Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
Anonymní uživatel
Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 07. 2011 07:56
Uf, to jsem si oddechlo. Nu nic, nasnídat a hurá do rachoty. Pochopitelně zvesela, neboť 39!
Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 07. 2011 12:34
Koukám, že mnou vypuštěná dezinformace, že rum už došel, se spoustou lidí hnula. Omlouvám se, mělo to býti myšleno jako legrace, určitě se letos na každého dostane. Nebyl jsem hamoun, abych to vylemtal všechno, Jitka rumík řádně dávkuje smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 07. 2011 15:11
ajta krajta, tak to nás za 50 čeká také??
to abychom začali destilovat, vařit tresť a trénovatsmileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 07. 2011 08:33
... přátelé ... povezu do tužky náhradní náplň ... ale nebude krátká ... ? smileys with beer

Anonymní uživatel
Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 07. 2011 09:02
Petře, mám obavy, že tato krátká bude.drinking smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 07. 2011 09:43
thumbs up smiley Pruser, ja som sa tešil, že to dopijeme a ďalší utrú hu... thumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 07. 2011 10:15
Hlavně klídek, něco do ID přivezu i já. smileys with beerdrinking smileyhot smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 07. 2011 10:24
zdravím všechny hvaruznalé a mám dotaz..jak je to se sehnáním ubytka na Hvaru na blind? odjíždíme dnes, příjezd zít ra a Hvar je jedno z možných cílů..předem dííky za odpověď a dovolence zdar!!smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 07. 2011 13:10
Tak já už se ode dneška zase chystám na HVar, mám to asi za 350, tj. skoro za milión...eye rolling smiley
Dnes ráno jsme se v pořádku vrátili, cesta narozdíl od Zahajských naprosto hladká - to jste měli Michale pech...
Jinak v Gradaci i v ID vše jako obvykle, tj. super - trochu se usmívám nad některými příspěvky, ale tak to má být - je nás tady opravdu pěkná a pestrá směsice yawning smiley
Zdravím moc Jitku2 a přeji pevné nervy - však ty to léto přežiješ a podzim je tu za chvíli thumbs up smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 07. 2011 19:04
Tak vitajte doma, otvorte si na oslavu jednu z tých fliaš čo ste priviezli a záviďte ďalším, ktorí pocestujú. Ale môžete aj držať palce. smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 07. 2011 21:07
... Kvetko a Laďo ... vítejte v pražské džungli ... smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 07. 2011 22:31
Díky, pánové - flaša je otvorená a závidím už několik hodin a budu nepřetržitě do podzimu - tedy správně řečeno "přávidím", tj. přeju a závidím najednou smiling smiley Podle předpovědi má být v následujících dnech v ID až +36...
Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 07. 2011 12:11
Zdravím milovníky Hvaru,
můžete mi někdo, prosím, napsat odkud odjíždí trajent ze Splitu na Hvar?
Myslím, že před 2 roky jsme najížděli někde úplně vpravo z pohledu poslední kamery na webu
[www2.hak.hr].
Chtěla jsem na kameře vysledovat, kolik tam tak čeká aut, ale skleróza mě zaskočila :-)
Máte někdo zkušenost, že se v nějaký čas nevejdou na trajekt všichni?
Dále by mě zajímalo, odkud z přístavu odjíždí katamarán do Jelsy v 16.hod.
Díky za info a přeju všem hezkou dovolenou.
Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 07. 2011 13:34
Je to opravdu na té poslední kameře vpravo (to co není vidět). Najede se na molo, udělá se otočka vlevo čelem vzad a plní se postupně pruhy.
Re: kdo se chystá na HVAR???
08. 07. 2011 07:20
Tak máme pobaleno a pomalu odrazíme směr HVAR snad se zastavíme i v IDsmiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
08. 07. 2011 16:41
Prosím můžete někdo popsat při vjezdu do Splitu jak nezabloudit a dostat se k trajektu?confused smiley Jedem poprvé ze Splitu na Hvar- Ivan Dolac, díky za každou radu a popřípadě i záchytné body které pomohou winking smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
08. 07. 2011 17:09
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil L.K. (11. 01. 2013 20:07).
Re: kdo se chystá na HVAR???
08. 07. 2011 18:02
Díky za rychlou odpověď a přímo v tom přístavišti se máme najet přibližně kam - jestli to jde tedy vysvětlit....winking smileykaždá rada dobrá, vše si píšu a beru sebou...díky
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
08. 07. 2011 19:28
Tak nějak vím, že v první budce, kterou potkáš, koupíš lodní lístky a ten pikolík v budce Ti řekne kudy tudy...spinning smiley sticking its tongue out

