Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Omiš a okolí

Autor ivetaa 
avatar Re: Omiš a okolí
04. 07. 2007 14:56
Tak to jo, to je pravda. Já se už polekal, že se tam něco změnilo a že na pláži místo hřiště jsou schody.grinning smiley
Alf
Re: Omiš a okolí
08. 07. 2007 23:47
Som prekvapeny, ze v Omisi je tak ciste more. Pozrite si destinacie....

w.ww.mzopu.hr/more/default.aspx?id=2&grad=Omi%c5%a1
Re: Omiš a okolí
09. 07. 2007 18:28
Ahoj,
koncem srpna odjíždíme se dvěma dětmi (1,5 a 4 roky) do Omiše - hotel Brzet. Prosím, kdo jste tam byli, řekněte co nás čeká. smiling smileyJaké je tam parkování, koupání, vybavení hotelu, zkrátka všechno. Pár foteček by potěšilo.eye popping smiley
Nějaké užitečné typy a každá dobrá rada je drahá. MOC DĚKUJI yawning smiley
Re: Omiš a okolí
10. 07. 2007 20:45
taky se nám okolí omiše moc líbí jezdíme tam už 9 let
Re: Omiš a okolí
10. 07. 2007 20:47
taky se nám tam moc líbí jezdíme tam už 9 let čago
Re: Omiš a okolí
11. 07. 2007 07:20
to Mufaso: V neděli jsme se vrátili z Ruskamenu, byli jsme v hotelu, ale u bungalovů auta nestála, je tam centrální parkoviště u hotelu, na sluníčku, když máš štěstí, zaparkuješ podél hotelu, tam je celý den stín.
David C.
Re: Omiš a okolí
11. 07. 2007 09:54
Pro Váju, rád bych poprosil o kontakt (poř. email) na soukromé ubytování vedle hotelu Brzet u Omiše. Tentokrát nejedeme autem, protože jsme sehnali cenově velmi výhodné letenky do Splitu, tudíž chci ubytování někde v blízkosti u Omiše. Cestovat budeme autobusem, jezdí dost často do všech lokalit a hlavně nás nečeají žádné problémy s parkováním.
Re: Omiš a okolí
23. 07. 2007 14:42
Ahoj David, aj ja uvazujem o ceste lietadlom. Hoci tento rok uz mam jednu dovolenku za sebou...autom...zaciatkom zari..by som chcela opat ist. Ked som pozerala ceny leteniek tak to vyjde lacnejsie ako busom, alebo autom..hlavne je to pohodlnejsie.
Prosim ta mozes dat nejaku web link ,kde by som sa mohla dozvediet o transfery z letiska vo Splite do jednotlivych lokalit ...?
Vopred dik
igy
Re: Omiš a okolí
23. 07. 2007 22:59
Ty schody nejsou tak hrozné - osobní čerstvá zkušenost - návrat dnes ráno - apartmány Ivka - naprostá spokojenost. PS: CK Vávra můžu jen doporučit - vše naprosto bez sebemenšího problému smiling smiley
Re: Omiš a okolí
24. 07. 2007 19:32
kde dobře zaparkovat při návštěvě Omiše.Děkuji za příspěvky.smiling smiley
Re: Omiš a okolí
24. 07. 2007 19:38
přímo u mostu je obrovské parkoviště nedá se přehlédnout - v centru
Re: Omiš a okolí
24. 07. 2007 19:39
Díky za odpověď.thumbs up
igy
Re: Omiš a okolí
24. 07. 2007 20:26
Parkoviště jsou po obou stranách za mostem, pokud tam budete večer, tak je to docela průser, protože je tam lidí jak nas.... a zaparkovat tam není moc kde a jsou tam šílené kolony z obou stran města.
Re: Omiš a okolí
24. 07. 2007 20:36
Od Splitu po pravé straně u mostu, obrovské místa dosti je tam od roku 2005.
Re: Omiš a okolí
24. 07. 2007 22:15
Parkovisko (zadarmo) je aj pri Cetine za tunelom smiling smiley teda dúfam, že ešte je zadarmo. Minulý rok sme tam parkovali každý večer thumbs up
Re: Omiš a okolí
25. 07. 2007 19:08
V Omisi jsem byla loni na podzim, prave v pavilonu Brzet.

