Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Gradac

Autor trevlboj 
Re: Gradac
24. 07. 2022 11:26
Pavle smiling smiley asi jo smiling smiley
Ale "klasické" osazenstvo včetně Miloše si už před 6ti lety půjčovalo můj paddle a nevylezl na něj nikdo natož se postavit smiling smiley Tak to jen tak pro zpestření. Proto, když na tom moje žena stojí v pozici slunce, tak jsou všichni i já u vytržení smiling smiley

Jak o tom píšu, už bych zase jel. Chybí mi Brist a ta Bosna, přátelé...to bylo něco..
Re: Gradac
27. 07. 2022 23:04
Dnes večer velmi silný déšť a vody, že jsem poprvé v Chorvatsku viděl, když voda stříkala z kanálu snad 20 cm thumbs up smileynad chodník. K tomu hromy, blesky, kolikrát vypadnul na pár sekund proud, nádhera!!!!! Promenáda téměř plavala.....
avatar Re: Gradac
19. 08. 2022 07:55
Tak se nám tady rozmohl takový nešvar ...teda v Malo More , mladí pinglíci píšou na účtenku konečnou cenu propiskou...a klidně si ke skutečné ceně přidávají 10% .... jsem se první dny divil, že tam skoro nikdo není, když tam vždy bylo obsazeno.... no už se nedivím a nás už tam taky neuvidí angry smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Gradac
20. 08. 2022 12:08
Hele Malo More už není, co býval Hollywood...
V červnu mě obsluhoval osobně vedoucí, bylo to dobrý v sezóně už by tam asi nešel. Běž do Tonyho a máš vše lepší.
avatar Re: Gradac
21. 08. 2022 11:24
Souhlas. Byli jsme v Malo More jednou, když jsme u Tuňáka nenašli místo. Porce byla velká, ale kvalitativně hrůza. Hranolky z části starý znovu ohřívaný a útrata zhruba o 20 % vyšší. S Tuňákem se to nedá srovnat. Aspoň že obsluha byla příjemná.
To okrádání se ale asi rozmohlo plošně. Hned pod MM je malej krámek s blbostma pro děti, obluhuje tam asi tak 12-letej kluk. Vnučce se tam líbila taková taštička. Koupili jsme jí, stála 50kn. Moc si jí chválila a že bysme jí mohli koupit i druhé vnučce, která s námi nebyla. Tak jsme pro ní druhej den šli a ejhle... ona už stála 60kn. Říkám tomu klukovi že včera stála 50, někam zalezl dovnitř a po chvíli přišel že teda 50kn. Prostě to zkouší.
avatar Re: Gradac
19. 02. 2023 14:18
Kdo má rád Gradac, všiml jsem si, že Google street view ho docela solidně zmapovali. Dokonce až nahoru ke hřbitovu, takže už do toho kopce nemusím osobně abych se tam podíval grinning smiley Sice to nejsou až tak úplně aktuální fotky, ale stačí to.
Gradac
Re: Gradac
02. 04. 2023 01:05
Gradac hlásí u nového foto místa s houpačkou (poblíž tobogánu) dvě nové palmy a na promenádě byly zasazenysmileys with beer nové stromky a to i mezi Gradacem a Bristem. Není toho moc, ale snaha se cení
Re: Gradac
08. 05. 2023 18:29
Možná to sem nepatří, ale Laguna je totálně off. A Labineca nově taky prej. Nový investor a nová rekonstrukce a nebo nová fáma... ale je fakt, že jsme měli na Labineci kámošku ve vedení a až se taky vrátila do Srbska.
avatar Re: Gradac
08. 05. 2023 22:53
Zajímavá informace. Letos bude tedy míň lidu na pláži a večer klid. Koukal jsem na Invii a ta jí už nenabízí, takže to tak asi bude
avatar Re: Gradac
09. 05. 2023 07:31
No něco se děje. Ani například CK, booking, tyto hotely nenabízí.
avatar Re: Gradac
09. 05. 2023 08:59
Na oficálnej stránke hotela Labineca svieti oznam "Vidíme sa v r. 2024" a Lagúna je na tom stále rovnako -žiadna možnosť bookingu,ani nové oznamy...
Re: Gradac
10. 05. 2023 17:11
No je to tak.
Uvidíme, jak to bude do budoucna.
avatar Re: Gradac
10. 05. 2023 17:42
Ahojky všem.
Hotel Labineca, letos nejede.
V ROCE 2023 BUDE PROBÍHAT REKONSTRUKCE HOTELU,
HOTEL NEBUDE V PROVOZU.
Proto až v roce 2024 smiling smiley

