Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pisak

Autor sika 
Re: Pisak
26. 01. 2009 21:55
hopkirk, to je OK, nejake info som nasla....aj ma to oslovilo, ale bohuzial, ked som napisala kapovicovi, tak uz uvedeny termin mal obsadeny...no budem musiet zacat odznova nieco hladat a skusat...
ale foto potesia yawning smiley
email : vnuckai@orangeportal.sk
Re: Pisak
27. 01. 2009 17:06
Zkusili jste Apartments Jelic?
Re: Pisak
28. 01. 2009 13:14
Zdravím všechny příznivce Chorvatska.
Jezdíme každý rok poslední týden v červnu jak se říká na blind. Letos chceme zkusit Pisak nebo okolí. Zkušení matadoři tohoto místa poraďte prosím.
Bude tam problém sehnat ubytování? Jaké se dají v této lokalitě dohodnout ceny? Preferujeme soukromí, co nejblíže k vodě.
Kdyby někdo poslal tip na určitého ubytovatele, byl bych mu velice vděčný.
Děkuji za odpovědi
Re: Pisak
28. 01. 2009 19:03
Vladimíre - do Pisaku na blind nedoporučuji. Apartmánů blízko moře je tam málo - 4 domy naproti přístavu a jeden větší penzion přímo na molu (byla v něm loni Rero), ostatní jsou ve svahu (kolik od moře, tolik nad mořem). Může se ti totiž stát, že ubytování, které bude volné, bude buď dál od vody nebo vysoko, nebo taky obojí. thumbs up smiley Pisak zajistit předem ! Loni tam snad někdo z fóra jel na blind, ale jak dopadl, už nenapsal.

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
avatar Re: Pisak
28. 01. 2009 20:25
Ale napsal,projdi mé příspěvky a je tam vše.
Do Pisaku na blind uplně v klidu.
Ale můsí se přijed brzo ráno nebo až večer kolem 19 hod.
Na turistbiru je napsán mobil na zprostředkovatele který ten den zrovna má službu.
Zavoláte a počkáte až vás vyzvedne.
Loni jsme totiž bydleli hned vedle turistbira cca 10 dní a sledovali jsme ten cvrkot.
Za celou dobu nesehnali jen asi 2 rodiny a to hlavně protože měli 3 malé děti a to do apartmánu nikdo nechce.
Později jsem se dal do řeči ze zprostředkovatelem ubytování a on mi řekl že "MALÉ DĚTI PORAD PLAKAJU A V NOCI GOSTI CHTEJU SPÁT"
A pokud náhodou byjste nesehnali hned kousek vedle je např.Marušiči,Mediči........a tam se dá určitě sehnat.
Loni jsem na blind sehnal apartmán hned vedle Magazina za 40 eur na noc a to bylo v plné sezoně - 20.7-30.7.
Taky jsem loni jel prvně na blind a nemůžu si stěžovat.
Ale je pravda že jsme měli fakt jen štěstí.
Ale sehnat se určitě dá i v Pisaku.
avatar Re: Pisak
28. 01. 2009 20:32
Ahojte. Ano, byla jsem tam loni v červenci, na obrázku dům úplně vpravo úplně na té horní terase.Nádherný rozhled na 3 světové strany.I interiér našeho pokoje moc pěkný, ba krásný.Nádherné a romantické místo - ten Pisak. Akorát jak přišel slejvák, tak ta naše teráska byla trochu se špatným sklonem vyspárována, tak jsem smetákem naháněla vodu do kanálku. Letos už mě nepřekvapí žádná mimořádná událost....na vše jsem připravena....skoro....Jinak - objednávala a platila jsem zálohu v lednu 2008 na to naše ubytko. A nelitovala.R. PS: Jen mi nepište, že mám zase na fotu křivý horizont......

Re: Pisak
28. 01. 2009 21:24
Děkuji pánům Hopkirkovi a Hubnerovi, sice protichůdné názory, ale jak je zřejmé, každý má jiné zkušenosti. Potom jsem sjel dolů na fotku sl/paní RERy a je rozhodnuto. Samozřejmě jsem už viděl mnoho fotek okolí Pisaku, tahle to tak nějak završila. Tenhle kus světa musíme vidět. Ty hory a krásné moře, nádherná scenérie. Jedeme tam, když nevyjde Pisak, tak někde okolo.
Pokud by jste prosím pánové H a H nebo kdokoliv další byl tak laskav : typy na výlety ( nemáme problém najezdit za týden 500 km po okolí), co nějaký větší "obchoďák" jako Tesco, Kaufland nebo podobné mešity hyperkonzumu ( bohužel drobná úchylka mojí ženy), co půjčovna motorových člunů a HLAVNĚ - s dětmi hodně šnorchlujeme - co Pisak a podmořská flora a fauna, není to měsíční planina?
Všechny zdravím a děkuji za podněty
Vladimír
Re: Pisak
28. 01. 2009 22:51


