Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pisak

Autor sika 
Re: Pisak
25. 12. 2007 22:23
to kata: Jezdíme do Put Vrulje 80. Je tam asi 100 schodů k vodě, ale sestup je celkem pohodlný, žádná lana, schody jsou pevné, betonové a kamenné. Tříleté dítě to zvládne, i když občas bude fňukat, že chce poponést.
Dole je malá plážička na kterou se scházejí lidé ze všech okolních app.,bývají tam vžycky tak 3 až 5 rodin, pokaždé jsme se vešli (koncem června).
Re: Pisak
07. 01. 2008 16:37
Chtěli by jsme letos jet do apartmanu Miro v Pisaku,byl jste tam někdo? Případně někde v okolí.Prosím podělte se o zkušenosti dík
Re: Pisak
09. 01. 2008 18:43
děkuji všem za odpovědi,pokud by jste pro mě měli nějaké info o ubytování-put vrulje 80 nebo i nějaké fotky,budu ráda.děkuji moc všemk
Re: Pisak
25. 01. 2008 23:37
Ahoj přátelé Pisaku. Zdravím všechny, hlavně Jaruš, a těším se až zavolá. Mám na vás prosbičku - v roce 2007 jsem byl v Pisaku poprvé a vznikla láska na celý život /možná/. Byli jsme na výletě směr Omiš - Cetina - Zadvarje a zpět Pisak. To vnitrozemí nám učarovalo, jsou tam nádherné výhledy, pohledy a rozhledy na řeku Cetinu a její okolí. Nemáte někdo zkušenosti, mapku, radu atd /kromě raftingu/ ohledně této lokality. Všem vřele doporučuji tento výlet. Je to velice milé zpestření pobytu v Pisaku. Pokud se na foru již toto téma objevilo, moc se omlouvám, nestíhám. Za info moc děkuji a zdravím milda 20.6.08 večer Put vrulje.
Re: Pisak
08. 02. 2008 22:58
Ahoj lidi,
můžete mi prosím poradit? Máme vyhlídnutý apartmán Slamič,nevíte někdo jaký je? Je Pisak ohledně koupání dobrý pro dvouletý dítko? Díky díky za info
Re: Pisak
24. 02. 2008 21:50
Už je tu toho veľa popísaného o Pisaku a je to ťažké všetko prečítať, tak sa chcem opýtať znalcov, či nevedia niečo o apartmánoch Corič alebo Mirjana Hrgovič? Hlavne, či je veľa schodov, lebo na dovolenku ideme so 66-ročnou babkou, tak aby nemala problém.
Ďakujem
Re: Pisak
25. 02. 2008 16:10
pre maminu:

Neviem síce kde presne tie apartmány sú, no ako hovoria oveľa skúsenejší "Pisakológovia"(nie je to môj výmysel) - > Čo meter od mora, to meter do výšky -> a z toho vyplýva počet schodov. Ak to odhadnem veľmi optimisticky, tak daná rovnica platí na 80%. Osobne by som to tipoval niekde cez 90%. Ale ako hovorí náš domáci, keď nás prvý deň vidí ako si ideme pľúca vypľuť.... nema kondicija, neboj, za 14 dni bude.thumbs up smiley Ale neboj sa nič, dá sa to...
Re: Pisak
25. 02. 2008 20:27
mthx napsal(a):
-------------------------------------------------------
> pre maminu:
... Ale ako hovorí náš domáci, keď nás prvý deň
> vidí ako si ideme pľúca vypľuť.... nema kondicija,
> neboj, za 14 dni bude.thumbs up smiley Ale neboj sa nič, dá
> sa to...

No, 66 letá paní už asi kondičku nenabere. Já osobně (ač nerad), to "mamině" nedoporučuji. Jsou i rovinatější destinace.

