Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Cestovní pojištění+asistenční služba

Autor Tomáš539 
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
20. 07. 2015 13:21
Panďák - prolistuj si několik stránek, je to tam mnohokrát řešené...,

Hrvat Mishell

______________________________________________________________________________________________________________________
Krk, Trogir, Makarska, Stupin Čelinne, Podgora, Gradac, Turanj, Pakoštane, Pakoštane (2012 - 2x), Pakoštane, Pakoštane,..
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
27. 07. 2015 10:34
Nasel jsem slevovy kod na cestovni pojisteni od allianz, treba se nekomu bude hodit -15%, popr. Mate nekdo tip na pojisteni s neomezenym plnenim krom allianz a axa?

TM15ALL
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
31. 08. 2015 08:27
Tak už i já patřím mezi ty, co mají zkušenost s Auto Care, ale jak to dopadne?
V noci při návratu z HR mi začala valit nafta ve velkém, zůstal jsem viset 50 km před Szekesféhervárem. Domluva a ochota Auto Care těžce na bodě mrazu. Všechno jsem musel urgovat, nemluvě o tom, že nám nesehnali ani hotel a nechali nás na ulici.
Momentálně čekáme co bude dál, až se ozvou z Fiatu..
Takže držte palce..

PS: Nemá někdo cestu kolem?

Hrvat Mishell

______________________________________________________________________________________________________________________
Krk, Trogir, Makarska, Stupin Čelinne, Podgora, Gradac, Turanj, Pakoštane, Pakoštane (2012 - 2x), Pakoštane, Pakoštane,..
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
31. 08. 2015 13:50
Michale Stilouš je srdcovka...smileys with beer
Hlavně pak dej vědět jak to všechno dopadlo.
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
31. 08. 2015 14:05
Mishelli, tak to je pech..po všetkých trampotách sa vyberieš k Jadranu a prihodí sa ešte toto sad smiley
aspoň sa to stalo na spiatočnej ceste a dúfam, že Jadran ste si užili..určite nepríjemná situácia, ale nie tak ďaleko od domova...
držím palce, nech to dopadne čo najlepšie a za pár týždňov sa nad tým už len pousmeješ thumbs up

---------------------------------------------------------------------------------------------------
2012-Baška Voda, 2013-Ždrelac, 2014-Drvenik, 2015, 2018 Brist, 2017-Žuljana, 2020-Bibinje, 2022-Gradac, 2023- Sućuraj
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
31. 08. 2015 17:23
Milan Hubner napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Michale Stilouš je srdcovka...smileys with beer
thumbs up smiley
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
31. 08. 2015 18:35
Hrvat Mishell proč nevoláš?

_______________________________________________________
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
31. 08. 2015 22:14
Hoši, jsme doma. Byla to hadička, který byla zteřelá. Za to nemůže Fiat, ani nic jiného. A AutoCare ať se jde bodnout! Kdybych se neuměl sám postarat, tak tam jsme do teď..

Ps: aut co byli v háji jsem viděl kupu - Škoda, VW, Audi a tak..

Hrvat Mishell

______________________________________________________________________________________________________________________
Krk, Trogir, Makarska, Stupin Čelinne, Podgora, Gradac, Turanj, Pakoštane, Pakoštane (2012 - 2x), Pakoštane, Pakoštane,..
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
01. 09. 2015 14:46
zkus to trochu rozepsa? vubec ti nepomohli ? opravoval si si auto sám nebo v čem je zakopaný psík at ostatní ví i samozřejmně já smiling smiley
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
01. 09. 2015 17:20
Tak, už jsem ready, vyspaný a konečně mám chvíli času to napsat.

Takže moje zkušenost s AutoCare je taková..

