Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pisak

Autor sika 
avatar Re: Pisak
30. 08. 2008 21:20
Co dodat ,prominte že nedám pokoj.
Retongue sticking out smileyisak
01. 09. 2008 18:23
Tenhle příspěvek berte jako poděkování všem zučastněnym na tomto vlákně,díky nimž jsem si na třetí pokus našel své-NEJKRÁSNĚJŠÍ-místo v Chorvatsku.Pisak le přesně takový jak jsem si ho představoval a jak jsem ho znal z vašich přízpěvku.Je to prostě ráj na zemi,zkrátka místo kam se budu vždy rád vracet.PO KLIKNUTÍ NA TENTO ODKAZ SE MUZETE KDO BUDETE CHTÍT PODÍVAT NA PÁR FOTECEK NEJEN Z PISAKU.


[posisanichybny-odkaz-rajceCHorvatsko_2008-Pisak]
Re: Pisak
01. 09. 2008 19:03
Delfíne, vždycky jsem si myslel, že můj velice kladný názor na Pisak je pouze moje subjektivní vize. Ale vidím po přečtení Tvého a celé řady ostatních, že Pisak má opravdu své kouzlo. Zdá se, že opravdu patří mezi TOP vesničky v Chorvatsku nebo alespoň v Dalmácii. Jsem rád, že jsem svými (a samozřejmě nejen já) staršími příspěvky a fotkami pomohl najít milovníkům Chorvatska místo, kde se budou cítit dobře. Myslím, že toto místo zklame málo koho. Byl jsem tam již 5 x po sobě. Možná příští rok udělám změnu, ale možná taky ne. Uvidíme. Ale Pisak je hodně vysoko posazená laťka.
Máš hezké fotky, ohřál jsem si oko.
hot smileyhot smileyhot smiley
Re: Pisak
01. 09. 2008 20:16
Já jsem také Písak vybrala podle nadšení ostatních a hlavě díky Hulčovi a tak příští rok znova Pisak a ty fotky jsou nádherné musela jsem tiše závidět neboď nám synek nedopatřením fotky vymazal než je tatínek stačil zálohovat.Tak jsm si nad fotkama zaspomínala bydleli jsme u Mira takže kousek od vás
Re: Pisak
09. 09. 2008 21:38
ahoj mam vas rad
Re: Pisak
10. 09. 2008 13:37
To Mošna .... trochu víc se rozepiš
A proč dávat hned červenou? Nechte ho, třeba se stydí, nebo to je taky milovník Pisaku
Re: Pisak
03. 10. 2008 20:36
Konečně !!!! Pro milovníky Pisaku - konečně se na Google Earth objevily podrobnější snímky Pisaku !!!

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Pisak
07. 10. 2008 07:21
To baculka: Píšeš, že jste byli v Pisaku v apartmánu Mira, chci se zeptat, jaký je tam přístup do moře, pozvolné a nebo skalnaté? Dále by mě zajímalo jestli je tam dostatek místa na opalování, jestli je v Pisaku obchod a hospůdka atd. Díval jsem se to tiž na jedny www stránky a foto mě moc nepřesvědčilo. Díky moc za odpověď
avatar Re: Pisak
07. 10. 2008 15:41
Je tam vše,Konzom dost dobře zásobený,3 hospody kde se dá najíst,zmrzlina.
Re: Pisak
07. 10. 2008 17:35
To Milan Hubner: díky moc za info, ještě by mě zajímalo, jestli znáš apartmán Mira, protože co jsem viděl na foto jednoho zprostředkovatele, který zajišťuje ubytování v apartmánu Mira, tak jaký je tam přístup k moři? atd., protože to vypadá na soukr. přístup do moře a o to mi jde, nechci chodit na společnou pláž. Od toho samého zprostředkovatele jsem měl letos zajištěný pobyt v Mimicích a byla tam soukromá pláž...................což bylo super!!! Ale podle foto s ap. Mira je to tam dost skalnaté. Předem moc díky.
Re: Pisak
07. 10. 2008 21:33
Pro Seny,konečně jsem se dostala na pc a tak odepisuji co se týče Mira je to tam užasný sice přístup po schudkách do vody a betonové a kamené mola ale je to soukromé a asi 50m mála písečná pláž a na opalování je tam místa dost.Jestli chcete více informací napište na oz .Baculka
Re: Pisak
08. 10. 2008 07:16
To baculka: díky moc za info.
avatar Re: Pisak
20. 10. 2008 14:45
Ahoj, nevíte někdo jak to vypadá u Kapoviče ? Konkrétně v apartmánu v přízemí?
Re: Pisak
20. 10. 2008 19:18
Apartmán v přízemí je nejmenší a je nejníž (v nejspodnějším podlaží domu). Tudíž tam je velmi špatný výhled na moře (spíše není - je krytý střechou domu pod Kapovičem). Zato z prostředního a horního patra je výhled nádherný - my koukali dalekohledem i na gril v hospodě - na moře a protilehlý ostrov. Boční vstup je na úrovni prostředního patra, takže do dolního APP se musí zase zpět po schodech dolů a opačně. Zadej si do hledáku "Kapovič" a "Pisak" a určitě najdeš jeho stránky. Má tam plánky všech APP, fotogalerii. Jestli ti to nebude stačit, mejlni, třeba něco najdu v archivu (tenkrát jsme ještě neměli digifoto).
Ale domácí byl fajn - velmi slušný a kultivovaný pan profesor. Do dnes lituji, že jsem nevyslišel jeho nabídku na chobotnici pod pekou - znal bych tuhle dobrůtku o dva roky dříve.

