Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Živogošče-Blatodrinking smiley

avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
04. 08. 2009 17:56
momentálně co vím je tam renonous u Mileho Vuinace, markur asi u Slavička a kolem 8.8. dorazí rasty k Editě



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (04. 08. 2009 17:59).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
07. 08. 2009 09:52
Tak ,konečně jsem se dostal k tomu,abych sem napsal taky pár postřehů.
Cesta:Brno...Bratislava...Po 86 na Goričan a po dálnici Šestanovač a potom po magistrále do Blata.
Cesta tam bez komplikací,jen to Maďarsko....ale to už je obsáhleji popsáno jinde.Díry...zvěř...samé omezení rychlosti..atd.Pokud pojedu příště silně budu přemýšlet jestli nepojedu raději po dálnici.A to jsem měl 86 rád.Na přechodu Goričan-dotaz chorvatského celníka na alkohol..prohlídka kufru a po mé odpovědi,že vezu jen pár piv a dva litry vína mě pustil dál.
Dovolená -no prostě nádhera.Ažůro celých 10 dní a moře čistý jako vždy.Koukal jsem po Vás ,ale nikde jsem vás nepoznal..však jsem si velké naděje nedával.
Cesta zpět.
To už byl oříšek.
Nechápu proč na hranici Chorvatsko-Maďarsko dělají takové caviky.Pár aut,ale čekání dlouhý.Snad je to v tom,že Chorvati ještě nejsou v EU.
No a po přejetí hranice jsme sjel na M70 a hned mě stavěli policajti....ale jen kontrola dokladů od vozidla a jel jsem dál.Když jsem je ale uviděl ,tak mě hned napadlo jak se s nima domluvím.Policajtka,ale uměla základní fráze česky a tak problém nebyl.
No a jak si to frčím po M70 tak jsem po chvilce nepozornosti minul výjezd a byl jsem najednou ve Slovinsku na dálnici.No a samozřejmě bez známky.Ještě,že jsem stihl odbočit na první benzínku a tam se zeptat jak dál.
Naštěstí jsem natrefil na dobrou obsluhu a ten hlapík mě poslal zpět na nájezd na benzínku,tam jsem musel jet pár metrů v protisměru a vyjet po obslužce pryč z dálnice.Ušetřil jsem 15 euro ,ale jestli mě vyblejskli v tom protisměru,tak to asi bude drahé.No uvidím.
Potom už cesta poběhla bez komplikací.
Až se naučím sem vkládat fotky,tak sem určitě něco vložím.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
07. 08. 2009 12:26
Me by jsi asi poznal pouze podle parniku, kdyz jsem prejizdel z kempu Dole smer Tucepy apod. nebo v Blatu s malym Yorksirem :-) na zmrzline.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
12. 08. 2009 11:07
Ahojky všem příznivcům Blata, hlásím návrat, bylo tam nádherně a děkuji všem z tohoto vlákna za tip, když jsme tak projížděli po pobřeží, tak se mi Blato prostě líbilo nejvíc, krásné moře, stín borovic, výborná zmrzlina, víno ......
Jediné, co mi vadilo byly hromady nedopalků od cigaret po pláži. Teď mě asi kuřáci nebudou mít rádi, ale osobně bych zakázala na plážích kouřit, možná je pár ukázněných kuřáků, ale podle počtu nedopalků je mnohem více těch druhých.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
12. 08. 2009 13:59
spinning smiley sticking its tongue out...mával jsem na Vás z Bobanu, souhlasím - ale je tam božsky i přes ty vajgly ...





Upraveno 2krát. Naposledy upravil milošhr (14. 08. 2009 17:54).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
12. 08. 2009 21:16
Markur..taky sem si teho všiml...letos bylo na pláži těch vajglů opravdu dost a jak sem pozoroval kuřáky jak típají vajgle o oblázky a pak je tam jen tak pohodí se mě chtělo blut...málo bylo těch kteří měli na to svinstvo něco sebouangry smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
14. 08. 2009 14:55
tož ještě přidávám fotečku Miloše alias hasa54 s Edit a jejím oddaným psíkem





Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (14. 08. 2009 16:16).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 08. 2009 09:41
pár foteček z 950 jsou tam fotky jak z Blata, tak z výletu na Makarskou a cesty

