Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Gradac

Autor trevlboj 
Re: Gradac
24. 07. 2022 11:26
Pavle smiling smiley asi jo smiling smiley
Ale "klasické" osazenstvo včetně Miloše si už před 6ti lety půjčovalo můj paddle a nevylezl na něj nikdo natož se postavit smiling smiley Tak to jen tak pro zpestření. Proto, když na tom moje žena stojí v pozici slunce, tak jsou všichni i já u vytržení smiling smiley

Jak o tom píšu, už bych zase jel. Chybí mi Brist a ta Bosna, přátelé...to bylo něco..
27. 07. 2022 23:04
Dnes večer velmi silný déšť a vody, že jsem poprvé v Chorvatsku viděl, když voda stříkala z kanálu snad 20 cm thumbs up smileynad chodník. K tomu hromy, blesky, kolikrát vypadnul na pár sekund proud, nádhera!!!!! Promenáda téměř plavala.....
19. 08. 2022 07:55
Tak se nám tady rozmohl takový nešvar ...teda v Malo More , mladí pinglíci píšou na účtenku konečnou cenu propiskou...a klidně si ke skutečné ceně přidávají 10% .... jsem se první dny divil, že tam skoro nikdo není, když tam vždy bylo obsazeno.... no už se nedivím a nás už tam taky neuvidí angry smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
20. 08. 2022 12:08
Hele Malo More už není, co býval Hollywood...
V červnu mě obsluhoval osobně vedoucí, bylo to dobrý v sezóně už by tam asi nešel. Běž do Tonyho a máš vše lepší.
21. 08. 2022 11:24
Souhlas. Byli jsme v Malo More jednou, když jsme u Tuňáka nenašli místo. Porce byla velká, ale kvalitativně hrůza. Hranolky z části starý znovu ohřívaný a útrata zhruba o 20 % vyšší. S Tuňákem se to nedá srovnat. Aspoň že obsluha byla příjemná.
To okrádání se ale asi rozmohlo plošně. Hned pod MM je malej krámek s blbostma pro děti, obluhuje tam asi tak 12-letej kluk. Vnučce se tam líbila taková taštička. Koupili jsme jí, stála 50kn. Moc si jí chválila a že bysme jí mohli koupit i druhé vnučce, která s námi nebyla. Tak jsme pro ní druhej den šli a ejhle... ona už stála 60kn. Říkám tomu klukovi že včera stála 50, někam zalezl dovnitř a po chvíli přišel že teda 50kn. Prostě to zkouší.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 69
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.