Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

auto

Autor kenad 
Re: auto
12. 12. 2011 20:17
Krásnej je na tom ten stroboskopický jev.
avatar Re: auto
13. 12. 2011 20:13
Co takhle hymnu pro todle vlákno?



smiling bouncing smiley
Re: auto
19. 12. 2011 20:03
Byl vyhlášen bankrot Volva.
avatar Re: auto
19. 12. 2011 20:06
avatar Re: auto
19. 12. 2011 20:33
no a sousedka říkala, že nebude hořčice thumbs up smiley
Luis má pravdu, ale bylo to těsně vedle.yawning smiley
Volvo zatím drží Václav nad vodou.thumbs up smiley
Re: auto
19. 12. 2011 20:47
Jsem blbý, opravdu je to SAAB. Omlouvám se, a to jsem střízlivý.
Re: auto
20. 12. 2011 10:08
Kdyby býval byl vrchní prchni saaba koupil a nejezdil mongomerákem, třeba by fabrika nepadla grinning smiley
avatar Re: auto
20. 12. 2011 20:37
Karle, blbej jsem já. Měl jsem Tě opravit bez té arogance. Já se omlouvám Tobě.
Ale zpátky k autům: obrázky 7ičkového golfa:
[www.auto.cz]
mě se ale víc líbí ten nový japonec:
[auto.idnes.cz]
Re: auto
20. 12. 2011 21:17
Luisi. Mazda6. Krasavec
avatar Re: auto
20. 12. 2011 21:30
Oni tam asi už vyměnili fotky, protože já na obou vidím jenom nějaké nepovedené příšery. eye rolling smiley thumbs down
Re: auto
21. 12. 2011 08:36
Mazdička je pěkná i když na můj vkus už má moc future vzhled.
avatar Re: auto
21. 12. 2011 09:43
Mazda se opravdu povedla. thumbs up
Re: auto
21. 12. 2011 18:41
Re: auto
21. 12. 2011 21:00
darko napsal(a):
-------------------------------------------------------
> [www.novinky.cz]
> polehlivosti-podle-tuv-vedly-pouze-prumerne.html

Máš pravdu Darko, téměř všichni Francouzi propadli a byli na chvostě - viz i Svět motorů č.52 vydaný 19.12.2011. Octavia byla ve všech věkových kategoriích lepší průměr. Ale tak to dopadá každý rok, žádné překvapení. Nechtěl jsem tu statistiku zase letos vytahovat, já jsem ji nevymyslel, vím, že vyvolala bouři u majitelů dotčených značek, no ale když je Darko tak horlivý, tak si prosím prostě naběhl, co jinak dodat..
Než tady někdo napíše nějakou volovinu, je potřeba vše řádně nastudovat a ne jen vařit z vody.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Karel M. (21. 12. 2011 21:11).
Re: auto
22. 12. 2011 04:54
Erik Carlsson , zvaný " Carlsson taket "(" Carlsson na střeše "winking smiley, se narodil 05.3.1929 v Trollhättan , Švédsku a byl rally jezdec Saabu . Jezdil pouze pro SAAB a je také známý jako "pan Saab" .
Erik Carlsson si vzal Pat Moss (3. března 1963, Londýn ), která byla také slavná rallyjezdkyně (a mladší sestra Stirling Moss ). V prosinci 1969 se jim narodila dcera Suzy Carlsson , jenže se nepotatila ani nepomatila a vynikla v parkurovém skákání. Kdo byl Stirling Moss asi vysvětlovat nemusím.
Snad Vám tato jména něco řeknou. Jenom Vám mohu říci, že ten Saab 94 byl jak Wartburg nebo AUDI - tříválec a pokračoval Sonettem II. 940 ccm. Dvoutakt. Na to že Eric vážil asi 130 kg?
Carlsson s ním jezdil až do r. 1970. No a tím sláva SAABů skončila. U nás Soneta také někdo jezdil , jen si vzpomenout kdo to byl.
To co měl SAAB v základu - to máte u Vašich ctěných aut za velmi slušný příplatek. I to se na něm podepsalo.
Když jsem odešel od Citroena , moje první BMW nemělo ani el. stahování zadních oken. Pouze za příplatek. 524 TD. Až v roce 1974 jsem koupil 735 a tam okna byla ale zase tam třeba nebylo el. nastavení sedaček. Pouze - zaplať.
Vybavení VOLVA ? Ford koupil Volvo Car v roce 1999 za 6,5 miliardy dolarů a v roce 2010 ho prodal čínské automobilce Geely za 2 miliardy dolarů. Zda dobře nebo špatně - uvidíme. Zatím se zdá dobré.
A k vybavení ?
Nemám co říci. Od zimních startů přes různá vyhřívání. Tam se volí pouze model: standard, momentum, summum. No a to je pouze o výbavě. Já mám momentum.
V současné době ho mám na STK (příprava) a současně výměna předního skla. Mechanik mne poprosil zda si nemůže zajet do Phy a potom ještě do Č Budějovic. Včera mi povídal. kurňa sežeňte mi takový stroj. Skutečně s ním je velmi spokojen. Syn Pavel ho koupil také a jeden jeho kamarád (zaměstnanec) také.
Proti severské kvalitě nemám nejmenších připomínek. Samozřejmost - dvojitá skla v oknech.
Toto je můj mazel.
ten červený můj není. Jen ho někdy používám zrovna jako nyní mám Ferari (chudých). Svoje v servisu tak i to je dobré. Zima nezima.
toto je synovo
a toto koupil ten jeho kamarád. Koupil dva a dávají to dokupy.
Jediné moje bylo koupeno nové a ty jejich ?Myslím si, že to šlo. Vím jenom že byly bourané a Pavlova oprava asi 25 tis.
Prosím Vás - ne v servisu, nýbrž doma.
Jo a já mám najeto asi 364 tis. km. Ani přesně nevím. A nechci to zakřiknout. Prostě je to po TK.

