Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
26. 07. 2006 15:04
> Luda

Byli jsme hned vedle v Tvrdni Dolac. Pěkné oblázkové pláže, klid a čisté moře. Romantické místo, nemá napojení na vodovod a elektřinu. Voda je dešťová z nádrží a elektřina pokud je, tak z místního zdroje (solární).

[ihvar.cz]

Michal
Jitka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
26. 07. 2006 16:56
emile, pavle, admine a ostatni. Ziju,ale tyto dny blaznive, ze neni na nic cas.
Admin ma pravdu, jsem porad ve svem nejmensim domku zde a je u me porad plno.
Jeste stesti, ze den ma jenom 24 hod a noc :-)
Jsou zde vedra ( to u vas asi taky) spatne se v tom dela a na more se jenom divam :-(.
janulko, zde jsou spise oblazkove plaze, jedina vetsi je u Sucuraje v kempu Mlaska , ale je to FKK kemp. a mini plaz v Jelse pod hotelem Mina, ale neni to nic moc.
Hadu se nebojte, jsou jenom vysoko v horach. Ja za tech 22 let jsem jeste zmiji nevidela ( jenom se 2 nohama)
Mejte se vsichni pekne , jdu se venovat cesky a slovenskym turistum.
Franta PM
Re: kdo se chystá na HVAR???
31. 07. 2006 10:09
>>Ivomir napsal m.j.:
Nikolu jsme bohužel nedali, neboť jsme šli podle popisu tady někoho z fóra jak blbci z Jagodny, tři hodiny přitom se tam dá vyjet ze severu skoro až k ní. No my sme vždy zabloudili, třikrát jsme našli ceduli Sv.Nikola ale vždy jsme našli slepou cestu, která končila v políčku vestráni.

Mrzí mě Ivomire, jestli jste při cestě na Nikolu zabloudili. Ten popis cesty na Nikolu byl asi ode mne. Cestu z Jagodné znám dobře, šel jsem ji už 4x. Jiné trasy neznám, proto je nepopisuji. Dá se tam vyjít také ze Sv.Nedjelji a to dvěma cestami. Jedna vede na východ a napojuje se na tu cestu z Jagodné, druhá vede kolem jeskyně nad Sv.Nedjeljí. Ano, až skoro pod vrchol se dá vyjet autem. Také jsem ty možnosti ve svém popisu uváděl. Kdo to chce risknout a třeba někde o ostrý šutr prorazit gumu, klidně to může zkusit. Mám známého, který tam ze Svirče vyjel Picasem a nakonec stejně nahoru nevylezl. Důvod: "velký krpál a děsný horko" ???!!! To víš, takové turistické značení, jako máme u nás, snad ani jinde na světě není. Ta cedulka Sv.Nikola ukáže směr a pak už si musíš jen hlídat, abys na "oslostrádě" nezakufroval. Takže ti přeji, abys příště tu správnou cestu našel. Třeba ze Svirče nebo z Dubového dolu autem, ale pak nahoru do krpálu stejně musíš po svých.

Někdo se tady ptal na komáry na jižním pobřeží Hvaru. Letos je něco mimořádného, nikdy jich nebylo tolik. Místní říkají, že je to tím, že před sezonou hodně pršelo. Začínají řádit hned po setmění a jsou jako kamikadze. Vám, co jedete pod stan doporučuji dobré repelenty, v apartmánu pomohou strojky do el. zásuvky.

To: Fireball>>> tak jak bylo, kolik jsi toho letos najezdil??? Mimochodem, ten gril, se kterým ses nechtěl tahat domů, velice dobře posloužil naši mladým. Moc děkují a nechali ho tam dalším kempařům. Takže bych řekl, že to skoro není ani náhoda. Ten co měl stan naproti tobě byl můj syn. Tak se měj a možná zase příští rok. Jedeme od 15.6. na dva týdny.
Re: kdo se chystá na HVAR???
31. 07. 2006 20:23
to Jitka1 : jitko prosí tě o informaci. dostanu se z ostrova Hvaru nějakým trajektem na ostrov Mljet do do Sobry?? vím že máš hodně starostí s ubytováním ale byl bych ti vděčný za info o odjezdech a cenách. díky
Re: kdo se chystá na HVAR???
31. 07. 2006 22:57
z Hvaru se jezdi do Splitu, Drveniku a Ancony, pripadne taky do Rijeky. Staci zadat hledat Mljet treba [www.ihvar.cz] , casy [www.jadrolinija.hr]. K tem komarum - letos je to opravdu katastrofa ale jeste horsi jsou takove male musky nejsou slyset a pomalu ani videt. A repelenty moc nepomahaji. Raid stale zapnuty v zasuvce, ale nekteri komari jsou velmi odolni. Pomahaji jedine sitky v oknech (kdyz neni klima a musi se otvirat na noc okno). Kdo to prvni noc podcenil, druhy den letel koupit dalsi. Strojecek musi byt v kazde mistnosti a hlavne male deti, ktere se v noci nezbudi dostanou zabrat, vypadaji pak jako kdyz maji nestovice. Malo se praskuje letadly nejsou penize.
emil
Re: kdo se chystá na HVAR???
01. 08. 2006 17:47
to: Franto PM