Pokoje jsou hezke, nove opravene, moc prijemne a s klimatizaci smiling smiley Cistounke, sice trosku mensi, ale ne stisnene.
Plazicka primo pod Brzetem je moc hezka, i kdyz oblazky jsou vetsi a hur se po nich chodi naboso.
V jedne casti te plaze ale vyteka do vody odpad, videla jsem to kdyz jsem plavala s plaveckymi brylemi, a v okoli je voda trosku horsi a smrdi.

Ale super vec je, ze teprve predloni zbourali tu starou cementarnu, kvuli ktere do teto casti Omise nikdo moc nejezdil.
Ale ted je to tam prave idealni, jelikoz tovarna tam jiz nestoji, nehyzdi okoli a zatim je tam relativne malo lidi a jsou tam hezke prochazky k molu, ktere prave drive slouzilo k nakladani lodi z cementarny. U toho mola je silena hloubka vody, je tam klid a krasne se tam pozoruje zapad slunce. Dokonce tam na ten zapad jezdi obcas i mistni Chorvati autem se divat.
Ja jsem k tomu molu a pak jeste kus k mestu chodila kazde rano v osm behat a byla to parada grinning smiley

Okoli pavilonu Brzet urcite doporucuji, je tam klid, neprelidneno a do centra Omise je to 10 minut pesky.
smileys with beerRe: Omiš a okolí
25. 07. 2007 19:10
Pokud by nekdo mel zajem, mam plno fotek Brzetu, i plaze pod nim a v okoli, a take toho mola, ze ktereho je krasny zapad slunce. Rada poslu na mail, nebo sdleim vice info k Brzetu a okoli smiling bouncing smiley
Re: Omiš a okolí
25. 07. 2007 19:14
Jeste jsem chtela dodat, ze letos take letime do Splitu, a pak pokracujeme na Brac, a sehnali jsme letenky za super cenu, na jednoho vyjde letenka se skyeurope 3810,- a uplne nejlevnejsi je prave si letenku objednat primo na jejich strankach.
Re: Omiš a okolí
25. 07. 2007 21:07
Zdravím všechny, jedu poprvé do Chorvatska s rodinku, pravděpodobně Omiš, hotel Ruskamen. Máte někdo zkušenosti? Mám dvě malé děti.
Re: Omiš a okolí
25. 07. 2007 22:33
Martinn hledej nedavno se tu zrovna hotel Ruskamen probíral.
Re: Omiš a okolí
26. 07. 2007 09:06
Ana Apartmani
http://www.volny.cz/ana-apartmani
Re: smileys with beerRe: Omiš a okolí
04. 08. 2007 00:30
Prosím Tě chcemem jet na last minute ve středu 8.8.2007 do Brzetu s 2 detam do 2 let a s dvema pubertákama. Jak to tam vypada, je bezpečné pro mimča a jak zábavné pro pubertáky. Sladit tyhle dve skupiny je pomerne obtížne. Je tam zahrada, hriste, bazenek pro deti? Zábava pro pubertaky? Na co si dat pozor? Pokoje ciste a bezpecne?
díky G
Re: Omiš a okolí
13. 08. 2007 08:30
Prosím o názor. Byl někdo v Duce Luka s CK. Valsa?Konkrétně vila Zvono, nebo Ante.
Máme ošklivý zážitek z minulého roku z Privlaky, už jsme ani nikam nechtěli jet. Včera jsem našla výše uvedené místo, proto si raději prověřuji. ...Jsme již v penzi, tak nám záleží na ubytování na písku a blízko moře. Kolem Omiše jsme nikdy nebyli, vždy jen Zadar, tak uvítám jakékoliv informace o Duce Luka.
Zaráží nás poměrně nízké ceny.Děkuji moc a všem, co mají dovolenou před sebou přeju krásné, pohodové sluníčkové dny.
Re: Omiš a okolí
14. 08. 2007 22:16
zdravím.....začátkem září jedeme s manželem a devítiměsíčním dítětem do Chorvatska.Nejraději bych jela do Omiše(centrum)nebo do vesničky Duče,máte někdo zkušenosti s tím to městem a hlavně typ na seriozní ubytování,tak kolem 10€ a více na osobu v blízkosti moře.Mám strach jet na blint vzhledem ktom,že jedem s malým.Prosím pište na meil Penelopes@seznam.cz a jestli máte foto budu moc ráda.
Re: Omiš a okolí
14. 08. 2007 23:13
Já byl loni s CK Valsa v Ruskamenu a v pohodě, letos jedu také s CK Valsa na Hvar, ale Duce Luka jsem jen projížděl a řekl bych, že tam bylo odost rušno a většina ubytování za magistrálou, ale je to můj dojem. Provoz na magistrále by měl být letos menší, protože je otevřená další část dálnice.
avatar
XXX
Re: Omiš a okolí
16. 08. 2007 11:03
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil XXX (03. 04. 2008 06:05).
Re: Omiš a okolí
24. 10. 2007 14:23
Chorvatsko, Marusici, Omis ubytovani
www.volny.cz/ana-apartmani

