Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Aktualizace cesty_2010: Spielfeld-Lenart-Šentilj-Ptuj

Autor Martin_77 
avatar Re: Aktualizace cesty_2010: Spielfeld-Lenart-Šentilj-Ptuj
05. 07. 2010 10:37
Tak nevím, proč pořád někdo jezdí přes nějakou díru jako je Tržec. Dojeďte až na 4 proudovou silnici a odbočte do Ptuje. Označení VINJETA je až za touto odbočkou. Jel jsem dálnicí a tak jsem si té značky všiml. Vpravo sjíždíte do Ptuje přímo na kruhový objezdy v industriální zóně. Mezi tou odbočkou a dálnicí dál na Maribor a do A je teprve značka VINJETA. Proč vás ta díra Tržec tak přitahuje nevím.
Re: Aktualizace cesty_2010: Spielfeld-Lenart-Šentilj-Ptuj
07. 07. 2010 21:31
ale z ptuje je taky značená dálnice E 59 ta už pak neplatí?
Re: Aktualizace cesty_2010: Spielfeld-Lenart-Šentilj-Ptuj
08. 07. 2010 07:04
E59 není označení pro dálnici, ale pro mezinárodní silnici.
Re: Aktualizace cesty_2010: Spielfeld-Lenart-Šentilj-Ptuj
08. 07. 2010 07:32
tak dík ,zítra jedu tak to prubnuspinning smiley sticking its tongue out
Re: Aktualizace cesty_2010: Spielfeld-Lenart-Šentilj-Ptuj
08. 07. 2010 13:23
Z Ptuje se neplati. Jel jsem to poprve pred dvema tydny. Cestu sem mel naucenou, ale staci si jen pamatovat ze z lenartu do Ptuje se musi na prvni svetelne v Ptuj odbocit doleva a pak pres kruhace, kde je to krasne znacene az k dalnici, pres ten most, a odtama uz je to bez poplatku.

Je to fakt uplne v pohode.
Re: Aktualizace cesty_2010: Spielfeld-Lenart-Šentilj-Ptuj
08. 07. 2010 15:46
Nejak furt nechapu proc jezdite az pres Mureck, Lenart... Podivejte se na tuhle moji mapu:

[maps.google.com]

Je to cesta pres Maribor. V noci podle mne naprosto idealni.
Re: Aktualizace cesty_2010: Spielfeld-Lenart-Šentilj-Ptuj
08. 07. 2010 16:08
Každý nejezdí v noci a při jakémkoliv špatném odbočení v Mariboru hrozí,že se můžeš dostat na dálnici. Při jízdě Mureck,........ toto nehrozí.
Re: Aktualizace cesty_2010: Spielfeld-Lenart-Šentilj-Ptuj
09. 07. 2010 10:16
Lenart Ptuj cesta tam i zpět dle návodu zcela bez problémú, policii jsme nepotkali
Re: Aktualizace cesty_2010: Spielfeld-Lenart-Šentilj-Ptuj
09. 07. 2010 12:30
Jedine misto, ktere je neprehledne je kruhac za Pesnici a asi 100m za nim nez clovek najede na Sentiljskou cestu. Holt clovek musi sundat nohu z plynu a trochu premyslet...
Jinak je to pohoda a je to podstatne kratsi nez jine trasy. Takze opravdu nechapu, proc jedit pres Lenart.
Re: Aktualizace cesty_2010: Spielfeld-Lenart-Šentilj-Ptuj
09. 07. 2010 13:41
mpecho napsal(a):
-------------------------------------------------------

> Takze opravdu nechapu, proc jedit pres
> Lenart.

Je zbytečné se to snažit pochopit. Každému to vyhovuje jinak.
Někdo jede přes Rakousko, někdo přes Maďarsko (někteří dokonce až do Budapešti). A je jen dobře, že je tolik různých cest a všichni se nemačkáme na jediné. Kdyby jezdili všichni přes Maribor, tak by se to za chvíli ani Tobě nelíbilo. yawning smiley
avatar Re: Aktualizace cesty_2010: Spielfeld-Lenart-Šentilj-Ptuj
09. 07. 2010 13:42
Kilometrově to vychází stejně, ať jedeš přes centrum Mariboru nebo přes Lenart. Je to cca 60km od hranice k hranici.
Re: Aktualizace cesty_2010: Spielfeld-Lenart-Šentilj-Ptuj
11. 07. 2010 22:31
Prave, ze se nesnazim to pochopit. winking smiley