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Pisak
25. 02. 2008 22:33
Tyto apartmány jsou tuším na Put Vrulje a tam se schodům nevyhnete. Myslím, že lépe by bylo si vybrat apartmány na ulici Put porta nebo na ulici Zapadna. Tam je to celkem v pohodě. Neznám kondičku vaší babičky, ale s námi po tři roky po sobě byla taky babka a letos jí bude 65, takže to už není takový rozdíl. Bydlíme na Zapadna, ale zvládla by i ty schody. Vy musíte vědět, jak se cítí. Je třeba si to všechno dopředu zjistit a až potom objednávat.hot smileyhot smileyhot smiley
avatar Re: Pisak
25. 02. 2008 23:16
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rero (07. 03. 2016 10:29).
Re: Pisak
27. 02. 2008 22:04
Ahoj, neležela jsme na hlavní pláži, ale chodili jsme od hlavní pláže doprava mezi ty velké kameny. Tam jsou malé plážičky a na hlavní pláž vůbec nevidíš. Pošlu fotky, pokud se mi ozveš na můj email. Ty by tě přesvědčili, že nepřeháním. Gabča
Re: Pisak
27. 02. 2008 22:08
Ahoj, tak se ozvi na můj email a já Ti pošlu krásné fotky. Gábina
Re: Pisak
28. 02. 2008 20:30
Našla som nejaký apartmán na Pur Vrulje 88, Vila Branka. Majiteľ Branka Cihlar píše, že je to 40 m a má súkromnú pláž. Nepoznáte to niekto?
Re: Pisak
29. 02. 2008 15:09
Zdravím všechny,

asi by jste neměli ten pisak tak moc vychvalovat.... po asi 14 denním hledání po netu kam na Jadran, jsme se rozhodli právě pro Pisak. A to už jsme málem objednávali něco do Premantury.

Takže se asi připojím k Vám - milovníkům Pisaku, ale nechám se překvapit, abych to nezakřikl. Okolní místa znám, už jsme byli v Brele a Bašce vodě. Křištálové moře, oblázky, borovice a to Biokovo. Tehdy nám tam vadil dav lidí, ale příroda přenádherná. Pisak snad bude klidnější a hlavně bereme sebou dvě děti 4 a půl a 7 a půl roku. Doufám, že to bude i pro ně.

Všechny Pisakofily zdravím..........yawning smiley
Re: Pisak
29. 02. 2008 15:16
Otázka pro Hulču:

Myslíš, že apartmán Vera ( na put Vrulje 34 ) je dobrá volba?

Díky z odpověď

P.S. Pěkně fotíš, asi je to koníček
Re: Pisak
29. 02. 2008 23:29
Skroban: Domácí neznám (Vera Kozmar), jezdím do jiného baráku, ale tutově to bude dobrá volba. Myslím si, že tenhle patří k těm top v Pisaku. Na pláž je to sice strmější a po schodech, ale to vyváží super výhled na moře.

K tomu fotografování: dík za uznání, koníček to zrovna není, ale je to součást mojí pracovní náplně (i když se většinou jedná o trochu jiné fotkygrinning smiley) hot smileyhot smileyhot smiley
Re: Pisak
01. 03. 2008 20:34
Imča, keďže chodíte do Put Vrulje 80, nevieš, kde je Villa Branka, Put Vrulje 88?
jíra
Re: Pisak
01. 03. 2008 21:51
Z fotek toho apartmánu nepoznám přesně kde Villa Branka je, ale podle adresy je jasné, že schody budou a bude jich dost.
Ten výhled je ale v Pisaku nádherný. Je to něco za něco. Převýšení je veliké, ale zvládnout se to dá. Pokud chce mamina pošetřit nohy, tak nevím. Pod apartmánem možná bude malá plážička, ale možná stojí za to dojít kousek dál a dojít na dvě pláže větší, co jsou v Put Vrulje. První má hodně strmý přístup, lepší je až ta další. Koukněte na fotky na www.apartmány.net na apartmán Anka. Pláže tam jsou vidět. Shora se to pozná tak, že první pláž je u velkého kamene ( 8x2 m), který vyčnívá z moře a je dobře vidět. Druhá pláž je přístupnější a je kousek dál. Těch 40 metrů je vzdušnou čarou, po schdech to bude 5x dál. Víc poradit neumím. Ten kámen bude určitě vidět na fotkách které tady z Pisaku jsou.
Re: Pisak
01. 03. 2008 23:51
Villa Branka je je v té východnější části Pisaku, téměř (i když ne úplně) na konci Put Vrulje a je kousek od čísla 80. Dolů je to krpál po schodech. V pondělí sem pověsím foto, kde je to vidět, ale musím to naskenovat a nejde mi skener. hot smileyhot smileyhot smiley
Re: Pisak
02. 03. 2008 10:56
Put Vrulje 88 (Villa Branka) by mohlo být na tomto obrázku [members.upc.cz] . Já to hádám na ten zarostlý dům vpravo od toho fialového keříku.

