Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
12. 11. 2009 20:30
...Jitko...vypadá to, že příště dovezeme nějaké mladé pštrosy...neprodáte nějaké vinohrady na výběhy...?smiling smiley
nebo myslíš...že by se pak toto vlákno spojilo s tímto...?... Kam už nikdy NEPOJEDU a proč? (Strany: 1 ... 5



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (12. 11. 2009 20:32).
Re: kdo se chystá na HVAR???
13. 11. 2009 01:12
Bessy, klidne ty exoticke potvurky dovez, tady tech exotu beha spousta ..... a dokonce po dvouch nohach ...... a neboj mame dost pudy, kde je treba vycistit plevel, coz by oni dokazali .-))) vlakno se asi nespoji , ale at kazdy jezdi tam,kde mu je dobre a takovych mist je urcite hodne.
Re: kdo se chystá na HVAR???
13. 11. 2009 10:19
to michalhk
skóre ve výjezdovém kalendáři na příští rok zatím pět ID proti dvoum ze zbytku světa. A pak že Česká republika nemá žádné kolonie.......
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
13. 11. 2009 11:18
...Jitko...pohotová odpověď...tady tech exotu beha spousta ..... a dokonce po dvouch nohach
...jen podotýkám...šak aji ten pták...( podle nomenklaturních tabulek Ministerstva zemědělství a výživy ČR není veden jako pták... ale jako běžec )
...tak i tén pštróós má dvě nohy...smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (13. 11. 2009 11:20).
Re: kdo se chystá na HVAR???
13. 11. 2009 13:15
Bessy, ale nekdy jsou prijemnejsi exoti, kteri mlci :-)))))
Re: kdo se chystá na HVAR???
13. 11. 2009 13:41
Ahoj prosím jak a kde se mužu zapsat do výjezdového kalendáře ? a kde ho najdu ?díkyconfused smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
13. 11. 2009 13:46
Re: kdo se chystá na HVAR???
13. 11. 2009 13:58
Kudu díkysmileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 11. 2009 19:06
no, ja taky doufam, ze se moje slecna umoudri. Hrozne rad bych tam jel znovu. Hodne mist jsme jeste neprozkoumali smiling smiley.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 11. 2009 08:47
Ještě toto, a jsme tam....Zdraví R.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 11. 2009 13:54
to Lucano.
Nebolo kedy skôr si pozrieť príspevky - a toto je vlákno, ktoré pozerám prednostne - a tak som si tvoje video pozrel až teraz. Veľmi pekne urobené. Cesta od Jelsy do ID, stará známa, už som mal na jazyku "teraz pozor doľava!" Nikdy mi nenapadlo to natočiť. Zato tunel mám, kdesi odložený, z oboch strán. Každopádne mi to vtlačilo slzu do ľavého oka (to je to, ktorým plačem).
Neviem, či ste šli do Hvaru priamo z ID cez Sv. Nedelju a po známej hasičskej ceste. Ak nie tak namotaj polovičku na toto, ak má trochu rada zvýšený adrenalín tak je tvoja. Ak nie, tak jej sľúb prekvapenie. thumbs up smiley
Jitka, Lucana nepreceňuj (či nepodceňuj?), myslím,že je ako my (streštený) a zapadne. smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 11. 2009 17:13
...Ĺubo...s tou požární cestou bych to netroufal...nevím...yawning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 11. 2009 22:58
Ráda bych se zeptala jak se správně vyslovuje jméno městečka Jelsa.Setkala jsem se s Jelca,Jelza,Jelsa...Víte?yawning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 11. 2009 13:51
Vranka, vse se vyslovuje v chorvatsine tak ,jak se pise . Slovaci hodne rikaji Jelša. Jedine co nase lidi mozna mate je, ze jejich H se vyslovuje jako CH. Oni ani neumi vyslovit H.
Eifeli neboj, Lucana bych nechtela podcenovat co se strestenosti tyce, ale radeji upozornim:-)).
Pozdrav vsem z Hvaru, kde je dnes mlha ale celkem teplo.
Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 11. 2009 22:19
Jitko pozor na fíky, už jsem přišla na to kdo je obíra, naši tůristi z fora.Tak od letošního léta vybírám poplatky.
Jak je na Hvaru. My jsme tu všichni nemocní. Pozdrav moře už je nám smutno.
Re: kdo se chystá na HVAR???
23. 11. 2009 19:27
Vuinac, kdyby jen fiky :-)), ale aspon vsechny neshniji ....
Na Hvaru dopoledne mlha, pak slunicko a solidne teplo. nemoce se nam zatim vyhybaji. To ze Ti schazi more verim, ale to je asi vse, vsak vis jak je v zime mrtvo :-(( bog
Re: kdo se chystá na HVAR???
23. 11. 2009 21:54
Eifel: diky moc. to video mi neprijde moc povedene, ale bylo to v rychlosti a moc se v tom nevyznam smiling smiley... nicmene na to taky obcas koukam a je mi hrozne smutno.

