Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 01. 2010 17:36
Rohal napsal(a):
-------------------------------------------------------
> no jo Mildousi ty tam jezdíš na rekreaci ale já
> makat hot smiley
> měl jsem dojem, že to auto co jede před tou
> dodávkou je moje (červený kombi ) ale nějak
> nesedělo datum já tam byl o dva dny později.


Ha Haha.thumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 01. 2010 17:43
Isekon napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Teda .. co to je za kančí stezku ? eye popping smiley


Jednou zkusíš a jsi "náš " !!! Ivan Dolac na Hvaru !!!
Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 01. 2010 17:50
Mildous napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Isekon napsal(a):
> Teda .. co to je za kančí stezku ? eye popping smiley

> Jednou zkusíš a jsi "náš " !!! Ivan Dolac na
> Hvaru !!!

to je jen část cesty z Ivan Dolac - Sučuraj, za 50 minut aby se stihnul trajekt

to ajax: ty ty ty
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 01. 2010 18:03
Ty jo Rohále, to je teda pěknej kvapík, za 50 min do Sučuraje hot smiley. To si ani nedokážu představit, že se to dá stihnout...Že bych to letos zkusil eye popping smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 01. 2010 18:58
my to dali ze Sucraje do Stari Gradu taky za presnych 50minut smiling smiley

jinak ta kančí stezka je ta nejvíce adrenalinová stezka na světě grinning smiley.. kromě té čínské s lávkou, jak někde posíla Bessy grinning smiley

