Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
emil
Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 07. 2006 14:04
To Pyke,

Ja mam aj dalekohľad, bude stačiť jeden, aby sme nevliekli duplovanu vahu.
Mali by sme si už stanoviť nejaky termin, aby sme mohli "ladiť " formu.

Ty si tam od 13, ja od 16, DAn69 od 17. takže by mohol pripadať do úvahy termín 18,19,20...
E.
To Franta PM: Emil mi laskavě tvůj popis přeposlal, je to opravdu skvělé, máš výborný pozorovací talent! Hlavně mému muži se líbilo, že má zaparkovat u popelnic - jestli prý auto nebo mě.
No, nemusím každou kravinu komentovat, že.
Ještě jednou dík a k plnění autorských práv se taky hlásím - třeba někdy někde...
Jak tak koukám na počasí, pojedem se v neděli na Hvar ochladit. Všem cestovatelům zdar a hezkou dovolenou. yawning smiley smileys with beer yawning smiley
Pyke
Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 07. 2006 14:16
To Emil,
Ja 13.8. len odchádzam, na mieste budem až 14.8. Navrhujem výšlap v sobotu 19.8. zavčas ráno. Môžeme sa 18.8. večer stretnúť u mňa, podľa Frantovej rady preveríme večerný opar, dáme si pivko a dohodneme podrobnosti.
emil
Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 07. 2006 15:08
to : Pyke
Fajn, niet nad konkrétnu dohodu , ktorá je spečatená chladivým mokom...
E.
Takže v ID budem hľadať " plynárov"
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 07. 2006 16:25
prosim, prosim, FrantoPM, bydleli jste v Jagodne nebo v ID ? Jak to vypdalo v campu u Simeho ? Hodne narvano ? Planujeme odjezd 24.8 jestli se zadari. Videl sem fotky plaze Lucisce v galerii, jaxe tam dostane ? na fotce neni ani noha, byla focena brzy rano :-) ?
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 07. 2006 07:28
To Pyke, Emil a všichni další výletníci

