Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pisak

Autor sika 
Franta PM
Re: Pisak
21. 08. 2007 09:01
>to Jared:
tak Jardo šťastnou cestu. Věřím, že se tam bude líbit alespň jako vloni v Ivan Dolci. Myslel jsem, že jedeš už v pátek. Proto ty moje rady...jak a kudy. V neděli na noc by to snad vše mělo být v pohodě. Tak trochu závidím. Až se vrátíš, určitě se ozvi, dáme řeč někde u žejdlíku.

>to Světlana:
Měli jste asi smůlu na sousedy, ale i s tím se musí počítat, když jedete na dovolenou do místa, kde taková možnost je. Někdy taková věc dokáže pokazit i celkový dojem. Za to ale nemůže Pisak.

Přeji všem, kteří ještě máte dovolenou u Jadranu před sebou pěkné počasí, šťastnou cestu a pohodičku. Tu si nenechte ničím pokazit.
Franta
Re: Pisak
21. 08. 2007 10:48
Ahoj Franto,
v pátek bych nikdy nejel.Po přečtení zážitků lidí,co v tento den vyrazili,tak ani náhodou.
Jinak díky za rady,od tebe jsou vždy zaručené.thumbs up
Samozřejmě,že se uzvu po návratu a na to pivko s Tebou se těším už teď.smileys with beer
Díky a měj se.thumbs up smiley
Re: Pisak
21. 08. 2007 10:51
Ještě jsem zapoměl,že se vypravíme za Pavlem 56 a budeme ho od Tebe pozdravovat.hot smiley
Re: Pisak
21. 08. 2007 16:59
No Hulčo moc se mě psát nechtělo,poněvadž je mi smutno,že už je to za náma.Terasa výborná,ubytování prostorné,vybavení starší,domácí fajn ale mohl víc s nama popít.ŘÍKAL,ŽE JE MOC HORKO NA PITÍ.To ale opravdu bylo 17-26.7.Ani jeden mrak.Lidí v Pisaku asi jak jinde.Jeden postřeh mám negativní,MALÉ porce zmrzliny.Jinde MEGA Omiš,Gradac,Makarská...atd.Příroda v Pisaku fajn a poslední 2 dny foukl vítr a barva moře ,to se nedá ani posat,no nádhera.A cikády se nastěhovali dál od nás ke kostelu,kdyby byly blíž bylo by jěště líp.
Re: Pisak
21. 08. 2007 17:56
Jo, cikády letos odtáhly, mrchy. Řvaly od vedle. Taky mě to chybělo. Ano, vybavení starší, ale v tomto případě mi to vůbec nevadí. A domácí se taky s námi bojí pítgrinning smiley Porce zmrzliny jsou fakt malé (šmejdi, třeba s Baškou se to nedá srovnávat. Jinak taky mi je smutno, a to sice velmi a už pomalu plánuju další rok. Vypadá to, že pojedeme 4 auta a to bude nářez. A domácího udolámethumbs up smileyhot smileyhot smileyhot smiley
Re: Pisak
21. 08. 2007 20:05
Já ho na to připravím a zkusím ho udolat.smileys with beer
No 4 auta Hulčo,to bude rošambo,co?smoking smiley
Re: Pisak
21. 08. 2007 22:33
No to si piš Jarouši, ale to je ještě daleko. Myslím, že domácího neudoláš, ale jinak je to super člověk, stejně tak i jeho žena, však uvidíš. Přeji šťastnou cestu.hot smileyhot smileyhot smiley A pozdravuj od rodiny p. Hůlka NEZAPOMEŇ!!!



