Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Cestovní pojištění+asistenční služba

Autor Tomáš539 
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
13. 08. 2014 15:55
Slavkov: z kterýho? grinning smiley
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
13. 08. 2014 17:16
Já vím. Taky do 48 hodin vyměníš půlku auta ,ale bere se to asi do autorizovaného servisu ? Přesně nevím ?
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
13. 08. 2014 18:34
Chlapi, vy jste větší drbny jak ženský spinning smiley sticking its tongue out zkuste mi někdo odpovědět, ať vím, jestli pojišťovat nebo nespinning smiley sticking its tongue out



Upraveno 1krát. Naposledy upravil zmrzlina (13. 08. 2014 18:34).
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
13. 08. 2014 18:43
zmrzlina - v Chorvatsku do 12 hodin neudělají na autě pomalu nic. To co jde běžně u nás nejde tak hladce v Chorvatsku. Kromě výměny baterie a opravy defektu neudělají skoro nic. Kamarád potřeboval pouze novou baterii sice AGM ,ale bez úspěchu do druhého dne. 3 dny čekal.
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
13. 08. 2014 18:50
Takže se to vyplatí a odtáhnou mi auto domů... Oki, proberu s manželem a asi do toho půjdeme.
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
13. 08. 2014 19:02
Za 290 korun není co probírat a o čem přemýšlet. I kdyby to neměli odtáhnou a třeba jen opravit na dojetí-stále se to vyplatí!



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Schimi (13. 08. 2014 19:02).
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
13. 08. 2014 19:02
48h je Kooperativa a další...
Europ A. má těch 12h, navíc tady máš o pár příspěvků výše kladnou referenci o využití jejich služeb... co chceš víc?
Za mě ano... za ty prachy na měsíc není co řešit...
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
13. 08. 2014 19:53
Vzhledem ke zkušenostem, jsem právě si taky zřídil pojištění Europ Assistance smiling smiley A gord mi, se hodí smiling smiley Takže snad nebude potřeba, doufám!

Hrvat Mishell

______________________________________________________________________________________________________________________
Krk, Trogir, Makarska, Stupin Čelinne, Podgora, Gradac, Turanj, Pakoštane, Pakoštane (2012 - 2x), Pakoštane, Pakoštane,..
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
13. 08. 2014 20:01
To už je ten Murphy, že když pojištění je, tak se obvykle nevyužije, ale kdyby nebylo, tak by určitě bylo potřeba! spinning smiley sticking its tongue out
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
13. 08. 2014 21:25
Storno pojistné smlouvy pří zrušení dovolenésad smileyměl to sjednané on-line)

Jako asistenční službu jsem měl EUROP asistance (290 Kč/měsíc)-o to jsem v podstatě nepřišel, protože platí i na území české republiky a měsíc mám asistenci i v ČR.

Cestovní pojištění jsem uzavřel na svojí zdravotní pojištovně ČPZP.Oni spolupracují s ČPP, tam to jde uzavřít přímo také,
ale pro pojištěnce ČPZP to je výhodnější.

Zde jejich obchodní podmínky:

Storno pojistné smlouvy před počátkem účinnosti

V případě, že uzavřete obratem novou pojistnou smlouvu tzv. "náhradu", bude Vám vráceno 100% zaplaceného pojistného, v případě pouze storna bez náhrady jinou pojistnou smlouvou Vám bude vráceno zaplacené pojistné, které bude poníženo o vynaložené náklady, tj. 80% ze zaplaceného pojistného u pojistné smlouvy uzavřené na pobočce ČPZP. U pojistné smlouvy uzavřené on-line pojišťovna vrací 90% ze zaplaceného pojistného.

Storno pojistné smlouvy v době účinnosti

V době účinnosti pojištění lze smlouvu ukončit pouze na základě dohody. Důvod žádosti pojistníka a případnou oprávněnost jeho požadavku posuzuje ČPP. Na žádance zakroužkujte a vyplňte bod 2 a zašlete k posouzení na výše uvedený kontakt nebo e-mailovou adresu.

vyplňte formulář žádanka o ukončení pojistné smlouvy a odešlete e-mailem na adresu Zuzana.luskova@cpp.cz
nebo poštou na adresu:

ČESKÁ PODNIKATELSKÁ POJIŠŤOVNA, a.s., Vienna Insurance Group
oddělení likvidace škod neživotního pojištění
POBŘEŽNÍ 665/23
186 00 PRAHA 8
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
14. 08. 2014 10:40
zmrzlina: jak píšou pánové výš za 290kč není co řešit pojištění sem si taky udělal večer vyjíždím tak doufám že to nevyužiju grinning smiley
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
14. 08. 2014 13:32
Hrvat Mishell napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Vzhledem ke zkušenostem, jsem právě si taky zřídil
> pojištění Europ Assistance smiling smiley A gord mi, se hodí
> smiling smiley Takže snad nebude potřeba, doufám!
>
> Hrvat Mishell

Hrvate, na jaké auto sis to prosímtě zřídil, v tvém případě to bude asi jako si vsadit.............
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
14. 08. 2014 23:01
Schimi - na svoje, na Stilo smiling smiley

Hrvat Mishell

______________________________________________________________________________________________________________________
Krk, Trogir, Makarska, Stupin Čelinne, Podgora, Gradac, Turanj, Pakoštane, Pakoštane (2012 - 2x), Pakoštane, Pakoštane,..
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
15. 08. 2014 08:27
Kromě majitelů aut se zárukou mobility se zmíněná služba, za ty peníze vyplatí úplně každému bez ohledu značky,najetých kilometrů a věku auta.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
15. 08. 2014 08:31
Obávám se, že věk auta je limitován na 15 let smoking smiley
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
15. 08. 2014 10:51
Tak to není dobrý. Chtěl jsem vyrazit do HR v září Trabantem r.v. 1976. Bez asistence to bude větší adrenalin. V nejhorším ho tam necháme.smiling smiley

Máš pravdu datum první registrace max. před 14ti lety včetně.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil petr70 (15. 08. 2014 10:55).
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
15. 08. 2014 11:04
Pokud nemáš enormě zrezivělé kovové části podvozku, tak ti nic nehrozí... motor je věčný... maximálně si vem s sebou náhradní zapalování smiling smiley Navíc s Trábím v nesnázích ti každý srdcař rád pomůže grinning smiley
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
15. 08. 2014 11:21
Kolik jich tam asi může potkat ? smiling smiley
My jsme vzali jen základní cestovní (zdravotní) pojištění od wustenrotu, 2 dospělí + 2 děti na týden 344,-Kč.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Viktor X (15. 08. 2014 11:28).
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
23. 08. 2014 12:35
Slavkov , s tím trábošem si dovoluji oponovat ... osobní zkušenost - najezdil jsem s ním celkem dost , pravidelně jsem dával olej do benzínu a při cestě k příbuzným - cca 70 km, tedy až cestou zpět jsem potřeboval s pískem. Tak jsem zastavil u lesa , a už jsem nenastartoval, ani roztlačit tráboš nešel, v autě 2 malé děti od sestry- no radost. Ale podstatné je, že v servisu naznali, že se zadřel motor - takže motor věčnej opravdu není. yawning smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
26. 08. 2014 12:27
Uzavřel jsem asistenční službu Europ Assistance
a ani po 3 týdnech platnosti mi nepřišla žádná karta,při dotazu mi bylo odepsáno,že ji poslali a že se jim nic nevrátilo,tak mi ji okopírovali do mailu,tak se mi zdá ,že na měsíční pojištění tohle neřeší...Vím,že mi stačí číslo smlouvy,ale když je tam napsáno,že to pošlou??,
Máte někdo zkušenost??
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
26. 08. 2014 12:44
Na měsíční pojištění to přece dostáváš vše obratem mailem, co potřebuješ si vytiskneš, a pojištění platí po obdržení platby na jejich účet. Vždyť si ten mail i s pokyny určitě obdržel obratem ihned po uzavření ? Nebo jsi to neuzavíral po mailu?
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
26. 08. 2014 13:56
přesně tak taky sem dostal obratem kartičku do emailu s pokyny k platbě.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
26. 08. 2014 14:01
A náhodou, neví někdo, kde se dá sjednat pojištění a asistenci například na 1 měsíc pro jízdu do zahraničí pro auto starší 14 let, když Europ Assistance to nedělá?
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
26. 08. 2014 16:16
kabinet302 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> A náhodou, neví někdo, kde se dá sjednat pojištění
> a asistenci například na 1 měsíc pro jízdu do
> zahraničí pro auto starší 14 let, když Europ
> Assistance to nedělá?

Pojistit vozidlo bez omezení věku lze u Kooperativy, tam lze sjednat cestovní pojištění a k němu mají asistenční službu Holiday.
Zde podmínky:


Asistenční služba HOLIDAY je určena pro ty, kteří cestují do zahraničí autem. S asistenční službou HOLIDAY se Vám nemůže stát, že zůstanete bez pomoci. V případě, že dojde k nehodě nebo poruše, nebo dokonce k úrazu či vážnému onemocnění řidiče se postaráme o Vás i Vaše vozidlo.