Na výše uvedeném obrázku jsou šipkama označena šnorchlovatelná místa, v přístavu nic moc (pár krabíků). Ale jinak na Chorvatsko slušné - hvězdice, kraby, různé druhy mušlí apod. Loni jsem zkusil noční šnorchl s podvodní baterkou - to je opravdu zážitek. Po překonání úvodní nejistoty z okolní tmy fakt super - krevetky, krabíci a spící ryby, i malé langusty.
Co se týká ubytování, je fakt, že já radši jistotu.

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Pisak
29. 01. 2009 19:13
To Hopkirk moc dík za mapku ohledně šnorchlovaní loni jsme toho moc neviděli letos budem mít i člun tak se dostanem kam jsme se loni nepodívali.Ale jinak jsem poprvé v životě viděla v noci světlkující plankton při nočním koupání bylo to užasné a zároveň strašidelné.Doufám že se v Pisaku potkáme.Baculka
Re: Pisak
12. 02. 2009 21:46
zdravim vas vsechny.....

letos v cervenci poprve vyrazime do chorvatska a uz nejakou dobu prohledavam vsemozne stranky a hledam nejaky vhodny domecek nebo 2 apartmany pro 4 dospele a 4 deti (10,8,4,2). neco mensiho, pokud mozno s nejakou zahradou pro deti, pobliz plaze a ne blizko silnice...
Premyslime o rozdeleni na 7 dnu v Rogoznici a 7 dnu okoli Omise. Mame neco vybrano v Lokva Rogoznica, ale Pisak me oslovil vice a jsem z nej nadsena...pokud by mi nekdo poskytl nejake informace a fotografie budu moc rada

zatim moc dekuju
avatar Re: Pisak
12. 02. 2009 21:51
dagmarko:tohle vlákno "Pisak" má 850 příspěvků,když je všechny přečteš,
bude z Tebe odborník přes Pisak a žádné další informace už potřebovat nebudeš.yawning smiley
avatar Re: Pisak
25. 02. 2009 07:03
Ahoj lidičky.Prosím o radu.Sehnal jsem si letos v létě ubytování v Pisaku a rád bych věděl,kde je ta ulice Put Vrulje(na sat.snímku) Můžete mi někdo tuto ulici vyznačit na nějakém snímku?Blízko našeho domečku má být KONOBA INTRADA.Moc děkuji.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil fandawww (25. 02. 2009 07:19).
avatar Re: Pisak
25. 02. 2009 07:23
Zkus se podívat na stranu 25 tohoto vlákna, jsou tam fotky Pisaku i s jmény apartmánů. Na tomhle satelitním snímku snad ani Put Vrulje vidět není, je víc vpravo směrem k Brele a na druhou stranu směrem k Omiši Zapadna ulica.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Kudu (26. 02. 2009 07:43).
avatar Re: Pisak
25. 02. 2009 15:00
TO: fandawww

Dole na křižovatce u turistbira do leva



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Milan Hubner (25. 02. 2009 15:02).
Re: Pisak
25. 02. 2009 19:57
fandawww napsal(a):
> Ahoj lidičky.Prosím o radu.Sehnal jsem si letos v
> létě ubytování v Pisaku a rád bych věděl,kde je ta
> ulice Put Vrulje(na sat.snímku) Můžete mi někdo
> tuto ulici vyznačit na nějakém snímku?Blízko
> našeho domečku má být KONOBA INTRADA.Moc děkuji.

Koukám, že na tě všichni kašlou, tak tady to máš - ulice Put Vrulje začíná na křižovatce u informací žlutým křížkem a jde po směru šipky až na konec (je slepá). A že by tam byla nějaká konoba, to jsem si nevšiml. nepíšeš, jaké máš číslo, ale Kapovič je číslo 36, poslední čísla se pohybují někde nad stovkou. Tak ať se ti tam líbí !!! thumbs up smiley



smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Pisak
25. 02. 2009 20:33
Zdravím, chci se zeptat,jestli jsou na pláži v Pisaku sprchy.
díky
avatar Re: Pisak
25. 02. 2009 21:06
Myslím, ale nejsem si jista - ať mě doplní - Pisákovci - , že jsem tam sprchy veřejné neviděla. Ale že nám tam pořádně sprchlo, to je fakt...
Vzadu nad horami jemná předzvěst sprchy - pak byla všude...ta sprcha. Jinak krásně a klídek - nic pro milovníky rušného života......

