Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Hustota provozu

Autor ivos 
Re: Hustota provozu
01. 07. 2023 11:50
Lidé jsou bohužel nepoučitelní. To, že se to z Gruškovje přestěhuje na první mýtnici, se zde již psalo. Slovinci udělají na dálnici u Mariboru omezení na sezónu, asi se učí u našich úředníků. To zas bude článků, že do HR nepojedu, jsou tam všude kolony. Bude se ventilovat blbost.
avatar Re: Hustota provozu
01. 07. 2023 13:55
Vidím to trochu jinak: Lidé jsou díky Bohu nepoučitelní. Zkušenosti nasbírané v minulých letech se stále snadno zúročí při správné volbě času i trasy spinning smiley sticking its tongue out
Re: Hustota provozu
05. 07. 2023 10:29
Podle G.Maps je zhruba v polovině cesty A2 mezi Vídní a Grazem 10km kolona. Nevíte prosím konkrétně jak to tam vypadá? Je to na úrovni vesnice Schäffern (od Guggendorfu po křížení E59/63). píšou stavební práce na silnici, počítám zúžení do jednoho pruhu? Zda-li to tam alespoň jede? Děkuji
Re: Hustota provozu
05. 07. 2023 11:44
yawning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vlado tt (06. 07. 2023 07:36).
Re: Hustota provozu
06. 07. 2023 13:35
Všechny kolony tvoří ti, kteří by neměli mí řidičák. I ve zúžení nedokáží zipovat při šedesáti, ale při dvaceti. Řidičáky se neumětelům vydávají jen kvůli autobyznysu. To mi nikdo nrevymluví.
avatar
mdr
Re: Hustota provozu
06. 07. 2023 13:39
Cestou tam 23. června bylo několik nehod na obchvatu Záhěbu. Prí sbíhání do jednoho pruhu před nehodou domácí nepustí a nepustí! Pustil mě až cizinec.
Re: Hustota provozu
07. 07. 2023 09:31
Bolo to tu spomínané, že ludia su nepoučitelní, pretože idú na sobotu. Ale co majú robiť tí, ktorí idú do hotelov a výmena turnusov je v sobotu?
Re: Hustota provozu
07. 07. 2023 11:17
oscil:
No treba ísť o cca 5 - 6 hodín skôr, tak aby si stihol prejsť naplatnicu Trakoščan, kto chodí cez A, Slo, ešte v skorých ranných hodinách. Od HU dnes už nič nehrozí.
A následne byť maximálne do 08:00 hod na Lučku.
Vyskúšané viac krát bez problémov.
Ak zostáva dosť času do nástupu do hotela, zastaviť sa niekde okúpať vedľa cesty (je takých miest hodne a niektoré aj veľmi pekné),
alebo niekde sa v kľude najesť. Najlepšie však mimo turistických stredísk tak 100km od cieľa cesty.
smileys with beer
Re: Hustota provozu
08. 07. 2023 09:02
oscil:
Tuším to už nebude pravda...
Teraz pred Lučkom od HU 3,5 km gužva, od Slo celkom fajn. Naplatnica Trakoštan gužva až za tunel na Slo strane.
Ale max gužva od Lučka až za Jastrebarsko! Podľa Waze v dĺžke 25 km sa ide rýchlosťou 28km/hod.
A pred Karlovačom spomalená jazda na 58 km/hod.
smileys with beer
avatar
mdr
Re: Hustota provozu
08. 07. 2023 09:59
Normálka v sobotu. Pred týždňom sme išli v sobotu doobeda z Opatije do Záhrebu a kolóny postávali v smere k moru od Lučka až niekde po Bosiljevo. Pravda, bol to prvý deň prázdnin.
Re: Hustota provozu
09. 07. 2023 19:46
Len dopĺňam vlada tt, v sobotu ráno 8.7. gužva od výjazdu z tunela Sveti Rok až úplne dole po Novi maslenički most...isto zdržanie minimálne na hodinu, na obed gužva za Lučkom v podstate až po Karlovač, bolo mi ich ľúto, smerom od mora zo Šibeniku žiadne zdržanie, fast ENC na Demerje bez zdržania, gužva na kešovku na Lučku tak 1 km /už roky tomu nerozumiem/, cez HU bez obmedzení, prevádzka na ceste minimálna až po Bratislavu
Re: Hustota provozu
10. 07. 2023 09:41
Nevite co se deje v Mikulove, jsou tam temer porad fronty...
avatar Re: Hustota provozu
10. 07. 2023 10:59
dj.DEKL ... který den jsi jel přes MIkulov (předpokládám na státní hranici) ... ?

smileys with beer
Re: Hustota provozu
10. 07. 2023 13:14
Nejel, ale koukam na Google maps spinning smiley sticking its tongue out Zrejme nejaky dopravni omezeni ve meste, s hranicema to asi nema nic spolecnyho
Re: Hustota provozu
10. 07. 2023 13:19
Petřa syn to jel tam dolů 30.6. kolem 7 ráno a nazpět 7..7 kolem 14 hod a dlouhé kolony náklaďáky
Re: Hustota provozu
10. 07. 2023 22:43
Žádný omezení tam není husty provoz od Brna jak končí dálnice až na kruháče v Mikulově.
Re: Hustota provozu
17. 07. 2023 13:22
No chtěl jsem jet v neděli navečer domů, ale vůbec mě nenapadlo, že sem je to pohoda, ale zpátky jede mraky místních, Slovinců atd. Asi to přesunu na pondělí, po zkouknuti včerejších odpoledních a večerních kamer, co myslíte?
Re: Hustota provozu
17. 07. 2023 18:33
Jistí to i neděle ráno, provoz od moře houstne až kolem oběda a později. Nebo jet na noc.
Re: Hustota provozu
21. 07. 2023 19:54
Petře to není tak docela přesné, záleží odkud a kam jedeš.
Neděli mám zpět za poslední roky najetou celkem dost a i z dalmácie může být odjezd v 7.00 nebo v 11.00 nejpozděj problém. Ne až na Lůčku, ale klidně už u Zadaru...
Záleží na termínu.

