Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
01. 04. 2010 07:31
... Martine ... snad mohu za všechny ... " my Tobě taky ... přejeme krásnou dovolenou " ...smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
01. 04. 2010 13:31
My se na Hvar bohuzel v lete nedostaneme. V cervnu bych mel odletat na W&T do USA, ale jedeme tam na sklizeni vina. takze kdo tam bude 18.9???

Ahoj u Jitky v Ivan Dolac smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
01. 04. 2010 20:02
Re: kdo se chystá na HVAR???
01. 04. 2010 20:33
Rohal napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ichsmoking smiley


Sem nevěděl že umíš tak perfektně německy.thumbs up smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 04. 2010 16:15
...und Ich zusmoking smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 04. 2010 16:35
a vo tom to je !! když jsem si dnes přečetl, jak někdo zakládá vlákno o tom jak se dostat do HR a ještě mne dorazil dotaz "jak poslat peníze" byl jsem opravdu, ale opravdu naštvanej, k tomu nám ještě na Svatej Kopeček prší... no a najednou jsem se začetl do tohoto vlákna, zavolal želkovi z I.D. zjistil, že dnes je na jihu 15 st. a svítí sluníčko a hned je krásně na světě. přátelé, jedem s mojí milou do I.D. 25.6. večer a nic mne nezastaví. už se vidím, jak sedím na terase a chlapci mi servírují karlovačko v půllitru od plzně, cha, cháááááááááá
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 04. 2010 18:23
Už se s manželkou těšíme,tak se hlásíme do party na červenec,spíš druhá půlka,tak pozdravuji všechny milovníky ID .smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 04. 2010 19:54
... Ajax... zu mir ...! grinning smiley
...P.S. Mirek12 ... ... když se 26.06tý zastavíš nad dědinou, zapoj 6 smysl... a dojde Ti, kde je zdravé jádro ...grinning smiley



Upraveno 3krát. Naposledy upravil Bessy (02. 04. 2010 21:46).
Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 04. 2010 17:26
Abyste mě tam něco nechali.thumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 04. 2010 20:58
Tak jsem tu po dlouhé době. Všechny Vás zdravím a těším se na setkání s bandou , která jede ve druhé půlce června do Ivan Dolac.
My odjíždíme v den mých narozenin - 20.6. a tak budeme slavit narozeniny až na místě v ID.
Doufám, že se naplánuje nějaké posezení ve Spilje a všichni se tam sejdem, jako tomu bylo v roce 2006 pod taktovkou Franty PM.smileys with beer
Každopádně se nemůžu dočkat až uvidím opět tohle krásné místo.hot smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 04. 2010 05:34
jared napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak jsem tu po dlouhé době. Všechny Vás zdravím a
> těším se na setkání s bandou , která jede ve druhé
> půlce června do Ivan Dolac.
> My odjíždíme v den mých narozenin - 20.6. a tak
> budeme slavit narozeniny až na místě v ID.
> Doufám, že se naplánuje nějaké posezení ve Spilje
> a všichni se tam sejdem, jako tomu bylo v roce
> 2006 pod taktovkou Franty PM.smileys with beer
> Každopádně se nemůžu dočkat až uvidím opět tohle
> krásné místo.hot smiley


