Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Hustota provozu

Autor ivos 
avatar Re: Hustota provozu
30. 07. 2023 08:11
Já jsem koukal včera, a musím říct, že jsem čekal horší. V podstatě jsem videl jen nárazové kolony mezi Lučkem Bosiljevem v obou směrech. Na hraničních přechodech nic extra, kolem Mariboru něco malého. Na sobotu v top sezóně mi to přišlo jako vcelku dobré.
avatar Re: Hustota provozu
30. 07. 2023 08:16
Koukám teď a já tam teda nijakou kolonu k Bosiljevu nevidím... tak nevídím. Ta světle oranžová je jen mírně snížená rychlost. Když prší, tak bych to viděl jako důvod.
avatar Re: Hustota provozu
30. 07. 2023 09:51
Ja koukal na kamery. Auta byly natěsno zasebou. Ted uz se to uvolnilo, zacina se plnit Demerje
Re: Hustota provozu
30. 07. 2023 13:33
Zdravím,tak mi jsme se vydali poprve do hr s přespáním.Vyjeli jsme v pátek v 6hod z jihu Moravy přes SK a HU směr Posedarje.Na místě jsme byli cca v 14 hod.Jediný zádrhel na Lůčku asi 5 minut.Ráno v sobotu jsme pokračovali směr Makarská.Dálnice od Zadaru až téměř po Split nějaká přiucpaná,asi nehoda,pak sjezd z dálnice v Zagvozu a kolem Makarské silný provoz.Bohužel jsme si jiný termín než sobota-sobota nemohli vybrat.Zpět ještě nevím.F
avatar Re: Hustota provozu
22. 06. 2024 07:41
Sobota, týden před vysvědčení, v půl osmé hlásí googlovy mapy hodinu na Macelju do HR (včetně čekání na lístek u Trakošanu), pak je tmavě červená na A2 u Zaboku (provoz jedním pruhem, čas zdržení neuveden). Před Lučkem delší kolona od HU, že prý půl hodiny.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil ptace (22. 06. 2024 09:08).
avatar Re: Hustota provozu
22. 06. 2024 07:51
A obchvat před Lučkem ve směru z HU, cca 5km kolona.
[www.google.cz]
Není vidět ikonku nehody, ani práce na cestě....
Ze severu je před Lučkem kratší kolona, ale to asi jen proto, že tam se to ucpává na zmiňovaném "Trakoščanu".
avatar Re: Hustota provozu
22. 06. 2024 09:47
Pořád OK, sjezd na Sisak je zatím průjezdný, případně sjet již dříve na Velika Gorica / letiště a jet tu jižní objízdnou trasu po okreskách, co jsme tu řešili nedávno smoking smiley
Rovněž je krásně vidět ty střídající se sytě červené, červené a žluté úseky v celé délce až po Karlovac, respektive až po Bosiljevo. Přesně, jak jsme se o tom bavili.
Neváhal bych ani minutu to objet...
smileys with beer
Re: Hustota provozu
22. 06. 2024 10:05
Směrem na Lukavec?
avatar Re: Hustota provozu
22. 06. 2024 10:44
Taky se zamýšlím kudy to spodkem optimálně objet. Když to dám do navigace tak při aktálním provozu to je + 50minut navíc (Lukavec, Pisarovina, až do Karlovače).

Dost mně překvapuje ta kolona před Lučkem "od Maďarska". To pokud se nepletu nebývalo... co to sleduji, vždy byl poměr kolon před Lučkem "ze severu"(se započtěním kolony na přechodu Macelj) vs "z výhodu" (od Maďarska) ve prospěch "východní trasy".
Nezačínají Maďarům náhodou nějaké prázdniny? grinning smiley Nebo nám čím dál víc lidí jezdí přes HU spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Hustota provozu
22. 06. 2024 10:46
Jj "diagonálou" na Pisarovinu a pak po 36, jsou tam 2-3 možnosti. Pokud je (kvůli přicpané A4/A3) nutné sjet již na letiště, tak přes Lukavec, jinak mám pocit, že ta jedna západnější silnice byla o chlup lepší...
Je to na pohodu (jel jsem to i Transportérem s vlekem), ale není to nic pro typické dálniční "polovodiče" smoking smiley
Re: Hustota provozu
22. 06. 2024 12:05
Čauec posloucháme hr 2.
V podstatě jsou kolony všude . Lucko, Macelj, Karlovac, Krk, Perusic...

