Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
Jitka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 07. 2006 21:30
Franto a ostatni, jsem rada, ze jste v poradku dojeli a ty vinarske zavody udelame jindy, vina je dost, takze se vsechno nevypije.Hlavne, ze vam vsem vysla dovolena jakou jste si prali, abyste nabyly nove sily na cely rok.Tady je blazinec, plno lidi
a ja uz bych si prala, aby bylo zari...vim, porad jsme nespokojeni:-)
Jsou zde opet velka vedra, ale s tim uz se pocita. mejte se vsichni pekne.
ewa
Re: kdo se chystá na HVAR???
11. 07. 2006 09:30
Ahoj ... jedeme s přítelem poprvé sami na dovolenou a chtěli bychom se podívat na Hvar, o kterém jsme toho hodně chváleného slyšeli ... chtěla bych se zeptat na cenové relace, od trajektu až po ubytování, děkuji moc za info ...
Re: kdo se chystá na HVAR???
11. 07. 2006 16:28
Zdravíme všechny rekreanty ID. Rádi bychom se seznámili s některými, kteří jedou na ID v termínu 21.7 až 6.8. Jedeme první rok zcela sami bez jakýchkoliv známých. Máme čtyř a půlletou dceru. Pokud by se někdo takový našel, budeme velice rádi za společnost. Bydlet budeme ve vile Masline. Jedeme tam teprve druhým rokem a proto se nebráníme novým informacím od dokonalých znalců Hvaru. Za informace předem děkujeme .Přeji všem příjemnou dovolenou plnou slunce a pohody. Do fanklubu ID se mohu zaregistrovat v jeskyni, která je vpravo či vlevo na pláži. Díky.
Re: kdo se chystá na HVAR???
11. 07. 2006 17:36
Zdravím všechny co se momentálně nesluní v ID,ale umírají v rozpálených čechách eye rolling smiley

Mám dotaz...jsou v ID potřeba boty do vody? Jde mi hlavně o děti.
Franta PM
Re: kdo se chystá na HVAR???
12. 07. 2006 12:13
Zdravím ještě jenou všechny členy i nečleny Fanclubu Jitka.
To: Jarka_03 > omlouvám se, nezaregisrtoval jsem žádné mávání. Pizza byla opravdu vynikající a navíc na obrazovce přede mnou právě probíhal duel kanárků s frantíky, takže oči víc sledovaly fotbal. Mimochodem jaké přinesl manžel ryby z trhu v úterý 27.6.??? byla dobrá grilovačka??? Viděli jsme se ráno v Jelse. My už měli nakoupeno pro celou kuču 6kg sardinek a večer byly pražené vynikající.

Ještě k té malé pláži v Jagodné. Ten druhý týden (od 2.7.) už byla dost přeplněná. Hlavně někteří rekreanti z ČR zapomínají, že když si přivezou sebou snad všechno nafukovací co mají doma a chtějí to uložit na pláži, tak pak už tam není místo ani kam si sednout. Takže vážení, když už se chcete povozit po Jadranu na raftu, surfu a podobných nesmyslech, tak si PROSÍMVÁS vyberte místo, kde nebudete na obtíž ostatním. Ono opravdu není nic příjemného, když vám několikrát za den nad hlavou někdo přenáší 5m dlouhou loď nebo na mělčině, kde si hrají děti, pořádá raftové závody pro své odrostlé ratolesti. Pokud se nikomu nic nestane je vše OK, ale to co si tam dovolí Češi, nad tím domácí jen kroutí hlavou.

To: Jitka > na příští rok už máme zajištěný pobyt na dva týdna od 15.6. Takže je dost času něco zajímavého připravit.
Tady u nás jsou také vedra. Jen mi tady chybí to moře.
Jarka_03
Re: kdo se chystá na HVAR???
12. 07. 2006 14:36
Franto, neospravedlňuj sa - ja som zas nemávala tak, že by som sa klátila zo stoličky. Ryby boli. Manžel spomínal, že ste sa stretli. Priniesol biele ryby - náš osvedčený oslic a potom nejaké krevetky - tie sme mali dusené s vínom, olivovým olejom, cesnakom a petržlenovou vňatou. Opekačka sa vydarila, ako inak?! Mali sme rybku naviac, tak sme pozvali domáceho, ktorého "opustila" na pár dní manželka (musela do Zagrebu).
rada by som sa aj ja pridat, vratili sme sa o.k. 9. jula domov, jitka nestihli sme sa uz za tebou zastavit, nakoniec sme tie tri noci zohnali v sv. nedjelji, len dva domy vyssie ako sme boli, takze sme si predlzili ten nadherny pobyt. tymto chcem vrele odporucit tym co nepoznaju a tym co vahaju juznu stranu hvaru, presli sme si sv. nedjelju, ID, Zavalu aj Jagodnu plus opak hvaru vratane sacuraja a sme nadseni, najazdili sme len po ostrove 300 km. ale stalo to zato..nepocitam prebicyklovane a preslapane miesta. proste divoka, nahherna, vonajuca krajina,este chvalabohu nie az tak preplnena...
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
12. 07. 2006 21:11
JItka1 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ...... Mnozi uz jsou lenivi, Kacha taky moc nefoti a vymlouva
> se na na spatnou viditelnost. zdravim vsechny z ID

grinning smiley grinning smiley
Ale ten první týden byl v těch vedrech opravdu opar, druhý týden už by lepší. Fotek mám dost a některé vyšly opravdu skvěle. Jenom nejsou lidi kdo by to nahrál do galerie, udělám to až příští týden smiling smiley

