Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
13. 07. 2011 22:59
Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 07. 2011 09:05
Petře, ty paparazi, to jsi myslel sebe? To co nafotíš ty, by nezvládli všichni tebou zmiňovaní paparazi od Itálie po Černou Horu dohromady. Jinak jeden paparazi už v ID byl. Náš dvouapůlletý synáček chtěl mermomocí zkusit, co ta plastová škatulka (foťák) dělá. A tak to odskákala teta Kiki.

avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 07. 2011 09:53
... Eifeli ... tak smích jo ? ...
dá li Pán Bůh a pojedeme ... tak máme bydlet pár kroků od Vás ...
já jen, že mám ze Streemu nabídku od M. Brodského na nějaké sekvence k celovečernímu dokumentu ... Jak tráví svou dovolenou na Hvaru občané bývalého Československa ...
Květuško ... přece to tak špatný loni nebylo ... grinning smiley ostatně ty fotky, když jsi tančila na stole ( jak jsemTi slíbil ) jsem na Forum nedal ... drinking smiley
Michale, přeháníš ... jen jednou jsme utíkali ... když jsme točili Mirka na zahradě u bazénu v Itálii a zjistila to ochranka ...smileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (14. 07. 2011 11:30).
Re: kdo se chystá na HVAR???
17. 07. 2011 08:57
;yawning smileyTak za 14 dní vyrážíme do ID, dle příspěvků zde věřím že budem spokojení, po pěti letech jedeme jinam....prosím kolik km je to z Gradu na místo?
Re: kdo se chystá na HVAR???
17. 07. 2011 11:28
to Irca:
St. Grad trznice - ID 19km. od trajektu tak o 2 vic
Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 07. 2011 20:03
Chci se zeptat ,kde se dá nejblíže natankovat benzín od Sučuraje smoking smiley díky
Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 07. 2011 20:49
V Sučuraji a pak až v Jelse - INA ve městě je levnější, než ta u silnice směr Hvar !!
Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 07. 2011 21:22
winking smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Mildous (19. 07. 2011 23:24).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 07. 2011 21:32
Teda to je maso. Jen aby se Ti nepřejedly, to by byla škoda. Naklepával jsi je také o kámen nebo jak jsi je "změkčil" ?

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 07. 2011 22:53
Nikdy jsem nemyslela, ze neco takoveho zde napisi, ale nerada v sobe drzim to co me trapi.
At si z toho vezme kazdy co chce a mozna i to, co nechce.
Vzdy musime jit od sebe a dovedete si predstavit jak by vam asi bylo, kdyby k vam prijeli turiste z jine zeme a pred ocima domacich vylovili z rybniku ci reky co se da bez jakehokoliv povoleni. Ja osobne jsem mela velice neprijemny pocit z toho vseho kdyz jsem i slysela o konfliktu s domacimi. Vlastne se jim ani nedivim. Nekteri domaci se zivy rybolovem a nikdy by nezabili chobotnici, ktera je tak mala. Toleruji nektere veci, ale nic se nema prehanet. 40 ulovenych chobotnic na jednom miste neni dobre v kratke dobe neni dobre , jenom je vsechny zlikvidujme at uz pristi rok nejsou.
Vsechny radi vitame kdo si chce odpocinout a uzivat si more a slunce, ale je dobre si uvedomit, ze jsou preci jenom hoste v jine zemi a podle toho se tak i chovat a nebo aspon tak jako doma.
Nemejte me to za zle, ale proste musela jsem to dostat ze sebe.
Jinak vas vsechny moc zdravim a preji kazdemu pekne leto.
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 07. 2011 08:08
Ahoj Jitko, souhlasím s tebou. Nechápu ani ty, co vyloví hvězdici a nechají ji na Slunci sušit jen proto, aby si dovezli domů suvenýr. Je to týrání.

Cloudy
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 07. 2011 08:23
A je to venku. S Jitkou nemůžu jinak než plně souhlasit.
avatar Ceny
20. 07. 2011 08:28
Ahoj všichni

Zítra vyrážíme do ID. Abych věděl, kolik Kn mám vyměnit, chci se zeptat na ceny např. chleba, rohlíky, mléko, zmrzlina, pizza? Nemám vůbec představu.
Lze pak platit kartou i trajket ze Stari Gradu do Splitu?

