Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Živogošče-Blatodrinking smiley

Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
04. 05. 2010 23:07
Jo Rendo já taky hlavně odpočívám ale náš mladej plnej energie tu informaci někde vyhrabal.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
05. 05. 2010 20:56
kurňa možná budu mět pučenej noťas od švagra..takže bych mohl hlásit on-line stav počasí a ostatní z Blata ..smileys with beer
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
05. 05. 2010 21:36
Rosťo aJirko v Blatu je 28stupnu psala mi domácí asi se zapotíme ale karlovačko zubr a můj radegast vše vyléčí pánové už se těším na setkánísmileys with beer
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
05. 05. 2010 21:40
Jo už se to krátí přijedem v silné sestavě Fredy a Vagabundo by se mělo začít bát klukova Bora už vrtí výfukem cestovní rychlost 140 už aby to bylo rosťo čekej s chlebem a solí
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
05. 05. 2010 21:47
hasa54 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Rosťo aJirko v Blatu je 28stupnu psala mi domácí
> asi se zapotíme ale karlovačko zubr a můj radegast
> vše vyléčí pánové už se těším na setkánísmileys with beer


jj je tam ještě teď 23°C..ale přes den byla slabá kiša....a která domácí Ti to hlásila..šak Ty jich máš vícsmiling bouncing smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
05. 05. 2010 22:27
smiling bouncing smileyhasa54 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Rosťo aJirko v Blatu je 28stupnu psala mi domácí
> asi se zapotíme ale karlovačko zubr a můj radegast
> vše vyléčí pánové už se těším na setkánísmileys with beer


Snad se hasa 54potkáme smoking smiley ale ještě to chce Bráník jj každej pije to svoje a nenechá si do toho kecat a tak to má bejt smileys with beersmoking smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
05. 05. 2010 22:30
Tak jsem tu relaci smazala. A v Živogošče jsem byla v 2008. Takhle, jak jsem to napsala, reaguji jen na lidi, kteří jsou mi něčím blízcí, a Vášnivý kolista mezi ně patří. Zdraví R.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rero (05. 05. 2010 23:00).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
05. 05. 2010 22:44
smoking smiley



Upraveno 2krát. Naposledy upravil renonous (09. 05. 2010 21:35).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
05. 05. 2010 22:55
Sem smí psát opravdu jen ten, kdo jezdí na Blato ??? confused smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
06. 05. 2010 00:00
Kurna tady se to rozjelo. Tolik dní klid a ted to sem solíte. Haso jakto jde? Pomalu se nám to fakt krátí. V Blatě už je to pomale jak v létě. Už abych sháněl boty do vody.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
06. 05. 2010 14:32
Květuš..a kdes na tu kapitální békovinu bylasmiling bouncing smiley...proč by sem nemohli psát ostatní...ale jestli chceš povolenku tož si dojeď ke mně domsmileys with beer
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
06. 05. 2010 21:07
To jsem si jen tak trochu zažertovala s renonousem, když napsal Rero, že neví proč tu je, když jezdí jinam yawning smiley
Já zatím taky jezdím jinam, ale toto vlákno bedlivě sleduju - někdy bych ráda třeba pár dní pobyla.
Letos bychom chtěli zajet na skok z Gradacu na takovou malou exkurzi - pozdravit Edit, okouknout co a jak...smiling smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
06. 05. 2010 22:22
smoking smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil renonous (09. 05. 2010 21:37).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
06. 05. 2010 22:27
smoking smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil renonous (09. 05. 2010 21:38).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
06. 05. 2010 22:31
krystova noho..su z teho volaaký zmetený...Rendo taky Tě zdravím...vidím, že se už všeci těšijou na dovču thumbs up smiley.. ale pololovina ani není zapsaná v kalendářu..to eště nemáte termín kurňa?angry smiley ...kámoš z práce chtěl jet taky do Blata..ale potřeboval obsadit u mojí domácí Ivany 4 AP..ale už nebylo volno pro všechny..tož zakotvijou v malej dubě od 15.8grinning smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
06. 05. 2010 22:39
Kámo to bylo včera asi malé nedorozumění s Rerou smoking smiley ale asi to bude vše OK termín zatím nevím -srpen -ale od kdy ? fakt zatím nevím no uvidíme smoking smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
06. 05. 2010 23:15
Ahojte. No jo, nedorozumění, můj noční výplod, zdál se mi super, a už by se mi to podruhé stejně nikdy nepodařilo stvořit - byl to originál, tak to zůstane asi navždy tajemstvím. Ale děkuji Květušče za zastání....Jednou po mě budete tu relaci šitou na míru pochtívat, ale už to nepůjde, takový výtvor se mi totiž podaří asi jen tak jednou "za 100 let". Zdraví R.

Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
07. 05. 2010 13:54
JIRKA napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zdarec lidi. Tak už se nám to čekání na dovču
> pomalu zkracuje,co? Něco jsem četl o paintbollovém
> hřišti v Blatu. Je na tom něco pravdy? Rosto s
> opožděním vše nej k svátku.

Ahoj, nevím jsestli je to ještě aktuální, ale bývalo tam. viz. foto na mejch starejch webovkách.
[www.sigi.wz.cz]



Sigi



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Sigi 4x4 (07. 05. 2010 13:56).
Re: Živogošče-Blato:!
10. 05. 2010 19:19
Ahoj nevíte někdo jestli se na pláži v Blatu pujčují plastová lehátka na pláž ? viděl jsem to tam na fotkách tak nevím jestli jeto místních nebo se to dá pujčit .Diksmileys with beer
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
10. 05. 2010 20:20
Lehátka tam půjčují ale myslím že by jsi měl půjčit co nejdřív ráno vloni tam byl celkem zájem
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
10. 05. 2010 21:54
Ahojte. Říkali mi, "neloz" jim na to vlákno Živogošče Blato.....ale když vy o tom "svém" místečku vůbec nevíte, co se tam děje. Možná už ani lehátka nebudete potřebovat, když tam ty velké kamínky odvezli, někde je rozdrtili, a zase navezli zpět jemňounké....prý...[www.slobodnadalmacija.hr]
A tak to teď je.... Zdraví R.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
11. 05. 2010 07:02
Nikam neodváželi, drtili na místě.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
11. 05. 2010 07:24
Ahojte. Jo Mirus, máš pravdu. Ráno moudřejší večera. Drtili na místě. Zdraví R.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
11. 05. 2010 08:26
kurňa to sou mě ale novinky ..tady sem to eště přeložil [translate.google.cz]

sem mluvil s domácí..ta říkala jak tam byla..tak to je prej udělané jednom blíž k přístavu, jak byly ty velké šutry..asi do půlky pláže



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (11. 05. 2010 08:39).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
11. 05. 2010 13:39
Spláchnou to velké vlny....to bude dobrý....
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
11. 05. 2010 18:20
No tak ta pláž teda nevím jestli tam jet nebo ne Pokud to drtí tak bud ty kameny budou mít ostré hrany nebo tam bude spousta prachu a jemné drti která špiní .Nemáte stím někdo skušenosti ? nedělali už to někde ? eye popping smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
11. 05. 2010 22:40
jedna pořádná bouřka s vlnama a bude tospinning smiley sticking its tongue out no bude to muset nekdo vyzkoušet a pak napsat ..nejspíš asi Karel-l nebo Smety..ti jsou v kalendářu mezi prvnímagrinning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (11. 05. 2010 22:43).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
13. 05. 2010 07:17
Přiznám se, že jsem z drcení kamenů trochu na rozpacích. Pro mě je Chorvatsko spojeno s oblázkovými plážemi.

Na nadrcenou pláž se půjdu podívat, po návratu (4.7.) napíšu, jaký jsem z ní měl pocit. Ale asi to nebude vypovídající, my k moři chodíme na pláže směrem na Malou Dubu se "nudit", takže to nebude zkušenost z celodenního pobytu na nadrcených kamínkách.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
13. 05. 2010 13:51
Žádné strachy, za rok už bude oblázková. Moře je pracant.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
13. 05. 2010 21:28
To čo tu dalo Rero bol skutočne zaujímavý prípsevok . Čítal som aj iné príspevky . Z ich obsahu vyplýva , že v Živogošće ide o iný prístup než klasické nasypanie cudzieho drteného materiálu . Tu sa vyberajú práve veľké kamene z mora a pláže a len tie sa " melú " a znova vysypú . Potrebné vyhladenie na originálny " šlunjak" t.j. česky "oblázek" zabezpečí more do troch mesiacov . Pokiaľ sa eko - systém osvedčí aj ekonomicky ho využiť aj ostatné obce makarskej riviery.
Myslím , že ak ku krásnemu amfitetrálnemu pohľadu na záliv pribudne ešte kvalitnejšia prírodná pláž tak miesto len získa .
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 103
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.