojení k netusmileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (26. 05. 2010 11:21).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
26. 05. 2010 14:15
Hoši,hoši, to byla malá chyba klávesnice. Rosto,po malování kvartýru by jsi chrochtal blahem,že to nemusíš dělat sám. Pustil by jsi jen nějakou kačku navíc.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
26. 05. 2010 14:33
radek napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Blaťáci, tak jsem si přečetl na jiném vlákně ,že
> do Blata přijede vyděrač.smoking smiley


Na jakém vláknu já to nenašelconfused smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
26. 05. 2010 19:08
Pro-hasa54
JIRKA [ Soukromá zpráva ]
Re: Vaše zaměstnání,čím si vyděláváte na Dovolenou?
18. 05. 2010 21:53 Datum registrace: 1 rok nazpět
Příspěvků: 50
Já jsem OSVČ Malíř- vyděrač...... pardon natěrač.
ubytování červenec 2010
01. 06. 2010 19:27
Dobrý den, tak jsem dnes po pár hodinách přečetl celé téma a je rozhodnuto, chci s přítlkyní do Blata a proto bych od vás rád získal kontakty na místa kde jste byli, za to vám předem děkuji, mám zájem o týdenní dovolenou pro 2 někdy mezi 15 a 31.červencem. Případně už jsme se dostal k nabídce od Aleny Škarica a chtěl bych se zeptat na zkušenosti. Moc děkuji. Případné infotrmace prosím do sz nebo na mejl syslik.peta@centrum.cz
Re: ubytování červenec 2010
07. 06. 2010 12:57
Tak jsme po 11 hodinách cesty dorazili do Blata. Cesta přes Slovinsko super, ale v sezoně v sobotu to bude před HR hranicí stát.
No a pláž je stejná jako v loni... Nějaký kámendrtili, ale ten je už v moři, na pláži jsou nové oblázky jako vždy.
Předpověď počasí hlásí jasno, hostů je tu málo.Krása.
Přeji všem pohodovou cestu a příjemný pobyt v Blatě.
Karel
avatar Re: ubytování červenec 2010
07. 06. 2010 13:05
Karle..už mám taky hlášky od Sonji Juran, že to Jugo spláchlo do moře a je to dobré..tak si to uživejte a když tak ještě napiš nebo pošli sem nějaké fotečkysmileys with beer
Re: ubytování červenec 2010
07. 06. 2010 18:14
kare-l napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak jsme po 11 hodinách cesty dorazili do Blata.
> Cesta přes Slovinsko super, ale v sezoně v sobotu
> to bude před HR hranicí stát.
> No a pláž je stejná jako v loni... Nějaký
> kámendrtili, ale ten je už v moři, na pláži jsou
> nové oblázky jako vždy.
> Předpověď počasí hlásí jasno, hostů je tu
> málo.Krása.
> Přeji všem pohodovou cestu a příjemný pobyt v
> Blatě.
> Karel


Ty provokatere ale je fajn že jsi dojel dobře a hezkou dovču já si musím ještě počkat dej mi ve Vagabundu cedulku reserve.smileys with beer
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
08. 06. 2010 11:39
Dobrý den,
Chtěla bych se zetpat jestli někdo nezná ubytování někde v okolí kempu-Dole, byli jsme tam před 10lety a moc se nám tam líbilo tak bychom se tam chtěli vrátit. a jestli by jste mi mohli poslat nějaké foto pláží.
kdyžtak můj email: tejaa@seznam.cz
Děkuji
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
08. 06. 2010 12:16
tejaa..projdi vlákno a fotek tu máš habaděj...
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
09. 06. 2010 20:13
Našel jsem v telefonu dvě fotky z minulého roku, tak se s váma podělím smiling smiley



avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
09. 06. 2010 21:17
... Tony ... že Ty máš telefon ... Sony Ericsson K 800i ... yawning smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
09. 06. 2010 22:32
Bessy neee smiling smiley mám HTC S740.......


a sem letos znova pojedeme

avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
10. 06. 2010 11:38
Pláž na Blatě 10.6.2010 v 6:00hod ráno..dostal sem foto od Sonji Juran při venčení jejího zvěřince grinning smiley....tak to vypadá po tom drcení oblázkůeye popping smiley





Upraveno 4krát. Naposledy upravil vasnivykolista (10. 06. 2010 11:57).
jo
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
12. 06. 2010 12:12
Poslušně hlásím, jsem opět zde (v Blatě). Stav pláže odpovídá obrázkům. Nepovedlo se poručit větru a dešti a pracné drcení oblázků je sice vidět i poznat, ale velký třesk se nekonal. Podle informací místních, bylo záměrem udělat vše pro dobro turistů. Placeno to bylo z inkasa tzv. boravišne taxe. Myslím, že největší užitek z celé akce měla firma, která vlastní drtičku na oblázky...
Počasí je podivné - obloha nemá to správné "azuro". Je teplo až horko, do vody se dá po delším přesvědčování i vlézt. Kolem Blata "teče" směrem od Drveniku nějaký mořský proud a přináší poněkud studenější vodu.