hlavně Sučůraj - vnitrozemí grinning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 01. 2010 19:57
Zdravím příznivce krásného Hvaru.
Mám jeden dotaz. Nepozná někdo, nebo nemá někdo vyzkoušené ubytko v domu Jurica v zátoce Mali Rapak?
Zajímá mě vlastní zkušenost, postřehy a případně i fotečky. Mimo těch co jsou na netu u ck V....
Předem díky za info.
lachtan smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 01. 2010 21:56
Já jsem tam byl v Jurici v roce 2007, ještě dům něměl sedlovou střechu. Byl jsem tam na konci srpna a začátku září, ten rok v září byla hrozná kosa a odjížděl jsem odtud předčasně v poledne 12 st. C. Fotky cestovky odpovídají. Neboť tam není 220 V, tak je třeba počítat, že se mrazák na PB déle namražuje, nám to trvalo několik dní. Voda teče teplá jen chvíli a to bych řekl, že je pro někoho problém, protože voda z rezervoáru je vcelku studená, ale když si nepouštíš vodu na hlavu, dá se to vydržet, ještě že jsem měl dobrou průpravu z vojny. Jinak tam byl klid a pohoda, na pláž pod domem tam chodil jen jeden pár, který byl ubytovaný tak 200 metrů od nás. Nevím, jestli se tam něco změnilo, ale cesta k moři byla po udupané hlíně z kopce, dle mého by byly schody lepší. Když zapršelo, tak to dost klouzalo. Můj názor je, že je to dobré místo pro ty co chtějí být sami v klidu a odpočinout si od lidí., ale je otázka, jestli nebude někdo další ubytovaný v dalších dvou apartmánech, které jsou v domě. Já tam byl sám.
Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 01. 2010 08:45
to lachtan -už jsem to tu někde psal já tam jezdím už dlouho a jsem spokojený jak s ubytkem tak prostředím a cenou.Jinak co píše lami je v celku pravda ale změnilo se tam už hodně.Foto ze září 2009 najdeš na rajčeti adr.tom 42/Hvar 2008-2009.Pokud buš chtít znát nejrůznější podrobnosti písni já velice rád odpovím
Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 01. 2010 14:46
Díky za infošky. Rozmýšlím, že bych tam tento rok na přelomu srpna a záři na dva týdny povegetoval.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 01. 2010 14:59
Lachtan:My byly loni ubytování o cca 1km dál po té cestě a okolo tohoto apartmánu jsme jezdili a na první pohled se nám to moooooc líbilo,škoda že zmíněná CK Va.... v té době tento objekt nenabízela,určitě bychom ho brali.
Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 01. 2010 16:05
Já tam mám na letošní rok termín posl.týden v srpnu a první v září a domlouvám si to přímo s majitelkou,takže nevím jak s CK
Re: kdo se chystá na HVAR???
12. 01. 2010 07:47
nemáte někdo prosím aktuální kontakt na majitele domu na skále nad mořem v zátoce skozanje ? je to poslední dům vlevo při pohledu na moře, v nabídce CK adri.... je to objekt č.4009 . telefon který mám nikdo nezvedá...
díky za pomoc
Re: kdo se chystá na HVAR???
12. 01. 2010 18:21
Ptala jsem se pana, ktery to tam zna a dal me toto telefoni cislo 0038521776058 a ptejte se na pani Ksenii.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
13. 01. 2010 21:34
Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 01. 2010 08:39
Opravdu je to "PARÁDA". 22 tis.Kč v sezoně za noc.angry smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 01. 2010 11:15
...to je mazec... a lahev vína za 12.000,- to se nechám rád pozvat ...grinning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 01. 2010 15:27
No neber to :-)). Me se to moc libi, byla jsem tam, jen je zde jeden maly problem, ktery mozna uz i vyresily, ale jelikoz jsou na samem vrchu tak zde jsou i zmije..... no a ten bazen je lakavy... a proc se nevykoupat.......
Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 01. 2010 20:09
na Hvaru jsou zmije? eye popping smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 01. 2010 20:16
Možná malá,ale dobrá néé(Hvar 2008)
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 01. 2010 20:17
Slyšel jsem, že prý jsou nahoře ve skalách, ale nikdy jsem žádnou neviděl. Stejné jako u nás, když se dodržují určité zásady, není se čeho bát yawning smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 01. 2010 20:52
Tieto zásady pravdepodobne nedoržala istá maďarská turistka,ktorá sa šplhala hore na skaly,skala jej povolila pod rukou,ona spadla a ešte ako "bonus" na ňu zvrchu spadla zmija,ktorá ju stihla uhryznúť.Túto "veselú" príhodu nám rozprával pán domáci po našom výlete na Sv.Nikolu.
P.s.zmienená turistka to prežila,ale predpokladám,že s riadnou traumou.eye rolling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 01. 2010 21:04
confused smiley Uf,to je síla,když si to přestavím,tak to byla docela šílená tragikomedie...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil michalhk (14. 01. 2010 21:05).
Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 01. 2010 22:46
To tom 42:
tohle není zmije,ale užovka Coluber gemonensis,která je naprosto neškodná.V HR žije dost hadů,ale jediný,na kterého je potřeba dát si pozor,je zmije růžkatá - nezaměnitelná díky opravdovému "rohu" na horní čelisti.Je však potřeba si uvědomit,že každý had,který nás zaregistruje se snaží co nejrychleji se nám uklidit z cesty.Takže - opatrnosti není nazbyt,ale žádnou paniku,přátelé! yawning smiley Zmije růžkatá - Plitvice 2009
Re: kdo se chystá na HVAR???
15. 01. 2010 09:56
Zatím jediný had, kterého jsem v HR potkal, byl takový moc hezky zelený... Ale teď vážně, bylo to před několika lety na pláži na okraji Makarské. Mířil si to svižným tempem směrem od moře k borovicím a zmizel v díře za nějakým větším kamenem. Bohužel jsem neměl při ruce foťák a než jsem si ho stihl pořádně prohlédnout, zalezl. Takže o něm dnes vím jen to, že byl zelený a cca 1 - 1,5 m dlouhý. Sice nejsem nadšencem pro tento druh živočichů, ale i tak se mi tohle stvoření na pohled líbilo.
Re: kdo se chystá na HVAR???
15. 01. 2010 10:46
Hada jsem potkala cestičkou při moři z Jagodna směr Nedjelja.Taky jsem se uklidňovala,že to určitě byla užovka./nevím jestli se na pobřeží vůbec vyskytují/
Pár let zpět byly po schodech cestou na pláž vidět typické důlky v jemné hlíně na bočním svahu.Bylo to v Orašac.Tak jsem tvrdila,že tam budou hadi a všichni se mi smáli,že je krmím zase nějakými historkami.Ale jen do okamžiku kdy jsme jednou šli z pláže domů a přes celý schod natažený pěkně tlustý had.Ten pocit,že jsme pod ním a on se jen lehce zklouzne nebyl nic moc....Ale je pravda,že v obou případech se snažili rychle zmizet jak něco šustlo...
Re: kdo se chystá na HVAR???
15. 01. 2010 13:56
som70:
s největší pravděpodobností se jednalo o šírohlavce ještěrčího,který má trochu zelený nádech a zdálky tak může působit.V HR je velmi hojný,loni na Dugim otoku jich bylo stovky.Je sice jedovatý,ale má tzv.zadní jedové zuby,takže člověku je neškodný.Mimo to je také hodně rychlý,takže jakmile ho spatříte,je většinou hned pryč. Šírohlavec ještěrčí
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
15. 01. 2010 19:37
...M.K. ...thumbs up
Re: kdo se chystá na HVAR???
16. 01. 2010 16:41
Ahojky, ahojky.
Kdo bude v ID od 19. 7 do 2. 8. 2010? Nedáme posezeníčko u dobré domácí drienkovice? drinking smileysmiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
17. 01. 2010 11:09
ahoj . rad bych si dal stebou drienkovici ale jedu o neco drive . 30.6---12.7smileys with beer tak snad se tam potkam s jinejma z tohotodrinking smiley fora a dame si pivco ahoj
Re: kdo se chystá na HVAR???
17. 01. 2010 18:54
Ahoj lachtan, v ID jsme od 30.7-10.8 tak to posezeníčko můžem dát.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 258
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.