Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

fotky po válce

Autor karmilek 
Re: fotky po válce
04. 01. 2008 18:21
Bessy napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ...za tři roky války v Íraku zahynulo na straně
> hrdinných spojenců necelých 4.000 mužů, na straně
> teroristů 550.000 žen, dětí, starých lidí a
> 120.000 příslušníků iráckých vojenských
> jednotek..

Kolik z těch 550.000 zabili Amíci a kolik domorodí teroristé bombovými atentáty, už asi nerozlišuješ.

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
avatar Re: fotky po válce
04. 01. 2008 18:43
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (08. 03. 2008 19:32).
avatar Re: fotky po válce
04. 01. 2008 20:08


Hlavně po sobě chalpy nešlapte.
avatar Re: fotky po válce
04. 01. 2008 20:17
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (08. 03. 2008 19:33).
Fousáč
Re: fotky po válce
04. 01. 2008 20:24
Dobrý podvečer přátelé Jadranu ,
od rána jsem se těšil až si to přifčím z fachy domů a skočím si na Jadran .
Od včera do dnes večera tyto uveřejněné příspěvky moji osobu deprimují.
Vzhledem k tomu že má každý právo se nějak projevit a toto právo respektuji, vyklízím zcela dobrovolně toto vlákno a radši se budu bavit o buchtách,bůšku a tekutým chlebu na jiném lépe přijatelném vláknu.
Bylo mi tu dobřé a proto sbohem .
Fousáčmoody smiley
avatar Re: fotky po válce
04. 01. 2008 21:12
víš, že máš pravdu?
napsal jsem sem pár ptákovin a tímto příspěvkem zde končím též...
čeho je moc, toho je příliš thumbs down
avatar Re: fotky po válce
04. 01. 2008 21:15
...konečně vítězí rozumhot smiley
avatar Re: fotky po válce
05. 01. 2008 11:18
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (08. 03. 2008 19:30).
Re: fotky po válce
11. 01. 2008 21:01
BiH - Makljen 1123m

Nevíte co to bylo původně?
Re: fotky po válce
11. 01. 2008 21:13
Kdy to bylo foceno?
Anonymní návštěvník
Re: fotky po válce
11. 01. 2008 21:41
.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil podgoranin (18. 02. 2008 16:37).
Re: fotky po válce
13. 01. 2008 16:52
Je to hnus !! Myslím,že Chorvati ze Srbama si nemají celkem co vyčítat !! Dělali si prasárny navzájem. A štěstí,že Češi a Slováci měli celkem jasně daný hranice jinak to tady v 93 dopadlo jako v Jugošce !!
Re: fotky po válce
15. 01. 2008 22:09
Vedle památníku na Makljenu je ještě pozustatek velkého betonového jeviště a hlediště. Chtěl bych vidět jak památník vypadal v časech své největší slávy, nemáte někdo foto.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Neta76 (15. 01. 2008 22:25).
Re: fotky po válce
15. 01. 2008 22:11
brad napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Kdy to bylo foceno?


Září 2007
Re: fotky po válce
16. 01. 2008 12:24
Podgoramin a Smejkali= encyklopedie.
Co neví oni, neví už asi nikdo !!!thumbs upthumbs upthumbs up
avatar Re: fotky po válce
16. 01. 2008 14:42
byl to památník obětem fašizmu z druhé světové války...
tak mi napadá, kdo ho asi mohl obbouchnout?yawning smiley
něco zde :
[www.prozor.net]
Re: fotky po válce
20. 01. 2008 20:32
Fousáč,

"Pokud jsou zde ale výrazem nadřazenosti jedné skupiny obyvatel nad druhou tak si myslím že by měl admin. zaujmout nějaké stanovisko":

