Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

"Ceny paliv cestou do Chorvatska"

Autor jaksek 
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
20. 04. 2020 09:43
Kdo dnes pojede do Chorvatska kolem pump ONO může tankovat benzín 95 za 22,50 Kč, benzín 98 za 24,90 Kč nebo naftu za 23,90 Kč
Doufám, že to nebude považováno za reklamu, ale za informaci pro motoristy.
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
20. 04. 2020 11:30
Z toho VIFu mám momentálně rozporuplný pocity. Dřív jsem nějakou dobu dával, pak mě to omrzelo. Teď jsem si na něj zase vzpomněl a dal ho do 3 aut. Proti minulosti se změnila barva, jen tak na okraj. U 2 ze 3 aut ale narostla spotřeba cca o litr. Nečekal jsem pokles, ale rozhodně ne nárůst. Vyjíždím první nádrže, budu ho dávat dál, dokud mi nedojde a pak se uvidí.
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
20. 04. 2020 12:04
VIF do nafty dávám léta. Tišší motor, lépe jde za plynem, spotřeba nějaká ta desetinka dolů. A hlavně motory i kousek před půl mega na tacho jsou stále v kondici.
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
20. 04. 2020 15:36
valeri napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Z toho VIFu mám momentálně rozporuplný pocity.
> Dřív jsem nějakou dobu dával, pak mě to omrzelo.
> Teď jsem si na něj zase vzpomněl a dal ho do 3
> aut. Proti minulosti se změnila barva.........

Barva se nezměnila, jenom zimní od letního se liší barvou a zimní má jinou hustotu. Dávkování uvedené na obalu je minimální a když se dá o štamprli víc, ničemu to nevadí. Já přidávám do všech aut pravidelně a předla a předou si jako kočky. U teréňáku mám DPF kurvítko a nevím díky VIFu o něm. Něvěřím , že by měl vliv na zvýšenou spotřebu. Možná pouze v tom případě, že by rozpouštěl usazeniny v motoru a tím by jej více zatěžoval. Ale každopádně vydržet, tankovat naftu bez řepky a dávat VIF.
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
20. 04. 2020 16:35
Barva se změnila myslí jen u VIFu benzín, u nafty zůstala asi stejná.
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
20. 04. 2020 21:43
Tak u benzínu nevím, beru naftovou a ta je letní žlutohnědá a zimní hustá tmavě zelená.
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
20. 04. 2020 22:33
Vif jsem dávál léta do nafty a teď benzín.
Nečekám nemožné,ale ochrání motor,pokud je v palivu voda a proto se ta investice vyplatí.

A teď mi povězte,bude nás letos vůbec zajímat informace "cena goriva"

......................................................................................vjerni Adriatic
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
21. 04. 2020 07:16
No určitě nás bude zajímat.
Alespoň v tom smyslu, za "kolik" by se jelo, kdyby........I když stále doufám ve variantu....za "kolik" pojedu.
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
21. 04. 2020 13:44
Valeri, já VIF taky zahodil, lepší je Bischop .. u VIFu mi taky spotřeba stoupala, začal jse dávat Bischop, a spotřeba šla dolů - toť moje dlouholetá zkušennost yawning smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
21. 04. 2020 14:26
Dík, vyzkouším až mi dojde. Náhodou odkaz bys nedal?



Upraveno 1krát. Naposledy upravil valeri (21. 04. 2020 14:27).
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
21. 04. 2020 15:34
Bishop's