Coveče o dva měsíce dřív jak já. Na jak dlouho jedeš?thumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 04. 2010 12:46
mirek 12 a ostatní - zapište se do výjezdového kalendáře !!!!! Tam to bude přehledné a černé na bílém !!!! Ať vím, s kým si budu moci ťuknout na zdraví !!!!
Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 04. 2010 13:12
hlásím splnění úkolu . . .
Re: kdo se chystá na HVAR???
08. 04. 2010 20:54
Tož sem koukl na výjezdový kalendář. Si myslím že bude druhý Vyškov. Jest tak?thumbs up smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
09. 04. 2010 20:32
... natürlich Herr Ajax ... grinning smiley smileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (09. 04. 2010 20:33).
Re: kdo se chystá na HVAR???
11. 04. 2010 23:33
Ahojtesmiling smiley Ako to tu tak citam ste tu sami znalci ID, tak by som sa chcela spytat ci ste nahodou niekto neboli ubytovani v apartmanoch Bougainvillea (Ante Vrankovic)....spokojnost?
Re: kdo se chystá na HVAR???
12. 04. 2010 17:53
haloooo, kde ste vsetci?
Re: kdo se chystá na HVAR???
12. 04. 2010 18:34
Re: kdo se chystá na HVAR???
12. 04. 2010 18:38
Takze podla mnozstva reakcii sudim, ze to tam asi nikto nepozna....confused smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
12. 04. 2010 18:52
Treba byť trochu tprezlivý/á-určite sa niekto nájde.
Ak tam teda nejdete už tento víkend.....yawning smiley
P.S.videli sme apartmán iba zvonku,pekný,kúsok od mora a hlavnej pláže-tá bugenvília bola krásna.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Dada (12. 04. 2010 18:58).
Re: kdo se chystá na HVAR???
12. 04. 2010 19:34
smiling smiley ja ho len planujem cim skor zarezervovat a chcela som si predtym precitat aj nejake hodnotenia od ludi co tam uz boli ubytovani, zial nic sa mi na webe nepodarilo najst
Re: kdo se chystá na HVAR???
12. 04. 2010 22:39
blska, ac nerada delam takoveto veci, ale tady bych Vas chtela upozornit, ze letos z tohoto apartmanu nic nebude,je to smutna cela prihoda, ale v kratkosti.Letos se konecne soutrozenci rozdelili o tento dum po letech nenavisti , mlady dokonce drzel hladovku v zime pred soudem ve Stari grade. Horni vetsi apartman pripadl sestre a pokud vubec bude letos pronajimat, tak prizemi, ale ..... ja bych tam nesla. Apartmany jsou jiz stare a na opravu nejsou penize. Timto domem jsem pred nekolika lety zacala svoji cinost v ID , ale nechtela jsem mit problemy, tak jsem ho pustila, Z venku je to velmi pekna stavba, ale zevnitr...... doufam, ze me to nemate za zle, ale nerada bych abyste pak byla zklamana.
Re: kdo se chystá na HVAR???
13. 04. 2010 10:01
Mila Jitka2, v ziadnom pripade vam to nemam za zle, prave naopak....velmi pekne vam dakujem za upozornenie
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 04. 2010 08:13
ahoj, prosím o radu ohledně možností nákupů a tankování v sučuraji popř. v jelse. jsou tam nějaké supermarkety, trhy, rybí trhy (kdy) ? jedeme koncem června do skozanje (gdinj), mimochodem je to za 58 yawning smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 04. 2010 08:27
taťa
V Jelse je všechno, co píšeš. V centru je benzina, co vím, tak minimálně tři kamenné markety, pekárny. Trhy s ovocem a zeleninou taky, ceny jsou lepší ale v marketu. Ryby jezdím kupovat tak na sedmou ráno a když je dobrý úlovek, je z čeho vybírat. Rybárna je za bankou kousek od nábřeží. Ještě jsou tam dvě masny, doporučuji čevapi. Mimochodem, je to za 36 thumbs up
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 04. 2010 08:43
díky za info. to se ale nejedete koupat, že...grinning smiley ?
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 04. 2010 08:59
jasně že ne, bruslit smiling bouncing smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 04. 2010 09:29
ještě k těm masnám, jak říká jeden můj syn , já na masny ujíždím jak malý děcka na cukrárny. jak to tam zhruba vychází cenově ?
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 04. 2010 10:11
no já v masně kupoval jen to čevapi, ale kdybys měl zabil, tak už si nepamatuju, za kolik jsem to bral. Ale bylo to cenově v pohodě. Ostatní maso je určitě dražší než u nás. Ceny ryb co jsem vysledoval, se hodně odvíjí od bohatosti úlovku. Když moc neberou, ceny jsou vyšší. Já většinou kupuju ryby kolem 50 Kn za kg, levnější mají víc kostí. Občas nějakou dražší rybu na ochutnání. Např. tohle je tak asi dobrý poměr mezi kvalitou a cenou




Upraveno 2krát. Naposledy upravil michalhk (17. 06. 2010 20:16).
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 04. 2010 21:53
Tata, jen male upozorneni, ze v Sucuraji neni benzinka, takze radeji si natankujte nadrz na pevnine, pak je na ostrove nejblizsi az v Jelse .
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 245
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.