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Pisak
18. 11. 2008 14:02
Ahoj všichni, přidám se s naladěním na letní dovolenou v Pisaku. Loni jsem byli ve Staniči a nemůžu si ztěžovat. Pro příští rok jsme si právě objednali dovču v Pisaku - apartman Miro. Tak pokud mi někdo k tomu můžete sdělit něco bližšího tak písněte.Obratila jsem se zatím jen na Baculku, která tam údajně byla.
Re: Pisak
13. 12. 2008 17:32
V Pisaku jsme začátkem července v roce 2006 několik dní tak kolem jedenácté hodiny zažili proud (z leva do prava), který se nedal uplavat, aby to plavce neodnášelo. Bójky vypadaly, jakoby je něco pod vodou táhlo. Když jsme nechtěli být odneseni do Omiše, museli jsme ke břehu. A ten proud přinášel napěněnou špínu. Když ten úkaz odezněl, tak zase bylo moře čisté (a studené).
Re: Pisak
17. 01. 2009 09:42














Omlouvám se. Pořád se učím.
Re: Pisak
17. 01. 2009 09:54
avatar Re: Pisak
17. 01. 2009 10:11
Jíro, měla to být tahle fotka?


Re: Pisak
17. 01. 2009 13:03
Jo, přesně tahle. Prostě, pokud si to nezaběhnu, vždycky se v tom zamotám.
J.
avatar Re: Pisak
17. 01. 2009 13:18
Nic to není, když to zvládnu i já.
Re: Pisak
17. 01. 2009 17:39
Jíro já taky.
Re: Pisak
17. 01. 2009 19:52
Re: Pisak
18. 01. 2009 20:30
Pro Marse1404. Milá neznámá, na to vezmi jed, že tam Baculka byla. Potkali jsme se tam v červnu 2008 u Mira . Pisak je asi jako nový film Austrálie, někdo je unešen a někdo otráven. Já patřím do té první skupiny. Byli jsme tam podvakrát za sebou a kdyby to šlo jedu letos a příští rok a přespříští rok a .............zase do Pisku. Pokud chceš cokoliv vědět napiš. S pozdravem Milda Démon
Re: Pisak
21. 01. 2009 19:58
Pre Marse1404. Milda Démon má veru pravdu. Ja tiež patrím do tej skupiny, ktorá je z Pisaku unesená... Prvý raz sme tam išli trošku s obavami v roku 2006. No od vtedy sa toto miesto stalo našou srdcovkou. Takže toto leto znova. Každý z nás hľadá na dovolenke niečo iné... My hlavne kľud. A ten sme tam našli. Takže ak budeš chciet poradiť, spýtať sa, kľudne napíš. Ak budem vedieť rád odpoviem, aj keď viem,že tu sú ďaleko kvalifikovanejší "pisakológovia".
Re: Pisak
23. 01. 2009 20:16
ahojky hopkirk,
citam v starsom odkaze, ze si bol v Pisaku...u Iva Kapovica ..ak som to dobre pochopila... zrovna rozmyslam, ze mu napisem ..prosim porad mi: chcela by som ten pekny vyhlad z terasy...pri ktorom je to apartmane?...lebo na jeho stranke pise na volne apartmany "ground floor" co sa bojim, ze z prizemia nebude vyhlad...a este ma tam odfotenu velmi peknu plazicku.. je mozne, ze to je ta v blizkosti jeho domu ? kolko schodov je z plaze do apartmanu?
Ak mate este niekto skusenosti ..este lepsie aj fotky z okolia jeho apartmanu budem velmi vdacna... skrblime na dovcu cely rok...tak by som bola nerada, keby sme boli nemilo prekvapeni

