Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 09. 2009 22:44
4Rohal..tím si chtěl říct, že počasí bylo pěkné naposledy v r.2006?..takže jste měli tak hnusně, že by psa nevyhnal?..tomu teda nevěřímsmoking smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
30. 09. 2009 18:01
...MichalHK...krásné dokumenty...smiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
01. 10. 2009 08:44
Poslušně hlásím, že jsme v pořádku dorazili domů. Ufff, ten teplotní šok.
Jinak děkuji všem a hlavně Jitce, že jsme s vámi mohli strávit naši dovolenou narychlo. Přidávám se do řad milovníků Hvaru a hlavně ID, konečně jsem našla místo v HR, kam se budu ráda vracet thumbs up
A abych nevyšla ze cviku, hurá do vinohradu tongue sticking out smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
01. 10. 2009 11:23
Silvo, jsem rada, ze jste v poradku dojeli a auto nezlobilo. Tady je stale krasne a tak jeste vyuzit tech par dnu more a slunce a pak hura do Brna :-))).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
01. 10. 2009 13:42
...Jitko...ještě, že jste už vinice sklidili...má začít padat sníh...grinning smiley
[www.novinky.cz]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (03. 10. 2009 12:56).
Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 10. 2009 18:55
Bessy, zadny snih !!! zitra se jdu koupat spinning smiley sticking its tongue out
Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 10. 2009 17:26
Pro michalhk: Jezdím sbírat víno na Pelješac již 14 let a za tu dobu je to pro mne srdeční záležitost. To, že občas natrefíš na nějakého pitomce se stane, nicméně letošní rok byl prvním, kdy jsem potkal krystalického blba a hulváta a, světe div se, s pražskou SPZ. Naštěstí jsme skončili pouze u slovní přestřelky, ale nebylo daleko od pár facek. Takovou snůšku arogance a tuposti abys pohledal. Nevím, co rozladilo Tebe, ale ani tací lidé mi nemohou pokazit zážitky z dovolené. Na jubilejní 15 ročník vyrážíme opět příští rok v září.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 10. 2009 18:10
Tak si představte tu srandu dneska dopoledne. Ráno na Radiožurnálu téma, aby se posluchači vyjádřili k tomu, zda považují Česko za dobré místo pro život. Potřeboval jsem někde vypustit trochu z té své depkózní nálady, tak jsem tam napsal.Vtěsnat do 150 znaků SMS názor na ideální místo pro život dalo dost práce, když jsem nepsal o ničem jiném,než o námi všemi milovaném Hvaru. Za pár minut telefonát z rozhlasu,jestli prý jim po poledni nechci říct něco do živého vysílání.Jasně, proč ne!!! Pak mě sice trochu jímala hrůza při představě totálního výpadku mozkového eye popping smiley,ale dopadlo to dobře, jen ten pacholek redaktor mě utnul v tom nejlepším, když jsem se zrovna rozjel.....angry smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 10. 2009 18:55
...Michalhk...thumbs up
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 10. 2009 20:10
Pročítala jsem si SMS do rádia a udivilo mě, že i tam si nějaký dopisovatel neodpustil zmínit paštiky v souvislostí s Chorvatskem.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 10. 2009 21:47
alesim,vždycky se někde nějaký hnidopich najde,už mě to ani tolik nevytáčí jako dříve.My tady víme vo co go, a ti blahoslavení chudí duchem ať si plácají co chtějí.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 10. 2009 09:02
michalhk (Hvar) , MarinV (Pelješac)
oba píšete, že jste se uvedených místech zúčastnili vinobraní....i já bych se někdy podobné akce rád zůčastnil, mám kamarádskou nabídku od svého letitého ubytovatele (ale jinde)....
oba shodně píšete, že jste se tam setkali u někoho s arogancí, bezohledností, hulvátstvím....proč ? to tam ty hrozna někdo kradl? ...nebo je to jen shoda okolnost a nepříjemnosti s vinobraním nesouvisely ?....
Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 10. 2009 09:51
Pro mack: poslal jsem Ti SZ.
Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 10. 2009 23:18
To, ze jste se setkali s bezohlednosti nekoho , nema vetsinou s danou akci nic spolecneho, ale nekteri lide si sve komplekse leci daleko lehceji mimo domov v nepoznatem prostredi. To jde nekdy mnohem lehceji nez doma. b
Berte to s nadhledem a nekazte si si naladu. Michale danym osobam jsem take rekla sve ,ale bohuzel asi to moc nepomohlo....
Macku,pokud budes chtit zazit akci vinobrani, radi Te pristi rok bereme do party......
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
08. 10. 2009 09:26
MartinV: pokud to bylo v týdnu od 14. do 20. 9., tak bych i řekla, že byli ubytovaní v Boraku v Hanije. Tak uřvaný a arogantní lidi, aby člověk pohledal. Dvě rodiny přijely auty s pražskou a ústeckou SPZ a myslím, že opravdu na vinobraní, protože většina z nich přes den zmizela. Zato, když se večer sešli všichni na jedné terase a překřikovali jeden druhého....no, byla to síla. A pohoda Boraku vniveč nejen pro nás, ale i okolí. sad smiley
Víc se rozepíšu na vlákně o Pelješacu.
Re: kdo se chystá na HVAR???
08. 10. 2009 12:58
Rosmarine: Jak je vidět, bylo nás víc, co letos měli kliku na pitomce. S těmi turisty a vinobraním bych si nebyl jistý, protože sbírat se letos začlo později, až 28.9., kdy zahájily výkup vinarije v Potomje a v Janjině. Možná dělali pro někoho jiného, což je ale v podstatě úplně jedno, akorát že lidem otravují takovíto jedinci život. Náladu nám to však pokazit nemůže a tak za rok zase...
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
08. 10. 2009 18:51
Letos jsme konečně viděli při cestě ranním trajektem delfíny. Fotila dcerka kamaráda a ještě to nějak nemá v ruce. Já jsem ho nestačil vytáhnout...smiling bouncing smiley




