Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 12. 2009 11:32
tom 42, máte super fotečky. "Moje krevní skupina" - krajinky, moře a potvůrky. Jezdíme také na jižní stranu Hvaru, ale o několik kilometrů blíž k Sučuraji, do zátoky Ladjena, je tam klídek a nádherná příroda. Na tvých fotkách jsou místa, která dobře známe, a tak jsem si oživila vzpomínky na léto a moře.
Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 12. 2009 11:52
veverka: tak s vodou se opravdu musí šetřit ,ale v rámci možností ,rozhodně né umít auto atd.Co se týče kvality vody nemusíš se strachovat ,je pitná i bez převaření.No a svítit se tam opravdu nechá až do raních hodin,mám zkušenosti,je to takové intimčothumbs up smiley ryby jsou tam malé,ale chytat se nechají.Hada jsme tam letos neviděli.Včera jsem vložil na rajče foto z dov.2009 pod tu samou adr.
Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 12. 2009 12:09
Tom42: díky za informace,jedeme v polovině června a jestli mě ještě napadne se na něco zeptat,snad ti to nebude vadit. Fotky jsem viděla i letošní,super.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil veverka66 (04. 12. 2009 12:12).
Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 12. 2009 14:54
jirka š. :
tady mas fotky primo od stavebni firmy z jara t.r. a druhy odkaz na realitku, ktera to nabizi. ja tam byl v 2008. to tam byl jeste volny plac s reklamnim poutacem o zahajeni stavby a telefonem na rezervace pro budouci zajemce. kdyby to nebylo na hlavni plazi (v lete hlava na hlave a moc hlucno) a ale trochu bokem, vychodnim smerem a ne tak "moderni" a drahy, tak jako letni byt na duchod by se mi to libilo. nejaktualnejsi informace a foto by mohla mit Jitka2.

[www.domovila.hr]

[www.hvar-properties.com]
Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 12. 2009 16:21
Bomino funguje mi to až po vlastnosti obr . resp.po-kopírovat-a ted levým OK ale já to OK tam nemámangry smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 12. 2009 20:17
tom 42 poslal jsem Ti SZ.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 12. 2009 20:39
Fotil tom 42:


____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 12. 2009 20:50
jorgos
ten druhý odkaz je super, pro představu, co si člověk může pořídit, je to paráda smiling bouncing smiley A když jsem si spočítal, na kolik vyjde byt v tom novém domě v ID, tak teda to je fakt ranec. Jsem zvědav, jak to půjde na odbyt. Jednou tady v tom našem Kocourkově stejně všechno prodám a pojedu tam, kam mě to táhne....
Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 12. 2009 01:47
michalhk:
lidi asi prachy maji krize nekrize, protoze podle udaju realitky z 16.6.2009 uz jsou k prodeji jen 3 byty. jeden v prizemi a oba v podkrovi. (nabidka prvni realitky v odkazu.)
[www.gohome.hr]
Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 12. 2009 13:03
Jituš posílám Mikulášský pozdrav na Hvar a přání všeho nejlepšího ,hodně zdraví a rodinné spokojenosti k Tvému dnešnímu svátku.smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 12. 2009 22:57
Pavle dekuji
Anonymní uživatel
Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 12. 2009 11:15
Michalhk - sokole brzdi, nestěhuj se do HR. Na sahaře bude sníh, v HR taky. Kup s i raději kožichy dokud jsou levný. V novinách píšou, že začíná doba ledová - malá - a bude trvat přes 1000 roků. Teda Michale - to mi teda pěkně zkazili víkend. Víš co to je tisíc roků ? Kolik mám doma plavek, sandálů, kraťasů a jiného letního oblečení a můžu to vyhodit !!!! thumbs up smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 12. 2009 12:27
Vašíku, no vidíš, já mám zase doma už dlouho nevyužité brusle. Tak až to začne, nazuju a jedu z Hvaru třeba do Itálie. Víš že tady v Hradci řeky už skoro nezamrzají, takže se dá bruslit tak maximálně na té louži u nemocnice nebo na některém slepém rameni. Jó, to na Hvaru budou v té nadcházející době ledové jinčí podmínky pro zimní radovánky ....grinning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 12. 2009 09:44
jakou louzi u nemocnice myslis? To Labe? grinning smiley.. dneska jsem okolo nemocnice jel a teda po namraze ani vidu a do skoly porad chodim (uhk naproti nemocnici) v mikine smiling bouncing smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 12. 2009 10:03
Lucano, myslím jako, když je normální zima a ne tahle pseudo. Ta louže je tzv. Bagrák, naproti vojenské fakultě. I když mě to vůbec nevadí, takhle by mohlo být až do března. Sníh mám rád, ale až od Dobrušky nahoru.
Re: kdo se chystá na HVAR???
15. 12. 2009 19:53
Zdravím Vás všechny!