Děkuji

Michal
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 07. 2011 09:18
to Mildous:
kde je v Sucurju benzinka? nikde jsem ji tam nevidel. myslim, ze jsou na pouze v Jelse, Vrbosce, Hvaru a na silnici za Jelsou smer St. Grad.
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 07. 2011 09:30
to Michaels: chleba v pekárně 9,50, v obchodě o kuna dražší, mléko obdobně jako tady, piza většinou 45-50, zrzlina porce 5-7kn, trajekty kartou v pohodě.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 07. 2011 10:08
Nedá mi to,abych na příspěvek Jitky taky nereagoval.Hodně lidí tady ví,že já taky rád lovím.Je to pro mě součást dovolené,na kterou se celý rok těším.Nedovedu si představit,že bych na pláži jen tak ležel a nepotápěl se.Nedávno se na Aukru objevila vystřelovací harpuna za docela rozumnou cenu.Uvažoval jsem o ní.Do dnes mi ale zní v uších slova mé ženy,když jsem jí o tom říkal.Kdybys s ní lovil,přestala bych si Tě vážit...Uvědomil jsem si,že při lovení bez ní jsou dána jasná pravidla a síly jsou vyrovnané.Já suchozemec se musím potopit třeba až do 8 metrů pro něco,komu je životu ve vodě zcela přirozený.Pak se uvidí,chytím ji do ruky nebo uteče... Loni v říjnu jsem to zkoušel i na ten tenisák.Ano,chytily se,ale malé a šly zpět do moře.A nebyl jsem sám,kdo to tam takto chytal,domácí i turisté a vše bez problémů. Všichni víme,že i rybolov na udici bez povolenky je někde tiše tolerován,pokud je to v rozumné míře.Za sebe tedy říkám,ano,bavme se na dovolené i tímto způsobem,ale v rámci nějakých rozumných hranic.Važme si toho,že je nám to umožněno a nezapomínejme,že tam nejsme sami a že jsme tam na návštěvě.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 07. 2011 11:24
to: renonnous

V Sučuraji benzínka není, nejbližší z tohoto směru je v Jelse, nebo u silnice směrem na Hvar. Další je ve Stari Gradu, Vrbosce a Hvaru.

[www.ihvar.cz]
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 07. 2011 15:37
waja napsal(a):
-------------------------------------------------------
> to: renonnous
>
> V Sučuraji benzínka není, nejbližší z tohoto směru
> je v Jelse, nebo u silnice směrem na Hvar. Další
> je ve Stari Gradu, Vrbosce a Hvaru.
>
> [www.ihvar.cz]