SAABu mi je moc líto.

Byl to krasavec.
Re: auto
22. 12. 2011 11:55
to KarelM. :za umístěním odkazu nebyl žádný záměr,pouze příspěvek do vlákna o autech bez vedlejších úmyslů yawning smiley
avatar Re: auto
22. 12. 2011 16:00
Karle a měl jsi někdy francouze? Neměl, tak nevař z vody. Testům nevěřím, ale vlastní zkušenosti jo. Navážíš se do francouzů jenom proto, protože bys jej hrozně chtěl, jinak by si nepindal nesmysly.
Re: auto
22. 12. 2011 18:30
Já mém doma dva kusy a jsem spokojen.
Re: auto
22. 12. 2011 21:36
Karel nám chtěl sdělit, že oktávka je geniální. My frantíci si naopak myslíme, že ochcávka je genitální.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Zahajskej (22. 12. 2011 21:38).
avatar Re: auto
23. 12. 2011 15:37
já se jako majitel Ochcávky nedám vyprovokovat yawning smiley a myslím, že geniální je každé auto které bez problémů slouží svému majiteli. Osobně jsem měl už dost značek a nemůžu říct, že by nějaká byla nějaká super bomba a jiná úplnej propadák. Snad jedině Fiat Tipo co mne nechalo ve štychu mnohokrát a proto šel pááá. Když kupuju nové auto, tak mne nejvíc zajímá cena/užitná hodnota. Značka pro mne osobně není až zas tak důležitá.
Tak pánové... jsou Vánoce... takže klid zbraním ...teda mimo kulí Dum Dum na " Zlaté prasátko" thumbs up smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil trosečník (23. 12. 2011 16:06).
Re: auto
23. 12. 2011 16:02
Profesionálové jezdí ve vozech ŠKODA ..... proto jsem před měsícem koupil MAZDU 5- 2L BENZÍN
avatar Re: auto
23. 12. 2011 16:59
Trosečníku, na tebe to nebylo. To Karel pořát rýpe při každé přležitosti jako malej.
Re: auto
23. 12. 2011 21:07
elton napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Trosečníku, na tebe to nebylo. To Karel pořát rýpe
> při každé přležitosti jako malej.