O návratu z Krku (specielně) nemluvě nebo Istrie, která je ucpaná například přechod Rupa ( i když bez kontrol nyní) již v 8.00 ráno...

úplně bych to nepaušalizoval, že neděle je super. Navíc po cestě a směrem blíže tmě se rozjíždí kamiony, nebo mražáky minimálně..

Ale faktem bude je, že důležité je být na Lučku / Demerje dříve jak ve 14.00
Re: Hustota provozu
22. 07. 2023 08:19
Tak jsem to radši přesunul na pondělí navečer, domácí měla ještě na jednu noc volno spinning smiley sticking its tongue outa my nikam nespěcháme
Re: Hustota provozu
24. 07. 2023 00:37
Velice stručně:sobota dopol.,podle ENC,10.42h. nájezd Lučko (tam ještě docela pohoda,kolona cca 15 min) ,sjezd Posedarje 16.20h.!!!!Pravda je, že bylo několik delších pauz , bláhově jsem myslel, že "to" odjede.Stojící kolony bez zjevné příčiny,nakonec uzavřený Sveti Rok,stál jsem asi 200m za posledním sjezdem.Pak koupačka, spánek na pláži do tmy a pokračování do MNE.

Karel
Re: Hustota provozu
24. 07. 2023 10:08
Tak toto nechápem, vymyká sa to zo všetkých mojich ranných kávičkových pozorovaní dopravy doterazgrinning smiley.
Dnes je pondelok...Od rána na Google mape (pozrel som prvý krát o 7:05) kolóna na Zagrebačskom obchvate od izlazu Popovec (A4 od HU), cez Lučko až skoro po Karlovac (Karlovač alebo Karlovecyawning smileyyawning smiley?). Potvrdené aj na WAZE aj na kamerách HAK eye rolling smiley
Videl to niekto z vás?
Teraz o 10:00 kolóna od izlaz Kosnica po Lučko cca 20km/hod a ďalej až za Jastrabersko, priemerná rýchlosť 57 km/hod podľa WAZE angry smiley
Ale podľa kamier sa to už skracuje.
smileys with beer
avatar Re: Hustota provozu
24. 07. 2023 10:29
Možno majú traja z piatich pracovníkov mýtných brán na Lučko od dnes dovolenku :-). Robím si srandu, tiež by som to dnes nečakal, ale môže to byť nejaká náhodná udalosť...
Re: Hustota provozu
24. 07. 2023 11:39
11:35
Lučko smer k moru otvorených 6+3 brány!!, opačný smer od mora 3 brány. sad smileyeye popping smileysad smiley
Na pondelok - neskutočné
smileys with beer
avatar Re: Hustota provozu
24. 07. 2023 13:09
Hm.. taky koukám, že před Makarskou dnes kolona už od nájezdu na magistrálu , bývá to max. od Krvavice

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Hustota provozu
24. 07. 2023 13:51
Vyjel jsem včera okolo 20:30 a dneska jsem byl v 7:00 v moři. 1080 km, 111 km/h prům. rychlost, parádní cesta bez zdržení.
Re: Hustota provozu
24. 07. 2023 14:04
Myslím, že pondělní kolony v HR o prázdninách nejsou v posledních letech nic mimořádného. Prostě si spousta lidí řekla, že raději kvůli hustotě provozu nepojedou o víkendu, ale až v pondělí....
Re: Hustota provozu
24. 07. 2023 19:42
Nebo lidé přebůkovali dovolenou z Řecka....smiling smiley
Re: Hustota provozu
24. 07. 2023 23:06
Couddy, já ty ranní nedělní odjezdy mám zažité, od moře ale nejedu po dálnici, ale po državnich cestách. Tam je ráno až dopledne klid, zhoustne to až na dálnici od Karlovce, ale jede to a i Lučko se projede rychle v pravém pruhu na A4. Ale chápu, stačí pitomá nehoda nebo pár těch, co se drží volantu, ač by se měli držet opěradla v letadle či jiném hromadném dopravním prostředku, neb řídit neumí. Alespoň je málo špeditérů.
avatar Re: Hustota provozu
30. 07. 2023 07:51
Pomalu zacinam sledovat provoz v dobe kdy tam budu projíždět a dneska se mi to vubec nelibi. Kolona az k Bosiljevu a ani pak to neni zadna slava. Je fakt ze prsi, muze byt omezena rychlost, ale to mnozstvi aut v nedeli me prekvapuje. Koukal jsem prvne v 5 rano a uz tehdy bylo dost aut, ted uz je to mazec. Uz jsem posunul odjezd z 1 rano na pulnoc a budu muset asi posunout jeste jednou o hodinu.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil valeri (30. 07. 2023 08:08).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 248
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.