Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

auto

Autor kenad 
avatar Re: auto
24. 06. 2011 07:55
Na světě se dá z aut koupit jen BMW a pak značky, které chtějí být jako BMW.
Anonymní uživatel
Re: auto
24. 06. 2011 08:37
.....



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Šatava (16. 07. 2011 05:04).
avatar Re: auto
24. 06. 2011 12:04
Racetiger napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Na světě se dá z aut koupit jen BMW a pak značky,
> které chtějí být jako BMW.


100% souhlas, mezi "obycejnyma" autama lepsi auto "pro ridice" neni...
avatar Re: auto
24. 06. 2011 15:19
Já myslím, že BMW a koncern VW..... mají dost slušné zisky, aby čongum odolaly. Číňany se hold nemazlí s pracovní silou. Tam je to prostě otročina za 5$ za týden. Tomu nemůže normální svět pak stačit. Možná ČR to za chvilku zvládne. Tou výší týdenního platu za nějaký rok jistě.
Re: auto
24. 06. 2011 16:16
Racetiger napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Na světě se dá z aut koupit jen BMW a pak značky,
> které chtějí být jako BMW.
Mám známeho,vlastne je to aj môj veľmi dobrý zákazník.Čo ho poznám cca 15 rokov vždy mal BMW a tvrdil to,čo ty.Minulý rok mal X5 fungl novú už druhú. 23tis km.Cestou z Plzne domov do P.Bystrice zabuchotalo v motore a koniec.Odviezli ho do ZA,kde sa v BMW dohodli na novom motore.Kým prišiel motor,neviem,presne aký, dali mu 530xd ako náhradné vozidlo.Cestou do HR,kde má svoj vlastný app.,menšiu jachtu,skúter a.pod.umrelo pri Grazi.Naložili a odviezli do servisu.O 22,30h mi volal a o 02 už som ho mal v aute.Hanah sa pokaká,mám to do Graz 430km.Zaviezol som ho do Pakoštane a naspäť išiel lietadlom.
X5 s novým motorom dal žene a teraz má MB GL 500 4matic (120tis.€) a to vždy tvrdil,že jedine BMW.Teraz tvrdí,že ak sklame aj MB,tak už si nemá čo kúpiť.
Nepíšem ti to,aby som ťa hneval,ale že aj to najlepšie sa dokáže pokaziť aj bez servisu,ešte nové.
avatar Re: auto
24. 06. 2011 18:18
Můj šéf měl Nissan Patrol ,VW tuareg 3.6 V6 FSI ted ho má žena potom PORSCHE CAYENNE (955), Turbo S 4.8 pak MERCEDES-BENZ → M-CLASS (W164) [07/05-] → ML 63 AMG 4-matic (6208ccm/375kW/510HP) [01/06-] ted má TOYOTA → LAND CRUISER (J20) [01/08-] → 4.5 D-40 V8 (4461ccm/195kW/265HP) [01/08-] a nejméně poruchové auto je VW tuareg a LAND CRUISER jinak MB samej problém a Porsche to jezdilo na opravu jen do německa poněvatž tady dokázali jen pokurvit motor. blbě nastavili rozvody po prodeji motor zaklepal a to to auto mělo servis jako jiné nemá. Když měl A8 tak to bylo též auto samej problém všechny auta koupené nové v ČR a servis značkový. všechna vozidle v top výbavě a stejně poruchovější než trabant ted Toyota a spokojenost smiling smiley Bavoráka neměl snad ani jednoho leda tak na prodej.Japonská auta jsou spolehlivá toť vše. Bavoráka BMW → X5 (E70) [02/07-] → 3.0 d (2993ccm/173kW/235HP) [02/07-] měl známej a dvakrát turbo ko ted má Suzuki Vitaru a je spokojen .
avatar Re: auto
24. 06. 2011 18:27
Jo je to kus od kusu. Kámoš má to samé BMW co já a problémů má narozdíl od mého moc. Lanďák je všeobecně ok. Touaregy se kámošům sypali všem. Patrol byl kdysi dobrý, teď nevím nemám s ním nijak kontakt. Já BMW zas tak nežeru, jen jsem chtěl lehce poprovokovat případný Mercedesáře na fóru. Ty na takové věci hned slyší.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Racetiger (24. 06. 2011 18:43).
Re: auto
25. 06. 2011 06:24
He, téma, které mě zajímá.
Měl jsem už také řádku aut, naposledy Nissan Patrol, Nissan Murano, manželce jsem koupil BMW 1, a sám si teď udělal před rokem radost v podobě X6 s motorem 3.5D.
Od té doby, co jsem sedl do BMW musím říci, že je to skutečně auto se vším všudy.
Pravdou také je, že je to kus od kusu.Minulý rok jsme jeli klasicky do Igrane a to měla X6 najeto nějakých 10 tis km.U Hluboké na čurací zastávce jdu nastartovat auto a najednou svítí jak vánoční stromeček, prý auto je v nouzovém režimu a kontaktujte servis.Nejelo víc, než asi 60Km/h.
Kontaktoval jsem servis v ČB, nakonec jsme tam přespali, neboť museli kompletně přehrát celý software vozidla, který trvá cca 9 hodin. Nakonec ještě pár věcí nefungovalo, tak se přehrávalo znovu.Sumasumárum zastávka na 30 hodin.
Nezatrpkl jsem kvůli tomu na BMW.Prostě se to stane.
Jen přemýšlím nad tím, co bude za cca 10-20 let s elektronikou auta...
Jinak BMW u mě již vyhrává na celé čáře.
Škoda, že nedělají něco jako Multivan, Vioano apod.
Musel jsem kopit dodávku a nakonec zvolil Viano. Po pravdě nejsem extra nadšený a to auto stojí 1,3 Mio.
Holt MB už není to co býval.
Anonymní uživatel
Re: auto
25. 06. 2011 06:49
.....



