Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Živogošče-Blatodrinking smiley

Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
02. 06. 2009 09:03
mas tam 2× "h.ttp://" a spatne znaky v ceste.Pouzivej pred "Odeslat prispevek" radeji "Nahled" pak si stim muzes hrat nez to na tvrdo odesles do fora



Upraveno 1krát. Naposledy upravil StandaM (02. 06. 2009 09:04).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
02. 06. 2009 09:04
Tak jsem to zkusila přesně podle návodu a hází mi to nějakou chybu, ale i u ostatních příspěvků odjiných se mi někdy fotky neukážou a jen tam jen ten obdelníček s errorem, myslela jsem že to je mým předpotopním počítačem.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
08. 06. 2009 21:57
Markur -to není počítačem smoking smiley ale mezi počítačem a klávesnicí smoking smiley ale neboj ,já se to taky učil docela dlouho ,tak se neboj a něco jsem nandej thumbs up -Renda
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
09. 06. 2009 13:52



tak se mi to podařilo, tak tady by jsme měli bydletspinning smiley sticking its tongue out
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
11. 06. 2009 22:09
Markur thumbs up ale nevím kde to je ,asi podle mě dolu a po pravé straně Blata smoking smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
12. 06. 2009 08:29
jeden odkaz na stránky [www.zivogosce.hr]
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
12. 06. 2009 09:27


půjčila jsem si fotku a myslím, že by to mělo být pod tím šedým puntíkem, uvidíme až přijedeme, na netu je psáno 100 m k moři a ještě jsem se ho ptala a psal myslím i o něco méně, chtěla jsem něco blízko kvůli dětem, už vidím, jak se v horku doplazím k moři a oni si vzpomenou, že chtějí kakat, tak hlavně aby to nebylo někde v místech té žluté šipkyconfused smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
14. 06. 2009 21:31
Dobrý večer,
mohu se vas zeptat, zda nemá někdo z vás zkušenosti s tímto apartmánem apartmani-ajduk/? Pronajímatelem by měl být pan Gojko Adjuk.
Děkuji.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
15. 06. 2009 09:08
Smety: loni jsme byli u nich,resp. u jeho bratra SILVIA.Domy jsou společně spojeny,odděleny pouze vchody a domácími. Jedná se dle fotky viz.výše (MARKUR) -jak je fial.puntík,tak hned ta řada pod tím - 3 a 4 dům do leva,vlastně poslední dva domy v té řadě směr do Igrane(leva).
U Gojka se o vše stará jeho paní MIRKO AJDUK,je tak 50(odhad),moc milá paní.Jak budete sjíždět do Blata,je to hned I. odbočka z kopce,budete na vjezdu do Blata míjet tenis.kurty a hned na té odbočce se dáte do prava a pojedete na konec ulice.Ještě pozn. Živogošče se skládá ze tří částí - PORAT,MALA DUBA a BLATO je poslední,tak aby jste se nespletli a hned při první odbočce na Živogošče nesjížděli. Na koci je pro Vás určené parkoviště,které je označené a výhradně pro hosty : AJDUK.Nespleťte si to prosím s nadstřešeným parkingem,ten bohužel patří SLO. majiteli a s tím není radno se hádat....On totiž sousedí hned s APP SILVIA AJDUK. App.jsou moc pěkné,čisté,defakto stejné s výhledem na moře.K moři to máte 100m.Dá se dojít k mořu na hlavní pláž zkratkou mezi domy od parkingu,buď Vám ji majitelé poradí a nebo jí budete již ode mne vědět.Od parkingu podél domů z kopečka a jste na pláži.100 m od domu máte potraviny,denně od 7:00 otevřeno,čerstvé pečivo,denní tisk,takže vše po ruce.Jak výjdete z domu,tak do prava a narozhraní té odbočky a máte je před sebou. Mějte se tam pěkně,snad budete spokojení...
Pěknou dovolenou.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
15. 06. 2009 13:54
Pro Kingdave: podle čísla popisného a toho co jsem vyčetla z fotek by jsme měli být ubytovaní hned vedle Gojků, domácí se jmenuje Slvaviček, nevíš jak to tam vypadá?
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
15. 06. 2009 19:22
video jde popořadě Porat, Mala Duba, pláž Velká duba, Blato, pláž u kempu Dole