My jedeme po dálnici kolem Slavonsky Brod a dál na Bih
35c
Cesta už dobrý.
Usek Bratislava až za Budapešť byla katastrofa .
avatar Re: Hustota provozu
22. 06. 2024 13:01
Koukám, že nájezd na dálnici u Karlovače ze severní i jižní objízdné trasy je taky ucpaný, cca 1km kolony (navíc ve směru od zmiňované Pisaroviny je tam značka "road work"winking smiley...
Re: Hustota provozu
22. 06. 2024 13:36
Lucko v obou směrech 4km
avatar Re: Hustota provozu
22. 06. 2024 14:40
patrikHR, před týdnem:

Slavkov napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Osobně se také rád vyhýbám Lučku... Ideálně rovnou
> přes BiH thumbs up smiley

Odvážlivci to můžou objet přes most přes řeku Kupa a pak na Cerovac Vukmanićki (pokud je plán pokračovat dál po staré).
Jednou jsem to jel opačně, kdy byl nějak totálně přicpaný příjezd (po staré) do Karlovace, ale ta cesta se nelíbila ani mně a to je už opravdu co říct. Navíc za tmy...

Zjevně teď online navigace pošlou všechny všude.. thumbs down
Re: Hustota provozu
22. 06. 2024 16:47
Tak dnes jsem jel na výlet do Trogiru tak, že jsem najíždět na dálnici na cestarině Zagvozd a v protisměru směr Makarská ucpané tak, že ještě stály auta na dálnici tak cca. kilometr. Začaly nájezdy😁 Příští červen budu muset posunout pobyt o týden dřív👍😁
avatar Re: Hustota provozu
22. 06. 2024 17:12
@Slavkov proč "odvážlivci"?

My teď jedeme jenom na Rab, tak nám se moc neoplatí jet po staré natož přes BiH. Ale jednou jsme si cestu na Rab už "skrátili" po staré (směr Plitvické). Mně to nevadí, já když vidím kolonu, radši objíždím i když vím, že někdy si tím moc (časově) npomůžeme.
avatar Re: Hustota provozu
22. 06. 2024 17:41
To byla reakce na:

patrikHR napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ... cca 1km kolony (navíc ve směru od zmiňované Pisaroviny
> je tam značka "road work" )...


Měl jsem na mysli úsek (Pisarovina -) Blatnica Pokupska - Banska Selnica - Cerovac Vukmanićki
smileys with beer
avatar Re: Hustota provozu
22. 06. 2024 21:15
..jo ták, rozumím. Tak to už je cesta jenom pro fajnšmekry! spinning smiley sticking its tongue out
Re: Hustota provozu
23. 06. 2024 09:29
Za necelý týden jedeme, tak jsem taky včera sledoval provoz v HR. Překvapilo mě, že na Lučku směr moře byly kolony již od cca. 7h ráno. Celé dopoledne až do pozdního odpoledne byl velmi hustý provoz, místy kolony od Zagrebu až po Bosiljevo. Kolona před Lučkem ve směru od HU byla většinu dne 9 km. Nemyslím si, že to způsobila auta přijíždějící po A4, protože v tom případě by byly kolony již přes Sv. Helenou. Ta byla v podstatě celý den téměř bez kolon. Na základě včerejší hustoty provozu jsem rezervoval na přespání apartmán u Varazdinu. Takže odjezd v pátek 28.6. začátkem odpoledne, příjezd k Varaždinu v pátek k večeru, odjezd od Varaždinu v sobotu ráno v 5h, takže na Lučku by jsme měli být kolem 6h a snad to bude včetně úseku Zagreb Bosiljevo v pohodě.
avatar Re: Hustota provozu
23. 06. 2024 11:39
MartinR napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Nemyslím si, že to způsobila auta
> přijíždějící po A4, protože v tom případě by byly
> kolony již přes Sv. Helenou. Ta byla v podstatě
> celý den téměř bez kolon.