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Šatava (16. 07. 2011 05:04).
Re: auto
30. 06. 2011 16:09
zajímavý test,který by měli vidět zejména ti kteří vozí na dovču rakev a ti co kufr naskládají po strop... [www.novinky.cz]
avatar Re: auto
30. 06. 2011 16:21
Ale není mi z toho jasné, zda to testovací auto má ESP...?
Re: auto
30. 06. 2011 16:41
mám za to že poslední octavie měli ESP ve standardu.To by nám měl odpovědět nějaký oktávista.Na druhou stranu,poprala se s tím dobře,moje Picasso z rakví by se zcela jistě převrátilo.
avatar Re: auto
30. 06. 2011 16:46
No právě, u auta bez ESP je to ještě větší průser. Minulý rok po cestě jsem viděl hodně aut s rakví a ještě zajištěné pavouky, i když ty tam asi mají jen pro jistotu, aby se neotevřel dekl....
Re: auto
30. 06. 2011 19:12
Ten test je dobře přifouknutej. Už vidím, jak někdo naloží do auta 7,5 metráku zavazedel. V tom případě se i divím, že to auto vydrželo. A taky, jak dávali do rakve kufr, co dva měli problém unést. Pokud vím, běžné auto má zátěž střechy 50kg, mé třeba 70kg. Pokud vezmu váhu příčníků plus váhu samotného boxu (11-13kg), kolik asi můžu ještě na střechu dát? A taky veškerou váhu dali do kufru a v autě seděl jenom řidič. Proto se auto hodně přetáčelo. V reálu mám vedle sebe spolujezdce, za sebou dálší lidi a pak teprve zavazadla v kufru. To se bude auto chovat úplně jinak, protože bude mít váhu více rozloženou.
Re: auto
02. 07. 2011 15:27
na druhou stranu,co ti lidé v té rakvi pořád vozí ?? Na dovolenou s celou rodinou jsem jel x krát a všechno se mi v pohodě vešlo do kufru.Výjimku mají jenom malá auta velikosti Fábie,která mají velmi malý kufr.I když viděl jsem párkrát "rodinku" co vezla až po strop nafouknuté míče,lehátka apod.a mezi tím děti nalepené na dveřích.Nechápu....
Re: auto
02. 07. 2011 15:38
Souhlas s darkem, rakev chápu v zimě na hory, kdy se jezdí pomaleji a ty lyže jsou v kabině fakt naprd, ale k moři radši našlapu kufr. Je fakt že výhled dozadu musím zachovat aspoň částečně, jinak bych byl nevrlej A darko, shodou okolností - moje Picasso by se převrátilo takysmiling smiley
Re: auto
02. 07. 2011 15:44
Tam kde jsou nemci s autama ted, tak byli japonci pred 10 lety. Nechapu co se Vám na VW líbí. Je to plečka vedle plečky, která nic nevydrží. A je to tuctovka ... tím autem nezaujmes ( samo ze mluvim pouze o VW a skoda a seat ).
avatar Re: auto
02. 07. 2011 16:01
Já osobně třeba rakev mám, protože nechci, abych měl něco nad roletkou v kufru...navíc mám trošku menší kufr, protože mám pohon 4x4....a jde to celkem znát.

muraay, tak na tohle fakt nemám argumenty, ty to asi víš líp...jenom asi, že já autem nepotřebuju zaujímat ostatní, já potřebuju jezdit, nevím jak jiní...

Ano mám doma VW i Škodu smiling bouncing smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Tony Stark (02. 07. 2011 16:02).
Re: auto
02. 07. 2011 16:41
my regulujeme velikost nákladu tím,že oblečení dáme do vakuovaného vaku.dvě tašky z hadrama,co zaberou půl kufru,se vlezou do pěti centimetové placky.Zajímavé je ,že se oblečení nepomačká.Horší je to ale pro ty , co vezou pubertální dceru.Pro tu musí být extra (large) nákladový prostor....