"MILUJI CESTOVÁNÍ, ALE NESNÁŠÍM NÁVRATY."
Re: Gradac
11. 05. 2023 15:38
No to se vám tady snažím nenápadně říct .)
Re: Gradac
17. 05. 2023 11:04
Předpokládám, že po rekonstrukci budou Labineca a Laguna drahé a luxusní, pro běžného člověka nedostupné hotely. Podobně jako původně lidové hotely, např. Minerva a Mediteran v Podgoře nebo třeba Albatros v Poreči. Původně lidové a dostačující hotely, nyní drahé a nedostupné.
avatar Re: Gradac
17. 05. 2023 11:19
Předpokládáš dobře. Bude to jako s hotelem Nimfa v Živogošče. Totální změna ve všem, i ty stromy kolem vykáceli.
"Nasadí" na hotel anglický název, zakáží vstup dětem, k večeři společenské oblečení (no to by nemuselo být na škodu), parkovné místo 10 E bude minimálně 25 E a hlavně zvednou ceny pobytu o 100%.
Asi si Frantíci v Labinece stěžovali.
A Laguna, kdo ví, jestli ji dají vůbec dohromady, mám dojem, že už je třetí rok mimo provoz. Možná došli sponzoři.
Re: Gradac
19. 05. 2023 07:30
Tak za mě uzavření Labineci dobrá zpráva,letos jsem musel posunout termín dovolené na později 26.7-3.8,což je top sezóna, poslední 3 roky vždy konec června,kdy bylo ještě relativně klidněji,tak snad to na pláži bude poznat.Jsem zvědavý jak se pohnou ceny v restauracích,ale hlady snad nebudeme 🙂.Tak kdo se chystá k Jadranu ať si to užijete a kdo bude v Gradacu s námi tak třeba dáme 🍺.
Martin
Re: Gradac
19. 05. 2023 08:23
Patří to údajně oboje maďarům. Labinecu chtějí jen "počančat" dispozičně se měnit nic nebude, snad jen v restauračním patře. Bazén je také po rekonstrukci. Jsou k tomu depandance a další budovy, možná to sjednotí. Dříve tam jezdili němci, už to taky asi přehodnotili, navíc poslední dobou je v Gradacu relativně klid (takové točna autobusů) a zvrhává se to třeba na Krku, kde se fakt v sezóně nedá ani projet hlavní trasou.

Laguna proti tomu velmi chřadne a ta je na mnohem větší a nákladnější rekonstrukci. Bydlíme prakticky vedle ní a vždy se dívám,co tam dál upadlo apod. Minule měl jeden tatínek nápad se tam jít podívat, ale to už bych se fakt bál, že nás někdo chytí a bude z toho průser. Ale kurty totálně chřadnou, trávník, který vždy postřikovali aby se zvetil a celkem se jim dařilo, tak ten je úplně hin.... no je to koloběh života i turismu...
avatar Re: Gradac
19. 05. 2023 12:31
Klid je přesně od začátku covidu. V roce 2018 tam byl takovej masakr, že jsme se v 2019 přesunuli do Čaklje, to fakt nešlo. Tý Laguny je mi líto, párkrát jsme tam bydleli, ta nostalgie tam je. Loni jsem se prošel po terase, zavzpomínal kde jsme sedávali, (vždycky jsme totiž seděli venku, za což může moje ukecaná manželka), prošli jsme tenisový kurty, opuštěný parkoviště... O trávník se vždycky staral takovej opálenej mužík, říkali jsme mu indián, kdoví kde je mu konec.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil valeri (19. 05. 2023 12:32).
Re: Gradac
19. 05. 2023 13:01
Indián ani ten sedící "čekač" na busy tam nebyli loni ani předloni pozorováni.

Jsem zvědavý, co Roco, zda otevře bar, který má od loni nový. Asi jo, protože, co zavřel Radelič, tak k němu jezdí místní i policie.
Ovšem je fakt, že třeba Stella bude mít asi plnou hlavu se splácením toho betonmonumentu. Té je mi líto. Neměli dost a teď jim zavřeli hotely...
Za Stellou ta kaskáda směr dolů s barem je pro změnu sezónní, vede to pan učitel tělocviku.