PS: Jinak zdravím všechny účastníky lezení na Sv.Nikolu a omlouvám se že jsem nešel. Sice jsem nezaspal grinning smiley , byl jsem vzhůru, ale po těch pivech co jsem v jeskyni vypil jsem se vůbec neodvážil na takovou výpravu. Prostě chybí mě tréning v pití zlatavého moku smileys with beer

Takže na Sv.Nikolu jsem lezl o týden později, ve čtvrtek 6.7. ještě za tmy už ve 4 hodiny ráno ze Sv.Nedjelje. Východ slunce jsem ani tak nestihnul protože jsem nahoru dorazil v 6 hodin, zdržel jsem se hledáním té správné cesty. No a po osmé jsem už byl zase zpět v ID se spoustou ulovených obrázků... smiling smiley

** Petr **
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
12. 07. 2006 21:31
to PetrK : taky jsem nevylezl, ty poněkolikáté poslední piva v Jeskyni se mnou taky zacvičili. Doufám že příště budem rozumnější....cha,cha,cha.smileys with beer Už se těším na foto, škoda že jsi nezdokumentoval založení klubu, nebo že bych měl v té době už mlhu?thumbs up smiley

to Jarka : to řádění těch poláků si dokážu živě představit, vždyť jsem jednu takovou noc zažil, ale asi to nebylo až takový. Řekl bych že když byla Lavanda plná čechoslováků tak bylo nejlíp.

Pozdrav z Děčína všem Hvaristům!
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
12. 07. 2006 21:47
Ahoj Jirko. Mlhu jsi neměl, založení klubu jsem opravdu nezdokumentoval thumbs up smiley

Zdravím z Jílového do Děčína smileys with beer

** Petr **
Leona
Re: kdo se chystá na HVAR???
13. 07. 2006 17:05
Jedeme na Hvar okolo 20.8.2006. Jedině do Vrbosky, do FKK. Souznění s přírodou, romantika, klid, normální lidi, POHODA!!! Doporučuji všem ženám, které mají komplexy, odjedou bez nich. Vím, o čem mluvím, mám 3 děti a už nejsem nejmladší.
Leona
Re: kdo se chystá na HVAR???
13. 07. 2006 17:06
Jedeme na Hvar okolo 20.8.2006. Jedině do Vrbosky, do FKK. Souznění s přírodou, romantika, klid, normální lidi, POHODA!!! Doporučuji všem ženám, které mají komplexy, odjedou bez nich. Vím, o čem mluvím, mám 3 děti a už nejsem nejmladší.
Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 07. 2006 07:32
Hladám partu na výstup sv. Nikola počas pobytu v ID v termine 15-25.8.2006.
Emil.
Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 07. 2006 10:30
Prosíííím,poraďte mi někdo jak je to s těma botamaeye popping smiley
Jsou potřeba na těch hlavních plážích v ID? Jde mi o to,jestli tam jsou kameny při vstupu do vody...nebo třeba ježci nebo jiné potvory...

Díííík.
Jitka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
15. 07. 2006 21:01
Na hlavnich plazich neni potreba mit boty, jsou tam hladke kaminky. Jezci muzou byt jedine mimo hlavni plaze. potvor je tady dost, ale maji jinsi podobu :-)
Re: kdo se chystá na HVAR???
15. 07. 2006 22:19
Ahoj Leono!
Dojdi se, prosím, v noci vykoupat a zjisti mi, jestli je v moři svítící plankton.
Moc děkuji. Přeji krásnou dovolenou ve VRBOSCE.
Re: kdo se chystá na HVAR???
15. 07. 2006 22:49
Jitko děkuju smiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
16. 07. 2006 10:14
Boty jedině proti chobotnicím, ale nevím zda pomůžou grinning smiley Ale nejsou moc velký, lepší než ježek v noze.
Pyke
Re: kdo se chystá na HVAR???
17. 07. 2006 07:20
To Emil:

Budem v ID od 14.8. do 23.8. Este som tam nebol, ale na tu sv.Nikolu by som isiel. Rodina urcite zostane dole, ale ja sa pridam, ak das dokopy zopar ludi.
Re: kdo se chystá na HVAR???
17. 07. 2006 07:36
To Pyke,
Fajn, sme dvaja. Ja som odhodlaný vyšlapať tam aj sám ( tiež nechám rodinu dole) , ale ked nás bude viac, bude veselšie. Určite sa tu ešte niekto nájde , kto chce vidieť Hvar z výšky. Od znalcov si necháme vysvetliť trasu, natočíme budíka a šlapeme... už aby to bolo.
P.S.Kde budeš ubytovaný ?
E.
Pyke
Re: kdo se chystá na HVAR???
17. 07. 2006 08:24
To Emil,
byvat budem v apartmane Bala, malo by to byt tesne pri mori, c.c.a. 50 m napravo od hlavnej plaze v ID. A ty ?
Franta PM
Re: kdo se chystá na HVAR???
17. 07. 2006 12:03
To je škoda, že se nepodařilo zdokumentovat založení fanclubu. Sám si sypu popel na hlavu. Ten pátek 23.6. v Jeskyni jsem měl foťák sebou a nějak k té společné fotce nedošlo, stejně jako k zápisu do kroniky, tu měl donést tuším Martin. Mám jen pár fotek ze společného vejšlapu šesti lidí na Nikolu. Pokusím se něco vybrat a dát do fotogalerie. Tak snad příště.
Jinak jsem Emilovi poslal stručný popis trasy výstupu na Nikolu z Jagodny. Tak pokud se někdo další chcete připojit, tak kontaktujte Emila.
Přeji všem pěknou dovču nejen na Hvaru a hlavně bezproblémovou cestu tam i zpět.
Franta PM
to Franta PM: Prosím, mohl bys mi tu trasu přeposlat na mail? Emil pošlape na kopec v sobě, kdy já už bohužel pošlapu do práce, odjíždím z ID 4.8. sad smiley
Díky moc! cool smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 07. 2006 08:06
Ahoj , PYKE ,Kveta, preposlal som vám popis trasy od Frantu a touto cestou chcem ešte raz poďakovať Frantovi za za jeho výborný plán výstupu, S prísľubom, že tradícia , ktorú založili pametníci v Jaskyni budeme ctiť a dodržovať...
E.
Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 07. 2006 08:10
To PYKE
JA by som mal bývať v apartmáne LUKA,(ak mi to Jitka potvrdí) ten je niekde *( neviem kde ) 100 m od mora. Ale snad sa niekde stretneme.
Moje poznávacie znamenie bude auto NAY.
E.
Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 07. 2006 09:11
To EMIL, PYKE
Budu v ID od 17 do 24.8 a už nějakou dobu si zahrávám s myšlenkou, že bych taky vyrazil na Nikolu. Jedeme sice ve dvou rodinách a dohromady nás bude 10 kousků, ale nevím zda někoho zlomím na výšlap a proto bych se rád k vám přidal, můžu nabídnout svůj skvělý orientační smyslsmiling bouncing smiley a proto bych vyšel radši na začátku pobytu, než na konci...
Jak se jmenuje náš apartmán to nevím, ale bude někde setsakra blízko u Pyke aspoň podle fotek co mám - když se dívám na moře tak je to napravo od hlavní pláže 50 m. od moře a řekl bych, že je to 2-3 barák.
Pyke
Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 07. 2006 09:52
To Dan69,
Super, tak už sme na výšlap minimálne traja. Dan69, chceš povedať, že tvoj orientačný zmysel sa úmerne zmenšuje vzhľadom k dĺžke pobytu grinning smiley ?
Uveď poznávacie znamenie. Moje znamenie je červená Octavia, alebo žltý slnečník s nápisom SPP.
Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 07. 2006 10:48
Dan69, vitaj v parte. Prepošlem ti itinerár výstupu ( ak to ešte nemáš) , tak ako to popísal zaslúžilý člen ID Fan klubu Franta.
E.
Franta PM
Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 07. 2006 13:21
To zírám jaký je zájem o popis trasy na Nikolu. Asi jsem měl vybírat něco jako autorské právo, bylo by základ do fodu fanklubu.
Vážení, pokud budete plánovat termín výstupu, doporučuji počkat si na počasí, kdy nebude večer před výstupem opar. To by měla být druhý den dobrá viditelnost. Aby to za tu námahu stálo. Také doporučuji sebou foťák a dalekohled. Budou se hodit. A také věřím, že někomu z vás se podaří udělat skvělé fotky z výstupu i z vrcholu. Tak je pak dejte na galerii. Držím palce a "zlomte vaz". Franta
Pyke
Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 07. 2006 13:39
To FrantaPM,
Ak by sme sa niekedy stretli, máš u mňa zopár pív, čoby autorské právo, OK smileys with beer ? A pokiaľ ide o foťák, ak by som ho zabudol, tak by som sa hádaj aj z pol cesty vrátil. Ďalekohľad bohužiaľ nemám, budem musieť asi nejaký splašiť (odchádzam 13.8).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 243
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.