jelikož jsem tady nový, tak nemám témata moc pročtené a chtěl bych se zeptat zda někdo nebyl ubytovány v apartmánu Piero na Hvaru v Zátoce Skozanje? V létě se tam chystám, tak uvítám nějaké informace! Předem Děkuji!
Re: kdo se chystá na HVAR???
16. 12. 2009 10:29
Zdravím všechny z Grazu, sem zima také dorazila, tak jsem si prošla fotky z léta z Hvaru na zahřátí. Připomnělo mi to, že bychom se měli začít pomalu starat o získání termínu na další léto.
Krásné svátky všem.
Jitka
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
17. 12. 2009 00:11
A hele, další česká Rakušanka anóbrž rakouská Češka! Vitáj!
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 12. 2009 07:40
Šťastné a veselé vánoční svátky plné klidu a pohody a do nového roku 2010 hlavně zdravíčko a štěstíčko přeju všem milovníkum a přátelum krásného ostrova Hvar.
smiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 12. 2009 11:16
Manželka napsala pěkný článek na iHvar. Typ na výlet z Jelsy do Bolu za podstatně nižší cenu než nabízí výletní lodě. Příznivce Hvaru by mohl zajímat.

Michal
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 12. 2009 15:13
Admine Michale, super článek, stejně jako celý web ihvar.cz thumbs up
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 12. 2009 16:34
pridávam...thumbs up
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 12. 2009 17:21
aj ja sa pridávam smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 12. 2009 21:29
Michale a Miso, krasny clanek .... a vite co se letama rika na Hvaru ? Nejkrasnejsi co je na Bracu..... pohled na Hvar.
No a je rikam, ze vsude je krasne kdyz je dobra nalada.
Pekne Vanoce vsem v dalce z chladneho Hvaru preje Jitka
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 12. 2009 07:48
Jitko,pouzit vyraz chladného Hvaru je rouhani. V nasem i Tvem Brne jsme o vikendu meli -14,3 °C, dokonce i havrani jen chodili po zemi, aby jim netahlo pod kridla a nas pes byl z vychazky doma drive než my.
Vzpominame a prejeme klid i pohodu. Mirus & Eliska. smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 12. 2009 10:59
Díky za kladné reakce na článek. Je to nakonec pro nás jediná odměna, protože iHvar není komerční projekt.
Náš vztah ke Hvaru Jitko dobře znáš a mimochodem Martina pozdravuje :-)

Michal
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 12. 2009 13:32
admin napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Manželka napsala pěkný článek na iHvar. Typ na
> výlet z Jelsy do Bolu za podstatně nižší cenu než
> nabízí výletní lodě. Příznivce Hvaru by mohl
> zajímat.



Pěkný článeček, přesně takto jsme jeli letos v létě. 50-80 kun se nám dávat nechtělo...
Takto to bylo za 22 kun na osobu tam i zpět. A je fakt, že nejlíp bylo na pláži od sedmi do devíti ráno...







Upraveno 3krát. Naposledy upravil JamesCloud (21. 12. 2009 13:36).
Re: kdo se chystá na HVAR???
23. 12. 2009 13:38
Pekne Vanoce vsem z Hvaru, kde mame dnes pouhych 18°C preje Jitkayawning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
23. 12. 2009 21:32
to paní Jitka2:
pěkně děkujeme a nápodobně až na tu teplotu smoking smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
23. 12. 2009 23:01
Paní Jitko diky . Tu teplotu Ti závidím.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Mi , rudla
Hosté: 186
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.