Při návratu z dovči, zhruba tak hodka od Chorvatských hranic, jsem si všiml že ručička trochu nějak rychle s naftou klesá, posléze jsem viděl zamlžené zadní okno, jsem si říkal že asi opar, nešlo to setřít, chvíli po tom koukám do zrcátka a vidím zamnou mlhu, to už ale na mě blikaly kamiony i auta, takže jsem rychle hledal odpočívadlo. Zapíchl jsem na odpočívadle bohužel bez benzínky, jen takové s parkovištěm a s lesy kolem (o půl jedné velice fajn), všude rumuni a pár maďarů.. Prvni jsem myslel, že to bude blbost, otevřel jsem motor a takový dým jsem nezažil, takže jsem zaparkoval, vypl motor, otevřel kapotu, k mé radosti postříkán celý naftou.
Volal jsem tedy do AutoCare - o půl jedné ráno se nelze dovolat na volání ze zahraničí, tak jsem zkusil české a to mi vyšlo. Nastínil jsem slečně situaci a ta mě přepojila na kolegu. Předávání informací nulové, 3x se mě ptali co dělám v Bulharsku i když jsem milionkrát zmiňoval, že jsem v Maďarsku. Dohodnout se ať pošlou odtahovku, byla veliká sranda, s tím že nám nabídli hotel k tomu, tak jak mají v podmínkách. Takže do teď vše ok.
Zhruba kolem půl třetí přijel borec s odtahovkou, maďar, mluvící jen a pouze maďarsky. Domluva zajímavá, s tím že jsem se ho ptal na ten hotel a on že ne, že nic neví a že není TAXI. Okamžitě volám do AutoCare s tím, že mi pán říká, že mi ZAPOMNĚL zavolat, že nám hotel nesehnali (cca hodka byla ticho od nich). Však to je v pohodě, ne? Nabídl mi jako řešení, že nám nějaký seženou a že si ho ale musíme ZAPLATIT!! Tak jsem ač nerad souhlasil, ale at si pohne, že odtahovka nás tam nechá. Zavezl nás do Siofoku, přímo do Fiatu, s tím, že jsem mu nějak řekl co a jak a on že OK, pokud mu zavolají. No, volali mi asi tak minutu před tím než odjel. Zavezl nás na druhou stranu města do 4* hotelu... O půl 4té ráno jsme se domlouvali, že nám ráno zavolají co a jak ohledně auta (na co přišel servis, atd.) a domluvíme se na dalším postupu.
Bylo půl desáté, jak jsem poctil AutoCare svým telefonem, s tím že prý o ničem nevědí a že prý nejsou povinni mi volat, že nic takového nedělají a že si tam musím zajet sám. My v cizím městě a někam na druhou stranu jet. Zajímavé, jak si protiřečili... To byl druhý zádrhel. Nemluvě o tom, že mi od 10 hodin sháněli info co a jak a nakonec jsem si na to info musel přijít sám až ve čtvrt na 1, kdy jsme se tam přijeli.
Mezi tím rozjetá z ČR akce přes otce, přes kamarády co mají kamarády Madary, telefon do Siofoku co a jak a hned jsme věděli. Takže při přijetí jsem se ozval, zjistil info, vysvětlil o co jde, sám vedoucí servisu naběhl, otevřel auto, motor, objevili jsme závadu. Omluvil se nám, že mechanik má svačinu, že až od 13 hod se na to vrhnou. 13:05 přišel mechoš, uřízl kousek hadice, stáhl to očkem, vyzkoušeli jsme a vše OK.
13:30 jsem odjížděl ze servisu, s tím že 13:35 mi volala slečna z AutoCare že stále neví co a jak a že tam budu muset zajet sám..

Když to tak shrnu, tak jediné co mi tak pořádně AutoCare zařídili byl odtah do servisu. O vše ostatní jsem se musel postarat sám, i když to mají v nabídce.. Nemluvě o aroganci některých operátorů.. Teď už mě jen čeká boj o peníze za hotel, který mi PRÝ PROPLATÍ... A je smutné, že Maďaři se k nám chovali lépe, než Češi..