_______________________________________________________
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
22. 04. 2020 07:29
Mohl bych porosit jaké aditivum konkrétně od Bishop's používáte do nafty? a v jakém poměru mícháte? díky
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
22. 04. 2020 07:53
Já četl jenom "pro benzin". Je pravda, že v "agitce" není napsán poměr "míchání". Aby to nebylo nakonec litr na "litr". To by se to krapet prodražilo.
Výhodou je, že jsem se tam někde dočetl, že doprava je zdarma, ale jestli to platí opravdu pro všechny nabízené výrobky, nevím.
Na jiné "stránce" píší, že musíš objednat za 1800,- a pak nebudou počítat balné a poštovné.
No a nějaké návody tam mají taky,.......ale spíš "pro přísady do olejů". Je potřeba to pročíst všechno ......
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
22. 04. 2020 10:00
ivos, poměry máš uvedené u každého produktu, koukni na aditivujeme.cz. Dle popisu si zvolíš, který potřebuješ. Máš jednorázové na vyčištění a potom další na zvýšení cetanového čísla, které přidáváš pravidelně.
U VIFu je to jednoduché, ten dělá vše dohromady - čistí, zvyšuje cetanové číslo, eliminuje biosrágory atd. Na 20l dáš jeden uzávěr.
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
22. 04. 2020 14:53
Bishop letní obvykle 1 ml na 8 l nafty, zimní na 5 l nafty, může se dát i více. Zimní už nepoužívám, zima prakticky není. Dobrý ke Bishop do oleje, po výměně čističe nepoužívám, ale pokud bych koupil starší auto, před výměnou oleje .- tedy záhy po koupi, bych jej použil. Jinak Bishop dávám i do oleje lodního motoru i do sekaček.
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
23. 04. 2020 08:03
Já teď zkouším Millers Oils Petrol Power EcoMax, na hodnocení je brzo a spíš to asi ani nebude možné, ale musím říct, že jejich lahev je geniální, dobře se odměřuje a nalévá do nádrže.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Tony Stark (23. 04. 2020 08:04).
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
23. 04. 2020 09:00
K aditívam , mal som na jednom nafťáku nepravidelný chod na voľnobeh , diagnostika ani kontrola vstrekov nič nezistili boli dobré , doporučili mi tankovať iba na značkových punpách + VIF , odvtedy nikdy žiadny problém , VIF dávam už roky do nafty do každého auta , ráz za čas deci kvalitného 2 T oleja na nádrž na premazanie vstrekov .
K ostatným aditívam do oleja by som bol opatrnejší , síce niedy pred 30 rokmi som dal do škodovky Vinns - pomohlo to ,
avšak na benzínovom druhom aute keď sa trochu zvýšila spotreba oleja som dal aditívum a spotreba oleja sa znížila avšak ono to olej zahustilo čiže sa zvýšila viskozita ....až raz na jednom výlete mi vyletela ojnica cez blok motora...
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
23. 04. 2020 10:33
Bihop je právě i výkonné mazivo, ošetřuje vstřiky, promazává čerpadlo a mně uchránil tubo na Alfě před repasem.
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
23. 04. 2020 17:14
Cena paliv?confused smiley
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
23. 04. 2020 22:19
zbytečný, stejně pojedem leda do pr

_______________________________________________________
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
24. 04. 2020 07:02
Peter1. Ty si jed kam chceš. Já věřím tomu a vše tomu nasvětčuje že se k Jadranu podívám.Když né v červnu tak v září určitě.
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
24. 04. 2020 07:37
Skoro se chce říct - a je to thumbs up [www.novinky.cz]
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
24. 04. 2020 09:03
No ono je hezké, že naše grupa hotentotů co je u moci povolila cestovat do zahraničí, ale taky ty země kam chceš jet musejí umožnit vstup cizím občanům, a to je trochu jiná. U nás stále na hranicích s Polskem stojí přes cestu polský vojenský náklaďák a nikoho nepustí. Jinak cena paliva cestou do Chorvatska je u nejbližší pumpy 28,50 Kč.
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
24. 04. 2020 09:11
Proto je tam skoro yawning smiley
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
24. 04. 2020 10:04
já naopak kupuji jen zimní Bischop , je tam návod kolik dávat , zimního v létě dávám cca polovinu

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
24. 04. 2020 22:02
Tank yoko vono v Církvici benzín 21.90

_______________________________________________________
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
25. 04. 2020 09:47
Tank Ono N95 - 21.90 Kč

U všech čerpaček......



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Peťas (25. 04. 2020 09:48).
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
25. 04. 2020 12:21
Bylo to v pátek vidět v Práglu, když jsem jel večer domů z práce, obě čerpačky Ono v obležení, dlouhé fronty, jako by to dávali zadarmo. Domů jsem jel bez tankování na hladové oko. K večeru jedem na Mělník, tak tam snad dojedu a natankuji. V okolí mají naftu minimálně o tři kačky dráž než Ono, na plný bandě to už dá dvě stovky.
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
25. 04. 2020 14:52
Ani se těm frontám nedivím. Ve Zlíně OMV za 27,50, takže rozdíl 5,60 Kč. Na jedné nádrži to dá proti ONO 280 Kč! To už je docela dost. U Shell dělá rozdíl 5 Kč na litr. Holt - tržní hospodářství sad smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Zdevel (25. 04. 2020 14:53).
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
25. 04. 2020 18:12
Včera cca 22.00 ONO Měcholupy 4 auta na každou frontu. Diesel aditiv za 23,50. Dotankováno až po hrdlo smileys with beer na to pivko zbylo také.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 48
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.