Proč si prosim tě myslíš, že by se měli tvořit kolony i před Sv. Helenou? Myslím, že "omezení" v podobě mýtných bran bude asi trochu větší než sloučení dvou dálničních směrů do jednoho (A4+A3).
Re: Hustota provozu
23. 06. 2024 12:22
Když je silný provoz od HU po A4 tak na Sv. Heleně kolony jsou, osobní zkušenost zacatek července 2022 a 2023. Díky ENC zdržení minimální.
avatar Re: Hustota provozu
23. 06. 2024 12:43
Hmm, no kdoví co bylo důvodem těch kolon včera, možná tam předce jenom na té silnici spravovali, nebo mali otevřených málo mýtných bran.
Re: Hustota provozu
23. 06. 2024 12:50
Martin R
Už je nově sezóna. Dříve to tak o týden ještě nebývalo.
Zdravíme z Bosny. Taky je kolem Mostaru provoz.
Re: Hustota provozu
24. 06. 2024 11:42
Sleduji průběžně hustotu provozu v různé dny a časy na trase Prostějov, Brno, Bratislava, Szombathely, Gorican a zajímavé je, ze komplikace jsou obvykle jen u nás, mezi Prostějovem a Brnem a kolem Brna celkově ……
avatar Re: Hustota provozu
24. 06. 2024 11:51
A co je na tom Brně tak zvláštního, že kamiony čekají frontu dost často už od nás.
-
-
Promiňte já musel.

.
.

_________________________Jirka_________________________
avatar Re: Hustota provozu
24. 06. 2024 14:08
Tak alfou-omegou je svedení provozu na D1 v Brně do pouze jedné poloviny dálničního tělesa (směr na Vyškov) do 2+2 zúžených pruhů. V rámci toho je uzavřený sjezd od Vídně na D1 na Vyškov...Tak to i kamioňáci (kteří chtějí na Vyškov či na D2) musí promotat na této křižovatce přes troje "brejle", čímž přicpou sjezd od Vídně na D1 na Prahu, sjezd z D1 od Vyškova na Brno (tím brzdí příjezd od Vyškova až po Slavkov, Rousínov a někdy téměř až po Vyškov) a nájezd od Brna na D1 na Vyškov, kde najíždí do těch 2 zúžených pruhů... thumbs up smiley Proto to stojí i od Prahy (minimálně) od Bohunic, Ostrovačic či téměř Devíti Křížů...

Časy dopravních špiček jsou katastrofa vždy, občas to nastane i v nepochopitelných časech...
Jistota hladkého průjezdu je do 6 ráno a po 22 večer smoking smiley
avatar Re: Hustota provozu
24. 06. 2024 18:00
Koukám, že minulý víkend začínali prázdniny v Polsku, Madarsku a také v Chorvatsku. Co by mohlo trochu vysvětlovat tu "záhadnou" kolonu před Lučkem ze směru A3 a A4.
Re: Hustota provozu
24. 06. 2024 18:37
Hm, co je na tom Brně zvláštního popsal Ivan Mládek.
"Brno je zlatá loď, za děvčaty z Brna choď, hm jsou hezké, hm a mladá"
No jen aby moc nezestárly než se do Brna po D1 dojedethumbs up smiley
A teď ještě od 1.7. zavřou Husovický tunel a budou dělat napojení na tu super estakádu která nikde nekončíangry smiley
V pátek to ještě stihnu projet ale 14.7. to budu muset vzít na D1 bojím, bojím.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Karel z HK (24. 06. 2024 18:38).
avatar Re: Hustota provozu
24. 06. 2024 19:31
Karel z HK napsal(a):
-------------------------------------------------------
> "Brno je zlatá loď, za děvčaty z Brna choď, hm
> jsou hezké, hm a mladá"

Karle thumbs up

... a přesně tak nějak jsem před pár desetiletími "uvíznul" na Moravě.
Pravda, vyjma D1 v tom hrála roli i D2 směrem na Hustopéééče, tam kde víno téééče, je tam i stanice veterinární péééče... a já vůl jezdil i do těch sklípků o pár dědin dál... a osud mi za to stál. Vlastně tenkrát nejenom osud thumbs up smiley

Mimochodem, v té době takové zácpy na D1 a D2 nebývaly...
smileys with beer
avatar Re: Hustota provozu
25. 06. 2024 08:36
Citaci
Slavkov
Tak alfou-omegou......

Toto co jsi napsal vím čas od času tam jezdím a syn ještě častěji a zrovna dnes a zítra musí do Kroměříže.
Většinou špunt bývá drobná kolize a neschopnost řidičů se správně plynule se zařadit. Stačí aby jeden zastavil už jsou vlny které trvají i několik hodin.

.
.

_________________________Jirka_________________________
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 253
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.