itinerář trasy klidně pošli, jak jsem tak koukal na mapy a zde už popisovanou trasu tak se nemáme moc kde ztratit, těch možností jak se vyškrábat nahoru je asi víc.
Moje poznávací znamení je modrá octavia s křídlem vzadu, na pláži asi zelený slunečník, občas žlutomodrý nafukovací člun. S termínem výstupu na sobotu souhlas, ale určitě bych se řídil počasím dle rady Franty PM a vyšel bych určitě co nejdříve - jakmile bude vidět. Koukám, že tam z vás přijedu poslední tak snad se rychle zorientujuyawning smiley). Dalekohled nemám, tak můžu vzít kameru na zdokumentování výstupu. No a ještě Pyke tech tvých 50 m napravo od hlavní pláže je pohled od moře nebo na moře? Jestli na moře tak to bysme mohli bydlet hned za váma - soudím podle fotek co mám.
Pyke
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 07. 2006 07:51
To Dan69,
tych mojich 50m napravo od pláže je podľa fotiek a popisu pohľad od mora. Tak to asi budete na druhej strane. Súhlasím s názorom, že na výstup treba vyraziť čo najskôr (aj kvôli teplu). Cez týždeň teda zistíme, kedy sa rozvidnieva a ako som už písal, v piatok 18.8. sa večer stretneme a dohodneme sa.
Fireball
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 07. 2006 13:43
Pro Ondru T2:
Odjížděl jsem 17.7., v kempu bylo poměrně dost volných terásek, Šime přes zimu i něco dělal. Ale obsazenost se mění den ze dne, teď už to může být jinak.
Cesta na Lučiště je jednoduchá, ze Sv. Neděle na západ, je tam od loňska vyhrabaná nová polňačka (nevím kde končí, když jsem tam byl, pořád hrabali dál), a po pár desítkách metrů se uhne doleva na pěšinu, která pak vede paralelně s polňačkou. A pak už nelze zabloudit.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 07. 2006 14:46
dik za info, dost volnych terasek, to je prizniva zprava,budeme vozem pod stan, kolik tak bude chtit sime za noc, a kolek se plati letos za vino ?
pavel56
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 07. 2006 17:08
Co to slyším, toliko, že bylo členů FCJ již v ID, kronika nezaložena? ani neuložena? foto nepořízeno? jenom to chlastání na předsedu? Co pa že se děje? jenom že by se povídalo na netu? Já se tam objevím až 21.8., bude již založeno? bude již vyfoceno? nebo bude již jenom zase vychlastáno? a vykecáno na netu? Ahoj, kdo jede do ID 21.8 nebo v podobném termínu? Pavel
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 07. 2006 21:16
My spinning smiley sticking its tongue out
Asi 20.8....doufám smiling smiley
pavel56
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 07. 2006 21:55
to petul: my taky (21.8. je nástup) jedeme z plzně, někdy popoledni, čas nás netlačí, takže v pohodě po trase jako vždy nájezd straubing, směr degendorf, graz maribor split. Vezeme si už potřetí 4-letou vnučku, takže se podřizuje všechno jí, ale pohodička. Ahoj a ať to vyjde. pavel
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 07. 2006 23:11
Tak to my máme dohromady 4 dětičky.....2 kluky 4 a 5let a 2 mimina(1 rok) smiling smiley
Fireball
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 07. 2006 08:38
Platí se jen za osobu - 7E, za děti polovic. Elektrika je za 2E. Víno podražilo na 20Kun za litr.
Franta PM
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 07. 2006 12:15
Ještě k cestě na Lučiště. Když půjdete ze Sv. Nedjelji od fabriky na západ, seběhnete po betonové uličce mezi domy na oslí stezku (novou polňačku ani nedoporučuji) a budete se držet stále vlevo, dojdete asi po půl hodině po pohodlné cestě (většinou ve stínu, místy kolem vinic) na vyhlídku, odkud je dole vidět zátoka s bílou pláží. To je ono. Pak už je to jen z kopečka dolů.
emil
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 07. 2006 13:10
to pavel56
16.8.-26.8.
zatlčiem tam niekde do steny klinec a nejakú kroniku tam zavesím..
pavel56
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 07. 2006 14:40
to emil: to zatluč a pořádnou, já se ní potom z toho účtu pověsím. Podle data tvého pobytu by jsme se měli vidět a trošičku potlachat a my pochlastat? Ahoj pavel
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 07. 2006 20:00
po třetí s 4-letou vnučkou ??? to snad ani nejde nebo asi máš tři vnučky smiling smiley)?
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 07. 2006 20:02
jooo vlastně to jde tento rok potřetí to jsem ale blb smiling smiley)
pavel56
Re: kdo se chystá na HVAR???
23. 07. 2006 20:24
to pavel626: ani ne, blbě jsem to napsal a výklad je nejednoznačný. Jedu potřetí s vnučkou, které letos byly čtyři roky. Předtím jsem s ní byl v r. 2004 a 2005. Ahoj Pavel
pavel56
Re: kdo se chystá na HVAR???
23. 07. 2006 20:26
to jitka1: Jitko, pěkný pozdrav z Plzně, ale Tvůj mailík nechce sežrat zprávy? Není plný? Ahoj Pavel
Re: kdo se chystá na HVAR???
23. 07. 2006 20:54
no už se mi to pomalu začíná blížit. jedu 31.8 nechce jet někdo se mnou a manželkou? mám v autě 2 místa která jsou k mání za podíl na benzínu a poplatkách jedeme na 14 dnů takže je možnost jet i zpět kdyžtak napište pavel626@seznam.cz
Re: kdo se chystá na HVAR???
24. 07. 2006 01:17
Cesta ze Sučuraje do středu ostrova smiling smiley
[www.dusky.sk]

Vrátili jsme se předevčírem z Ivan Dolacu, nadherná dovča.
Cesta v pohodě, bez dětí, s GPS a jet na noc nemá chybu.

