Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pisak

Autor sika 
Re: Pisak
08. 05. 2007 00:17
Ahoj všichni.
Tak jsem pročítala všechny stránky této diskuze. My jedeme od 5.7. - 14.7. 2007. Už se taky moc těšíme. Podle fotek to fakt vypadá skvěle.
My jedeme do apartmánu hned u pláže, v pravo vedle malého přístavu."vila porat".
Nebyl tam také někdo z vás ubytovaný?
A jaká je ta plážička vedle přístavu. Dá se tam dobře koupat?
Re: Pisak
08. 05. 2007 11:35
Samozřejmě, že se tam dá dobře koupat. O tom vůbec nepochybuj. Ta malá plážička u přístavu je dobrá, já většinou chodím na tu za konobou Porat.
Od 5.7. máte ubytování nebo vyjíždíte z Česka? Já jedu 5.7., ubytování mám od 6.7. do 15.7. (Zapadna ulica)hot smileyhot smileyhot smiley
Re: Pisak
08. 05. 2007 14:57
Já tam jednou plaval shora od Put Vrulje a na té pláži vyčerpán lezl ven. Málem mi na hlavu skočila použitá vložka, která se houpala u břehu. Ale jinak je to hezká plážička a koupat se tam dá.
Re: Pisak
08. 05. 2007 15:33
Tenhle bordel ve vodě se čas od času najde na většině pláží při pevnině v celém Chorvatsku. I v Pisaku, ale není to časté. Nekažme jitušce radost.hot smileyhot smileyhot smiley
Re: Pisak
08. 05. 2007 15:36

Re: Pisak
08. 05. 2007 15:46


Další foto pláže za konobou.hot smileyhot smileyhot smiley
Re: Pisak
08. 05. 2007 19:24
Aho Hulčo tak tu na to koukáme s manželem , zdá se nám to být na fotkách podle našich představ , myslíš že nám můžeš poslat těch fotek víc . Moc děkujem
Re: Pisak
08. 05. 2007 20:12
Čus Hulčo,no je to nádhera,co jiného na ty fotky říct.Už se tam moc těšíme-27.8. vyrážíme.hot smileyhot smileyhot smiley
Re: Pisak
08. 05. 2007 22:34
marta29:
Na www.kacha.cz je 147 fotek z Pisaku. Vy jste je ještě neviděli?confused smileyhot smileyhot smileyhot smiley
Re: Pisak
10. 05. 2007 19:12
to Hulča dík nás zajímá přímo ten apartmán na té fotce , jestli je možné sehnat kontakt . V Omiši je pěkně, ale tohle má svoje kouzlo . Jedeme na dovču v červnu a rádi se tam zajdeme kouknout. Jedeme po páté na stejné místo a rádi bychom příští rok jeli někam jinam a zrovna tohle nás nadchlo .
Re: Pisak
14. 05. 2007 22:13
Nevíte někdo, kde je nejbližší směnárna, nebo bankomat v okolí Pisaku? V samotném Pisaku zřejmě asi není.
Díky za info. smiling smiley
Re: Pisak
14. 05. 2007 23:52
Jožo, v Pisaku není, já měním v Bašce, zaparkuješ, přejdeš cestu a zakopneš o směnárnu. Stejně tam pojedeš na čumendu určitě hned druhý den.grinning smiley Jestli je něco v těch vesničkách směrem k Omiši nevím, nezkoušel jsem.hot smileyhot smileyhot smiley
Re: Pisak
15. 05. 2007 17:40
Teda Hulčo, koukám že máš skutečně přehled thumbs up.
Nechceš vydat náhodou o Pisaku nějakej cestopis thumbs up smileysmileys with beer
Re: Pisak
15. 05. 2007 19:26
Jožo: To není špatnej nápad vydat ten cestopis. Já to napíšu, zařídím sazbu, tisk a distribuci a Ty to budeš financovat grinning smileygrinning smileygrinning smiley
Pošlu Ti smlouvu k podpisu. Už jsem to zkalkuloval. Jedná se o ňákejch blbejch cca 300 000,-
To jde, ne? grinning smileygrinning smileygrinning smiley
(tdRe: Pisak
15. 05. 2007 19:52
tak dík za nic
Re: Pisak
15. 05. 2007 19:53
tak díky za nic
Re: Pisak
15. 05. 2007 20:19
Marto, kdyby jsi odkryla nebo tady napsala svůj e-mail, pošlu Ti adresu ohledně toho apartmánu, našel jsem ji na netu.hot smileyhot smileyhot smiley Tady to zveřejnit nemohu.
Re: Pisak
15. 05. 2007 20:25
Já se napravím a moc děkuju hot smiley
Re: Pisak
23. 05. 2007 20:52
Pro Hulču:
Moc děkuji za další informace a za pěkné fotky.
My vyrážíme 5.7. z večera. Pobyt máme od 6.7.
Tak třeba se tam potkáme
Re: Pisak
24. 05. 2007 00:00
jituska.janeckova:
No to bychom se mohli potkat už cestou. Vyrážíme 5.7. v 17.00 z Trutnova. Předpokládaný příjezd do Pisaku mezi 8 - 9 hod. ranní. Jedeme s malou čubičkou, takže budeme často stavět. Odkud a čím jedeš - nějaké poznávací znamení? (nejsi zapsaná v té tabulce co tady na foru chytří hoši vymysleli)hot smileyhot smileyhot smiley
Re: Pisak
24. 05. 2007 22:04
Hulčo - co máte za bafáčka ?
Re: Pisak
25. 05. 2007 00:02
Marto, ten náš mazlík se jmenuje Arinka - jorkšírek, teď jí byl 1 rok. Mám z toho trošku strach, jak to bude zvládat a taky jak to budeme zvládat my. Někdy je docela hustá na kolemjdoucí, takže to bude v Pisaku na pláži asi mazecsmiling bouncing smileyconfused smileyhot smileyhot smileyhot smiley
Re: Pisak
25. 05. 2007 20:21
Hulčo - My jedeme kolem 19. hodiny z Velkého Meziříčí. Jedeme 2 autama - stříbrný golf combi a černou fabií. Poznávací znamení - to nevím - snad "3 ujačený děcka."
My taky máme malého hafana - Pražského krysaříka ( necelé 2 roky ), ale já bych si sním netroufla jet. Ten by na té pláži udělal čoro moro. Raději ho necháváme na prázdninách u babičky.
Takže máme hledat hustou Arinku.
Hulčo jak jezdíte z dálnice ve Splitu. Přes Split nebo do hor.
Jo a ještě, když si tak informovaný kolem Pisaku, nevíš jestli to ubytování ve vil. Porat je v pohodě?
A po kolikáté už jsi v Pisaku?
Re: Pisak
26. 05. 2007 08:55
Hulča napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Marto, ten náš mazlík se jmenuje Arinka -
> jorkšírek, teď jí byl 1 rok. Mám z toho trošku
> strach, jak to bude zvládat a taky jak to budeme
> zvládat my. Někdy je docela hustá na kolemjdoucí,
> takže to bude v Pisaku na pláži asi
> mazecsmiling bouncing smileyconfused smileyhot smileyhot smileyhot smiley