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
08. 07. 2011 21:37
... oprava ... bude následovat ... smileys with beer



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bessy (09. 07. 2011 17:43).
Re: kdo se chystá na HVAR???
08. 07. 2011 21:55
Tak přátelé Hvaru, zejména Ivan Dolac,
ve středu večer jsem se vrátil s mými 3 ženskými. Do dneška jsem nebyl schopem napsat řádku, páč jsem se vzpamatovával z toho šoku tady u nás. Počasí na léto vo ničem, včera večer u nás na plzeňsku vichřice jako blázen, zítra ráno do práce.....
Jinak ID opět nezklamal, s Jitkou jsme si dali rumíka na probránísmileys with beer, pak jsme se ubytovali v app Bala, neboj Mirus, postele jsou v pořádkuthumbs up smiley.
No a těch 14 dní jsme si užili, jak to jen šlo. Měli jsme to štěstí , že po dobu našeho pobytu, jsme poznali z tohoto fora několik báječných lidí, jako jsou Ajaxovi, Kvetacovi, Zahajských a Mildouš. Bylo to super. Tolik slivovice a slivovice z ringlí, doufám, že jsem to napsal správně (ringle), jsem v životě nevypil. Já pivař!!!smileys with beer
Zkrátka byla to nádherná dovolená, kterou chceme příští rok opět zopakovat.
Kdo se tam teď chystáte, tak zajeďte do restaurace Bogo ve Vrbanji. Je to hned vedle kostela. Doporučil mě to Franta PM, který má Hvar projetý skrz na skrz jako asi málokdo. Franta měl opět pravdu, je to stylová restaurace, kde perfektně vaří. Dal jsem si na doporučení biftek - super a manželka mješané maso. Z této porce se najedla ona a naše 2 děcka. Fakt velké porce za ceny jako všude jinde.
No a stará cesta do města Hvar, také neměla chybu. Ve Hvaru výborná lesní restaurace Veneranda, vyšlápnutí na pevnost nabízí nezapomenutelný pohled na celé město.
Tak zase za rok nashledanou.
A s Vámi, přátelé na foru, s Vámi se moc rád uvidím v říjnu na srazu. Dnes jsem to tam zamluvil už od pátku.
Manželku beru sebou, ať se holka také podívá do světa, tak zatím pasmoking smiley
Jared
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
09. 07. 2011 09:22
Karňa Jared, to je krásně napsané, my jsme tam teď měli být taky. Při čtení mě jel film před očima. Díky. thumbs up

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
09. 07. 2011 09:54
... Irčo ... ještě pár fotek

... z dálnice A1 sjedete na exitu Dugopolje ... do Splitu budete sjíždět z kopců ... na této křižovatce uvidíte první lodičku / k trajektům


předchozí křižovatku projedete rovně .......... do kopce už se budete řadit do prava ............... tady začnete sjíždět do centra ......


... z kopce po hlavní třídě nejlépe ve středním pruhu ......... na každé křižovatce " lodička " není ... ale jedete stále po hlavní ...


... " regulovčíci už Vás nasměrují ... s Vaším korábem se zařadíte se do fronty na koráb Jadrolinije.....tady si koupíte jízdenky .........


