Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Cestovní pojištění+asistenční služba

Autor Tomáš539 
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
29. 06. 2015 14:33
Pokud to bude "padlé" turbo, tak v autorizáku by měli měnit komplet celé sání včetně IC, neboť s velkou pravděpodobností tam budou kromě oleje také kousíčky kovu... navíc pokud si motor nasaje olej, tak není jistota, že nebudou ohlé ojnice atd. Myslím si, že do 48h se do toho nikdo pouštět nebude smoking smiley
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
29. 06. 2015 14:59
Ok to máš asi pravdu. Já jen pořád spekuluju nad tím co vybrat?
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
29. 06. 2015 15:34
Můžeš s cenou nesouhlasit a nechat auto odtáhnout do ČR,ano.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
29. 06. 2015 16:02
Doplňuji informace: Bylo to v roce 2000 tak nějak a s Francouzi domluva v Angličtině, ale ve francouzštině by to šlo asi u nich také.spinning smiley sticking its tongue out
Jak jsem někomu odpovídal. Chorvatsko není to co to bývalo a když se stane porucha tak si jí nechám opravit a neřeším nějaký odtah a nebo něco takového. Pokud havarie a auto nepojízdné tak už to je něco jiného a na to mám asistenční služby celoročně a celoevropsky.
Kamarádovi se vysypala převodovka ve Francii a když mu řekli cenu tak že ani náhodou, nechal se táhnout domů napřed na laně a pak na tyči, strávil tím 4 dny utavil málem auto co ho vleklo, zaplatil velké peníze za benzín a nakonec v Česku zjistil, že oprava přijde ještě dráž než tam. Takže šťastnou cestu a nesnažme se za každou cenu ušetřit. Tak to prostě nefunguje.

________________________________________________________________________________________________________________________________
Molunat 1986, Novigrad 1990, 4x Crekvenice 1991-1994, 10x Nerezine 1995-2005, Zlarin 1997, Žuljana 1998, Paklenica 2008, Pelješac Luka Dubrava 2011-2015, Fajana 2017, Crekvenica 2019, Lošinj Sveti Jakov 2020, Pag Šimuni 2023
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
29. 06. 2015 17:13
...ak by som teda uvažoval, tak pre mojho 16 ročného starčeka asi Kooperativa...smiling smiley...škoda, že Generali nemá v ponuke poistenie vozidla sad smiley..táto poisťovňa je náš partner pri Jadrane už 3 roky...

---------------------------------------------------------------------------------------------------
2012-Baška Voda, 2013-Ždrelac, 2014-Drvenik, 2015, 2018 Brist, 2017-Žuljana, 2020-Bibinje, 2022-Gradac, 2023- Sućuraj
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
29. 06. 2015 17:58
Milan Hubner napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Racetigen
> Stejně nakonec vemeš Autocare protože máš X6kuhot smiley


Nechápu tu souvislost, mezi typem vozu a produktem pojišťoven. Dnes mám ok náladu, tak i odepíšu, že jsem dal Koop a možná přidám na navrch Auto Care, aby mi cestou domů nezdržoval někdo o den navíc. Jestli mi chceš psát jak X6 stojí za h... a pod, tak si šetři síly já neřeším názor okolí na mé auto. Život je otázkou priorit a mou je SUV od BMW tedy i klidně Range Rover. Nechlastám nehulí a pod, prostě mi baví jezdit v určitých vozech. Nesnáším prostřelený slepice, ale nikomu kdo má jejich Fábie a Ochcávky (mimo poslední řady) a atrapu SUV Jettyho, to do hlavy netlačím. Je jejich věc proč je mají a co jim na nich vyhovuje a rozhodně mi přijde trapné si poměřovat, kdo co má a nemá a proč.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
29. 06. 2015 19:15
A tak já jsem to asi pochopil :-)
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
29. 06. 2015 19:56
Pavle,si můj člověk.....thumbs up
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
29. 06. 2015 21:59
Tak to já mít x6tku tak asistenci neřeším to se jen tak nepodělá a kdyby přeci jen, tak se od toho auta nehnu aby na to nemakal mechanik jinak než v rukavicíchyawning smiley
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
30. 06. 2015 08:11
Ttom napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak to já mít x6tku tak asistenci neřeším to se
> jen tak nepodělá a kdyby přeci jen, tak se od toho
> auta nehnu aby na to nemakal mechanik jinak než v
> rukavicíchyawning smiley


