Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Živogošče-Blatodrinking smiley

Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 11. 2009 18:13
[cvikcvak.rajce.net]


Tak ,po dlouhé době jsem se dokopal k tomu,abych sem vložil fotky.
Je to jen odkaz,protože nevím jak je sem vkládat ,aby byly vidět přímo tady.
Poradí někdo?
Jinak,pojedete v létě znova?



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Turista (17. 11. 2009 18:33).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 11. 2009 18:37

Tady jsem bydlel..Můžu doporučit.Pláž blízko,restaurace také...!



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Turista (17. 11. 2009 19:16).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 11. 2009 18:38
Turista..tys musel jít na procházku na Velikou Dubu v ten samej den i hodinu jak já..protože jak vidím na tom rajčeti..tož máš fotečku stejnou jak já s tím sloupem kouře nad Bračem při západu slunce dívej seeye popping smiley

MOJE FOTO..27.7.2009 V 20:07hod




TVOJE FOTO





Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (17. 11. 2009 18:39).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 11. 2009 18:45
já to dělám jednoduše...kliknu zde [www.imageshack.us]

tam vložím fotku z mého PC.. a to tak, že kliknu na BROWSE..najdu uloženou fotku v počítaču a dám START UPLOAD

až se načte další strana tož zkopíruju pod tou fotkou odkaz v tom obdélníku HOTLINK FOR FORUMS (1)

a to zkopírované vložím zde do chlívku kde se píšou příspěvky a dám odeslat příspěvek..a je to



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (17. 11. 2009 18:46).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 11. 2009 18:57
jdu zkoušet...ale ta shoda náhod je super!
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 11. 2009 19:06

Tak první pokus-tady kupujeme zmrzku-a syn se po ní může utlouct



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Turista (17. 11. 2009 19:06).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 11. 2009 19:10
no supr....ještě bych zkusil v PC fotečku co sem chceš vložit zmenšit na 800x600 nebo na 1027x768smoking smiley



Upraveno 2krát. Naposledy upravil vasnivykolista (17. 11. 2009 19:11).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 11. 2009 19:14
Udělám jak říkáš...ale zase indy.Dnes už je těch informací dost.
Díky za pomoc.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 11. 2009 20:41
Ahoj lidi. Tak me Blato ceka priští rok. Kolisto dorazíme s rodinou hned po tobe. Máme po tobě i apartmán,tak se potkáme.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 11. 2009 21:15
JIRKA napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj lidi. Tak me Blato ceka priští rok. Kolisto
> dorazíme s rodinou hned po tobe. Máme po tobě i
> apartmán,tak se potkáme.


Tak to Jirko smileys with beer se potkáme asi nejspíš spolu smoking smiley A zdravím Rostu i všechny zde na foru po delší době -nebyl čas -samá práce .Renda
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
19. 11. 2009 14:48
Tak, snad se nejak pozname. S prací to nepřeháněj,vždyt je krize.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 11. 2009 11:27








Tady jsem vložil nějaké fotečky z cesty domů....pro ty co jedou poprvé.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Turista (22. 11. 2009 11:31).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 11. 2009 11:45
-Tady foto pláže-mě vyhovuje nejvíc asi možnost být ve stínu borovic,nebo opalování na sluníčku...vydržet celý den na slunci bych asi nevydržel.

tady pohled z pláže na přístav



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Turista (22. 11. 2009 11:46).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 11. 2009 11:48
-promenáda se stánky


Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 11. 2009 11:55
Snad jsem pár fotečkama přispěl a pomohl váhavým s rozhodnutím jet na dovolenou právě do Živogošče.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 11. 2009 19:31
Fotky pěkný. S rodinou pojedeme do Blata poprvé tak jsem zvědav. Lidi vždy jsem jezdil k moři začátkem nebo koncem prázdnin a jsem velký milovník fíků. Letos mě to čeká začátkem srpna. Jestlipak už na Blatu budou nějaký zralý?Koncem prázdnin je toho na prasknutí.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 11. 2009 20:09
Juro..loni sme byli na přelomu červenec-srpen a fíky jsme už koštovali
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 11. 2009 21:03
Ahoj vsichni, tak zas Blato :-) Jen mala zmena misto kempu bude AP cerven/cervenec a jeste jednou cervenec/srpen, ale zde termin jeste neznam.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 11. 2009 21:41
Rosto tak to zni dobre. Urcitě jich je tam plno jak po celým pobřeží.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 11. 2009 22:14
Tak už Vás mám, už vím kdo nám to tam obírá naši úrodu. Chudáci naše fíky. Tentokrát si na Vás dám dobrý pozor a budu vybírat poplatky. A já si myslela že ty plastové židle jsou pod stromy, aby jste si drželi místo na parkování ve stínu a vy to tam máte, aby jste došáhli na fíky. JO JO letos to budete mít těžké tůristi.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 11. 2009 23:32
Snad mě tam nechytnete. Ale vždycky jen pár uzobnu u stromu,jenže těch stromů je tolik. A pak něco ještě na chut před spaním.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
23. 11. 2009 08:34
Edit..příští rok si veznu sebou z domu žebřík s košíkem a oberu všecky stromysmiling bouncing smileysmileys with beer