Eltone, bohužel neumíš číst, přečti si příspěvek od Darka z 21.12.2011 a pak můj komentář z téhož dne. Já jsem jenom na ten jeho příspěvek reagoval, takže vůbec nevyrypuji, on je hlavní expert přes auta, dříve italská, nyní francouzská, ale fušuje do všech. Sice si obstaral olejničku, u které nikdo neví, odkud dřív a z čeho začne chcát olej, ale budiž.Já jenom cituji renomovaný časopis u nás, neboli Svět motorů a jeho zdroje někdo zpochybňuje? Znovu říkám, že nemohu za statistiky, já je nevymýšlím.Musím v tomto smyslu citovat jednoho významného státníka: "Věřím jen statistikám, které si sám zfalšuji". Hádej, kdo to napsal. Ale hlavně pořádně čti, a ne se zarudlýma očima.A pokud si myslíš, že tajně toužím po francouzském autě, tak Tě rovněž zklamu. To mě ani ve snu nenapadlo, koupit si třeba auto, které má ve znaku dámské přirození.. Ale to vůbec nesouvisí s tím znakem. které mám v určitých okamžicích docela rád.
To Zahajskej: hodně jsi mě zklamal, myslel jsem si, že vymyslíš něco duchaplnějšího, ale tak hluboce klesnout....Ochcávka..., myslím. že je to pod Tvojí úrovní vyjadřování.
To Drahoslav: Japonská auta jsou špička.
avatar Re: auto
23. 12. 2011 21:26
Svět motoru je silně zaujatý časopis a chválí jen německá auta a jejich deriváty, to stejné je i Auto bild a Auto tip.
Re: auto
23. 12. 2011 21:49
Tak Ti napovím s tím citátem. Zfalšuj si statistiky podle Churchilla, ale Ty si mladý, takže ten citát ani neznáš.. A ještě další věc je zajímavá. Že by upřednostňovali Š. Octavii před VW Passatem zrovna Němci? Znovu říkám, že než napíši nějakou volovinu, tak je třeba pořádně si údaje ověřit.To jsou ale potvory zaujaté. A vůbec, snad uznáš i statistiku prodejů, což je snad z toho nejdůležitější, nejen v ČR, ale i v Evropě, Škoda i celý koncern VW jsou špice - že by i ti tzv. obyčejní lidé byli totální blbci. Ještě že Škodu prodali v 90. tých letech VW, kdyby tehdy Renaultu, tak potěš Pánbůh, to by dopadlo totálním fiaskem ve kvalitě i zaměstnanosti. Buďme rádi za to, i když o Němcích si mohu myslet ledacos, tak mají smysl pro pořádek a kvalitu.
avatar Re: auto
23. 12. 2011 21:59
Statistika prodejců: ČR = škoda, Itálie = Fiat, Anglie = ford, Německo = VW, Francie = Renault. To, že naší Škodu koupili němci to je dobře, jinak by asi už neexistovala. Ale je to jenom převlečený VW. Pro mě absolutnitně nic nenabízí, co bych od auta očekával. ps: proč sis nekoupil auto v ČR a nechal sis jej dovést. (nic v tom nehledej, jenom jsem zvědavej)
Re: auto
23. 12. 2011 22:26
A Evropa? Jednička VW. Ale když se to tak vezme, to vůbec nemusím srovnávat s Evropou, Žiji snad v ČR, ty jsi bohužel z tohoto pohledu jiný, který si myslí, že to, co je vyrobeno mimo republiku, je vynikající a ještě je potřeba se s tím chlubit.Co je zahraniční, to je určitě nejlepší.
A to, že jsem koupil Oktávku z Francie, byla náhoda na inzerát. Dobře vybavená, ale též velké riziko původu. Ale vyšlo to.Bohužel, v tomto smyslu kvalita odpovídá ceně, ostatní auta jsou levnější. V tomto oboru beze sporu platí tržní mechanismus, že nabídka a cena odpovídá kvalitě. Proto si za Oktávku musím také trochu připlatit. Ale asi většina lidí jsou totální blbci,proč ty Oktávky vlastně kupují?, že. Nutno jim vymýt mozek.
Re: auto
23. 12. 2011 22:29
ČR = škoda, Itálie = Fiat, Anglie = ford, Německo = VW, Francie = Renault.Něco je špatně,něco chybí.Považuji za šťastné rozhodnutí Škodovku spojit VW.
Re: auto
23. 12. 2011 22:32
A Evropa? Že by Čína?
Osobně si myslím, že jsem občan Č.R. a netoužím se vymezovat,



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Karel M. (23. 12. 2011 22:39).
avatar Re: auto
24. 12. 2011 09:05
Karel M. napsal(a):
-------------------------------------------------------
> A Evropa? Jednička VW. Ale když se to tak vezme,
> to vůbec nemusím srovnávat s Evropou, Žiji snad v
> ČR, ty jsi bohužel z tohoto pohledu jiný, který si
> myslí, že to, co je vyrobeno mimo republiku, je
> vynikající a ještě je potřeba se s tím chlubit.Co
> je zahraniční, to je určitě nejlepší.
> A to, že jsem koupil Oktávku z Francie, byla
> náhoda na inzerát. Dobře vybavená, ale též velké
> riziko původu. Ale vyšlo to.Bohužel, v tomto
> smyslu kvalita odpovídá ceně, ostatní auta jsou
> levnější. V tomto oboru beze sporu platí tržní
> mechanismus, že nabídka a cena odpovídá kvalitě.
> Proto si za Oktávku musím také trochu připlatit.
> Ale asi většina lidí jsou totální blbci,proč ty
> Oktávky vlastně kupují?, že. Nutno jim vymýt
> mozek.

Proč pořád tvrdíš, že kdo jezdí oktávkou jsou blbci? Nic takového netvrdím. A co kecáš, že co je vyrobeno mimo čr je vynikající, to taky netvrdím. Představ si, že u nás se vyrábí i jiné značky. Nejsi trošku vztahovačný? Jenom jsem psal, že Škoda nenabízí to co bych očekával od auta.
Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 190
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.