Upraveno 1krát. Naposledy upravil darko (02. 07. 2011 16:59).
Re: auto
02. 07. 2011 16:59
darko napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ...Horší je to ale pro ty, co vezou pubertální
> dceru.Pro tu musí být extra (large) nákladový
> prostor....

A když se k tomu přidá (v tomto ohledu) pubertální žena, řeknu vám, bylo to u nás skoro vždycky na rozvod. Pak jsem si začal vypomáhat větičkou: "Šak možem zostat doma...". Dost to zabíralo... Teď už mám máme větší auto, takže ten problém už není.
Re: auto
02. 07. 2011 18:17
Já jezdím s dodávkou, s kufrem jak svi..a. Když jsem vezl dceru +1s vnoučatama (2) byl plný, když teď beru syna +1 s vnoučkem - je plný ještě víc. Tak nevím - asi příští rok sami a letecky !!!
Re: auto
02. 07. 2011 18:21
Box vzít musím. Jak bych odvezl člun s motorem a bagáž? Do picassa jsem to prostě nenacpal vše do kufru a to jsem měl dvě sedačky sklopené. Nad plato nikdy neštosuju, kvůli výhledu a taky kvůli tomu, že když člověk hamstne na brzdu, má to všechno na čelním skle.
avatar Re: auto
02. 07. 2011 18:27
Zahajskej napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Nad
> plato nikdy neštosuju, kvůli výhledu a taky kvůli
> tomu, že když člověk hamstne na brzdu, má to
> všechno na čelním skle.

thumbs upthumbs upthumbs up
Re: auto
02. 07. 2011 20:22
Mám Oktávku Kombi, kufr veliký, loni jsem to jistil také rakví, nebaví mě, když otevřu kufr, aby něco vypadlo ven. Na druhou stranu je rozdíl, když jedu do hotelu třeba s polopenzí, nebo pokud do apartmánu s vlastní stravou.Protože si moc nemohu plánovat dovolenou předem, ten box nebude k zahození, možná ani letos.
Re: auto
02. 07. 2011 20:26
Já budu muset štosovat nad plato, vezu tři ženský a ty nedonutíš k pánskýmu přístupu - plavka, troje kraťasy , tři nátělníky a nějaký trencle. Vždy se to ale snažím poskládat tak, aby tašky které jsou nahoře byly aspoň polovinou utopený za zadními opěradly. Taky nemám rád neřízený střely. A koukám kolik bude v HR picasssmileys with beer
Re: auto
02. 07. 2011 21:15
Taky jedu Picassem!!
Re: auto
02. 07. 2011 21:54
Alda napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Já budu muset štosovat nad plato, vezu tři ženský
> a ty nedonutíš k pánskýmu přístupu - plavka, troje
> kraťasy , tři nátělníky a nějaký trencle. Vždy se
> to ale snažím poskládat tak, aby tašky které jsou
> nahoře byly aspoň polovinou utopený za zadními
> opěradly. Taky nemám rád neřízený střely. A koukám
> kolik bude v HR picasssmileys with beer


zkuste ty vakuovaný vaky,fakt to ušetří hromadu místa.Půlka skříně se vleze na dno kufru.
Re: auto
02. 07. 2011 22:30
darko napsal(a):
-------------------------------------------------------
> na druhou stranu,co ti lidé v té rakvi pořád vozí .....

Hodně lidí jede třeba do kempu, tam toho vezeš hodně. Navíc platí, že ať máš jakkoliv velký auto, vždycky bude narvaný. Máme MPV a na dovolenou jedině s rakví, jinak to nepoberem. Nad plato taky už nic nedávám, leda nějaký oblečení na cestu. Je mi to nepříjemný jednak kvůli výhledu a zejména kvůli bezpečnosti.
Re: auto
02. 07. 2011 22:30
Dobrej nápad, zeptám se jestli je mají - jsme parta, ne příbuzenstvo, tak nevím. Hlavně aby pak domácí měl vysavač abysme vycucli hadry i zpátky. Já bych hlavně potřeboval nějak zvakuovat tu hromadu plechovek plzínkygrinning smiley
Re: auto
03. 07. 2011 09:15
Alda napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dobrej nápad, zeptám se jestli je mají - jsme
> parta, ne příbuzenstvo, tak nevím. Hlavně aby pak
> domácí měl vysavač abysme vycucli hadry i zpátky.
> Já bych hlavně potřeboval nějak zvakuovat tu
> hromadu plechovek plzínkygrinning smiley


plechovky zvakuuješ údrem pěstí thumbs up smiley
Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 260
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.