Hulčo, asi se tam letos nepotkáme, ale toho pejska si hlídej. Mě se jednou takový čoklík zakousl do boty a já od té doby( snad proto že jsem léta hrál fotbal), jakmile na mě chce pejsek naskočit, tak ho nakopnu.A to bych ti nechtěl udělat.
Jinak, známí jsou právě v Pisaku upřesnit termíny na léto. Takže potom napíšu, jak tam aktuálně je, co vodička a tak.
Re: Pisak
26. 05. 2007 12:15
Hulčo taky máme jorkšíračku má 5 měsíců , ale pejska sebou brát nechceme , tak at se vám ta dovolená zdaří s Arinkou.
Re: Pisak
26. 05. 2007 23:46
jituska janeckova:
Kolem 19. hod budu někde u Jihlavy, takže se budeme asi pohybovat poblíž sebe, nebo budete mít mírný náskok.
A teď k tvým otázkám:
Dálnice by měla být letos otevřena až do Šestanovace a pak už je to do Pisaku cca 20 min. Takže žádné ježdění přes Split a Omiš.
Ve vile Porat jsem nikdy nebyl, ale vzhledem ke svému umístění patří určitě k těm lepším, ale asi taky dražším. Z toho bych strach neměl.
Do Pisaku jedu počtvrté do stejného apartmánu. Kdyby se mi tam nelíbilo, nevracel bych se tam.
Jo a připravte se na poněkud krkolomější sjezd z magistrály dolů do Pisaku až k přístavu (něco přes 1 km), mohlo ny Vás to trochu zaskočit, ale i na to si rychle zvyknete.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Hulča (26. 05. 2007 23:47).
Re: Pisak
31. 05. 2007 10:59
Zdravím milovníky Pisakusmiling smiley
Nebyl někdo z Vás na Hvaru? Chtěla bych nějaký srovnání. Měla jsem totiž původně vyhlídlý Hvar, ale po letmém nahlédnutí do diskuze o Pisaku, mě docela dostal, hlavně ty fotky na kachayawning smiley
Re: Pisak
31. 05. 2007 22:10
Před chvílí jsem byl na pivko s kamarádem co se vrátil z Pisaku.Jeli tam domlouvat termíny na léto. Já tam letos nebudu, bude vás tam moc, tak až ta vlna zase opadne. Jinak, voda 22-23 stupňů, pohoda. V neděli vlny přes metr, ale teplo. Tento kamarád spal přes noc na pláži, nikde nikdo, romantika. Samozřejmě ne u přístavu, ale v nahoře u Put Vrulje, pod barákem.
Prý stojí za to už tam jet.
Takže Pisakáři, jděte do toho!!!
Re: Pisak
31. 05. 2007 23:30
Jíro, díky za info. Určitě je tam už teď super, i voda má slušnou teplotu, ale přece jenom, tím, že tam není ani noha, to nemá asi ještě tu správnou atmosféru. Nejsem v žádném případě zastáncem natřískaného letoviska, to ani náhodou, ale trochu to žít musí. A to se velmi rychle v následujících dnech změní.hot smileyhot smileyhot smiley
Re: Pisak
01. 06. 2007 08:15
Hulčo, ty jsi věrnej jenom Pisku?yawning smiley Tvoje fotky mě pěkně nahlodaly a teď tápusmiling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 245
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.