zrovna min. tyden jsme si rikali, ze ta cesta tam byla hrozna... pres cr, A,SLO... Terka nechtela spat, protoze co slo, tak jsem ridil, spali jsme jen chvili u Zahrebu a jinak nic... tak byla snad vic mrtva,nez ja..ale zase jsme se tesili a odpocitavali hodiny, kdy to more konecne uvidime smiling smiley navic jsem ridil jen ja a dost jsme se v CR kvuli geocachingu zdrzovali... smiling smiley ted se uz muzeme stridat a uz zname presne cestu...SLO objizdka dalnice byla neprijemna.. netrefili jsme sesmiling smiley.

Uvidime, jak na tom budou finance pristi rok. Chteli bychom se jeste podivat do parize...ale minimalne s nami Jitka muze pocitat na sber vina, ale bohuzel nevime, co to vsechno obnasi, nicmene, pokud to znamena vylet na Hvar, tak jsme pro smiling smiley


Jo, myslim, ze zapadneme, jen nam je 18 (Terka) a 21 (Lucano), ale nadsenci jsme velci smiling smiley.

Co setyce jeste toho videa, jeli jsme ze Stari Gradu doleva -> smer Jelsa, pak hned do prava na Pitve, takze pres sv.Nedelji, asi ne... chteli jsme tu novou "prasnou" cestu najit, ale dojeli jsme nekam na slepou silnici a tam jsme se otaceli.. takze nic smiling smiley. ale starou cestou do hvaru jsme jeli 2x. odtamtudje foceny ten zapad slunce smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
25. 11. 2009 20:56
Jitka2...díky za odpověď.
Re: kdo se chystá na HVAR???
26. 11. 2009 12:39
Lucano, to je v pohodě, aspoň se nám ostatním sníží věkový průměr ! thumbs up smileysmileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR???
27. 11. 2009 21:36
tak to jsem rád!! smiling smiley

no, tak uvidíme, jak to s tím Hvarem bude. Rád bych vlétě k moři, ale musím Terce nějak splnit tu její vysněnou Paříž smiling smiley. Viděl bych to na nějaký prodloužený víkendový zájezd k narozeninám smiling smiley.

Jinak, jak probíhá ten sběr vína? Ten platí určitě.. Nemůže být nic příjemnějšího, než jet v září k moři!!

smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
27. 11. 2009 22:12
Lucano
Září na Hvaru fakt doporučuju, nemá chybu.Moře krásně teplé, všechno kolem dozrává, turistů ubývá a brigádníků přibývá. My jsme letos brali poprvé a stále na to vzpomínáme. Pár vláken zpět jsem dával i nějaké fotky. Ráno se sejde parta lidiček u kávy, pokecá se a jde se na věc. Bere se třeba do oběda, pak se všichni společně nabaští a zase zpět na vinohrad. Někdo si víno zpracovává sám, někdo ho prodává do vinařských závodů. Večer se zase všichni sejdou a griluje se a likvidují zásoby vína z předchozího roku....Mimo práce je ale i čas na koupání a výlety.Dostat se takhle do rodiny, poznat jejich styl života, radosti i starosti, je k nezaplacení a mě to zase o trochu víc otevřelo oči.....