Hrvat Mishell

______________________________________________________________________________________________________________________
Krk, Trogir, Makarska, Stupin Čelinne, Podgora, Gradac, Turanj, Pakoštane, Pakoštane (2012 - 2x), Pakoštane, Pakoštane,..
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
01. 09. 2015 18:08
Z mého pohledu ta závada byla "blbost", kterou běžně řeší mobilní servisáci... nechápu, proč jsi hned vyžadoval odtahovku, pokud motor fungoval a auto normálně jelo... smoking smiley ... možná chyba v komunikaci (v češtině) thumbs up smiley
Pokud rychle ztrácím naftu, nemám díru v nádrži... a hulí to jako zadýmovací zařízení na tanku... tak je velmi pravděpodobné, že ta nafta někde uniká a jde asi na výfuk... a logicky hadice jsou první věc, po které člověk jde...

Osobně bych po lehkém vychladnutí motoru... to asi do 30minut opravil a odjížděl... a nezdržoval se kvůli takové banalitě další den... Nicméně jsem asi ještě stará škola, která vozí nějaký vercajk (i kus palivové hadice a trubku ke vstřiku, Tesa pásku, "samovulkanizačku" atd.) a něco ještě umí. Samozřejmě mám ještě auto, kde funguje i jiné servisní nářadí, než mobilní telefon na autorizák grinning smiley

Nechci ti šahat do svědomí, ale komunikace a popis závady z tvé strany asi také nebyl excelentní smileys with beer
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
01. 09. 2015 18:52
Slavkov - nechci Ti brat iluze, ale v těch litrech nafty co byla po celém motoru jsem to nenašel ani já, ani rumunský kamionak. Čuměli jsme na to dva, jak to vychladlo a stejně jsme nic nenašli. Ono je něco denní světlo a něco jiného tma a baterka. Navíc jsem to konzultoval i s mechanikem a říkal, že se mam na to vybodnout, že to stejně musí zchladnout pořádně. Že to byla banalita jsme přišli na to až odpoledne. Že to byla hadcka mi bylo jasné hned, nejsem idiot, i jsem to říkal slečně v AutoCare, mechanika prý v Maďarsku nezařídí, proto mi nabízeli odtah. Nebo si myslíš, že jsem byl happy z odtahovky?? Takhle se to dobře keca.. Jinak i já sebou vozím nářadí, Světe div se..

Ale vše dobře dopadlo, akorát přístup AutoCare mě zamrazil. Ale toť jen má zkušenost..

Hrvat Mishell

______________________________________________________________________________________________________________________
Krk, Trogir, Makarska, Stupin Čelinne, Podgora, Gradac, Turanj, Pakoštane, Pakoštane (2012 - 2x), Pakoštane, Pakoštane,..
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
01. 09. 2015 18:54
Slavkov:No,když se to stane v noci,tak je to fakt nepříjemné,každopádně měl štěstí,že motor neblafnul,to je pak jiný kalup.Když se z motoru čoudí,tak když nemám hasičák tak kapotu otvírám opravdu hodně pomalu.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
01. 09. 2015 19:20
Já bych to třeba sám neopravil. A asi ani neřešil. Asistenční služby (od jiné firmy) mi to vše vždy vyřešily. Umím jiné věci než opravovat auta.

________________________________________________________________________________________________________________________________
Molunat 1986, Novigrad 1990, 4x Crekvenice 1991-1994, 10x Nerezine 1995-2005, Zlarin 1997, Žuljana 1998, Paklenica 2008, Pelješac Luka Dubrava 2011-2015, Fajana 2017, Crekvenica 2019, Lošinj Sveti Jakov 2020, Pag Šimuni 2023
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
01. 09. 2015 19:28
Ono s klukem v autě v noci bych tě chtěl Slavkov vidět jak jsi moudrej. Já sám bych taky asi řešil tím ,že mám pojištění a ,že auto je kaput a v Maďarech se asi nedomluvíš jen tak grinning smiley Hlavně ,že to dobře dopadlo thumbs up



Upraveno 1krát. Naposledy upravil martas74 (01. 09. 2015 21:11).
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
01. 09. 2015 19:55
Toto (díravá hadice) i moje "nezařaditelná zpátečka při cestě letos k moři" mě naklánějí k cestování ve dne, alespoň z větší části. Po cestě do Vodice mi synator nasel v Zadaru znackovy servis, kde bylo otevreno do 18:00 a mohl jem se tam zastavit (i kdyz to primo nepomohlo, castecne me technik uklidnil)

Přece jenom, po ruce je více lidí i na telefonech, po cestě větší šance na servis (když se dá dojet až k němu) a tak dále. Nedělám si i luze, že i když asistenční služba bude fungovat, že to někde nezaskřípe (taky jsem letos mel Autocare i Kooperativu), je to cca 300 - 400 Kč navíc, ale může (a nemusí) to pomoct.