JJ mechanik v rukavičkách to je hudba pro mé srdce. Bohužel vím, že i BMW umí dobře zamotat hlavu majiteli a mechanikovi. Ale mistr elektronických závad byla A8. Dalo se jezdit, ale opruzovaly. Buď se nezavřel nebo neotevřel el. kufr. centrál nezamkl jedny dveře takové opruz blbosti. No a výsuv monitoru - oprava plast, ozubených koleček za 11.000, byla taky síla. Každé auto má v zásobě nějaké kousky. Nemít v autě děti, tak asistence zas tak moc neřeším.
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
30. 06. 2015 18:11
Ještě by nam ten exot mohl rici., že se do auta přezouvá a udělal si radost sadou kol za 100000 a má pro jistotu 5 pojistek. Fakt spousta zbytečně omáčky o BMW a prostřelene slepici. Řekl bych, hodně vysoké a tezce udržitelné ego, ale takových tady už bylo :-)
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
01. 07. 2015 09:58
Zdravím všechny příznivce Jadranu.

Tak jsem řešil, asi jako všichni, asistenční službu pro nenadály případ poruchy, nedej bože havárie při cestě do Chorvatska nebo při výletech v místě. Vzhledem k tomu, že v pojistce u .... (grinning smiley) auta mám nějakou asistenci, tak jsem zjišťoval i jiné možnosti. Člověk musí být připraven na různé možnosti i zádrhele.
No nicméně jsem hledal a narazil na tuto českou firmu - PAME, která má také svou flotilu přímo v HR. Zavolal jsem a byl zjistil jsem, že mají smlouvy se všemi pojišťovnami v ČR. Co se týče případného odtahu, tak mi ochotně sdělili i cenu, cca 25-30 tKč, podle místa odkud by to bylo. Zároveň poradili, ať si zavolám na linku pojišťovny uvedené na "zelené" kartě a doptám se na možnosti připojištění, ať už na danou dobu dovolené nebo i jinak.
Asistenci včetně zapůjčení vozidla přímo v HR jsou schopni samozřejmě zajistit také, včetně půjčky hotovosti pro případy nutnosti platby opravy vašeho auta v servisu.

Doufám, že to nebudu potřebovat, ale klid na dovolené stojí za pár telefonátů. Tel. čísla jsou na jejich stránkách.
Zvažte a přeji šťastnou cestu tam i zpět po vlastních kolech.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
01. 07. 2015 14:12
alex napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ještě by nam ten exot mohl rici., že se do auta
> přezouvá a udělal si radost sadou kol za 100000 a
> má pro jistotu 5 pojistek. Fakt spousta zbytečně
> omáčky o BMW a prostřelene slepici. Řekl bych,
> hodně vysoké a tezce udržitelné ego, ale takových
> tady už bylo :-)


Asi tuším proč používáš slova exot a píšeš s tímto despektem. Jsem rád že jsem od podobně ubohých komplexů oproštěn.
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
01. 07. 2015 18:20
Racetiger napsal(a):
-------------------------------------------------------
> alex napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Ještě by nam ten exot mohl rici., že se do auta
> > přezouvá a udělal si radost sadou kol za 100000
> a
> > má pro jistotu 5 pojistek. Fakt spousta
> zbytečně
> > omáčky o BMW a prostřelene slepici. Řekl bych,
> > hodně vysoké a tezce udržitelné ego, ale
> takových
> > tady už bylo :-)
>
>
> Asi tuším proč používáš slova exot a píšeš s tímto
> despektem. Jsem rád že jsem od podobně ubohých
> komplexů oproštěn.


