Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Přes Maďarsko

Autor mikar 
Re: Přes Maďarsko
05. 05. 2010 15:12
no ak by si si predtym pozrel pamu a zapamatal si cislo cesty po ktorej mas ist tak aj bez navigacie trafis na prvu supu
tak dopadne kazdy kto bezhlavo pozera iba do navigacie sad smiley
avatar Re: Přes Maďarsko
05. 05. 2010 19:34
Není potřeba svítit do mapy,když se cesta dopředu v navigaci prohlédne. Mám tam dopředu nahrané různé trasy dle tohoto fóra a stačí jen vybrat s paměti a jedu.Není pak možnost někde bloudit i po slepu.Jen začátečník zadá start a cíl a myslí si,že to stačí.

MirekŠi
Re: Přes Maďarsko
05. 05. 2010 20:12
tvsat:
naprosto souhlasim a vzdycky tvrdim, ze kdo se ztrati s navigaci tak jediny problem je v tom, ze s ni neumi delat.
Re: Přes Maďarsko
11. 05. 2010 21:38
my máme nahranou jednu... respektive manžel to má tak, že má tu cestu rozdělenou asi do šesti úseků, ty má uložené pod čísly 1-6 a když dojede do konce jedno úseku, přepne na další úsek. Předem má zkontrolováno v PC, že jednotlivé úseky vedou přesně tou cestou, kterou chce jet :-)
Re: Přes Maďarsko
11. 05. 2010 22:33
Mam to podobne, akorat mam jen jednu trasu a v ni prujezdni body kterych muze byt treba 50, ty si zadam presne podle sebe a o vic se nemusim starat.
avatar Re: Přes Maďarsko
12. 05. 2010 18:31
... tak já to mám zakomponované v paměti řidiče ... z rakouské A2 na 138 km odbočit do prava na HU ... pak bez odbočení stále po státní do Kórmendu ... na konci města na 86 ku až do Zalabaksy ...za ní 3 km na Lenti a pořád na jih do Tornyiszentmiklóse pak na M70 až na Goričan ...smiling smiley
Re: Přes Maďarsko
12. 05. 2010 19:00
Ty uz to taky mas projezdene, ja sice jako neridic taky, ale jako ridic letos poprve hot smiley
avatar Re: Přes Maďarsko
12. 05. 2010 19:54
... to bude dobré ...věř si .. smiling smiley
Re: Přes Maďarsko
12. 05. 2010 20:22
Vždy je to poprvé.thumbs upthumbs up smileythumbs up
Re: Přes Maďarsko
12. 05. 2010 20:55
To ja si verim neboj, abych rekl pravdu tak na tu cestu tam se tesim nejvic z cele dovolene, ja strasne rad ridim thumbs up smiley
Re: Přes Maďarsko
12. 05. 2010 22:18
Je to jednoduché .Navigaci nemám a ani po ni netoužím.Na vojně jsem byl u průzkumáků v Janovicích a ve dne kouknu na Slunce,v noci na hvězdy a jedu na na jih.Když zabloudím,tak sjedu navigátora-manželku a jede se dál.
avatar Re: Přes Maďarsko
13. 05. 2010 07:10
... Fanda ... spravné řešení ... grinning smiley thumbs up
Re: Přes Maďarsko
13. 05. 2010 08:20
Ja bych se ani nepolousel ptat "navigatora" vedle me kam mame jet pac by jsme jezdili akorat tak po zlinskem kraji porad dokola.
Re: Přes Maďarsko
13. 05. 2010 22:08
Jsem rád,že jste to vzali s nadhledem.Cestu přes Hu máme oblíbenou a po letošních zkušenostech z jarní návštěvy ,zkusíme jet mimo cestu 86 ,protože jsme jezdili i po souběžných komunikacích,které jsou ve velmi dobrém stavu a s nízkým provozem.
Re: Přes Maďarsko
14. 05. 2010 12:58
Bessy napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ... tak já to mám zakomponované v paměti řidiče
> ... z rakouské A2 na 138 km odbočit do prava na HU
> ... pak bez odbočení stále po státní do Kórmendu
> ... na konci města na 86 ku až do Zalabaksy ...za
> ní 3 km na Lenti a pořád na jih do
> Tornyiszentmiklóse pak na M70 až na Goričan ...smiling smiley


Přesně takhle jsme jely loni, já ještě s čerstvým řidičákem a luxusníííí cesta. Už se těšim, až za pár měsíců zase vyrazíme. Chtěla jsem manžoj koupit navigaci,ale asi na to prdím, protože loni jsme ji taky neměly a nikde jsme nebloudily a jely jsme jen podle mapky.
Re: Přes Maďarsko
16. 05. 2010 11:42
Dobrý den,
chci se zeptat na změny(novinky) ohledně průjezdu Slovinskem do Chorvatska bez poplatku na dálnici.
Můžete mi někdo poradit? Trasa: Graz, Maribor, Zagreb,....nebo existuje nějaká lepší trasa?
Předem děkuji za odpověď.
Milek.
avatar Re: Přes Maďarsko
16. 05. 2010 11:53
Milek, tady je pro Tebe to správné vlákno : bez známky

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: Přes Maďarsko
19. 05. 2010 07:45
Včera jsem měl konečně čas se podívat do mapy a pro letošek jasně vítězí Bessyho trasa!
Díky Bessy!!!thumbs up
avatar Re: Přes Maďarsko
19. 05. 2010 19:30
... Jirko...tady v Zalalóvu ... zvl. pod kostelem u kolejí pozor na díry ( 1. video ) ... stejně jako u Zalabaksy, ale díry jsou označeny ...












Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (19. 05. 2010 19:30).
Re: Přes Maďarsko
19. 05. 2010 22:18
Tý jo, jak tak koukám na to třetí video, tuříte si to Maďarskem docela slušně eye popping smiley
avatar Re: Přes Maďarsko
19. 05. 2010 22:27
... Adult ... to bylo kolem čtvrté ranní ... to funěl jen Passat, TIRáci a ti koně na louce ve 3tím videu ... polis byla ještě v nedbalkách ... grinning smiley
Re: Přes Maďarsko
20. 05. 2010 19:49
Zdravím všechny, chci se zeptat jak to vypadá s Bessyho cestou v souvislosti s povodněma v HU. Odjíždíme za týden a na komplikace není ani pomyšlení... :-( Když už to počasí nemá stát za nic. Díky za odpověď, Shimi
avatar Re: Přes Maďarsko
21. 05. 2010 18:47
... hledal jsem aktuální informace o omezení dopravy v Maďarsku ...
... povodně řádily na severovýchodě země ... stejně jako na východě Slovenska ...
... pokud jde o tzv. " Bessyho " cestu, nenašel jsem žádné omezení, či uzavírky ... smiling smiley
... takže letos opět z Tornyiszentmiklos ... 20 km na Goričan dálnice bez poplatku ... ( až od 3,5 tuny )




Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (21. 05. 2010 19:58).
Re: Přes Maďarsko
22. 05. 2010 16:10
Aj my sme jazdievali na Jadran ´´Bessyho"trasou,len my sme išli z Bratislavy na Redics,5km cez SLO,na Mursko Sredisče.Naposledy v roku 2007,keď tam bola výstavba nejakej cesty,asi diaľnice.Tá stará dobrá 86 bola v tom zmysle fajn,že sme nešli stále po nudnej diaľnici,nevýhodu mala v tom,že cestu spomaľovali dediny a jej úžasné ostrovčeky na ceste a tie ich figuríny policajtovthumbs up smiley.Teraz po 3 rokoch chceme vyskúšať novú trasu po diaľnici cez H,pretože máme 2r dítko,v núdzi môžeme zastať na pumpe a" vyvenčiť" ju a zase valiť ďalej k moru.Máme to oproti prvej trase dlhšie,ale tých 6l nafty a ceny za dialničnú známku sa nám to oplatí,len kvôli malej.Lebo s ňou stáť večer pri 86 je na kriminál..dúfame,že prespí celú cestu.confused smileyManželovi je to jedno,dialnica či okrska,ale ja zatiaľ preferujem dialnicu.Aj vo výjazdovom kalendári som dala zelenú ich M1 a M7.spinning smiley sticking its tongue out



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Tina71 (22. 05. 2010 17:10).
avatar Re: Přes Maďarsko
23. 05. 2010 17:44
Také jezdím na Redicz. Kdo už zná ty díry na silnici a zvykne si na ně, tak mu to tak nevadí smiling smiley. Ale od toho roku 2007 Slovinci zprovoznili asi 5km dálnice kolem Lendavy a starou cestu zrušili. Tak to řeším průjezdem přes město Lendavu. Problém je jenom v tom, že na žádné křižovatce nenajdeš ukazatel na Lendavu a pokud snad ano, tak určitě povede po té mikrodálnici. Řešení je jednoduché, na prvním kruháči směr Dolga Vas - to je předměstí Lendavy. Detailně je průjezd popsán někde tady na foru.
Re: Přes Maďarsko
23. 05. 2010 18:55
Deteilně to popsal a nafotil ROHAL !!!!
Re: Přes Maďarsko
23. 05. 2010 19:54
Uz znova funguje web kamera Dolga Vas na www.promet.si.

Je tam velmi dobre vidiet ten nas kruhovy objazd.
Re: Přes Maďarsko
23. 05. 2010 20:08
Este lepsie je to na http://www.drsc.si/docs/camlendava.html
vacsie rozlisenie, a update 1 sec.
Krasne tam vidiet, ako osobne auta obchadzaju dialnicu.
Kto si toto pozrie, uz nemoze zabludit.
Re: Přes Maďarsko
26. 05. 2010 11:32
Omlouvám se, ale poradí mě nějaký Slovák (není podm.) nejlepší cestu do Dubrovniku ze Spišské Nové Vsi? Pojedeme poprvé a tak by se nějaká osvědčená cesta hodila. Děkuji.
Re: Přes Maďarsko
26. 05. 2010 12:19
pozri sem [maps.google.com] zadaj od potom do a je tam najlepsia cesta zobrazena smiling smiley
Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 235
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.