Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 07. 2011 16:42
prochy napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Kalachu jdeš proti hrozný přesile, Bessyho grupa
> je početná a nepromíjí, ale s tím obkladem dole na
> prasklinu, ač to bylo sprostý, jsi mě pěkně
> rozesmál.grinning smiley

Veľmi úbohé!
Kľudne môžete začať na mňa nadávať,ale takéto nechutnosti iba dokazujú Vašu úbohosť.
Ivka,vykašli sa na to,títo "páni" Ťa nemôžu uraziť.thumbs down
Anonymní uživatel
Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 07. 2011 17:04
,



Upraveno 1krát. Naposledy upravil prochy (13. 01. 2015 07:03).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 07. 2011 17:24
Nie som ani hysterická,ani moralistka-tu ide o elementárnu slušnosť.Jednoducho poznám Ivku osobne a prišlo mi to absolútne nevkusné vtipkovanie na adresu tejto dámy.To je všetko,čo som chcela k tejto veci ešte povedať.Dúfam,že to tak bude pochopené a nespustí to daľšiu lavínu Vašich argumentov o Vašej bezúhonnosti,ktorú Vám naozaj neberiem.Ani p.Kalachovi,ktorý Vám je očividne sympatický.eye rolling smiley
Anonymní uživatel
Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 07. 2011 19:06
Kalachu, myslím, že Tebe velmi dobře charakterizuje úsloví dutý sud nejvíce duní
Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 07. 2011 20:52
Chystáme se 2 pary 14.8. na Hvar, nejlépe na Jelsu, pač loni jsme tam byli na výletě a nemělo to chybu... Chcem jet na blind, tak snad něco seženem... moc s tím nemám zkušenosti smiling smiley kdyby ste něko o něčem věděl, jsem jedno velké ucho smiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 07. 2011 21:05
... takže prvních pár obrázků z ostrova Hvar pro Ty, kteří o ně stojí ... smiling smiley
samozřejmě i pro ty, kteří se baví urážením jiných ... protože pro ně ... musí být tato první dávka z celkem slušně velké galerie fotek
silné kafe na to ... aby nereagovali ... alespoň to je lék na jejich mindráky ... smoking smiley











Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (29. 07. 2011 07:50).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 07. 2011 21:07
... smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (28. 07. 2011 21:10).
Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 07. 2011 09:37
Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 07. 2011 10:38
Bessy,šikula, ale neflákej se a nasyp další dávku fotek........
Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 07. 2011 10:52
Kalachu:
snad každý na tomto foru někdy napsal nějaký příspěvek, který nebyl úplně k tématu (i já), ale vyvážil to dalšími, které ostatním pomohly, nebo dodaly potřebné informace, pro které zde chodíme a pro které toto forum bylo zřízeno a je provozováno.
Pouze od Tebe jsme se zde dočkali doposud pouze nic neříkajících "výkřiků", sprosťáren a urážek a to i k lidem, kterým nesaháš ani po kolena (viz. ivak).
Jen se divím, že admin ještě pořád čeká a nečíní, jelikož to, co tady poslední dobou předvádíš, je sprostota a ubohost toho nejhrubšího zrna.
Před dvěma roky jsme u rodičů připojovali domek k nově zbudované kanalizaci a jelikož bylo na přípojku málo místa, museli jsme stávající septik zbíječkami rozbít. Byl to stejný puch, jako se line z Tvých výplodů.
Toto je má reakce na to, co zde předvádíš.
Na Tvé případné ohlasy na mně, reagovat již nebudu, nestojíš mi za to. To raději budu tento čas věnovat své práci, která mě baví, je mým koníčkem a přináší mi potěšení a velice slušné finanční zabezpečení. Svého volného času si vážím a snažím se jej využívat tak, aby mně něčim obohatil a poskytl mi něco, co má smysl, což Ty rozhodně nejsi !
I přesto Ti přeji příjemný den a ať nepotkáš sebe. Mirus.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 07. 2011 18:33
Mirus thumbs up , hlavně poslední věta je dobrá.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 07. 2011 19:26
..............................1..................................................................2.................................................................3...co jsem to chtěl ?........












Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 07. 2011 20:08
Super fotky. V neděli večer tam vyrážím. Už se všichni těšíme. hot smileyhot smileyhot smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 07. 2011 20:32
K fotu od Bessyho - Pěkné fotky z Hvaru, určitě je v ID hezky, ale, abych jim porozuměl, tak foto 08 je z apart. kde jste pobývali, 09 a 18 místní ladič TV signálu (možná i sebevrah), foto 250 "vnučka" dědy Lubina Anička s maminkou, na 88 svatojánský chlebík, ale ta na 237, ten oslík, i když dřevěný, a ten co na něm sedí, póza Napoleon I, je to on, nie je to on, fusakle nemá, mokasíny nemá, mate mě to, ale je to on! Ano, sám Bessy! Poznal jsem, ale ty slečny na 676 ne. Jo holt, takovej je život
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 07. 2011 20:44
Dědo lubine s tými slečnami sa od ich narodenia mordujem ja.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 07. 2011 20:55
Bessy, foto moc pěkný, chválím hlavně výběr kompozice, umíš se k tomu postavit thumbs up. Čím to vůbec fotíš?
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 07. 2011 20:59
Lubine ... mezi vkládáním fotek jsem popíjel import Bogdanušu ...
... a proto upřesňuji : 943 po zvětšení ... kleine Skipper yawning smiley ...
808,809,818 souhlas ...
250 naprosto přesné ...
237 tak tu jsem si nemohl odpustit ...
551 místní kočka ve Starim Gradu ...
435 samé kachny ...
462 tunel z Pitve má pro bezpečné projetí limit 2,70 metru ...
676 kandidátky na Miss Slovakia ... a to nekecám ( daleko více ví Eifel )
415 část výpravy na degustaci " U Toma "



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (29. 07. 2011 21:06).
Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 07. 2011 21:22
Tak pokud jde o Miss Slovakia, tak přidávám svůj hlas, pro slečny jmenovce Eifela, a jen tak mimochodem, kolikatirážnou máš kulovnici (brokovnici) . Tyto uchránit... nevím nevím. Já mám dva syny, ale teď čtyři vnučky, nevím, nevím. Ale to už asi nebude můj problém.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 07. 2011 21:27
... něco málo z leteckého dne v Ivan Dolacu ... škoda, že se Marcelův éroplán blýskne až v závěru ...
ale Marcel slíbil, že za pár dnů dá záběry i z letadélka, na němž byla malá videokamera ... smileys with beer


avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 07. 2011 21:29
A to ešte nevieš čo bude z tej najmladšej na foto 415.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 07. 2011 21:45
Prechádzka večer v Jagodnej


a niečo o vlnách v Ivan Dolac

avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 07. 2011 21:47
... kousek cesty ... do I.D. smiling smiley






Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (29. 07. 2011 21:49).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 07. 2011 22:58
... a pár lodiček, co k tomu patří ... a pár galebů, co patří k těm lodím ... drinking smiley








avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 07. 2011 23:23
... a něco pro Peťana ... ( Bomiňa ) a jejich statečného Milana ... od vody ... thumbs up


avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 07. 2011 23:29
... dnes Ok ... jo ? smileys with beer









Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (29. 07. 2011 23:38).
Re: kdo se chystá na HVAR???
30. 07. 2011 10:10
Petře, nějak si zapoměl na foto polykání vstupenky do ID, neboli rumu od Šatavy.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
30. 07. 2011 18:03
... Michale ... já jsem prošel teprve prvních 1000 fotek, což je asi 1/5 ... tak vydrž ... smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
30. 07. 2011 18:50
Michale, tak toto bola naša vstupenka. Bessy má svoju.




Upraveno 1krát. Naposledy upravil Eifel (30. 07. 2011 18:51).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
30. 07. 2011 21:48
... MichalHK ... vše nahoře ... Panasonic DMC TZ 8 ... videa a tato serie mobil Nokia N95 GB ...

Ĺubo, jo, má svoju ... grinning smiley ...................a Marcel se svojí .................................. von vyfotil i nás ..........


... paní nechoďte tam, hlásí tsunami ............................já ji varovala ........................................platí pro vsecky ................


... znáte se z Fora ? ............................a jeho dědeček .............................kdo ho má ?


................... drž se, ide vlna .................................tady jste......................................to je Boží ......................
Image error
Connection to server failed (php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known)
open image URL


Ajax byl s námi na Hvaru na každém kroku.............citronové Karlovačko................................07,04, začínáme ............


výborná konoba LEM ve Vrbošce .......Herr Ober, nebo R. Tesařík ? ...............pohled z konoby ...........


.................................................... zastrčený apartmánek v horách ... nad Ivan Dolacem ......................................................



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bessy (30. 07. 2011 22:02).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
30. 07. 2011 22:38
... cestou z Jelsy do Stariho Gradu tedy sprchlo slušně ... chudáci na mopedu ...


Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 195
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.