Stran oprav, vymenil bych si tak kolo a žárovku...

(sorry, kromě zpátečky nenaskakuje ani diakritika)
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
01. 09. 2015 20:05
Bez AutoCare by byl průběh takový, že by jsi do rána přespal v autě. Ráno našel a opravil závadu a domu dojel sice trochu rozlámaný, ale o pár hodin dřív yawning smiley
Ne, jak jsem psal už dřív, tyhle firmy nemá smysl živit. Stačí si před cestou dojednat nějaký odtah, kdyby auto nešlo opravit na místě a víc neřešit. Menší závady opravím sám, větší opraví někdo z místních a s fatální závadou, nebo havárkou bych se nechal odtáhnout domu za své peníze.
Za ty roky co do HR jezdím jsem si na to neplacením asistenčních služeb už našetřil dvakrát.

PS: Když jsem do HR jezdil Felicií, tak jsem místo odtahu počítal s tím, že jí tam nechám. Stilo je stejná kategorie. Je to smutné, ale to jsou auta co se například po nehodě neopravují a proto to nemá cenu tahat domu.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
01. 09. 2015 20:31
Barák máš pojištěný? Auto máš pojištěné? Nebo také vše riskuješ? Účelem přeci není ušetřit, ale být zajištěný kdyby...

________________________________________________________________________________________________________________________________
Molunat 1986, Novigrad 1990, 4x Crekvenice 1991-1994, 10x Nerezine 1995-2005, Zlarin 1997, Žuljana 1998, Paklenica 2008, Pelješac Luka Dubrava 2011-2015, Fajana 2017, Crekvenica 2019, Lošinj Sveti Jakov 2020, Pag Šimuni 2023
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
01. 09. 2015 21:03
To jsem docela rozladěný s fungování auto-care.Při cestě tam se mi sekly čelisti a přibrzďovaly.Byly nové a asi dost utažená ruční brzda,po chvilce nervačení jsem sundal kolo a disk a vytlačil klínek,který rozvírá čelisti.Na povolení ručky jsem neměl vercajk.Dál už vše bez problému,brzdu jsem nepoužíval a povolil ji až před cestou domů.
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
01. 09. 2015 21:37
Barák pojištěný mám. Bydlení je nezbytnost a barák má vysokou hodnotu.
Auto momentálně pojištěné mám, protože je čtyři měsíce staré a má ještě docela vysokou hodnotu. Navíc mi Škofin nedal na vybranou.
Druhé auto pojištěné nemám, protože má tržní hodnotu 20 000Kč a za něco takového platit pojištění nemá smysl.

Stejně je to s odtahem. Odtah z Maďarska by stál také cca těch 20 000 při použití komerční služby. Proto je nesmysl se pro tento případ pojišťovat. Evidentně se o tebe stejně nepostarají a jde tedy pouze o potenciální finanční ztrátu.

Za nejlepší řešení považuji:
1. Vykouknout v okolí půjčovnu přívěsů.
2. Kamarádovi s větším autem vrazit do ruky papír s telefonním číslem na půjčovnu přívěsů a mapu mé plánované trasy.
3. V případě problému zavolat kamarádovi, ať půjčí přívěs, zapřáhne ho za auto a přijede pro mne grinning smiley
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
01. 09. 2015 21:41
kamarát chcel ísť na dovolenku do Crikvenice...zašiel do poisťovne, tam mu oznámili, že jeho octávka presiahla hranicu roku výroby o 3 mesiace k tomu aby ju mohli poistiť, tak letel do BULHARSKA grinning smiley

---------------------------------------------------------------------------------------------------
2012-Baška Voda, 2013-Ždrelac, 2014-Drvenik, 2015, 2018 Brist, 2017-Žuljana, 2020-Bibinje, 2022-Gradac, 2023- Sućuraj
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
01. 09. 2015 21:46
atnarfus:
Pokud má auto nebo odtah hodnotu 20 000 Kč, tak ty 400 Kč pořád jsou v pohodě. On ten známý pro tebe nepojede taky zadarmo. Jestli máš kamarády, kteří obětují dva dny z práce, zaplatí za tebe cca 5 000 za cestu a nic nechtějí, pak jo :-).