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Pisak
02. 03. 2008 15:56
Jardo, hádáš možná dobře, ale já si přesto myslím, že je to ještě o jeden vedle vpravo na stejné úrovni a není na této fotce vidět, je skryt za borovicemi.hot smileyhot smileyhot smiley
Re: Pisak
02. 03. 2008 16:48
Myslíš, že tady za těma? [members.upc.cz]

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Pisak
02. 03. 2008 17:34
No ale ten štít, co je vidět mezi stromy, to je jinej, branka je pod ním a prakticky ani na této fotce není vidět. Alespoň si to myslím. Mrkni na www.villabranka.com hot smileyhot smileyhot smiley

Jardo, prosím, vyzkoušej, jestli Ti funguje tato adresa a dej mi vědět. Vždycky to šlo a teď nic: www.pisak-dalmatia.com



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Hulča (02. 03. 2008 17:40).
avatar Re: Pisak
02. 03. 2008 17:44
Zdravím všechny, nevíte někdo jak kvalitní je ubytování ve villa Anci, Put porta 88, Pisak ? Jestli se tam dá někde poblíž parkovat? Díky.yawning smiley
Re: Pisak
02. 03. 2008 18:29
Vím, kde je Put Porta, ale apartmán s tímhle názvem neznám, ale tutově chodím okolo k moři. Parkovat se určitě dá. Myslím, že všichni mají, ať už horší nebo lepší a někteří dokonce vynikající parkovací místa. hot smileyhot smileyhot smiley
avatar Re: Pisak
02. 03. 2008 19:02
to Hulča:

tak to je super že víš kde to je, já to doufám budu vědět v červenci. jinak je to apartman u Aknica und Viktor COLIC, už víš kudy chodíš? yawning smiley
Re: Pisak
02. 03. 2008 20:05
Aleš1:
Už vím, kde je a k moři kolem něho tedy nechodím, protože jsem si neuvědomil, že vlastně Put Porta začíná už u magistrály a končí dole u vody. Ten "tvůj" apartman se nachází, (ale to asi víš), jak já říkám, v těch horních patrech Pisaku, i kdy ne úplně v těch nejhornějších. Je to kousek pod cestou, takže nevím, kde tam mají parking. Asi někde u té cesty. A k moři - no snad tam mají schody směřující k dolní části Put porta a pak po cestě. Pokud ne, tak se trochu projdete. Jinak, v červenci tam budu taky - doufám.hot smileyhot smileyhot smiley
avatar Re: Pisak
02. 03. 2008 20:37
to Hulča:
Díky za info, jedu tam totiž poprvé (Pisak) a z fotek nejsem moc chytrý. Že to je krpál jsem pochopil, to chození mě moc nevadí takže když budeme muset jít nepřímo tak se nedá nic dělat. Mejlování s majitelem proběhlo rychle, jen ten můj dotaz na parking zůstal nezodpovězen což může o něčem svedčit že? Nerad bych měl auto někde dosti daleko. Chtěl jsem poprosit o nějakou takovou tu kreslenou mapku Pisaku s názvy ulic, nemáš náhodou? Pokud bych se potřeboval ještě se na něco dotázat můžu ,,zamejlovat"? yawning smiley
Re: Pisak
02. 03. 2008 21:01
Aleš1:
Klidně mejluj. Kreslenou mapku nemám, ale jak jsem už včera psal, zítra něco naskenuju a pověsím to tady, popř. Ti to pošlu. Ten tvůj tam zakroužkuju. Kdy jedeš?

S tím parkováním u tohoto baráku to taky vidím trochu problematicky. Ale nějak to určitě dopadne.hot smileyhot smileyhot smiley
avatar Re: Pisak
02. 03. 2008 21:31
to Hulča:
Tak to budu rád když pošleš i s kroužkem :-), chci vyjíždět 7.7. večer. Co ty?
A ještě se nestalo aby to nedopadlo :-)



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Aleš1 (02. 03. 2008 21:32).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 229
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.