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Hulča (21. 08. 2007 22:33).
Re: Pisak
22. 08. 2007 10:46
Hulčo díky a spolehni se,budu je od Vás pozdravovat,to je jasný.thumbs up
Re: Pisak
25. 08. 2007 11:33
Tak Pisaku,
zítra za tebou vyrážíme a asi tam budeme z fora sami,jak to tak vypadásmoking smiley
avatar Re: Pisak
23. 09. 2007 23:33
Můžete mi, prosím , říct něco o Pisaku? A to: zvažuji na příští rok/2008/ tam ubytko, dívala jsem se na jeden dům ,bylo tam z terasy toho domu vidět na kostel.Jakoby naproti trochu vpravo/ když se díváš z té terasy/- alespoň na fotce.. Je to dobré místo? Jedná se mi o toto konkrétní místečko - jaká je pláž, jestli není zrovna v tomto místě moc lidí atd., prostě všechno. Vím, že je na foru hodně Písečkářů, tak je moc prosím.......
Re: Pisak
24. 09. 2007 10:25
Pošli mi (třeba soukr. zprávou nebo mailem) adresu www kde si se na to dívala. Na kostel je totiž vidět i ze vzdálených APP. A klidně si přečti celý tohle vlákno - do r. 2008 je času halabaladěj. drinking smiley

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Pisak
26. 09. 2007 18:45
Pre Rero: Neviem, čo konkrétne by si o Pisaku chcel vedieť. Sto ľudí, sto chutí. Každý z nás má nejaké to miestečko v HR (a asi nielen tam), na ktoré nedá dopustiť a kam sa rád vracia. Už po prvom raze sa Pisak stal našou srdcovkou. A tak na budúci rok tam ideme tretí raz. My sme boli maximálne spokojní.
Marušiči vila Růža
25. 10. 2007 21:37
Přátelé, není nad pobřeží pod horskou vískou Marušiči. Neskutečná nádhera - rozervané, skalnaté pobřeží, útesy nedaleko od pobřeží, kde se nádherně šnorchluje, prostě úchvatné.Cesta k moři celkem náročná, ale stojí to zato. V plné sezóně jsme tam byli skoro sami. Jak se píše na stránkách CA Eliška, že toto pobřeží je perlou Dalmácie- naproto s tím souhlasím. Mám nádherné fotky z přenádherného pobřeží. Zájemcům pošlu. V Pisaku jsem byla také, ale pobřeží tam tomu v Marušiči nemůže konkurovat. Gabča
Marušiči vila Růža
25. 10. 2007 21:41
Přátelé, není nad pobřeží pod horskou vískou Marušiči. Neskutečná nádhera - rozervané, skalnaté pobřeží, útesy nedaleko od pobřeží, kde se nádherně šnorchluje, prostě úchvatné.Cesta k moři celkem náročná, ale stojí to zato. V plné sezóně jsme tam byli skoro sami. Jak se píše na stránkách CA Eliška, že toto pobřeží je perlou Dalmácie- naproto s tím souhlasím. Mám nádherné fotky z přenádherného pobřeží. Zájemcům pošlu. V Pisaku jsem byla také, ale pobřeží tam tomu v Marušiči nemůže konkurovat. Gabča
Re: Pisak
07. 11. 2007 07:33
Gabriela:
V MArušiči som strávil .jednu peknú dovolenku. Teta Ruža je tam známy pojem.
Ja som bol u Milky Zrno Potešíš nejakým fotom , nech možem pospomínať ? Ďakujem
atrama
Re: Pisak
08. 11. 2007 17:05
Zajímalo by mě, kde jsi v hlavní sezoně ležela na pláži v Marušiči sama.My tam trávíme každoročně dovolenou a ještě nikdy se nám to nepodařilo až leto a to díky tomu, že jsme tam byli až v září a to jsme ještě chytli to nevídné počasí.Jinak Maušiči je super!!
atrama
Re: Pisak
08. 11. 2007 17:05
Zajímalo by mě, kde jsi v hlavní sezoně ležela na pláži v Marušiči sama.My tam trávíme každoročně dovolenou a ještě nikdy se nám to nepodařilo až leto a to díky tomu, že jsme tam byli až v září a to jsme ještě chytli to nevídné počasí.Jinak Maušiči je super!!
Re: Pisak
08. 11. 2007 17:37
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (21. 12. 2012 18:35).
Petr Cech
Re: Pisak
15. 11. 2007 14:11
Já jsem byl v Srpnu také v Marušiči na konci ulice Put Borka směrem na Makarskou v apartmán Vanja Smoljanovič, koupání bylo super, přístup do moře pozvolný pro naše menší děti naprosto vyhovující. Ubytování v apartmánu se super výhledem na moře , byt byl prostorný což mi překvapilo pro 4 osoby zde bylo 2x WC koupelna a cena 55,-euro za noc komplet. Apartmán byl domluven v čechách u pana Vávry z Plzně. Vše co nabízel a má nafoceno platilo to. V roce 2006 jsem byl s rodinnou v sousedním Pisaku a spokojenost maximální. Bydleli jsme na Put Vrulje v apartmánu Slamič ( také to bylo domluvenou panem Vávrou. ) Příští rok uvažujeme o Rogoznici nebo Primoštenu . Nemáte někdo nějaký typ je lepší Rogoznice ne Primošten?
Re: Pisak
23. 11. 2007 14:28
nazdárek,nevíte někdo něco o apartmá put vrulje 80?je tam moc schodů a hodně do kopce nebo z kopce?zvládnou to naše 3 leté děti?
díky za info
Re: Pisak
23. 11. 2007 22:23
Put Vrulje je všechno hodně schodů k vodě, spád min. 45°. Ale stejně je to nádhera, většinou nádherný výhled, čisté moře, nepřecpané pobřeží.

