Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 05. 2010 22:35
Já a můj smiling bouncing smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 05. 2010 23:44
ja ale asi na dozivoti .-(((
Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 05. 2010 12:50
Ja a moja lehči půlka !spinning smiley sticking its tongue out
Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 05. 2010 12:54
Pche.. ja vam tak mozna o prazdninach poslu fotky z Maine grinning smiley.. a doufam, ze 18.zari bude v Ivan Dolac nabito grinning smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 05. 2010 12:57
Bessy napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ... no nic ... pojedeme v září ... yawning smiley

Bessy,ty tu šíříš poplašné zprávy......thumbs up smiley
a někteří ti na to skočili.smoking smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 05. 2010 13:07
lacestera - mrkni do výjezdového kalendáře a uvidíš, co za kumpačka se tam chystá !!! A to ještě neznáš partu z východu ( Marcel a spol.) No a já abych chyběl ??? Už se mi chtějí do apartmánu nastěhovat i naši mladí - takže v plné síle do ID !!!
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 05. 2010 20:44
... Vojto ...poplašná zpráva ... to nééééé, za tu je až rok ... na tvrdo ...yawning smiley ( § 199 )
... a propo za podobné ptákoviny jsou následující sazby ...
... i za provinění vůči ratolestem ...
... sliby, že přijde Ježíšek ... šíření poplašné zprávy, paragraf 199 ... až jeden rok natvrdo
... " když budeš zlobit, dostaneš !!! " ... vydírání, paragraf 235 ... až tři roky
... otevření dopisu Ježíškovi ... porušení listovního tajemství ... až 6 měsíců ... grinning smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 05. 2010 22:50
Bessy to píšeš o tom, že... na kolik dní k Jadranu?
Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 05. 2010 11:52
na hvar se nikdo nechystá, všichni spí, a spí, a spí...
35 spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 05. 2010 12:52
Právě, že se chystá, tak není čas na psaní. I když to máme ještě (nebo už ?) za 79 hot smiley - zátoka u Bogomolje, vyškrtávám a doplňuji loňský seznam, celkově je stále delší confused smiley. Pomalu nakupuju, vymýšlím jídelníček a už zavařují masíčko. Prostě už zase "v tom lítám až po uši". yawning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 05. 2010 13:23
-



Upraveno 1krát. Naposledy upravil blankam (08. 05. 2011 13:59).
Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 05. 2010 13:35
jsem na tom obdobně, pomalu nakupuji (dnes jsem koupil pívo v plechu, včerá nudle na wok). musím se ale krotit, protože nás jede pět ve stilo kombi s 500l kufrem. chtělo by to box na střechu...
Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 05. 2010 13:41
a k tomu masíčku - to je moje oblíbené téma - já ho nezavařuji, ale nakládám a zmrazím. na cestu do hliníkových igelitek a do lodního pytle za kufry. tam to je izolované nejen před teplem, ale i zvídavými pohledy celníků v dobách nedávno minulých. po příjezdu dám do lednice či mražáku a postupně vařím z čerstvého...drinking smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 05. 2010 14:54
Taťa: K tomu masíčku - já taky vozím naložené a zamražené v chlaďáku, ale my jezdíme na tři týdny a do "pustiny", kde je jen menší lednice na propan s malým mrazáčkem, do kterého se moc těch mňamek nevejde sad smiley. Sice domácí nám nechají dát do jejich mrazáku nějaký ten balíček, ale vlastní hotovka-rychlovka k obědu jen vyklopená a ohřátá je super! Do konoby to máme daleko a dostaneme se tam jen lodí a ne tak často. Tak po večerech grilujeme ryby s majitelem nebo právě to naše zamražené masíčko se zeleninou a cibulí na špízu. Mňam, už aby jsme tam bylieye rolling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 05. 2010 16:06
A že vás to bavíthumbs up smiley......vezmu plavky, naložím psa a jedu. Chystat si jídlo předem, to by mě asi šlehlo a ani to nemám čas. Si tam zajdu nakoupit,ne?
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 05. 2010 16:51
Když sbalím jen plavky a psa, tak budem na tom místě kam jezdíme okusovat jehličí z borovic, protože nejbližší mrňavý konzum je 4 km a tam je i chleba na objednávku a normální market je 15 km daleko. Psala jsem výše, že jezdíme do odlehlé zátoky a my tam jedeme odpočívat a relaxovat a ne se honit po obchodech. Toho mám doma ve velkoměstě za celý rok plné zuby. A dohady na toto téma tady nechci rozvíjet, toho tu bylo na jiném vlákně dost, každý jezdí tam, kde mu to nejlíp vyhovuje, my máme rádi klid a přírodu. Pláže plné lidí a atrakcí a řev z diskoték opravdu nemusíme. Možná platíme za ten klid vyšší cenu za pobyt i s tím, že si do nějaké konoby a do městečka na zmrzlinu musíme zajet autem. Každý vyhledává něco jiného, my jsme dříve také jezdili do větších středisek, kde bylo vše po ruce. Projeli jsme toho v Chorvatsku docela dost, pevninu i ostrovy, ale za ta léta cestování z místa na místo jsme se usadili právě tady na Hvaru, vyhovuje nám to a nehodláme na tom nic měnit.
Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 05. 2010 17:02
-