Opět díky Jitce za support. Jinak má v agenci český noviny!
Jedna z novinek, kterou jsem se tady na fóru nedočetl smiling smiley

Ve slitu doporučuju odstavit auto,jít koupit tikety a najít, tržiště. My to málem vzdali ale nakoec sme došli až nakoc té ulice a ješě se kousek snažili a bingo¨- je tam a třeba narazíte i na staršího pána co umí česky a prodává melouny.

ta pláž, co je z ID cca dva km směrem k tunelu u elektr. vedení je parádní, ale letos zřejmě nepoužitelná, neboť tam bylo tolik vos!!!!!!

Nikolu jsme bohužel nedali, neboť jsme šli podle popisu tady někoho z fóra jak blbci z Jagodny, tři hodiny přitom se tam dá vyjet ze severu skoro až k ní. No my sme vždy zabloudili, třikrát jsme našli ceduli Sv.Nikola ale vždy jsme našli slepou cestu, která končila v políčku vestráni.

Jinak platba cestou téměř všude kartou.

Na benzince INA sem si hlídal cenu a sám si tankoval a nevokradli mně.

Ten prodavač zeleniny na hlavní pláži v ID nás vošulil vo 10kun tak si ho pohlídejte.

Sv.Nedjelja je krásná o tom žádná a doporučuju si vylézt do té jeskyně na kterou nám bohužel nezbyl čas.

Na ranní trajekt ze StariGradu do Splitu nemusíte mít hodinku, to je podle mně přehnaný, uplně stačí půl hoďka - tedy mluvím o všedním dni samozřejmě.

Pláž ve Vrbosce nuda je bomba kvůli náramně čisté vodě a spoustě hvězdic, langust nebo co to je. Tam bylo nejlepší potápění.

Jelikož jsme i GeoCacheři dali jsme si kešku ve Vidikovači, je to pidivesnice navrcholku tuším 10km před Hvarem. Tam vřele doporučuji zastavit a dát si jejich steak LEVANDA - je výbornej! nejlepší jídlo co jsme tam jedli.

Hvar nás bohužel moc nezaujal, je tam teda jedna krásná velká jachta a jedna luxusní restaurace s gaučama místo židlí.
kondy
Re: kdo se chystá na HVAR???
24. 07. 2006 08:31
Už jseš tím trapnej , díky Tobě na HVAR nikdy !!!!! To je levná reklama co....
emil
Re: kdo se chystá na HVAR???
24. 07. 2006 12:41
to Pavel56,
Ano sme tam v jednom termíne a hodíme nejaký pokec.

Nemáte niekto správy o Jitke ? , Nejak sa odmlčala, neodpovedá na dotazy... dúfam že je to len náhodný jav....
Jitko, ozvi sa.. prosím
Emil.
Re: kdo se chystá na HVAR???
24. 07. 2006 19:41
jo já jí musím taky zavolat. Jedu do ID poprvé, 4.8.. Mimochodem, jsou tam komáři ?
kondy : kdo je tak trapnej, že k vůli němu nejedeš na Hvar ?
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
25. 07. 2006 09:51
Je sezóna a Jitka bude většinu času trávit ve svém stánku v ID. Myslím, že na internet nemá nyní čas.

Michal
div
Re: kdo se chystá na HVAR???
25. 07. 2006 14:47
jirkaK napsal(a):
-------------------------------------------------------
> jo já jí musím taky zavolat. Jedu do ID poprvé,
> 4.8.. Mimochodem, jsou tam komáři ?
> kondy : kdo je tak trapnej, že k vůli němu
> nejedeš na Hvar ?
Letos jsem tam nebyl, ale v předchozích letech byli vždycky - nějaký "protikomárový strojek" do zásuvky se určitě hodí.
Re: kdo se chystá na HVAR???
26. 07. 2006 14:30
ahoj
byl jste někdo v oblasti zátoky Torac?

díky
kto bol na hvare moze mi dat typ na plaze s pieskom pre male deti? dost ma znervozneli hadi. je to pravda? mam prejazdenu makarsku rivieru a nikdy sme hada nevideli.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 90
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.