Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up

Autor Racetiger 
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
17. 03. 2010 18:47
no, Fanky napsala na ministerstvo, jehož vyjádření je zde Vladem přeloženo....další příspěvek byl, že babička jí řekla, že to nejde...další od ní příspěvek byl, že pendleři tam jezdí normálně....já jí děkuji, já holt věřím těm ministerskejm, a ty telefony co poslali, si vezmu ssebou...anglicky trochu umím...yawning smiley
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
17. 03. 2010 18:56
Probůh jeďte přez kruhák,ján tam chtěl jet loni a bylo mi to rozmluvené na jinym webu včetně fotky,že je zpoplatněn.Tak jsem jel přez Murec a bylo tam naprosté volno a cesta v pohodě,projížděl jsem tam za svítání a tak snad i letos.Nemůžeme jed všichni tu samou trasu,ne?A tak je paráda,že někdo jezdí tudy a jiný zas jinudy.Stav na kruháku je tu již jasně popsán,ale samosebou,že kdo tam pojede,bude mít tak trochu strach,protože ví,že jestli tam budou,tak se z toho nevymluví,protože místní silniční zákon tím porušuje,že tam jede bez známky.Snad jsou benevolentní a nehlídají tam,jak tu bylo tolikrát řečeno a přeloženo.Takže už je to jasný,ne?!
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
18. 03. 2010 07:12
Pánové a dámy,copak vám nestačí jasné vyjádření od Fanky?Zbytečně znovu otevíráte diskuzi a chudák pak nováček který sem na forum přijde o radu,ten aby se z toho zbláznil.
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
18. 03. 2010 09:35
...kdyz jedu na dovolenou,tak mam cas a jedu za odpocinkem a ne hned cestou stresovat "projedu tam nebo neprojedu,budou tam kontroly nebo nebudou",kdyz si nejsem 100% jista,tak pojedu na Mureck-Lenart.... nebo si koupim znamku a pojedu dalnici a uplne v klidu,tak co to porad sem a tam resit...skutecnost je vzdycky stejne jina,nez se napise a na Slovince bych nedala,uz toho bylo vloni kolem pokut a chovani slovinskych policistu na cestach na internetu i u automoto klubu dost napsano....
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
18. 03. 2010 09:49
Fankytongue sticking out smileylně s tebou souhlasím,snad už bude klid,smileys with beer
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
18. 03. 2010 09:49
furt dokola...

tak pro nováčiky, co chce slofik:
[bezvinjete.blogspot.com]
je tam bezplatná cesta :
- přes Maribor a přes kruhák Pesnica
- přes Maribor a s objížďkou kruháku
- nejužívanější přes Mureck, Lenart, Ptuj

a kdyby sem dal in0x znovu svá videa o cestě přes Mureck, Ptuj, tak by těch cca 1110 příspěvků do dneška se mohlo klidně smáznout, a jelo by se nanovo,....
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
18. 03. 2010 10:31
Macku, tak aby to těm nováčkům bylo úplně jasné ...

je tam bezplatná cesta :
- přes Maribor a přes zpoplatněný kruhák Pesnica, kde se ale kontroly údajně neprovádějí ... thumbs up
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
18. 03. 2010 11:03
dík za upřesnění, tedy :

tak pro nováčky:
[bezvinjete.blogspot.com]
je tam bezplatná cesta :
- přes Maribor a přes zpoplatněný kruhák Pesnica, kde se ale kontroly údajně neprovádějí, když tam se vjíždí a vyjíždí pouze po
nezpoplatněných cestách
- přes Maribor a s objížďkou kruháku (odbočit cca 500 m severně před kruhákem)
- nejužívanější přes Mureck, Lenart, Ptuj

a pro nováčky by sem mohl dát in0x znovu svá videa o cestě přes Mureck, Ptuj.....



Upraveno 1krát. Naposledy upravil mack (18. 03. 2010 11:05).
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
18. 03. 2010 12:30
Chlapi obdivujem Vás, 1181 príspevkov stále dookola o tom istom. Nečudujte sa nováčikom, že to nečítajú. Prečítať 1181 príspevkov ak na jeden si dám 15 sekúnd, tak prečítať vlákno by mi trvalo skoro 5 hodím a to sa asi nechce nikomu. nechajte posledné príspevky + In0x-ove videá ste total prehľadný. Je pravda, že cez Slovinsko nejazdím a preto som sa sem nevyjadroval, no už som mal z toho guláš, keď som to čítal.
Šťastnú cestu všetkým.
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
18. 03. 2010 12:36
to 7peter7 : a vovotom to je by řekl klasik, ty nevíš jak se všichni těšíme a je to daleko a tak se o tom jen píše.....
a stejně dvě třetiny jedou dálnicí....
smiling bouncing smiley

bob
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
18. 03. 2010 16:54
Ještě 2 měsíce a už to vypukne.thumbs up smiley
Anonymní uživatel
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
18. 03. 2010 20:40
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil in0x (15. 05. 2018 13:37).
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
19. 03. 2010 12:17
¨No konečně ..........přes kruháč a přes Maribor děkuji ,podle mně nejlepší objížďka,ale to je věc názoru.Až jednou udělají slovinci desetidení tak sem chodit nebudu..........do té doby díky za všechny vaše názory,protože forum je pro všechny názory,alespoň nám to rychleji uteče do odjezdu...............
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
21. 03. 2010 17:25
chyba eye popping smiley prosím o smazání,mě to nejde