dakujem vsetkym
mojkos
avatar Re: Pisak
24. 01. 2009 07:47
Ahoj, ke Kapičovi jsme také chtěli původně jet, ale vzdali jsme to právě kvůli tomu výhledu ze spodního apartmánu. Dole brání ve výhledu střecha apartmánu pod Kapovičem. Nejlepší výhled je z těch horních pater, ale ty mají zase terasu společnou pro dva apartmány, což nám taky nevyhovovalo.
Re: Pisak
24. 01. 2009 20:26
Pre Mojkosa - Od Kapovica ku plazi dole je plusminus asi 140 schodov. Deti to sice kazdy rok porataju, ale ja to vzdy zabudnem....Niekomu to prekaza a niekomu je to jedno... Kazdy rok je to pre nas prve dva tri dni celkom pekna "sranda" - hlavne cez obed, ale potom si na to clovek zvykne... Ked nas domaci vidi, ako fucime hore schodmi tak s pokojom "domorodca" vzdy povie - ak by som to volne prelozil - "Nemas kondiciu? Neboj. Za 14 dni bude." A veru ma pravdu. A hlavne v den odchodu. Vtedy by som to slapanie do schodov bez mihnutia oka vymenil za slapanie do roboty... Ale je mi jasne, ze nie kazdemu schody vyhovuju a kazdy sa s tym vysporiadava inaksie. Minuly rok mal uz Kapovic rozdelenu tu spolocnu terasu paravanom, takze kto mal ubytovanie v apartmane A2 mal relativne celkom sukromie, pretoze z terasy sa vychadza popred apartman A3. Neviem, aku plaz mas odfotenu - je pravda, ze v Pisaku je ich niekolko, no schody od Kapovica vedu na lavy okraj kraj plaze (pri pohlade zhora), ktoru ak by som to mohol s trochou nadsazky nazvat hlavnou... Mozno mi niekdo bude oponovat, ale rozhodne ju mozno nazvat najdlhsou... Dost fotiek z Pisaku mas na www.galerie-jadran.net
Re: Pisak
24. 01. 2009 21:54
no fííííííííííha, ze 140 schodov...to po 10 dnoch by som mala nohy ako srnka smiling smiley
a dakujem za vycerpavajuce info aj za navigaciu na fotos....to uz mam dost podkladov na rozhodovanie..... do chorvatska sa chystame uz asi 9.x a stale sa pri vybere citim ako zaciatocnik, aj ked citam pravidelne toto forum, tak niekedy neviem pre ktore miesto by som sa mala od radosti rozhodnutconfused smiley
mimochodom ak by niekto potreboval referencie, boli sme v umagu, biograd, sv.petar, duce, bratus, zaboric ....
Re: Pisak
26. 01. 2009 21:23
Mojkos, omlouvám se, že jsem nereagoval, ale v mém PC se toto téma zobrazovalo jako bez nových příspěvků. Až dnes to nějak zachroustalo a ukázalo přes 10 000 nových zpráv. Ale on ti mthx odpověděl snad líp než já. O kapovičovi se tady dost píše, přečti (nebo snad projdi) toto téma od začátku. Kdybys měla uvolněný e-mail, poslal bych nějaké foto.

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 87
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.