Ty netusis vůbec nic, a věř zavist to neni ani laska ke skodovkam, mam dost kvalitní vůz. Ale můžeš si zase posílit své hloupé ego až nás budeš poučovat o svém voze a těch špatných vozech. Nemáš k němu už uklízečku :-)
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
01. 07. 2015 19:09
alex napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Racetiger napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > alex napsal(a):
> >
> --------------------------------------------------
>
> > -----
> > > Ještě by nam ten exot mohl rici., že se do
> auta
> > > přezouvá a udělal si radost sadou kol za
> 100000
> > a
> > > má pro jistotu 5 pojistek. Fakt spousta
> > zbytečně
> > > omáčky o BMW a prostřelene slepici. Řekl
> bych,
> > > hodně vysoké a tezce udržitelné ego, ale
> > takových
> > > tady už bylo :-)
> >
> >
> > Asi tuším proč používáš slova exot a píšeš s
> tímto
> > despektem. Jsem rád že jsem od podobně ubohých
> > komplexů oproštěn.
>
>
> Ty netusis vůbec nic, a věř zavist to neni ani
> laska ke skodovkam, mam dost kvalitní vůz. Ale
> můžeš si zase posílit své hloupé ego až nás budeš
> poučovat o svém voze a těch špatných vozech. Nemáš
> k němu už uklízečku :-)

To je síla................. je marný ztrácet s tebou čas. Jsou levnější auta něž Škodovky a neznamená to, že je zatracuji. Nebudu se tu dál dohadovat o ničem. Cokoli napíšeš považuj klidně za své vítězství titulu borec na konec.
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
01. 07. 2015 19:36
Prosimte přečti si, co jsi napsal 29.6. v 17.58 a rychle to pak smaz, ať ostatní nevidí jak tady lzes a blufujes !
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
01. 07. 2015 20:38
Probůh, táhněte už na téma auto, tam si své ego leštěte jak chcete. Toto téma je o Cestovní pojištění+asistenční služba . Nechápu lidi co musí za každou cenu urážet druhé! Jezdím trabantem nebo na babetě a jsem spokojen a taky nepíšu že na mě nemáte!

1994 na lodi Vrgada severní ostrovy, 2009 Solaris u Šibeniku (chaty Tereza) , 2010 Solaris u Šibeniku (hotel Niko) , 2011 Baška Voda (bungalovy) , 2013 Istrie Fažana (chatky Tereza), 2015 Sevid (apartmán)
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
03. 07. 2015 06:45
Nechá se udělat pojištění od Koop online nebo se musí do pobočky?
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
03. 07. 2015 07:11
na všechny značky aut, ať už méně či více oblíbené, provokující atd spinning smiley sticking its tongue out ho uděláš online



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Racetiger (03. 07. 2015 07:13).
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
03. 07. 2015 07:12
bugi napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Nechá se udělat pojištění od Koop online nebo se
> musí do pobočky?

[www.koop.cz]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Racetiger (03. 07. 2015 07:15).
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
03. 07. 2015 10:18
Díky nějak jsem přehlíd že služba HOLIDAY je doplňkové pojištění k cestovnímu. Samostatně se to asi udělat nenechá co?
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
03. 07. 2015 10:43
Chlapci nejaké riešenie pre SLovensko ? Ja som objavila len CSOB cestovne poistenie s pripoistenim nepojazdneho vozidla ,v skratke odtah do 350,- Eur, preplatenie nakladov za ubytovanie , viete ešte o niečom ? ( nie havarijne ) len asistenčnu službu. Foco čo ponuka koopertiva ?
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
03. 07. 2015 11:18
Tady je adresa on-line pojištění Holiday. Připojištění auta je až na druhé straně. Samostatně pojistit auto vloni nešlo, letos to bude asi stejné.
[insure.koop.cz]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil kabinet302 (03. 07. 2015 11:20).
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
03. 07. 2015 20:02
www.auto-care.cz



Upraveno 1krát. Naposledy upravil pedroo (03. 07. 2015 20:04).
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
03. 07. 2015 23:05
Mě by spíš zajímalo, jak by to dopadlo, kdyby se zkombinovalo pojistek více (prakticky asi dvě). Něco se mi plete, že už to tu bylo loni, ale nedaří se mi to dohledat, tak se omlouvám, ptám-li se opakovaně.