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Pisak
25. 11. 2007 12:36
Hopkirk má pravdu.
Jen bych doplnil, že tříleté dítě to zvládne, ale za ruku, ne samo. Schody jsou hodně příkré, taky jsou tam místa kde je chodník na na skále nad mořem kde děti rády nakukují a pod. Místo ale opravdu nádherné.
Re: Pisak
25. 11. 2007 21:59
Bydleli jsem na Put Vrulje 100 u Djereka, k moři to bylo opravdu kousek, ale vzdušnou čarou, ze začátku jsou schody, ale pak je jen chodník s lanem a jak píše Jíra, jde se přímo na skále nad mořem, první den jsem si myslela, že je to nějaká cvičná horolezecká stezka. Našim dětem to nevadilo, jsou už ale větší (8,11). Na druhou stranu nás bylo na plážičce jenom pár lidí, někdy jenom my, klid, nádherná voda. Ke konci pobytu mi ta cesta k moři připadala úplně v pohodě a teď už jenom vzpomínáme, jak tam bylo krásně. Mám i cestu k moři vyfocenou, ale neumím ji sem vložit.
Re: Pisak
26. 11. 2007 22:24
Zde jsou odkazy na zmiňované foto přístupů od Aňušky [www.galerie-jadran.net] a [www.galerie-jadran.net]

Opravdu nádhera !!!!

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Pisak
26. 11. 2007 23:00
A to jsem si myslel, že Pisak znám, ale o tomhle nevím. Super.hot smileyhot smileyhot smiley
Re: Pisak
27. 11. 2007 18:00
Tak v tomto kameni je pod vodou díra, která se dá proplavat. Pozor, okolo jsou někdy docela silné proudy. Víc psát nechci, kouzlo toho místa je v tom, že nás tam není moc.Sobec, co?
K vodě se dá jít tudy, dle fotky nebo na druhou pláž více vlevo. Už jsem tam tři roky nebyl, ale v dobách kdy na to ostatní sousedi ještě káleli a náš domácí vytrvale "vyráběl" schody jsme scházeli ještě bojověji. Teď se to dá. Díky za foto.
Marek1
Re: Pisak
30. 11. 2007 12:09
Ja jsem tam byl taky v apartmánu Anka, ten je přímo nad touto pláží
a má udělaný tavý posezení na skále nad mořem . Bylo to tam super.
Pobyt nám tam zajistil pan Vávra z CA Plzeň
Re: Pisak
09. 12. 2007 23:34
Ahoj - jak slozite je tam dostat se k mori? Je to i pro deti?
Marek 1
Re: Pisak
13. 12. 2007 16:28
K moři se tam dostanete po cestě a přírodních schodech ( některý jsou betonový )

vložil jsem tam obrázek doufám že se zobrazí
Marek1
Re: Pisak
13. 12. 2007 16:30
no nic nejde to prostě si zadej na internet do nejakýcho vyhledávače - apartmany vavra - a tam jsou panoramata z moře ve fotogalerii
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 213
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.