[vasnivykolistachybny-odkaz-rajceZivogosce-Blato_2009]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (17. 08. 2009 09:41).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 08. 2009 19:35
Zdravím ,zháním nějaké pěkné ubytování na rok 2010 do Blata , něco pekného a co neblíž u vody.Chtěl bych dva dvoulužkové apartmány, nemáte prosím někdo nějaký kontakt ? nebo mužete něco doporučit ? díky
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
01. 09. 2009 11:43
Zdravím všechny ,,Blaťáky,,. Už jsem byl v Blatě s rodinou dvakrát a máme zamluveno i na příští léto. Je to tam opravdu super. Časem přidám i pár foteček.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
14. 09. 2009 15:31
Ahoj. Mohla bych se zeptat, jak to v Blatu vypadá s možností chodit někam na večeře? Kolik je tu možností? Byli jsme v Igrane, tam se nám moc líbilo. Předpokládám, že Blato je o něco menší.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
14. 09. 2009 23:19
tož Hanďulko..dá se chodit do Restaurace Adriana, Plážového baru Pizzeria "Leut" ..nebo k Fredymu do restaurace..vše přímo na pláži nebo u promenády
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
27. 09. 2009 12:09
To Hanďule-mohu potvrdit co říká vášnivýkolista určitě si vybereš byli jsme tam ve stejném termínu a byli jsme se párkrát najíst u Fredyho jídlo dobré můžu doporučit talíř pro dva porce obrobsá nebo salát maxi nebo steak z tuňáka cena je solidní ať ti chutná
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
29. 09. 2009 10:47
jj u Fredyho... salát MAXI a příjemná obsluha (druhá fotečka) smileys with beer





já jsem si dal Gavuně ..





Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (29. 09. 2009 10:50).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
29. 09. 2009 17:23
Kolik stojí takový salát? To by bylo pro manželku...spinning smiley sticking its tongue out

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
29. 09. 2009 22:40
Bomiňo..nevím to jistě ale asi 35kunadrinking smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
02. 10. 2009 22:40
očuj kolisto nevíš o tom něco? smoking smiley
[www.novinky.cz]
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
03. 10. 2009 10:57
četl sem..nevím, co ta holka dělala..mezi autama vstoupila do vozovky..napřed kočárek ten byl asi v polovině cesty a pak ona vstoupila a rozhlížela se jestli něco nejedeeye popping smiley..je to trdlo....ale ten kolista asi taky neměl čisté svědomí, když ujel..asi měl vypité jako každej na kolesmileys with beer
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
03. 10. 2009 17:25
...Kolisto...hlavně, že se malé ani Tobě nic nestalo...tos ten přechod neviděl...? yawning smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
04. 10. 2009 09:35
Bessy napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ...Kolisto...hlavně, že se malé ani Tobě nic
> nestalo...tos ten přechod neviděl...? yawning smiley

bylo to mimo přechodspinning smiley sticking its tongue out


Čtyřměsíční dítě v kočárku vezla na Kratochvílově ulici dvanáctiletá dívka. Při přecházení vozovky mezi zaparkovanými osobními vozidly, mimo přechod pro chodce, přehlédla jedoucího cyklistu
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
04. 10. 2009 10:43
...tím je vše vysvětleno... to teda měli všichni štěstí...smiling smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
06. 10. 2009 21:25
Zdravím, všechny Blačany, hlásím, že jsem se vrátila do ČR a jsem připravena na tuhou zimu.
Doufám, že Vás uvidím na nějeké té akce ve Valmezu.Všechny Vás zdravím a těším se na vás.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
14. 10. 2009 14:51
Ahoj lidi. Mohl bych vas poprosit o kontakt na apartman v Blatě? Pro 2 dospele a 2 deti. Z fotek se nam to tam velmi libi. Je tam pozvolny vstup do vody?Dík.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
14. 10. 2009 17:59
Jirko dojeď za týden do Valmezu a tam to vyřešíš smoking smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
14. 10. 2009 18:40
To bych rad. Snad poradite i pres vlakno
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
15. 10. 2009 09:16
JIRKA napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj lidi. Mohl bych vas poprosit o kontakt na
> apartman v Blatě? Pro 2 dospele a 2 deti. Z fotek
> se nam to tam velmi libi. Je tam pozvolny vstup do
> vody?Dík.


vše jsem napsal na SZsmileys with beer
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
15. 10. 2009 17:11
Moc vam dekuji za odpovedi na muj dotaz. Vypada to pomalu ze Blato je skoro ceska vesnice v sezone.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
01. 11. 2009 10:15
Fotečky z verandy AP Edit



avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
01. 11. 2009 10:32
Fotky ze střechy AP kde přebývám s rodinou já





pohled z verandy



avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 11. 2009 09:24

Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 180
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.