Asistenční služby v případě nehody nebo poruchy v zahraničí:

příjezd a práce mechanika po dobu 60 min zdarma
nocleh v hotelu pro celou posádku vozidla
(pokud je reálná šance opravy vozidla do 48 h)
odtah vozidla do autoservisu, nebo do místa bydliště či autoservisu v místě bydliště (nepodaří-li se opravit vozidlo do 48h)
zapůjčení náhradního vozidla na 5 dní zdarma
přeprava z místa výskytu nepojízdného vozidla do opravny, nebo do místa ubytování, příp. na nádraží nebo letiště
poskytnutí náhradního řidiče na cestu zpět do místa bydliště

Pojistné na cestu v délce trvání do 10 dnů činí 280 Kč, pojištění na cestu v rozmezí 11 – 30 dnů stojí 440 Kč



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Tomáš539 (26. 08. 2014 16:17).
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
26. 08. 2014 17:16
Díky. Jdu vyhledat www.stránky
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
26. 08. 2014 18:23
Ahoj fóráři,

tak si představte, že jste zachránili několik desítek tisíc jedné mé kamarádce, já sem jí totiž říkal o europ assitence co sem si tady přečetl, že Vám v případě potřeby dotáhnou auto zpátky, no a světe div se potřebovala to!! jela s kamarádkou na korsiku v BMW a předposlední den je bávo nechalo ve štychu (alternátor) po úvodních zmatcích na infolince asistence (arogantní slovák prý?? nevím já tam nevolal) je odtáhli do autorizovaného servisu kde jim francouz řekl že ne do 12 hodin ale na korsice ani do 4 dnů jim to neopraví protože díly letí ze salcburku (nevím nemám důvod nevěřit) a proto asistence pro ně poslali odtahovku z plzně, dorazili , na plaťáku měli pro ně fabii, půjčili jim jí prý jako bonus zdrama , nevím proč ve smlouvě to není tak asi ryto jim stačilo ..... odtah kupodivu vyšel asi tak na 75 000 což je plnění ... nesmíte zapomenou že tam je 12 000 trajekt na korsiku.

takže kamarádku dopravení domů auta stálo 290Kč pojistka a mě flašku hruškovice ....

jinak tu fábku dostali s plnou a plnou jí museli vrátit.

To je goool co, moc děkuji tomu kdo s tím přišel, i já sem si uzavřel a v sobotu jedu asi na hvar a do dubrovníku, mooc se těším a sem klidnejší že auto dostanu zpátky i porouchané ....

Jinak samozřejmě kdyby neměli hrazen odtah domů tak by se zeptali v nějaké zapadlé dílně zdali by to nešlo nějak zaheftnout ale přeci proč nevyužít pojistku, tož tak

díky
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
27. 08. 2014 11:01
Jak píše výše Tomáš539 v Kooperativě "zatím" problémy se stářím auta neměli. Pojistka uzavřena, zaplacena.
Pojištění auta na cesty Holiday je ale vázano na pojištění osoby na Cestovní pojištění, takže nás to vyšlo na 442 Kč celkem. No a já jsem pojištěný 2x. Podruhé u pojišťovny AXA od CK.
A ještě, dávají 10% slevu na online Cestovní pojištění.
Věřím, že pojistku nevyužijeme a že Octavie bude "šlapat" jako vždy od roku 2002 bez problémů.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
28. 08. 2014 21:32
Paramedik ... supr info , jsi již 2. kdo potvrdil, že dovezou i náhradní vůz ... i když přesedlat z bavoráka do fabky , to byl asi šok grinning smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar
mdr
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
29. 08. 2014 06:35
Já mám Europ Assistance jako součást povinného ručení, tak doufám, že v případě nouze pomůžou i mně. Ale věřím, že to nebudu potřebovat, auto má tři a půl roku, 73 tis. km, předevčírem v servisu zkontrolované, bez závad.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
29. 08. 2014 23:32
paramedik, díky za další potvrzení, že EA funguje thumbs up... a občas je to potřeba sad smiley


Isekon napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ... i když přesedlat z bavoráka do fabky , to byl asi šok grinning smiley

Věřím, že funkční fábka v dané situaci byla naprosto neodolatelná grinning smileygrinning smileygrinning smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 96
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.