No jsem zvědavý..
Re: Gradac
31. 05. 2023 08:17
Tak to jsou celkem zajímavé novinky. Pokud by to znamenalo o něco méně lidí u moře, budu rád, ale moc s tím nepočítám. Posledních 8 let vždy jezdíme poslední týden v červenci a první v srpnu a nejlepší to skutečně bylo v zárodcích Covidu, relativní klid, nikdo mi neležel 20 cm od deky, tehdy jsme si to i přes situaci Covidu užívali. Tak letos bez hotelů máme alespoň naději, že by to mohlo být lepší, uvidíme. Nicméně pořád mi v Gradacu chybí živá webkamera, takové letovisko a nic, škoda.
Re: Gradac
31. 05. 2023 11:33
Totti, tak termín máš samozřejmě "blbej". To si asi nevybereš, ale je možné, že hodně s tím zacloumá kapacita hotelů, která prostě není. Takže možná nás letos čeká zajímavý Gradac.
Buď rád, že by tam byla kamera. Hlavně nikomu neříkej kde to je. Jen ať všichni jedou na Istrii, max Šibenik. Jinak budeš mít deku ne 20, ale 30cm vedle smiling smiley
avatar Re: Gradac
02. 06. 2023 08:03
Zdravím z Gradacu. Prijeli jsme uz vcera v poledne. Cesta na pohodu, slabej provoz, akorat spousta kamionu, prujezd hranici SLO/HR luxusni. More ted po ránu krasne klidny. Byl jsem ted ve Studenaci pro chleba 1.13€, Karlovacko v plechu 0.5l 1.39€, Fanta 2l 2.19€. Vcera vecere tunak s blitvou, mix gril, veliky a maly pivo 36€. To jen tak co jsem zatim zjistil. Jinak more podle domácího 24 st, pres den bylo 26-28 st, slaba oblacnost, vecer nekde poblíž hrmelo ale tady bez deste. Restaurace zatim skoro vsechny zavrene, teprve se na sezonu pripravuji, lakujou stoly, natahuji stresni plachty a tak. Labineca opravdu zavrena a bez zadnych prací na rekonstrukci. Kdyby vas neco zajimalo, zkusim zjistit. Je to tu takový uplne jiny nez v sezone, pustoprazdno, klid ale pocasi bude dobry, ted je obloha uplne vymetena
Re: Gradac
02. 06. 2023 09:29
A co Grizzly, ten letos do Gradace nejede? Tento rok se tady ještě ani neukázal...
Re: Gradac
02. 06. 2023 20:32
Skvělý report, Valeri thumbs up A co Gustirna, jede? A válečný hrdina = Biston? Na jejich ceduli AKCIJA Karlovačko12-15 kuna, kterou měli venku po celou sezonu, nikdy nezapomenemegrinning smiley Popisované ceny jsou myslím solidní. Měli bychom přijet 20.6., to by mělo být živěji, ale ten klídek má taky něco do sebe. Pěknou dovolenousmiling smiley
avatar Re: Gradac
03. 06. 2023 09:04
Gustirna jede, Biston nevim. Včera vecere v Kod Irene, za 2, jiny jídla 32,50€. Akorat Karlovacko bylo tak dobry, ze jsem si musel dat 2, takze o neco malo levnejsi. Ale jinak perfektni restaurace, tam se urcite jeste vratime. Celkovej dojem zatim ze zbozi v obchodech stejny ceny jako loni. Restaurace zdrazily vyrazne. Pod 100kn se prakticky neda najist, krom nejakych burgru, rizota, spaget. Dnes obloha opět azuro, bude hezkej den, teplotu hlasili ted v radiu 26-30 st.
avatar
mdr
Re: Gradac
03. 06. 2023 09:44
Citaci
valeri
za 2, jiny jídla 32,50€

Tomuto nerozumím. Můžeš to trochu rozvést?

Citaci
valeri
Akorat Karlovacko bylo tak dobry, ze jsem si musel dat 2, takze o neco malo levnejsi.

To tam mají množstevní slevu?
avatar Re: Gradac
03. 06. 2023 12:16
Večeře pro 2 a něco jinyho nez den předtím. Asi jsem to napsal blbě.
A to druhy jsem myslel tak, ze jsem platil o 2.50€ min ikdyz jsem mel o 1 toceno pivo vic. Sleva zadna nebyla , proste meli dobry pivo. Nijak se v tom nepitvej, proste průměrná večeře (nebo obed) pro 2 s pitim kolem 35€.

Edit: Dnes otevreli Malo More, vyzkoušel jsem Karlovacko... ujde, cena 3€ (22.60kn). Kdyz manzelka povoli, zkusime veceri. Loni to byla hrůza



Upraveno 2krát. Naposledy upravil valeri (03. 06. 2023 15:23).
Re: Gradac
03. 06. 2023 15:41
Máme stejný zážitek. Dříve jedna z velmi dobrých restaurací, loni katastrofa. Mysleli jsme, že je to končící sezónou nebo personální změnou, domácí nám pak říkali, že majitel měl nějaké osobní trable. Bylo by fajn, kdyby se zase polepšili. Místo toho jsme chodili do Retro, tam jsme byli spokojeni.
avatar Re: Gradac
03. 06. 2023 16:19
My presli k tunakovi, jak jsme rikali restauraci Tuna pod Lagunou. Tam to nemelo chybu. Ale ta je dneska jeste zavrena
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 62
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.