Co píše Mishell, je sice znepokojivé, ale pořád to neznamená, že by k odtahu nedošlo. Ono taky nemusí jít o odtah z Maďarska, může to být odtah z Makarské.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
01. 09. 2015 21:49
atnarfus A nebo mít dobrou pojistku auta s asistenčními službami které fungují. Dát za odtah 20 tisíc bych rozhodně dávat nechtěl. Ale je to volba každého z nás. Potřeboval jsem to jen jednou a to díky havárie. Pokud by byla porucha a neměl bych asistenci, tak bych prostě v místě sehnal servis a ten zaplatil.

________________________________________________________________________________________________________________________________
Molunat 1986, Novigrad 1990, 4x Crekvenice 1991-1994, 10x Nerezine 1995-2005, Zlarin 1997, Žuljana 1998, Paklenica 2008, Pelješac Luka Dubrava 2011-2015, Fajana 2017, Crekvenica 2019, Lošinj Sveti Jakov 2020, Pag Šimuni 2023
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
01. 09. 2015 23:08
Díky hoši smiling smiley Jsem rád, že nejsem sám..

atnarfus - trochu mě rozladilo přirovnání Stila ke stejné kategorii jako Felda.. Určitě bych ho tam nenechal.. To auto má díky svému motoru, výbavě, apod. tržní hodnotu stále dost velkou.. Ale v poho smiling smiley Buďme rádi, že vše dobře dopadlo smiling smiley

A navíc, když si to vemete, tak teď na dovču budu jezdit už v klidu - přežili jsme a domluvili jsme se v snad nejhorší zemi co existuje thumbs up smiley

Hrvat Mishell

______________________________________________________________________________________________________________________
Krk, Trogir, Makarska, Stupin Čelinne, Podgora, Gradac, Turanj, Pakoštane, Pakoštane (2012 - 2x), Pakoštane, Pakoštane,..
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
01. 09. 2015 23:32
Placate tady všichni blbosti. To základní bylo splněno, odtah do servisu. Ty fantasmagorie, jak, kdo, a za jakých podmínek by si opravil hadicku jsou směsné. Kdyby tomu decku prdly rozvody, nebo to někde navalil, tak by byl blahem bez sebe, že by měl tuto službu hotovou a velmi rad by dal komunikoval o dalších věcech. Osobně z předešlých bachorek a moralniho pristupu hlavně s prodejem předešlého auta, beru jeho podání věci velmi s rezervou. Tečka.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
01. 09. 2015 23:35
"Placate tady všichni blbosti. "

To je velmi nepřesné tvrzení :-)
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
02. 09. 2015 01:46
Ještě dotaz na Michala.
Michale a ta odtahovka tě táhla jak asi daleko kolik kilometrů,platil jsi něco za odtahovku s mechanikem?
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
02. 09. 2015 07:49
Opět zde suplujeme FB. Stačilo, co nám tu Mischel napsal.Potom ať si to každy ve své hlavě srovná. Od Slavkova absolutně účelově zavádějicí.Pokud něco zaplatím očekávám pomoc. Někdy stačí povzbudit u telefonu,aby se unavený člověk uklidnil, že není na to sám.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
02. 09. 2015 08:30
... Mishelli ... nevím jak je to u nafty, ale být to benzin a prasknout hadička u motoru ...
nakonec to ještě dopadlo dobře ...
smileys with beer
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
02. 09. 2015 10:09
...tak tomu se říká schizofrénie...
smileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil karan (02. 09. 2015 10:57).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 55
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.