P.S.
Doplňuji: Drcené oblázky jsou dosti nepříjemné, pokud se dostanou do bot. Nejsou sice vysloveně ostré, ale... V praxi to vypadá tak, že s drcených oblázků je vytvořen koncentrovaný pruh +1,5m nad hladinou vody a cca -1m pod vodou. Na suché části pláže jsou pomíchané drcené i nedrcené oblázky.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil jo (16. 06. 2010 08:32).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 06. 2010 12:39
Dobrý den,
jedeme letos poprvé na dovolenou k moři a to do Blata. Mám jen jednu (zatím) otázku. Berete si s sebou repelenty???? Jsou tam nějaký potvůrky které je třeba odpuzovat?
Mám z toho hlavu až v pejru a jsem zvědavá co všechno povezeme spátky!!!! Nějak se na to balení netěším. Prosím napište mi někdo kdo to tam znáte. Děkuji Mája
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 06. 2010 13:58
Jestli jedete autem, tak elektrický odpuzovač hmyzu do zásuvky na 220 V uvezete.....a malou lahvičku repelentu taky....a když ne, tak ji tam určitě prodávají....
My byli v Igrane,což je skoro vedle....a v apartmánu byly takové malé sotva viditelné mušky a štípaly jak velké hovada.....
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 06. 2010 14:11
Děkuji moc, jedeme autem tak to teda nabalím. Hned píšu do seznamu.
Přeji pěkný den
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 06. 2010 14:45
Tak komára jsem tam ještě nikdy neviděl ale u vody bejvaj hovada jako všude ale spíše bych si dával pozor na vosy jsou tam agresivnější než unás tak my vozíme Fenistil -ten je odzkoušenej .smoking smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 06. 2010 22:30
dostal sem mejla od starousedlíků na Blatě ohledně pláže vkládám sem vše bez úprav:

Male kaminky, drcene nebo nedrcene, jsou vzdy neprijemni kdyz jse dostanou do bot :-(.
Ten "koncentrovaný pruh +1,5m nad hladinou vody a cca -1m pod vodou" jsou mechanicky drceny kaminky ale nejsou ostry-more a jizni vitr (jugo) zakulatili rozdrcene kameny ( uz jsem ti psala ) a nejsou neprijemne pri chuzi naboso.
V zime byla plaz byla siroka jen 1,5-2 metru, koreny stromu byli venkou a musely se nasypat oblázky. Chceme plaz nebo nechceme? Ja chci.
*********************


zkrátka je to novinka a je potřeba se jí přizpůsobit a jak píše výš tak to není nic nepříjemné, takže se tej pláže nebojmesmileys with beer



Upraveno 3krát. Naposledy upravil vasnivykolista (17. 06. 2010 22:35).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 06. 2010 22:36
no předloni sem komára ani okem nezahlédl...zato loni jich bylo dost ale jenom večer u AP



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (17. 06. 2010 22:49).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 06. 2010 23:17
Neviem ako v HR,ale na ostrove kam ideme tento rok sa vraj dosť vyskytujú osy a domáci proti nim "bojujú" obyčajnou mletou kávou,ktorú nasypú na alobal a zapália.Potom dám vedieť,či to funguje,yawning smiley
P.S.už len tým mi to je sympatické,že to nie je žiadna chémia...,ale repelenty pre istotu berieme tiež.spinning smiley sticking its tongue out
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
18. 06. 2010 09:38
Paráda, tady se člověk aspoň něco dozví. Jedeme už za čtrnác dní a mám z toho hlavu v pejru. Největší strch mám z cesty, protože se čtyřma dětma v autě do bude na mšlu, zvlášť když jedeme přes den, protože švára v noci moc nevidí. Nemáte nějaký recept. Doopravdy jsme nikdy tak dlouho s dětma necestovala. Nejstrší je osm a nejmladšímu devět měsíců. Dík za radu zkušených
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
18. 06. 2010 09:42
tak já jezdím se 3 dětmi a na noc,ale letos to budu taky zkoušet přes den. Uvidíme,nějak je zabavit musím a taky nevím jak.thumbs up
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 206
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.