jízdenky si rozdělíte ...
až přijede Váš trajekt, a až " vyplivne " svůj obsah na břeh ... dáte se do pohybu i Vy, a to tak, že posádka auta jde se svými lístky ... po schodkách do útrob trajektu ... z auta si ale vezměte věci, které bude potřebovat na palubě ... doklady, peníze, kamera, foťák, potřebné oděvy ( když se zadaří, tak při větrném počasí bývá na otevřené palubě chladněji ) příp. svačinku ... však už víte ... stává se, že se pak řidič dobývá do auta za jízdy trajektem pro věci, které by potřeboval ... přitom by se do parkovacího prostoru chodit nemělo ... no, s přimhouřením oka ... yawning smiley ...
pan(na) řidič(ka) s jízdenkou za auto a šoféra najede v klidu a přesně podle pokynů posádky trajektu tam, kde bude auto stát až do přístavu ... zaparkované auto řidič(ka) zamkne a najde si svou rodinku někde v trajektu ... pozn.: klíče od auta nenecháme spadnout do vody, ale dobře je uschováme ... uschováme je však jen tak dobře ... abychom je mohli zase najít ... drinking smiley
před přistáním v cíli Vaší cesty začnou řidiči scházet ke svým autům ... po sklopení čela trajektu se pomalu vyjede ven, zatím co posádka zase solo sejde a vyjde z lodi ... kapišto ?
smileys with beer

....najíždění do trajektu podle pokynů jeho posádky .........klimatizovaný vnitřní prostor .....................horní paluba...........................

Re: kdo se chystá na HVAR???
09. 07. 2011 20:47
Díky moooooc za vzkaz i fotečky, trajekt je maše premiéra.....leta jsme jezdili na Pelješac, letos změna...Irča yawning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
09. 07. 2011 21:10
Díky Bomiňo. Četl jsem, že Vám to letos bohužel nevyjde. Doufám, že budete všichni v pořádku, a že se dáte brzy do kupy.
Krásnejch dovolenejch máš před sebou ještě hafo.
Přeji ať vše dopadne dobře.thumbs up
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
09. 07. 2011 22:15
Já jsem od včera už bez stehů, vyvíjí se to dobře, v úterý bych to chtěl zkusit do práce a sestřenčinému synátorovi je po antibiotikách lépe, doktoři ho pustili po třech týdnech na víkend domů, ale pořád se radí, co dál, takže zatím nejistota. Je to náročné....
Těším se na další fotky z ID, hlavně jsem zvědavý na Mildoušovy chapadla.
No a takový rybářský večer s krásnýma "rybářkama", to je něco.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bomiňo (09. 07. 2011 22:20).
Re: kdo se chystá na HVAR???
09. 07. 2011 22:49
Mám nafoceno letos 450 fotek z Hvaru, ale musím dle Tvého návodu, který jsi mě kdysi posílal soukromou zprávou, vyzkoušet vložení foteček na forum. Zkoušel jsem to jednou a moc se mě to nepovedlo.
Až bude trochu čas, budu zkoušet.eye popping smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 07. 2011 11:52
... Bomiňo ... držte se smileys with beer
pokud jde o chobotnice ... tak ty hvarské letos uvidíme výhradně na Mildousových fotkách ... pač ostatní sportovní potápěči ...
jak se říká na Moravě ... " utřou kozy "
dokonce podle poslední informace, kterou vydal ... Splitski kapitanat:
... Otok Hvar od chobotnic " vyčistěn " ... malý blondýn s černou botou přesunul iniciativu na Ščedro ...
smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 07. 2011 14:45
Hola hej smiling smiley. Kdo se chysta na vinobranni do ID za Jitkou? meli bychom dorazit nejak 18. smiling smiley
Nikdy jsme jeste nebyli, tak kdyztak napiste, co vsechno bychom meli vzit s sebou, Jitka povidala, ze nejaci foraci pojedou! smiling smiley

A jeste jedna vec - necha se nekde pujcit skutr na projeti ostrova? A lodicka, kterou muzu ridit na dostani se k tem ostruvkum u hvaru?
Necha se nejak pripadne prejet na jiny ostrov se skutrem/autem?

Na Hvaru jsem byl 2x, ale tohle jsem jeste nikdy resit nemusel. DIky smiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 07. 2011 17:24
Lucano, já jedu s manželem a psemyawning smiley Letos jedem už třetí rok a už teď se nemůžu dočkat. Jen doufám, že letos se začne brát dřív jak loni. Jsem měla pocit, že si jen válím šunkydrinking smiley
A dorazíme až Jitka zavelíthumbs up smiley
Jestli máš dotazy, ptej seyawning smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 252
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.