tomik3 napsal(a):
> Je zbytečné se to snažit pochopit. Každému to
> vyhovuje jinak.
> Někdo jede přes Rakousko, někdo přes Maďarsko
> (někteří dokonce až do Budapešti). A je jen dobře,
> že je tolik různých cest a všichni se nemačkáme na
> jediné. Kdyby jezdili všichni přes Maribor, tak by
> se to za chvíli ani Tobě nelíbilo. yawning smiley
Anonymní uživatel
Re: Aktualizace cesty_2010: Spielfeld-Lenart-Šentilj-Ptuj
12. 07. 2010 12:32
mpecho
nějak jsem to nepochopil. Jak se ni dostaneš když to máš tak hloupě nakreslené. Tak jak píšeš se dostaneš na H2 a na E57. Na Šentiljsku cestu musíš úplně jinudy, pod dálnicí na Lenart a skusit to můžeš kdy chceš. Ale šentiljska cesta je jenom taková úzká ulička a je jenom otázkou, kdy ji turisté ucpou. A na to se potom bude nalepovat jeden problém na druhý. Ony totiž cesty kolem Šentiljske ceste jsou samé jednosměrky a až začneš bloudit ráno ve dvě hodiny po MB tak Ti dá facku manželka a rozmyslíš si kudy jezdit. A u prvního baráku ve směru na Ptuj v Miklavžu na Dravskom polju píchneš, protože mne budíš a já Ti tam nahážu hřebíky, abys tudy nejezdil když odpočívám.grinning smiley
Mirus Ti to napsal jasně. A pochopíš to, když najedeš na vláknu hodně hodně dozadu. Převědčíš se, že tvoje nechápání je těžko pochopitelné pro nás, kteří jezdíme do HR několikrát v roce. MB je pro místní a Slovinci si nenechají ujít příležitost aby z nás prachy za dálniční známku vytáhli. Sice se říká, že okruh na H2 není dálnice ale když Tě tam lapnou, tak Ti udělají takovou prohlídku že se budeš divit. Před dvěma lety mi ji udělali přímo v Pesnici u stavebního podniku. Auto dokořán včetně kufru a kolem po té prašné cestě jezdil kamion za kamionem.Nechali mne až když jsem jim vysvětlil že jedu služebně do Ormože.Potom jenom proč mám lehátka atd. Přidal jsem tedy i cestu do Ogulin. Měl jsem na to papír.(Colorbeton) Nemá ceny o tom dál diskutovat. Když Tě budou chtít dostat - dostanou. A ti parchanti v civilu s civilním autem - prostě parchanti.
Neobjevuj Ameriku - dávno již každý ví kde je.smileys with beer
Re: Aktualizace cesty_2010: Spielfeld-Lenart-Šentilj-Ptuj
12. 07. 2010 13:19
no :-) ja cestu znam a presto jsem se chtel letos ujistit zda neni neco noveho na konci dalnice a pri pohledu na toto vlakno, to rozhodne cist nebudu, tak se ani nedivim, ze si radeji tazatel zalozi nove vlakno.
Re: Aktualizace cesty_2010: Spielfeld-Lenart-Šentilj-Ptuj
12. 07. 2010 23:19
Také budu objíždět přes centrum Mariboru. Na mapě od mpecha je po příjezdu do Ptuje po "staré" cestě část silnice jakoby
ve výstavbě. Jedná se o starý snímek a dnes už se tam normálně projede? Myslím tu část která se těsně přibližuje k dálnici.
Díky za odpověď
Re: Aktualizace cesty_2010: Spielfeld-Lenart-Šentilj-Ptuj
13. 07. 2010 07:05
ja jezdim take pres mureck - lenart - ptuj a duvod nikdy jsem nikoho temer nepotkal a je jedno zda jedu vedne nebo v noci.

Cesta:
po 229 az do ptuje
hned na prvnich svetlech doleva
projedes jeden kruhac a na druhem kruhacu doprava
projedes jeden kruhac a na druhem kruhacu doprava a jsi na novem moste
za mostem projedes kruhac a po 2km najedes na dalnici (zde pred vjezdem je cedule dalnice, ale bez cedule vinjeta) a po par metrech dalnice konci.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil StandaM (13. 07. 2010 07:06).
Re: Aktualizace cesty_2010: Spielfeld-Lenart-Šentilj-Ptuj
13. 07. 2010 07:57
StandaM napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ja jezdim take pres mureck - lenart - ptuj a duvod
> nikdy jsem nikoho temer nepotkal a je jedno zda
> jedu vedne nebo v noci.
>
> Cesta:
> po 229 az do ptuje
> hned na prvnich svetlech doleva
> projedes jeden kruhac a na druhem kruhacu doprava
> projedes jeden kruhac a na druhem kruhacu doprava
> a jsi na novem moste
> za mostem projedes kruhac a po 2km najedes na
> dalnici (zde pred vjezdem je cedule dalnice, ale
> bez cedule vinjeta) a po par metrech dalnice
> konci.

