Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 03. 2010 08:22
ajax napsal(a):
-------------------------------------------------------
> PETRSKUBANEK napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > TAKY SE PRIDAM . JA JEDU DO ID. 29,6 NEMUZU SE
> > DOCKAT . BUDU TAM NOVACKEM smileys with beer
>
>
> Já taky.thumbs up smiley


Tak letos míříš jinam? Já si zajedu na Hvar jenom na výlet ,jinak zase Gradac smoking smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 03. 2010 10:43
ja bych zustal vernej Drasnicim bylo tam nedherne , jenze draha polovicka chtela zmenu , tak jsem se podridil . hledal jsem tak dlouho jine misto az jsem nasel ostrov hvar. do ivan dolac. musim podekovat vsem kdo mi tu pomohl . vsem dik .hot smileythumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 03. 2010 15:38
Ahojte pozná niekto z vás zátoku TORAČ??? Jeto robinzonáda a známi sa tam chystajú.
Peter
Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 03. 2010 20:25
to 7Peter7.Správně je to uvala Torac a je tam moc hezky.Já jezdím do uvaly Vela Lučica a nemůžeme si to vynachválit.Ale je to VELMI o tom co od dovolené čekáš.Tady je úúúúžasný klid bez lidí,ale taky bez elektřiny a bez pitné vody a to každý nemusí.smileys with beer Podle nás,správná volba
Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 03. 2010 20:45
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (25. 02. 2013 22:13).
Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 03. 2010 20:51
Tu sú súradnice
46 06 50,93
16 56 57,20
Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 03. 2010 06:11
to JirkaD.Funguje to výborně.V domě je normalní rozvod deštové vody,to znamená normální záchod i sprcha ( tedy jen voda ohřátá sluncem v zásobníku nad domem,ale ta je tak teplá,že bohatě stačí i mé ženě a to je co říct) a rozvod elektřiny zase jen 12 V ale to na částečné svícení úplně stačí.Na večer na terasu máme připravené louče z domova.To tedy znamená,že si musíš dovézt jen pitnou vodu.I když vaříme z místní vody nikdy nebyl žádný řidký problém.grinning smiley To znamená sebou jen plzínku a nějaké minerálkythumbs up smileythumbs up smiley No není to nádhera
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 03. 2010 08:33
Ahoj všichni, poprvé zvažuji že se podívám na Hvar. Teda jako dítě jsem tam v 68 byl, ale to už je nějaký pátek. A mám nabídku na ubytování u pláže v Ivan Dolac. Neznáte, nevíte neporadíte někdo jaké to tam je? Díky
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 03. 2010 08:39
Ahoj,aké to tam je?
Úplne super-stačí zájsť na začiatok tohoto vlákna,čítať,pozerať fotky a začať sa tešiť(lebo všetko tu je napísané)smiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 03. 2010 09:44
to MotoMoto: odpověď na otázku jaké je to v ID je strašně jednoduchá: krásný, úžasný, nezapomenutelný..... Má to jednu velkou nevýhodu, že pak už nebudeš chtít jezdit nikam jinam thumbs up
Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 03. 2010 10:10
Mirus, kde jsi, pomóc! Neměl by už konečně někdo napsat o ID pravdu ??? thumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 03. 2010 11:37
MotoMoto napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj všichni, poprvé zvažuji že se podívám na
> Hvar. Teda jako dítě jsem tam v 68 byl, ale to už
> je nějaký pátek. A mám nabídku na ubytování u
> pláže v Ivan Dolac. Neznáte, nevíte neporadíte
> někdo jaké to tam je? Díky


Já taky poprvé. Toš su zvědavý. Jaký máš naplánovaný termín?
Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 03. 2010 13:21
-



Upraveno 1krát. Naposledy upravil blankam (08. 05. 2011 14:04).
Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 03. 2010 13:22
Ivan Dolac je : špinavý, nevzhledný, lidi nepříjemní, moře kalné a studené, pořád tam prší a když už jej jednou poznáte, už se nikdy nebudete vracet ! Jó a ta paní v té agentůře, ta je panečku pes !

Přeci nenapíšu, že pravda je přesně opačná, to by se tam nastěhovala celá republika (a nejen naše) a kam, až tam letos přijedu potřetí, složím svoje kosti a slaninu ? Já potřebuju na pláži pro svou tělesnou schránku více místa, než jaké jsou mezery v čárkovém kódu !!! thumbs up smiley

(Jitko promiň, dělám to pro naše dobro, my tu ztrátu majitelům nějak doplatíme, Milda říkal, že dá 3/4, Bessy taky a já jim to za tu přebývající půlku v září přivezu !) hot smileyhot smileyhot smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Mirus (29. 03. 2010 13:50).
Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 03. 2010 13:48
To vypadá na červnový sraz fóra v ID....
Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 03. 2010 14:33
I v červenci nás tam bude hafo !! Aspoň to tak naozaj vyzerá !!! Stačí mrknout do výjezdového kalendáře !!!
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 03. 2010 15:46
Září je zatím dajaké poloprázdné. Bych se připsala, ale nevím ještě přesné datum. Jestli ten odjezd bude probíhal v loni, tak ještě den před odjezdem nebudu vědět, že druhý den někam jedueye rolling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 03. 2010 20:31
to lacestera:
klídek, posledních 10 dnů v září se tam potkáme protože prvních 14 dní v říjnu už musím být v Karlových Varách v lázních abych se z toho všeho vzpamatoval smoking smiley.
Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 03. 2010 20:56
petrskubanek, blankam - milí nováčkové, ničeho se nebojte, vaše volba je dobrá volba thumbs up, i když jsme sem chtěli s Mirusem vnést trochu neklidu - ale to jen tak, aby nám to všem líp utíkalo... smiling smiley
Zahajskej - ono se to všeobecně ještě neví, ale bude to takový červnový mezisraz mezi Vyškovem a Hustopečemi, který průběžně přejde v červencový a posléze v zářijový. Účastnící vinobraní přijedou do Hustopečí rovnou, Rohal pak bude pokračovat do KV a když sebou hodí, domů dorazí okolo Mikuláše... hot smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 03. 2010 21:19
-