Z Ivomirovych vyčitek si nerob ťažkú hlavu. celý ten jeho príspevok bol nejaký divný, myslím že mu šlo o niečo úplne iného. Tvoj popis cesty "hore" je perfektný a už sa teším ako ho za cca 2 týždne zreálnim. Ináč , my turisti nelezeme na kopce, len preto aby sme tam boli , ale aj preto , aby sme si " zalezli" takže o nejakom vyvezení sa autom nemože byť reči.
Add. komáre,.. ďakujem za varovanie, tomu sa hovorí dobrá rada nad zlato...
E.
Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 08. 2006 06:56
tedˇ je na Hvaru kamarád, týden předtím tam byla dcera a nikdo o komárech nemluví. V každým případě si repelentní výbavu vezmu. Třeba se mi jen chtějí za něco pomstít. grinning smileygrinning smileygrinning smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 08. 2006 13:45
4x jsem byl v Jagodny a zadni komari, snad jen vosy a cikady, obcas netopyr a nejakej ten konik asi sarance, potkani, osel.
Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 08. 2006 22:28
před chvílí jsem dostal telefonicky aktuální info, že tam během tohoto týdne ještě komára neviděli.
Pyke
Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 08. 2006 07:08
To JirkaK,
nedostal si telefonicky aj aktuálne info o počasí na Hvare ?
emil
Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 08. 2006 07:10
to Pyke

tiež už máš cestovnú horúčku ?
E.
Pyke
Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 08. 2006 07:14
TO Emil,
už trochu hej, prejavuje sa to tým, že každý deň pozreám predpoveď počasia.
Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 08. 2006 20:12
jak by tam bylo ? Pěkně, samozřejmě.
pavel56
Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 08. 2006 21:18
Jitko, Jituško co se děje? Pavel
Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 08. 2006 11:44
.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil kvetaca (13. 08. 2012 10:26).
Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 08. 2006 19:27
Tak teď jsme se vrátili domů z ID, sice bylo začátkem srpna oblaka ale pořád krásně.
Akorát nevím kde všichni byli, protože já tam komárů viděl dost a to hlavně na sobě moody smiley
Jitka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 08. 2006 21:10
omlouvam se Pavlovi , ze jsem hned neodpovedela, ale je toho opravdu moc a tak spise nestiham.
S komary je to letos divne, jenom v jedne casti ID byli, jinde po nich ani pamatka
Mejte se vsichni moc pekne uz zase musim pracovat:-(.
Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 08. 2006 21:15
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil kvetaca (13. 08. 2012 10:27).
Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 08. 2006 21:30
Květo, vítej doma, ale postrádám už od včera vlastní příběh sad smileyconfused smiley nebo nebyl grinning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 08. 2006 21:41
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil kvetaca (13. 08. 2012 10:19).
Re: kdo se chystá na HVAR???
08. 08. 2006 09:32
My jsme na Hvaru byli předloni, bydleli jsme ve vesničce Basina a můžu říct, že to byla nejhezčí dovolená v Chorvatsku. Projezdili jsme téměř celý Hvar a jestli můžu doporučit, tak kdo letos jedete, nenechte si ujít návštěvu staré kamenné vesničky zvané Humac (snad jsem to dobře napsala), je to nádhera.
Pyke
Re: kdo se chystá na HVAR???
08. 08. 2006 21:36
Jitko, kde v Ivan Dolac najdem tvoju agenciju ?
Emil
Re: kdo se chystá na HVAR???
09. 08. 2006 07:28
To : Pyke
TAk ty už to máš ozaj " za pár", želám šťastnú cestu a verím že sa uvidíme.
E.
Pyke
Re: kdo se chystá na HVAR???
09. 08. 2006 07:32
To Emil,
už strihám meter, neviem sa dočkať. Počasie bude OK, že ? Musí byť !
Verím aj ja, že sa uvidíme a piatok večer u mňa platí.
JItka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
12. 08. 2006 15:18
Pyke,
me najdete jednoduse, jsem zde jedina a je to u obchodu.
Re: kdo se chystá na HVAR???
16. 08. 2006 11:31
Nikto sa už nechýstá do ID? Ja tam budem od piatka budúceho týždňa. Jitko ahóój ako ti chutnalo vínko? Budúci víkend sa stretneme.
Jitka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
16. 08. 2006 14:55
Marceli, bude tady Pavel. Jetse je tady hodne lidi, ted uz jenom krasne pocasi a udajne ma vydrzet az do rijna. Tokajske uz samozrejme neni a bylo dobre:-) Uz se na vas tesim.
pavel56
Re: kdo se chystá na HVAR???
16. 08. 2006 17:46
marceli, já vyjíždím 20.8. a dorazím do ID někdy, snad, kolem poledne 21.8., takže se neboj nebudeš tam sám. Jestli vezeš nějakého potomka tak o to líp, já vezu vnučku 4 roky no a pochopitelně i maminu. Ahoj pavel
pavel56
Re: kdo se chystá na HVAR???
17. 08. 2006 19:12
Přátelé FCJC vyjíždím za 3 dny, jede někdo v tuto dobu na Hvar? pavel
Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 08. 2006 09:06
My do ID odjíždíme zítra.
Ještě předevčírem jsme koukali na předpověď počasí pro Hvar a bylo tam jasno,teploty přes 30 stupňů,noční teploty přes 20 stupňů.
Teď tam vidím na pátek déšť, na neděli déšť, na úterý déšť...v úterý teplota 23°C, v noci 15°C.
To je snad nějaká chyba tisku,nééééééé? sad smiley sad smiley sad smiley Že tam nebude zima a že nebude pršet..na Hvaru přeci nikdy nepršíyawning smiley
Sice jsou u toho nějaké otazníky,ale to mi na klidu moc nepřidaloeye popping smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 177
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.