Na vysvětlenou, když to doteď nikdo neudělal (možná si té věty nikdo nevšiml nebo jsem si jí já špatně vyložil, to se pak omlouvám):
Na první fotce je vítězný chorvatský voják v právě dobytém Kninu. Na ostatních fotkách jsou v tu chvíli vítězní srbští vojáci a poražení, resp.mrtví Chorvaté ve zdemolovaném Vukovaru. Pod pojmem "voják" teď pro zjednodušení myslím jakoukoli ozbrojenou osobu příslušného národa, nehledě na státní příslušnost.
Re: fotky po válce
17. 02. 2008 09:34
Zdravim neda mi to spat gdis čtu nazori tech co bi rači meli čist, poučit se a ne psat nesmisli a stači jen malo a to jen se zeptat jak to vlastne bilo. Jelikož jako Tomislav pochazim z HR gde jsem žil 26 let než sem dojel sem do ČR.Asi to skratim.
Adolf H. chtel udelat velki Nemecko to stejne chtel Milošević udelat z bivale Juge. Jelikož se mu nepodařilo ziskat Slovinsko kteri bivalu JNA (Jugoslavenska narodna armija) vitlačili do HR snažil se temi sili společne se Srbi kteri žili jako menšina v Hr,civilnimi ozbrojenci ze Srbska a placenimi vojaki z jinich statu zničit vše jen že se im to nepovedlo tak to odnesli v BiH kam Chorvate nesli utočit ale pomoct civilnimu obivatelstvu.
V Srbiji nebil vistřeleni ani jeden naboj ani jeden zabitej civil atd .
Vspominam si v TV pořadu -kotel- jak předseda KSČM pozival narod abi šli do Bělehradu udelat živej štit na mosty gdiš je američani bombardovali v lete1997 a gde bil pan soudruh v lete 1991 gdiš mi srbove zabili staršiho bratra a podřizli 76 leteho dědu v Lipiku.
Nejde to zapomenout ale život teče dale - uznavam neco se tahne z druhe svetove valky a doufam že se nic nigde podobneho nezopakuje.
Uvidime se na jedne z plaž v Chorvatsku
Re: fotky po válce
17. 02. 2008 11:23
Je to tvůj jednostranný pohled. Kdo v Mostaru zničil historický klenot kamenný most ???Chorvatské dělostřelectvo !!!!
avatar Re: fotky po válce
17. 02. 2008 21:30
Vilko
A podívej se dnes, kdy USA, GB i EU pomáhá rozbít integritu Srbska uznáním jednostranného vyhlášení Kosova a to vše po té, co Srbsku dala vale i Černá Hora. Zbývá maďarská Vojvodina, jejíž následnou nezávislost jistě Češi jako člen stáda EU také podpoříme a ze Srbska zbydou jen cáry ! Není to příliš velká odplata po té, co se i Chorvati za II.sv. války podepsali na Srbech neopakovatelným způsobem ?

Podotýkám, že ani jednomu nijak zvlášť nestraním, ale domnívám se, že zrovna Chorvati by měli v těchto historických souvislostech řaději **** . . . zůstat zticha !confused smiley
Re: fotky po válce
17. 02. 2008 22:30
Je historická realita,že řádění chorvatských ustašovců šokovalo i otrlé velitele německých jednotek SS.
avatar Re: fotky po válce
18. 02. 2008 20:34
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (08. 03. 2008 19:31).
Vilko
Re: fotky po válce
19. 02. 2008 08:43
Pro te co asi čtou jenom to co se im chce čist.
Ja se zminil o druhe svetove valce koju nechtel ani muj deda ani otec ale proč bich to měl odnest ja za to co se odehravalo v letech 1940-1945.
Luboši nebils tam a take bich ti to nepřal videt na vlastni oči, strata mostu v Mostaru je z jedneho pohledu nenavratna a je mi to lito ale strata nejbližich mislim z rodinu hlavne tisice civilistu o to mi de a přece nežijeme v dobe komunismu. nebo jo.
Vracis se pořad co udelali ustašovci, přide mi že potporuješ komunisti kteri naspachali zvjerstva v letech 1991-1996.
Sleduj co delaji zase Srbove radeji se modlime abi se nedostali zase k zbrani.
avatar Re: fotky po válce
19. 02. 2008 19:53
Vilko
Předpokládám, že jsi Chorvat, že ? Já se modlím, aby se nedostali i Chorvati znovu ke zbraním !!!!!!!!!
Prosím, nesnaž se ze Srbů jako celku dělat krvavé bestie, protože to není pravda. Všichni máte máslo na hlavě a vaše prvořadá starost by měla být, jak znovu jako národy jednoho regionu najít cestu k sobě, ne se neustále vracet a vyčítat si ! Obýváte společně jeden z nejkrásnějších koutů Evropy a zatím se vám ho zaplať bůh nepodařilo úplně zničit, jen krapet etnicky vyčistit ! Jestli v té nevraživosti budete pokračovat, znovu eskaluje násilí a staré rány budou hojeny novou a novou krví - vaší krví ! Chápeš ? eye rolling smiley
Vilko
Re: fotky po válce
19. 02. 2008 22:25
Sorry ti gdibis se uměla modlit tak bis porad nepsala dokola to same a vracela se do davne minulosti. Ja psal o tom co se dnes děje a ne co bilo v druhe svetove valce ja zato nemužu co se tehdi odehralo jen sem psal jak to zacalo od roku 1991.Mam ti snad nakreslit gdo začal tu nesmislenu valku a gdo ted po všem co se stalo znovu zve lidi na zbrane abi zabijeli a povraždili narod na Kosovu. Ja osobne neuznavam žadne nasili už vubec ne valku ale zda se mi že ti gdibis mohla tak bis se jim přidala.CHAPEŠ radeji už o tom nepsat stačilo to jednou zažit veř mi že po vice než 10 letech porad s tim usinam a mam tu hruzu stale pred očima.
Re: fotky po válce
20. 02. 2008 02:15
To je nádherné !!! Chorvatská armáda šla do Bosny pomáhat civilnímu obyvatelstvu !?!? A Mostar roztříleli asi čestnou salvou na oslavu přátelství ??? Je to opravdu ostuda co si dva národy v zájmu mocenského a územního boje dokázali udělat na konci 20 století !!Modena má pravdu !!Když ještě dnes vidím ty rozstřílené domy i celé vesnice jde mě husí kůže po celém těle !!A tvrdit že nebyl zmařen ani jeden život Srbského civilisty je hodně odvážný výrok hraničící se lží !!!!!!! Tak jak se chovali srbské polovojenské oddíly k Chorvatům,tak se chovala chorvatská armáda k Srbům na konci války při dobití Karlovacu a okolí !!!
Je to prostě Tvůj jednostranný výklad celého konfliktu a je mě jasné,že Tobě a Tvé rodině Srbové moc ublížili.
Vilko
Re: fotky po válce
20. 02. 2008 08:34
Zase jsme u toho a pořad dokola znovu zduraznuji že čtete jen to co se vam libi ja zduraznil v Srpsku což je Srpska Republika nebil zabitej ani zničenej žadnej barak ze strani Chorvatu v teto nesmislene valce a to že oni chteli ze všech statu bivale Jugoslavije udelat VELIKU SRBIJU a jejich proslovi či hlaški ktere bili natočeni v lete 1990 v Beogradu gde měli nachistane naostřene huli neco jako rožen pro pict prasata řikali že na to budou napichovat Chorvate že zniči vše co neni Srpske a pravoslavne a že pujdou dal na dobiti europi.Ja bohužel zažil tu dobu a ne neco co se odehralo pred 60 a vice leti.
Gdibi gdo koliv zautočil na tvoji zem neřikej mi žebis se nebranil,svuj dum děti ... bohužel to odnesli civiliste a pokud negdo masakroval a je to dokazane to je jedno na ktere strane bil musi bit spravedlive potrestanej a zaslouzi si ten nejhorši trest.
Ted se už nebudu vracet tomuto tematu a je mi vas velice lito všech co simpatizujete te ktere vraždili Českou menšinu v měste Ivanovo Selo i kolem Daruvaru gde žije početna Česka menšina. Vše co jsem napsal za tim stojim a obdivuji te ktere pišou neco v čem nežili i neprožili tu hruzu.
Vaše historie me zajima ale v životě bich nepsal neco než bich se rači nezeptal, bohuzel ve valce nigdo nema čiste ruce.