Když mě jedna pojišťovna půjčí auto a jiná provede odtah nepojízdného (například, lepší mě nenapadá).
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
04. 07. 2015 09:58
To samozřejmě lze. Běžně máš například nějaké asistenční služby v "povinném ručení". další v havarijní pojistce a ještě si můžeš připojistit další rozšíření asistenčních služeb... pak se vše sčítá smoking smiley
V případě všeho u jedné pojišťovny je to asi nejjednodušší, jinak to bude v případě potřeby využití těchto služeb, těžká práce to koordinovat s "odborníky" na jednotlivých callcentrech hot smiley
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
04. 07. 2015 16:42
Slavkov napsal(a):
-------------------------------------------------------
> To samozřejmě lze. Běžně máš například nějaké
> asistenční služby v "povinném ručení". další v
> havarijní pojistce a ještě si můžeš připojistit
> další rozšíření asistenčních služeb... pak se vše
> sčítá smoking smiley
> V případě všeho u jedné pojišťovny je to asi
> nejjednodušší, jinak to bude v případě potřeby
> využití těchto služeb, těžká práce to koordinovat
> s "odborníky" na jednotlivých callcentrech hot smiley


Takže, pánové, pokud to dobře chápu, tak si lze zaplatit u Auto-care 2 stejné pojistky, tj. 2x 390,-Kč ? Přičemž v případě cesty k moři a poruchy, kterou nelze odstranit do 24 hodin, mi z jedné pojistky odvezou auto domů a z druhé pojistky mi půjčí auto na 5 dnů k moři ? Zpátky se vrátím ze Splitu vlakem (cestu si už samozřejmě zaplatím). Rychlík Adria odjíždí v 18:50 ze Splitu a jede do Prahy přes Břeclav, Brno atd.

Co na to Auto-care, ptali jste se někdo ?
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
04. 07. 2015 18:02
To si myslím ,že je nesmysl .
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
04. 07. 2015 18:59
Bukovec napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Slavkov napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > To samozřejmě lze. Běžně máš například nějaké
> > asistenční služby v "povinném ručení". další v
> > havarijní pojistce a ještě si můžeš připojistit
> > další rozšíření asistenčních služeb... pak se
> vše
> > sčítá smoking smiley
> > V případě všeho u jedné pojišťovny je to asi
> > nejjednodušší, jinak to bude v případě potřeby
> > využití těchto služeb, těžká práce to
> koordinovat
> > s "odborníky" na jednotlivých callcentrech hot smiley
>
>
> Takže, pánové, pokud to dobře chápu, tak si lze
> zaplatit u Auto-care 2 stejné pojistky, tj. 2x
> 390,-Kč ? Přičemž v případě cesty k moři a
> poruchy, kterou nelze odstranit do 24 hodin, mi z
> jedné pojistky odvezou auto domů a z druhé
> pojistky mi půjčí auto na 5 dnů k moři ? Zpátky se
> vrátím ze Splitu vlakem (cestu si už samozřejmě
> zaplatím). Rychlík Adria odjíždí v 18:50 ze Splitu
> a jede do Prahy přes Břeclav, Brno atd.
>
> Co na to Auto-care, ptali jste se někdo ?

Na tuhle možnost jsem se v Auto Care telefonicky dotazoval a bylo mi řečeno, že je v podmínkách, že NELZE toto učinit. Auto půjčí vždy jen na dojetí do ČR, ne na několik dnů. Pokud dojde k pojistné události cestou k moři, tak nemůžeš dovolenou řešit v autě Autocaru. Autocare se hodí tak na cestu domů z dovolené.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Racetiger (04. 07. 2015 19:07).
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
20. 07. 2015 13:18
Mám na auto jen povinné ručení u KOOP a v něm jen minimální asistenci. Zatím jsem to řešil u Koop cestovním pojištěním s připojištěním auta. Ale díval jsem se tady na to Auto-care a zdá se mi, že by to mohla být lepší náhrada. Máte s nimi někdo zkušenost a doporučíte to ,nebo raději zůstat u Koop a jejího připojištění?

Zdenek
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 223
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.