vratil jse se tuto sobotu. a jel jsem presne tak jak pises. bez mapy a navigace. neni kde zabloudit. ahoj
thumbs up smiley
Re: Aktualizace cesty_2010: Spielfeld-Lenart-Šentilj-Ptuj
13. 07. 2010 08:21
Dik, za aktualizaci. Jedu v pondeli, tak to neocekavam uz vubec zadny provoz:-) Ja navigaci pouzivam, ale jen abych vedel jak dlouho jeste pojedem resp. na dotaz kdy tam budem uz nemusim odpovidat :-) deti si to prectou.
avatar Re: Aktualizace cesty_2010: Spielfeld-Lenart-Šentilj-Ptuj
13. 07. 2010 10:12
LuděkCe napsal(a): >Také budu objíždět přes centrum Mariboru. Na mapě od mpecha je po příjezdu do Ptuje po "staré" cestě část silnice jakoby ve výstavbě. Jedná se o starý snímek a dnes už se tam normálně projede? Myslím tu část která se těsně přibližuje k dálnici. Díky za odpověď
-------------------------------------------------------
Ta část silnice je už v provozu viz. promet.si
Re: Aktualizace cesty_2010: Spielfeld-Lenart-Šentilj-Ptuj
13. 07. 2010 12:53
Potvrzuji, jel jsem to minulou sobotu.
Re: Aktualizace cesty_2010: Spielfeld-Lenart-Šentilj-Ptuj
13. 07. 2010 21:47
Alfe, chtěl jsem se jaště zeptat, jak ses pak napojil na starou silnici č.9??? na Google Earthu je vidět ještě kus rozkopaný silnice podél dálnice, a pek takový nějaký jako kruháč těsně před nájezdem na konec dálnice, nebo musíš jet jakoby na Pjuj, anebo ses napojil na starou cestu až v obci Tržec??? díky Ivoš
Re: Aktualizace cesty_2010: Spielfeld-Lenart-Šentilj-Ptuj
13. 07. 2010 22:11
ten rozkopany kruhac projedes a pojedes na najezd na dalnici. Zde doprava je Maribor a rovne pres dalnici te to navede rovnou na dalnici. Po te pojedes par metru a zde konci. Je to pak svedene do jednoho pruhu a navazuje na starou.

Takto to bylo a podle vseho to Petr a Alf potvrdil.

Myslis tohle ne?




Upraveno 1krát. Naposledy upravil StandaM (13. 07. 2010 22:18).
avatar Re: Aktualizace cesty_2010: Spielfeld-Lenart-Šentilj-Ptuj
13. 07. 2010 22:18
dumat nad satelitními odkazy Google Earth je někdy na nic....
snímek Mariboru byl pořízen 4.11.2006
snímek Ptuje pořízen 31.8.2009....
viz odkaz datumu snímku úplně vlevo dole u přiblížení...... yawning smiley
Re: Aktualizace cesty_2010: Spielfeld-Lenart-Šentilj-Ptuj
13. 07. 2010 22:20
to mack:
jj, vsak prave proto "Aktualizace cesty" :-)
avatar Re: Aktualizace cesty_2010: Spielfeld-Lenart-Šentilj-Ptuj
13. 07. 2010 22:24
ale, vždyť platný odkaz dal před chvílí Petr
[www.promet.si]
co pořád zase se tu řeší....eye rolling smiley
Re: Aktualizace cesty_2010: Spielfeld-Lenart-Šentilj-Ptuj
13. 07. 2010 22:48
ja myslel PETRASKUBANKA objizdka Mariboru me nezajima, ktery potvrdil mnou uvedenou cestu z lonska, kde pisu o najezdu na dalnici.

na promesi je, ze dalnice zacina uz za rekou a misto stareho kruhace je asi most, coz muze nekoho zmast zda je od tud placena. Logicky, kdyz me tento kousek A4 umoznuje jet na Maribor a i hned vyhodi na starou k HR musi byt tato cesta neplacena.

Proto je dobra aktualni informace na logiku nelze spolehnout.
Re: Aktualizace cesty_2010: Spielfeld-Lenart-Šentilj-Ptuj
13. 07. 2010 23:05
A ty zasraný díry před Ptujem sou pořád ?To je právě proč se toho letos vyhnusmoking smileyAle jinak supr cesta thumbs up Letos mám auto narvaný jako krá.asmoking smiley
tak musím po dálnici angry smiley
Re: Aktualizace cesty_2010: Spielfeld-Lenart-Šentilj-Ptuj
13. 07. 2010 23:08
Stando díky za info je to přesně ten kruháč na obrázku a pak následuje nadjezd dálnice, díky Ivoš
Re: Aktualizace cesty_2010: Spielfeld-Lenart-Šentilj-Ptuj
13. 07. 2010 23:13
to renonous:
nektere diry mozna budou zapravene, ale nejaky ten houpak tam urcite bude:-) vloni jsem tahl parnik, letos nic netahnu tak na tom budu lepe. Myslim, ze jedes az po me, tak ti muzu pak napsat.
Re: Aktualizace cesty_2010: Spielfeld-Lenart-Šentilj-Ptuj
13. 07. 2010 23:30
StandaM diky rád si to přečtu až přijedeš smoking smileyale letos jedu po dálnici ve Slovinsku -já prostě musím a ten objezd samo že znám a právě proto jedu letos po tý drahý dálnici smoking smileyten vejfuk by byl asi tutově draší smoking smileyJinak přeji hezkou dovolenou a pohodovou cestu smoking smileyTak tam pozdravuj na to Blatě smiling smiley jak já se tam těším cool smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 99
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.