Re: kdo se chystá na HVAR???
27. 11. 2009 23:33
Edit ,neboj ty jsi tak daleko že tam snad nikdo vubec nechodí smoking smiley a natož tam chodit na fíky smiling bouncing smileythumbs up smiley Rosto já tě viděl smoking smiley budeš mít zákáz thumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 11. 2009 18:52
a je ta brigada nejak kompenzovana ? treba za stravu nebo pobyt? smiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 11. 2009 19:25
Lucano, nevím jak jinde, ale my jsme to měli tak, že jsme měli po celý pobyt zdarma víno od kamaráda domácího (naše spotřeba byla dost velká smileys with beer,snad jsme to dostatečně napracovali), pak ve dnech braní jak jsem psal, společné hodování a na konec pobytu při placení byla sleva, kvůli které jsme ze srandy zhádali, myslel jsem si, že se asi zbláznil...eye popping smiley Domů jsme dostali takovou výslužku, až jsem se klepal, aby mě na přechodu do Slovinska nevybrali celníci.....
Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 11. 2009 08:43
Jitka mi uz odpovedela. No parada, ale je to v haji. Teprve zacina prosinec a ja uz se tesim jak malej kluk grinning smiley
thumbs downthumbs downRe: kdo se chystá na HVAR???
29. 11. 2009 16:17
jak bude lepsi se dostat na hvar trajektem , brzo rano nebo kolem poledniho , jedu do ID poprve tak nemam zkusenosti . thumbs down diky predem za kazdou rau ahojdrinking smiley
Re: thumbs downthumbs downRe: kdo se chystá na HVAR???
29. 11. 2009 17:27
Já jezdím na Hvar radši brzy ráno.Jen než docourám po tamní silnici na místo tak jsem opocený nejen na čele a nejen z tepla.Ráno totiž potkám jen pár aut a zdá se mi ,že okolo poledne je větší provoz,hlavně turistů,kteří se pakují domů.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 11. 2009 18:25
My většinou trajektem v pět ráno ze Splitu, protože po příjezdu na ostrov máme úplně celý den ještě před sebou.....thumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
30. 11. 2009 01:32
Prijezdy hostu prvnim trajektem take nejsou moc vhodne, jelikoz nastup do apartmanu je mezi 11-12,00 hod , coz je tak akorat na druhy trajekt v 8,30 . No a nikomu se neda cekat po dlouhe ceste, ale bohuzel jinak to nejde ,kdyz se apartmany opousti do 10,00 a take se musi uklidit. Casto se me stava, ze unava dela sve a cekani lidi znervoznuje , ale bohuzel jinak to nejde, tak je lepsi si prijezd naplanovat tak, aby byli vsichni klidni.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
30. 11. 2009 08:02
Ahoj Jituško. Moc Tě zdravím. Máš zcela pravdu. Jak jsem v ID chodila pro ty mňam snídaně / třeba ty záviny neměly chybu/, tak jsem cestou potkávala u aut ty brzké ranní přijížděče - bledí, totálně vyčerpaní, skoro bezvládní v úloze prozatímního bezdomovce - skoro se mi chtělo je vzít k nám na apartmán, ale nebylo to mé vlastní bydlení, tak jsem nemohla. Nejhůř na tom byli ti, kteří dokonce se teprve snažili sehnat ubytování. My jsme to letos v létě vyřešili tak - a nemělo to chybu. Na noc jsme se ubytovali nad Brelou - už nevím, jak se to jmenovalo - a ráno v pohodě jsme vyjížděl i- myslím, že 30 euro noc - červenec - 2 osoby. Ráno zcela čerství jsme se koukli na ten krásný sjezd k moři, zašli si do Igrane do pekárny a na kafé, pak na trajekt....cestou do ID jsme ještě nakoukli do 2 zátoček na Hvaru, a dojeli v pohodě do ID, kde jsme se obratem u Jituš ubytovali. Trochu jinak to bude ze Splitu, ale po zkušenostech - řešila bych to podobně. Zdraví R.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 100
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.