waja DĚKUJI za informace thumbs up
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 07. 2011 05:34
Jitko, konečně to tady někdo napsalthumbs up Škoda, že tu není blicí smajlík, třeba tento :pukeright: aneb "velebnosti, to je hnus".
To opravdu není na dovolené u moře lepší zábava než vymlátit za pár dnů pobytu několik desítek chobotnic a jiných mořských potvůrek? Chytit si rybu je už dneska podle všeho "out".
Doufám, že pro příští už bude v HR konečně platit omezení rybolovu turistů.
A co z toho vlastně máte? Dobrý pocit nad někým zvítězit nebo snad hladconfused smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 07. 2011 07:50
To Jitka2:
samozřejmě máš pravdu. Ale každá mince má dvě strany. Bavil jsem se s domacím (82 let) a ten mi při pohledu na dvanáctiletého kluka našich znamých, který lítal s udicí po molu a nemohl celých 14-dní nic chytit říkal. Moře je bez ryb. Byly doby, kdy jsme tady v zátoce v 14-ti lidech vytáhli za noc 6 tun ryb. Ptám se jak. A on říkal, že stačilo natáhnou sítě rozvítit světla. Říkám mu aha, tak proto v noci svítí na Brači a na pobřeží ty jasné světla. A on říká jo to loví i teď, ale skoro nic nechytí a to co chytí jde do Španělska.V nejlepší éře prý jezdily denně z Stari Gradu 3 vagóny ryb po 12-ti tunách. To je myslím hlavní faktor, proč je moře v HR prakticky mrtvé. Dalším důvodem bude i znečištění moře. Když jsem procházel ve Stari Gradu po nábřeží chtělo se mi zvracet. Co 5 metrů tak vývod kanalizace přímo z mola do vody. Všude rozšmelcovaný hajzlpapír a exkrementy. Fakt nechutné. S tím jak stoupá počet turistů a s těmito ostatními faktory je nabíledni, že se to nemůže lepšit a rok od roku je to horší. Podle mě by se měl na určitou dobu hodně zregulovat průmyslový lov, začít budovat čističky a začít vytírat ryby uměle. Nevím možná tyto opatření vláda HR činní. Rozhodně to zatím není vidět a rozhodně to bude běh na hodně dlouhou trať.
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 07. 2011 09:59
Pochopím, když si někdo na dovolené, byť i bez povolenky, uloví pro zábavu nějakou tu rybku, případně ji i prožene kuchyní. Ale "těžba" už je mimo můj rozum. Je to vidět i u nás. Má povolenku (pokud ji ten dotyčný vůbec má), ta stála fůru peněz a tak se to musí vrátit. Znal jsem jednoho chlapíka, důchdce, co z pramičky v Praze pod Jiráskovým mostem za sezonu vytáhl čtyři metráky ryb a nikdy nic nepustil zpět. Kdyby to alespoň rozdal mezi známé. Jenže v okolních restauracích byl kapr běžně na jídelním lístku. On je měnil za pivo. Dnes už kouše hlínu a jeho doufám koušou ty mraky ryb.
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 07. 2011 18:31
zdař bůh.
tak v červnu nám nevyšel pelješac, tak jsme byli akorát na skok na krku.
Teď narychlo přemýšlím i o ID. víte o něčem někdo? smiling smiley prosím dík.
Re: kdo se chystá na HVAR???
23. 07. 2011 07:38
V ID jsem byl minuly rok,letos jedeme zase do Jelsy,už jsem tam byli čtyřikrát,je tam nadherně smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
25. 07. 2011 23:44
V Sucuraji nenatankuješ, není tam benzínka ani v marině, ta Jelsa je vážně nejblíž...
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 07. 2011 09:06
... včera v 21,00 příjezd ze Hvaru do Vyškova ... za vše díky Jitce Carić, Kristince a domácím ... jo a vlídnému počasí ba Hvaru ... smiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 07. 2011 10:55
Vitaj Peter, zase si bol rýchly.
Jitka, teraz pri postupnom praní sme zistili jednu nemilú vec. Omylom sme vzali z AP jeden uterák, tak pozdrav Rada, nejako mu to nabudúce vynahradíme. Veľmi rád by som zašiel sám, prešiel sa dolu uličkou k Jadran Tourist Agency, ale bohužiaľ to mám teraz trochu z ruky. A pozdrav Kristínu.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 07. 2011 13:49
Bessy napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ... včera v 21,00 příjezd ze Hvaru do Vyškova ...
> za vše díky Jitce Carić, Kristince a domácím ...
> jo a vlídnému počasí ba Hvaru ... smiling smiley


No těbuch .............. čeho jsme se nejvíc báli tak vono už je to tady zas.........já si myslím ,že za VŠE jsi jim tam KARIČUM poděkoval OSOBNĚ A DOSTATEČNĚ ...........věřim, že došlo i na SOVĚTSKÉ HUBANY ...........aj KRISTINKA plakala .......celkem se tato duležita zprava dala čekat a ted to tady teprve začne .....fotečky,chobotničky,papáníčko,pítíčko,sluníčko,koupáníčko........atd ........jistě to byla BOMBA.......TO SE UŽ JISTĚ srážisti nemohou dočkat .......jakpak se měl NÁŠ besík.......
Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 07. 2011 14:04
Kalachu, dej už si konečně studený obklad, nebo ještě líp vlez pod studenou sprchu ...
Otravuješ jedno vlákno za druhým a to vůbec nikoho nebaví. Snad jen Tebe ...
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 07. 2011 14:17
ivak napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Kalachu, dej už si konečně studený obklad, nebo
> ještě líp vlez pod studenou sprchu ...
> Otravuješ jedno vlákno za druhým a to vůbec nikoho
> nebaví. Snad jen Tebe ...


Tůůůůůůůůůůdle........... ty nudle bavim se v pohodě ......ještě přitvrdim.........besyno ..tys mě teda dostala ........teda nevim co jsi od toho čekala mě pochválit .............. obklad si dej dolu na prasklinu............. pak se do mě nebudeš navážet..........
Anonymní uživatel
Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 07. 2011 16:27
,



Upraveno 1krát. Naposledy upravil prochy (13. 01. 2015 07:04).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 261
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.