Upraveno 2krát. Naposledy upravil michalhk (17. 06. 2010 11:48).
Re: kdo se chystá na HVAR???
08. 11. 2009 16:36
Ahoj. Byli jsme na Hvaru v zátoce Veprinova 22.6.-4.7. 2009. v apartmánu Mary. Tedy přesně po Slofikovi.. První týden probíhal v pohodě, ačkoli byla strašná zima, pršelo a bratr naší domácí nám zakázal chodit přes jeho pozemek(tzn. hned pod apartmánem), takže jsme ho museli obcházet.. Právo na to asi měl, ale byl tam pouze jeden den a hned nám na celý pobyt zatarasil nám cestu dřevěnou bednou(radši jsme se ji nepokoušeli odendávat..).. Načež druhý týden, když už bylo alespoň trochu hezky se z ničeho nic objevil bagr a začal kopat v levém cípu pláže, protože další bratr naší domácí(je to rodinná zátoka) si chtěl udělat molo. Nejenže rozjedili pláž, ale tím, že kopali, rozvířili dno a v zátoce byla skvrna bahna(měla jsem ji na fotce, ale všechno se mi to vymazalo..sad smiley ). Nemohli jsme se tedy ani koupat.. Vhledem k tomu, že sluníčko něják extrémě nesvítilo jsme neměli elektriku a tak občas museli na pomoc svíčky.. Zkoušeli jsme to bez nich, ale byla tam opravdu TMA..smiling smiley. Ke konci pobytu se na nás přijela podívat paní domácí se synem a byla velice překvapená ze svého bratra kopajícího molo(jednu chvíli to vypadalo, že se mu dům sveze do moře..), který jí slíbil, že to udělá do května.. neudělal.. I přes tohle všechno to ale byla poměrně fajn dovolená a ke konci jsme se mohli i koupat..smiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 11. 2009 08:22
...MacS... je vidět, že jste velice skromní a máte " Svatou trpělivost "...to už se dnes moc nevidí...ale zase na dnešní dobu
( a vůbec )...vynikají vlastnostsmiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
11. 11. 2009 09:20
ahoj milovnici chorvatska . drinking smiley jezdim nekolik let do drasnic , je to kousek za makarskou a je tam opravdu nadherne , ale uz je potreba udelat zmenu. pristi rok se chystame na hvar do ivan dolac . touto cestou bych potreboval poradit . hledame apartman primo na oblazkove plazi . mam klucinu na voziku a ten miluje more . rad si do more doleze sam a pak zpet . predem dekuji za kazdou radu na ubytovani a par fotek . diky ahoj
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
11. 11. 2009 09:53
PETRSKUBANEK
Napiš soukromou zprávu Jitce2, má v ID cestovní agenturu a určitě ráda Ti pomůže s nejlepším výběrem.
Re: kdo se chystá na HVAR???
11. 11. 2009 09:54
Posílal jsem info na soukromou zprávu.
Re: kdo se chystá na HVAR???
11. 11. 2009 16:38
tak co se tyce Hvaru, tak tady to mame asi shrnute smiling smiley