Upraveno 2krát. Naposledy upravil vasnivykolista (15. 06. 2009 19:25).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 06. 2009 12:37
Kingdave: Díky, rozhodovali jsme se mezi apartmánem přímo v Živogošče a ap. Gojko Ajduka. Nakonec vyhrálo Blato. Doufám, že ta bude větší klid.
Před 2 lety jsme byli v Male Dubě, chodili jsem na FKK pláž mezi Malou Dubou a hotelem Nimfa. Předpokládám, že z Blata bude nejlepší chodit se "nudit" na pláž Velká Duba, nebo doporučujete ještě i jiná místa.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 06. 2009 13:39
Velka Duba je od Blata pres kopec cca 10min. chuze.Dalo by se jeste tzv.pod ten kopec kde nejake ty mista jsou.
Nebo prejit pres kemp Dole a Boban zde to lze take cca 10min. chuze, ale po rovince.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 06. 2009 18:05
RE: Markur - rád bych Vám pomohl,vím přesně o jaký dům se dle toho jedná,ale vybavení apartmánů bohužel neznám. Loni u toho domu parkovalo hodně mladých Brňáků a pak Poláci. Jak se nejedná o dům,který je pod modrou šipkou,ale v další řadě, není tam vidět,protože je to vlastně garáž , která je předělána na ubytovací jednotky, je dobře.
Apartmány mohou být pěkné,ale není to to pravé...
Výhled od Slavíčků budete mít 100% zaručen na moře,protože vesměs ty appartmány směřují k moři. Nebojte, v Blatě je nádherně a klid.V pátky bývají akce v místních barech.V sezóoně jsou zde Rybářské noci nebo v Malé Dubě.
Pěknou dovolenou.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 06. 2009 18:16
Re: SMETY - Ajdukovi jsou v pohodě,nemějte strach.Nečekejte ale,že pro Vás budou dělat nějaké akce či večery společné.I když toto nabízí na internetu,bohužel jenom v červnu a nebo pak v září.Nepatří mezi ty domácí chorvaty,kteří s turisty sedí večer a povykládají si u jednoho stolu,dají si vínko.Spíš naopak oni sedí u Silvia,kde mají v přízemí bar i pro turisty,zde grilují a hostí zagrebské přátele o které zde není nouze...Bydleli jsme přímo nad jejich terasou a kolikrát přehlušili i Poláky. Když by byl nějaký problém,hned vše řešte,ale snad nebude.
Klid v Blatu jinak je,není to Makarská ...
Na pláž můžete do Velké Duby a nebo my jsme se chodili koupat pod kemp,kde jsou i sprchy na pláži a WC jsme měli v kempu.Místní městská pláž je plná hlavně o víkendu,ale v týdnu se dalo v pohodě,je zde občerstvení,3 stánky se zmrzlinou,pizzerie,pečivo,ovoce a zelenina.Na pláži prodávají výlety,takže nudit se tam nebudete...
Pěkné ubytko a hodně zážitků z Blata.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 06. 2009 10:34
už přes měsíc luhuju mrkvičku s olivovým olejem..ještě scedit a budu připravený na opalování..za 27 a fous se šiknedrinking smiley


avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
26. 06. 2009 13:02
jeden odkaz na počasí v Živogošče na 14 dnídrinking smiley

[translate.google.cz]
Re: Živogošče-Blato
26. 06. 2009 15:24
Právě jsem se z Blata vrátil. Byli jsme tam na 9 dnů a tak jsme si užili jak slunce a teplého moře, tak letošního nestandartně chladnějšího počasí, které tam panovalo od neděle. Ale bylo tam krásně jako vždy :-). Letos jsme bydleli v apartmánech Dalmatina, těsně nad restaurací. Ubytování bez problémů, spíše hotelového typu. Přeji všem krásnou dovolenou! :-)
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
30. 06. 2009 08:09
nasel jsem na netu docela pekne foto a i neco pro rybareni:










avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
07. 07. 2009 11:10
ještě jinej odkaz na počasí na 14 dní na Makarskou dole stačí klikat na 0-48 hod..1-7dní....8-14dní smoking smiley

[translate.google.cz]
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
16. 07. 2009 08:11
V sobotu 18.7.2009 odjíždím na dovolenou do Blata.Byl jsem tam minulý rok poprvé a byl jsem moc spokojený.Jak už tady bylo zmíněno,je to klidné místo, pro toho kdo vyhledává společnost a rád navštěvuje diskotéky a podobně, to moc vhodné není.Naštěstí do této skupiny nepatřím a tak mi Blato úplně vyhovuje.Minulý rok jsem si udělal výlet do Dubrovníku.Vřele doporučuji,ale pozor na možnost parkování.Pokud přijedete jako já pozdě,těžko zaparkujete.Musíte vytazit co nejdříve ráno a být tpělivý.Já nakonec zaparkoval nahoře na magistrále do města šel pěkně po svých.Ale stálo to za to.
Až se vrátím napíšu sem jaké to bylo. smiling smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
16. 07. 2009 12:54
Koukám, že nás v Blatu bude požehnaně smiling smiley
Já odjíždím už zítra, večer zastavím na Krce a ráno dojedu do Blata.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
16. 07. 2009 13:06
Ja odjizdim az v pondeli a vypada to, ze nam bude prat pocasi....resp. asi az moc.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
16. 07. 2009 17:08
tož já jedu v nedělu se švagrem kolem 17:00...takže ráno v pondělí jsme tam...předpovědi počasí jsou vynikajícísmileys with beer...
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 07. 2009 07:52
Ahooj my tak tez odjizdime zitra 18.7 do Blata uz se moooc tesime.to nas tam ale bude smiling smiley
Ubytovani budeme u p.Vuinac smiling smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 07. 2009 08:59
Nedáme si nějaký rozpoznávací znamení?
Třeba Rudý právo na stole ,nebo červená růže apod.
Měli bychom se nějak poznat a hodit řeč? Ne?
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 07. 2009 18:30
ahoj,chichi smiling smiley to by bylo docela vtipny smiling smiley))
kolik vas tam jede?
snad nam vyjde pocasi...
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 07. 2009 21:15
já budu mět u AP na stole slivovicu a pivo Zubrsmileys with beer
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
18. 07. 2009 07:42
Jedeme 3.Moje maličkost,žena a syn (10 let).
bydlení -studio Vanda.
moje poznávací znamení-panáček voděnky-nádozatapiť+plechovka Staropramene.
Ale já moc nevydržím,tak spíš mě najdete pod stolem.spinning smiley sticking its tongue out
Říká někomu něco-studio Vanda?
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
18. 07. 2009 08:51
My jedem 3dospeli(manzel,babi,ja...)a 18mes.syn
To studio Vanda mi nic nerika.
Od kud vyjizdite?
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 235
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.