Upraveno 3krát. Naposledy upravil kacislav (21. 03. 2010 17:53).
Anonymní uživatel
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
24. 03. 2010 14:58
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil in0x (15. 05. 2018 13:37).
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
24. 03. 2010 18:12
To in0x

Krásná byla ta poslední věta, co kvůli jednomu Euru musíme udělatsmiling bouncing smileysmileys with beersmiling bouncing smiley

A o tři roky později si říkáme, co musíme kvůli patnácti Eurům udělat grinning smiley
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
01. 08. 2010 13:46
Kdo má zájem o itinerář sobotní cesty do Chorvatska trasou přes Maribor, může si ho stáhnout tady. Je tam odkaz na trasu v Google maps a z ní vytištěný itinerář. Doplnil jsem do něj pár obrázků a pár svých poznámek.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Alf60 (05. 08. 2010 22:57).
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
01. 08. 2010 14:53
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
02. 08. 2010 20:08
Alf60: Nešlo by soubor uploudnout znovu? Odkaz je nefunkční, díky.
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
02. 08. 2010 20:55
Teď jsem to zkoušel a žádný problém. Tak nevím...
Ještě jsem to dal na Rapidshare



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Alf60 (05. 08. 2010 23:02).
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
04. 08. 2010 11:58
Jezdím Praha, Znojmo, Widen, Graz, Mureck, Ptuj, Makarska druhým rokem a cesta je vpoho, jen za Rakouskoslovinským přechodem je trochu rozbitá cesta..., pro ferárko to neni no
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
04. 08. 2010 14:40
Ahoj, měl bych na vás jeden rychlý dotaz:
Když pojedu přes tunel Karavanky a sjedu hned prvním výjezdem (asi Jesenice), potřebuji Slovinskou dálniční známku? Nebo známka je potřeba až dále po dálnici, díky moc za každou dobrou odpověďsmiling smiley
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
04. 08. 2010 16:33
Alf60: No myslím, že lépe se to popsat nedalo, ale jen se divím, že si s tím někdo dal tolik práce. Asi to sice nevyužiju, protože pojedu v neděli a po dálnici, ale přesto kloubouk dolů a velké díky.
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
05. 08. 2010 07:26
Nejspis ne, alespon my jsme loni na tu dalnici bez znamky v opacnem smeru najeli. Tunel se plati zvlast.
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
06. 08. 2010 08:37
Někde jsem právě vysledoval, že by se platit neměla. Jedu jen hned za hranice a nechce se mi kvůli tomu platit známku. Mohl bych jet taky mimo tunel, ale zase mě trošku bude tlačit čas.. díky za info, asi to risknu..
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
06. 08. 2010 22:59
MotoMoto napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Alf60: No myslím, že lépe se to popsat nedalo, ale
> jen se divím, že si s tím někdo dal tolik práce.
> Asi to sice nevyužiju, protože pojedu v neděli a
> po dálnici, ale přesto kloubouk dolů a velké díky.

Dík za uznání....i když pro to jsem to nedělal. Vzniklo to po zkušenostech z letošní cesty jako trasa, kterou pojedu na 99,99% příští rok, pokud budu nucený jet o víkendu. Považuju to za nejlepší možnou variantu víkendové cesty (BTW, ty snímky jsou většinou ze soboty 3.7.) do Chorvatska.

Poznámka:
Pokud jste někdo ten návod stahoval před datem, které je v tom příspěvku v "Upraveno 1krát. Naposledy upravil...", stáhněte si ho znovu (je tam jiný odkaz) - občas tam něco doplním....
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
07. 08. 2010 20:38
for ALF60
Poznámka:
Pokud jste někdo ten návod stahoval před datem, které je v tom příspěvku v "Upraveno 1krát. Naposledy upravil...", stáhněte si ho znovu (je tam jiný odkaz) - občas tam něco doplním....

a nechceš sem hodit při aktualizaci odkaz znovu?
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
08. 08. 2010 12:37
Není problém. Ale aktualizace teď stejně delší dobu nebudou, protože jsem vyčerpal zásoby snímků průjezních bodů. Pokud někdo máte ty, které tam nejsou a zdají se vám důležité, pošlete mi je a já je doplním.

Plánek teď umísťuji zde. Bude tak na stále stejném odkazu.
Je tam také excelový soubor s porovnáním jednotlivých tras do Chorvatska. Tato trasa v něm odpovídá variantě 6. Oproti plánku má ale jiné výchozí body, takže s ním nesouhlasí v čase a vzdálenostech.
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
10. 08. 2010 11:48
Doporučuji trasu: Rakousko exit 226 na Mureck,dále přes hraniční řeku do Slovinska na Lenart,Ptuj,Tržec a napojit se zpět na silnici č.9. Potom už je to asi 10 km na hranice. Délka této trasy je od sjezdu z Rakouské dálnice až na připojení na silnici č.9 je 60 km, doba jízdy 50 minut. Zdržení oproti dálnici je max 30 minut. Trasa je málo frekventovaná, již jsem to jel dvakrát a jsem spokojen.
Pepíno
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
10. 08. 2010 22:54
Neni dneska Josefa?
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 227
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.