já je stejně nemám rád, tož aspoň je budu sbírat a otřepávat do bečekdrinking smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (23. 11. 2009 08:36).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
23. 11. 2009 09:00
HVAR Z BLATA

maják při zoomu jak sviňa...........................nákladní loď u zátoky ''Mlaska''.............................a dalšídrinking smiley



avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
23. 11. 2009 09:39
Lidi..kdo už má jisté ubytko..napište se do výjezdového kalendářasmoking smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
23. 11. 2009 09:46
Nazdárek všem, já už mám jisto. 13. - 25. 8. 2010 a moc se těšíme thumbs up
Anonymní uživatel
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
23. 11. 2009 11:02


Na tomto místě podávám důkaz, že máme fíky své. Ale je to více na severu .
Na druhé straně ovšem cizí chutají více a jsou tedy lepší. Co tím chci říci ? Kolisto jdu s Tebou !!!!spinning smiley sticking its tongue out
Živogoščem vždy pouze a jenom projíždím, proč se někdy nestavit. Zcela mimořádně.Na fíky. smileys with beer
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
23. 11. 2009 19:33
Rosto ty fotky Hvaru,je tam po příjezdu z Drveniku trajektem městečko nebo vesnice Sučuraj.Byl jsi tam nebo nekdo z ostatních? Stojí to za výlet? Jen tak bez auta.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
23. 11. 2009 23:31
JIRKA napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Rosto ty fotky Hvaru,je tam po příjezdu z Drveniku
> trajektem městečko nebo vesnice Sučuraj.Byl jsi
> tam nebo nekdo z ostatních? Stojí to za výlet? Jen
> tak bez auta.

jestli se ptáš na ten Sučuraj tož je to městečko (přístav trajektu z Drveniku) ....nebyl sem tam..byl tam renonous tož se ho poptej..a určitě spousta dalších lidiček z fora...letossmiling bouncing smiley spíš příští rok jedu na výlet do Dubrovníka..taky tam jedu poprve, tož nevím, co mám očekávat..ale nějak se tam dostanusmileys with beer





Upraveno 3krát. Naposledy upravil vasnivykolista (24. 11. 2009 09:22).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
24. 11. 2009 09:48
Jirko,
jezdíme na dovolenou na ostrov Hvar, do zátoky u Bogomolje, takže nejbližší civilizace je pro nás právě městečko Sučuraj, kam dojíždíme pro nejnutnější nákupy. Sučuraj je především trajektový přístav, je tam směnárna a dva markety. Má krásné nábřežíčko, stálo by za to dojít procházkou na mys Sučuraj k majáku odkud je nádherný výhled na pevninu a Biokovo. Samotná plavba trajektm je při dobré viditelnosti zážitkem. Ale jestli budete mít na dovolené auto, tak stojí za to si raději udělat výlet na celý den a projet ostrov směrem k Jelse a Stari Gradu a vykoupat se v některé z nádherných hvarských zátok, kterých je tam nespočet. A jen samotná jízda autem starým tunelem na jižní stranu do Zavaly nebo Ivan Dolace je zážitkem na který se nezapomíná. Já osobně bych jen do Sučuraje bez auta nejela, je to sice hezké městečko, ale nic extra zvláštního oproti pevnině tam není, a krásy ostrova Hvar tím nepoznáte.
sučuraj
ostrov Hvar a Sučuraj - naše fotky z ostrova a ty poslední jsou ze Sučuraje
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
24. 11. 2009 18:23
Kolisto,
byl sem v Dubrovniku loni.Předem bych Ti poradil, aby jsi vyjel brzy ráno, je tam pro velký nával turistů potíž se zaparkováním.Pokud sjedeš později do města,tak tam strávíš mládí v kolonách.Já jsem zaparkoval celý spocený nahoře na magistrále a do městečka jsme seběhli.
Co se týká Dubroníku,tak tam nemám co popisovat...prostě nádhera...jen se musíš připravit na moře....moře lidí :-)
Mě to připomínalo Staromák v sezoně. Ale když se od toho odprostíš,tak je to jak v pohádce.
Jen si nezapoměń vzít sebou pas. Budeš přejíždět hranice s Bosnou a to hned dvakrát.
Pokud by tě ještě něco zajímalo,tak napiš.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Turista (24. 11. 2009 18:24).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 146
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.