[www.stream.cz]

jinak, co se tyce vinobrani, taky bychom meli zajem, klidne pristi rok! Kdyby nas nekdo mohl vzit do party, byla by to parada smiling smiley)
Re: kdo se chystá na HVAR???
11. 11. 2009 20:35
-



Upraveno 1krát. Naposledy upravil blankam (08. 05. 2011 14:08).
Re: kdo se chystá na HVAR???
12. 11. 2009 09:11
Taky mám potvrzeno od Jitky první polovina června v ID. Bude to dlouhých, předlouhých šest měsíců.......
Re: kdo se chystá na HVAR???
12. 11. 2009 15:42
tak me to vypada na maly sraz v ID :-)). Lucano, samozrejme, ze Te bereme do party, ale jsme trosku stresteni, tak jestli Ti to nebude vaditsmoking smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
12. 11. 2009 17:06
ahoj lidicky hot smiley dnes posilam zalohu a 30.6.2010 frcime do ID. uz se nemuzeme dockat , vsem dekuji za dobrej tip . hlavne Jitce 2 yawning smiley ahoj
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
12. 11. 2009 18:32
Jituško, v uterý jsem celý večer hučel do Vaška Šatavy a básnil mu o ID, je už docela načatý, tak ho tam možná v září taky přivítáte....

Chlapáci co se chystáte příští rok do ID, kdybyste se teď napsali do výjezdového kalendáře, tak tam máme dost dobrou převahu..thumbs up smiley

Lucano, to video je moc pěkný, některé fotky máme úplně stejné thumbs up
Re: kdo se chystá na HVAR???
12. 11. 2009 19:32
MichalHK: díky.. pořád se toho nemůžu nabažit.. byli jsme tam týden a bylo to strašně málo. Jen nevím, jestli tam svojí druhou drahou polovičku znovu donutím. Nerada navštěvuje místa, kde už byla sad smiley.

Jitka:bereme! Už teď se těším !!smiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
12. 11. 2009 19:54
Lucano, za sebe můžu řict, že tam sice jezdíme už nějaký pátek, ale každý rok poznáváme po ostrově stále nová a nová místa. Takže k obligátnímu lenošení na pláži vždy přidáváme výlety a je opravdu z čeho vybírat. Spousta známých taky říká,že by na stejné místo nejezdili, ale pro nás se tam snoubí strašně moc věcí, které nám maximálně vyhovují a nejspíš, kdybychom jeli kamkoli jinam, tak bychom byli zklamaní.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 252
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.