ana-apartmani

If you want to enjoy in crystal clean
prt
Re: Omiš a okolí
08. 11. 2007 09:20
S CK Valsa jsme byli v HR už 4x, takže jen samá chvála. Tato cestovka seo vás nestará jen vám zajistí ubytování u majitele, proto je tak levná. Loni jsme byli v ruskamenu za omišem a uplně super ubytování samostatný domek pro dvě rodiny sice od parkoviště u magistrály asi 100 schodů ale pláž sami pro sebe bylo to týden před prázdninami takže všede jestě málo lidí. Lonijsme jeli také na hvar kemp mlaska, ubytování slabší ale neuvěřitelný klid, poslední týden v sezóně. Letos čiovo ubytování nejlepší samostatný domek jen pro nás na pláži ke konci ostrova velká terasa na sever ( zastíněná ) s výhledem na moře a split. Potom týdem v duče luka vila Ana. ubytování přiměřené penězům velké studio pro čtyři osoby velká zastíněná terasa výhled na hory před magistrálou u moře. Pláž písek skoro jak itálie,ale tolik se nevíří zátoka s mělkou vodou pro naše děti super cca 30 metrů od apartmánu. Pizerie na hlavní ulici je výborná poměrně levná a chutná, obsluha dobrá. cena tohoto ubytování v sezoně druhá polovina srpna byla 7700 kč včetně pobytové taxy. Takže zatím musím ck Valsa jen chválit, komunikace z cestovkou dobrá není problém faktury, zálohy atd. Byl s nimi i můj šéf z práce na hvaru a spokojenost.
Petr Čech
Re: Omiš a okolí
15. 11. 2007 14:33
Já jsem byl ve Staniči Tice u Omiše ubytování druhý dům od moře - Milan Stanič se jmenoval majitel domu, přístup do moře byl pozvolný. Domluveno od pany Vávry z Plzně - fotky co nám zaslal odpvídají skutečnosti. Cena byla hrazena z části v doma a doplatek v Chorvatsku - celkem nás to stálo za 4 osoby 46,-euro v červenci.
Re: Omiš a okolí
07. 01. 2008 13:23
Jezdíme léta do Duče Luka,což je vesnice 3km před Omišem s perfektní písečnou pláží. Co se týče Omiše jak město,tak okolí super ! Hlavně řeka Cetina.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 204
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.