Upraveno 1krát. Naposledy upravil blankam (08. 05. 2011 14:04).
Re: kdo se chystá na HVAR???
30. 03. 2010 00:57
no nechtela jsem nic dodavat, ale nejak me to neda. Stale se drzim toho, ze penize nejsou vse a ja bohuzel z Ivan Dolce mam uz jen tosad smiley Kde jsou ty casy kdy jsem mohla uzivat toho, co uzivaji hoste a hlavne kdyz se me nekdo pta jestli muze doporucit druhym, rikam POMALICKU. Mildousi mas pravdu jen aby nam z toho nebyla druha Makarska, takze vy"stari" POMALICKU!!!!
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
30. 03. 2010 13:29
... tak ... tak ... Jitko ...kdo za to může ...? yawning smiley
... ještě, že do Ivan Dolace nerozšířili z Pitve tunel pro autobusy ... a zatím nebagrují hlavní pláž pro trajekty z Rijeky a Ancony ... grinning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
30. 03. 2010 16:57
nestras Petre.......jedine po me smrti
Re: kdo se chystá na HVAR???
30. 03. 2010 17:00
Takže stihnu ještě klídek?thumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
30. 03. 2010 17:08
S touto bandou těžko...
Re: kdo se chystá na HVAR???
30. 03. 2010 17:43
....myslím, že Květka svým zvonivým smíchem způsobí v ID zemětřesení, doufám Květko, že nebudete na té pevnině dlouho a ještě se v ID potkáme, já jsem tam 16.-26.6. a mám chuť to ještě o 2 dny natáhnout směrem k dřívějšímu příjezdu, když už se člověk pustí takový svět, tak ať to stojí za to. Právě žehlím a mám k tomu puštěné přes internet Radio Dalmacija a jela bych třeba hned yawning smiley Jitko, zdravíme!
Re: kdo se chystá na HVAR???
30. 03. 2010 19:11
Jani, když mě ID přežil už 4x, popáté snad taky vydrží thumbs up smiley
Potkáme se jen malinko, ale mám radost, že přece - přijedeme 25.6., to už budeš mít asi sbaleno...
Já v práci poslouchám Hrvatske radio a moc pěkně se při něm vzpomíná a těší yawning smiley
Tak Hvaru zdar a ID zvlášť thumbs up
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
31. 03. 2010 09:51
... kdo tady řekl s tou ... " bandou " ?...grinning smiley
... já neznám kultivovanější společnost než tu, co byla na Alvetu ...
... dá li Pán Bůh a letos v červnu se setká v Ivan Dolaci ... Kvetaca, Vojto 62, Ajax, Jared, Bessy ...včetně mládeže, tak budeme jako myšky ... ani větvička nepraskne, ani větříček nezafouká ...
... jedině, že bych Jitce opět dovezl pštrosí vejce ... a to pak, když se nepodaří vyfouknout plícama ... tak leda že by prdla skořápka, když se to vyfukuje kompresorem ... tak jedině to by mohlo být slyšet skrz tunel do Pitve ... a možná by jsme i malovali v CK ...
... ( pokud by to nechtěli nechat na žluto )... grinning smiley
... ale jinak jsme naprosto zaručeně spolehlivá banda ... drinking smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
31. 03. 2010 13:42
No a Péťo nebrzdi ..... následuje červenec a opět Kvetace,možno Eifel,Petr Skubánek, Tony 66,moje maličkost,Marcel, Ital,mamavra,lachtan,Jack-t a Jožka Toth !!!!!!!! A to nepočítám jednodenky, hup z pevniny na ostrov a hupky zpátky !!!! Pak ještě srpen a no a nakonec "Zlatí hoši a cérky " v září !!!! A pak už jsou hned Vánoce !! Takže hezky a vesele !!!!! A´t to fičí v pohraničí !!!!hot smileyhot smileyhot smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
31. 03. 2010 21:17
Když Vás tak člověk čte tak jste asi správná parta pro každou srandu.A jelikož jsem člověk téhož ražení určitě se taky naplánuji dovču na Hvaru.Každopádně letos už to asi nevyjde,každopádně si naplánuji výlet na celý den na Hvar a pokud tam někdo bude v termínu od 30.7-10.8 rád se se za Vámi zastavím a poklábosím.Takže všem kdo se chystá na Hvar přeji super dovolenou a mnoho pěkných zážitků.


Všem ahoj thumbs up a ID zvláště.

Martin.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 258
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.