Re: Pisak
25. 02. 2009 23:20
Dobrý večer všem přátelům Pisaku. Myslím si, že konoba na Put Vrulje v červnu 2008 nebyla. A co se týká sprchy - vím akorát o jednom kohoutu v přístavišti v centru u konoby Porat. Všem kdo plánujete dovolenou přeji ať to vyjde a my ostatní - snad příští rok. Zdravím všechny, hlavně Martu a Petra ! Ahoj Milda Démon P.S. Ty fotky jsou nádherné, ale rve mě to osrdí.
avatar Re: Pisak
26. 02. 2009 02:48



Tak trochu jsem se s tím pohrál
Zelená-Přístupová cesta do Pisaku
Růžová-Západná ulica
Žlutá-turistbiro
Modrá-Put Vrulje -- konoba tohodle názvu v Pisaku neni
Červená-Restaurace kde se dá najíst
avatar Re: Pisak
26. 02. 2009 02:56



Tady ještě jedna v vody


Tady z restaurace


avatar Re: Pisak
26. 02. 2009 07:39
Přátelé, je to super. Už se nemůžu dočkat. Ale jedeme až v září na Put Vrulje k Mirovi.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Kudu (26. 02. 2009 11:22).
Re: Pisak
26. 02. 2009 09:58
Apartman Miro Super. Baculka, Milan Hubner i já jsme už vyzkoušeli.
avatar Re: Pisak:
26. 02. 2009 14:49
Děkuji za info.Hopkirkovi a Milanovi Hubnerovi.Už vím kde je přibližně náš apartmán.thumbs up smiley
avatar Re: Pisak
02. 03. 2009 11:28
Dají se v Pisaku v turistbiru vyměnit Eura? Už se to tu asi psalo, ale nechce se mi to hledat.
avatar Re: Pisak
02. 03. 2009 12:52
Vyměnit eura tam nejdou je to jen taková bouda v která věčně nikdo neni.
Jsou tam jen asi hodinu ráno a hodinu večer,většinou je někdo na telefonu kdo má momentálně službu
avatar Re: Pisak
02. 03. 2009 13:19
Díky za info.
Re: Pisak
11. 03. 2009 20:55
Hopkirk .zdravím tě vidím ,že jsi zustal věrný foru Pisak,však se není čemu divit takových míst je opravdu málo.
Taky občas něco klepnu do fora Yachting ,já už ted zustal pouze na vodě.Zdraví lada
Re: Pisak
11. 03. 2009 21:51
Ááááá, stará páka se vrátil. No nediv se, Pisak je opravdu zhmotnění všech představ o dovolené v Chorvatsku. Tu vodu ti závidím, ale do vláken o jachtingu vůbec nelezu, neb jsem suchzemec a už asi navždy zůstanu (bohužel). Přeju dobrý vítr a ať žije turecký med !!! thumbs up

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Pisak
11. 03. 2009 22:10
Jsem teda rád ,že jsi si vzpoměl.-)) už to tady hrneš taky pár pátku ,co?Já jsem zustal věrný Brele aji Pisaku,Jelikož jsou to pro mne nejlepší destinace na pobřeží a mám k Brele soukromý vztah.23,3 jedu do Splitu na veletrh lodí tak samozřejmě zakotvím u nás na Brele a zajedem s kolegou na Karlovačku do Pisaku ,do toho malýho marketu.Rád bych se stebou setkal na palubě mé lodi v období 15.6-20.8.Zdraví ladasmileys with beer
Re: Pisak
14. 03. 2009 11:05
Bych rád věděl, proč hodnotíte Hopkirka a Ladu palcem dolů. Oba na tomto foru na rozdil od jinych neplacaji nesmysly a dali spoustu rad a tipů o praktických věcech mnoha potřebným. Tak se snad jednou může stará garda pozdravit, ne?drinking smiley

Nemá někdo zkušenost s autobusy Pisak - Omiš apod.? Např. když si chtějí tři rodinky udělat výlet lodí z Omiše na ostrovy a všichni šoféři též rádi dobré červené a rakiju...
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 57
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.