"Například v českých vesnicích v Dolanech nebo Ivanově Sele došlo k masakrům. Ti lidé to ponesou dlouho a určitá nenávist tady bude, to se musí přiznat. I když nevěřila jsem, že lidi budou tak tolerantní. A je zajímavé, že ti, kteří prožili ty nejhroznější věci, jsou daleko víc tolerantní než lidi, kteří se na to dívali zpovzdálí," Ja su bohužel z te prvni vesnice v te druhe zabili meho bratra. vice zde [www.radio.cz]
Deset let se chistam napsat knihu Jak to vlastne bilo . Materijalu,fotek a.t.d mam velke množstvi ale sem to vzdal protože sem si mislel že to nema smisl. Ale vidim že jo tak se do toho nerad ale přece pustim.
avatar Re: fotky po válce
20. 02. 2008 09:04

Re: fotky po válce
20. 02. 2008 09:12
Vilko,
Toto je forum o tom, jak v současné době ti co byli již v Chorvatsku rádi poradí těm co se tam teprve chystají popřípadě potřebují nějaké informace. Buď tak hodný a věnuj se cestovnímu ruchu a nesnaž se nám znepříjemnit cestování do HR.
Vemte si příklad z nás Čechů a Slováků. Zajímá mě současnost mikoliv negativní věci z minulosti.
Karel Kryl - válka je vůl.


V "Moje kontrolní centrum" si to nastav tak aby Ti mohly být posílány soukromé zprávy a tam si řešil "jiné".
Re: fotky po válce
20. 02. 2008 19:52
Dik za radu uplne s tebou souhlasim.Ale je zajimave že jseš podobnu kritiku nenapsal Modene ktera napsala o nic min přijemne slova kere vubec take nemaji nic společneho s cestovanim do zahraniči.
Prosim te pošli na muj meil co zamena tvoje posledni věta,zde bich rači už nic neprobiral nema to cenu.
HR přislovi: Pametniji popušta,luđi nastavlja.
Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 183
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.