Upraveno 1krát. Naposledy upravil blankam (08. 05. 2011 13:58).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 05. 2010 18:53
blankam
já koukám na teplotu moře každý den a zatím to stále leze nahoru, dnes už 19 st. My to máme dnes za nekonečných 14 thumbs up smiley, tak si myslím, že na těch 20 se to dostane a na to jsme každoročně zvyklí. Takhle na začátku června jezdíme vždy a jen jeden rok jsme si první dvě noci radši přitopili, ale jinak bylo krásně teplíčko.
Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 05. 2010 20:18
-



Upraveno 1krát. Naposledy upravil blankam (08. 05. 2011 13:58).
Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 05. 2010 20:58
lacestera napsala: vezmu plavky, naložím psa a jedu
waja naloží maso, lacestera psa - bacha na ochránce zvířat thumbs up smiley
já za 30 hot smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 05. 2010 22:21
A ja za 53. Naložím našu malú slečnu a manželku nejaké veci hodím do boxu na streche a zvyšok si kúpim v markete Jelse. Veď tam budem chodiť na zmrzlinu a kávu s mlekem každý deň. A pripojím do kolóny mojú vychodňarskú bandu a hurá do ID. Už aby som bol tam.
Re: kdo se chystá na HVAR???
15. 05. 2010 01:24
A ja to mam za 8 , ale smer sever ,aspon na 5 dnu a pak opet jih a na nekonecne 4 mesice bez slapnuti nohy na pevninu :-(((
Jinak je tady teplo, teplota more leze nahoru a uz se mnozi koupaji.... ja taky, ale ve vinohrade.. nevim, proc me to nekdo pred mnoha lety zavidelmoody smiley................
Re: kdo se chystá na HVAR???
17. 05. 2010 09:08
to waja :
zátoka bogomolje snad ani není na mapách. znám jen vesničku stejného jména a 2,5km nad ní jsou pak na severním pobřeží malé zátoky. je to tam někde ? my vyhledáváme podobná místa, letos jedeme do skozanje pod gdinj. 32 spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
17. 05. 2010 10:59
Taťa: psala jsem, že jedeme do zátoky u Bogomolje. To je malinkatá vesnička u silnice asi 15 km od Sučuraje. Zátoky jsou na severní i jižní straně. My jezdíme do uvala Ladena na jižní straně, není přístupná autem, parkujeme ve vedlejší zátoce a k domu se dostáváme majitelovou lodí. Je to úžasná oáza klidu. Nikdo, kdo tam nebydlí tam nechodí, maximálně se zastaví člun nebo loď, okouknou a jedou pryč. Zátoka Skozanj je o několik zátok dále, na stejné straně ostrova pod Gdinj, jezdíme tam okolo při pobřeží na výlety lodí. Robinzonský styl pobytu je v těchto místech podobný - skromnější podmínky ubytování, ale nádherná příroda a průzračně čisté moře.
Bogomolje směr od Sučuraje
Bogomolje směr od Jelsy
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
17. 05. 2010 15:13
Tak to vypadá, že směr ID vyrazíme nejspíš 14.září; už aby to bylo. 11. a 12. musím být pracovně na Slavnostech vína v UH, pak můžu vyrazit.
Re: kdo se chystá na HVAR???
17. 05. 2010 15:20
lacestera: my 17. !! tak nas tam cekejte smiling smiley)
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
17. 05. 2010 15:45
A kdo další? Rohal?
Re: kdo se chystá na HVAR???
17. 05. 2010 16:55
Na září hlasí snehovou kalamitu.thumbs up smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
17. 05. 2010 17:19
lacestera napsal(a):
-------------------------------------------------------
> A kdo další? Rohal?


Předběžný odjezd s Rohalem do ID - 18.9.2010.
Re: kdo se chystá na HVAR???
17. 05. 2010 18:39
tak to je husty, to nas tam par bude, to se moc tesim smiling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 243
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.