Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 05. 2010 20:39
Ajaxi,
moja,když viděla ten seznam co letos
jede v červnu do ID,tak se zhrozila.
Sem ji říkal,že to jsou samí slušně
vychovaní chlapci.....thumbs up smiley,
že žádné obavy nemusí mít.drinking smiley

(moc mi nevěřila,ale co už......)yawning smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 05. 2010 21:22
Vojto, samí slušne vychovaní...len toho chlastu čo privezú. A každý sa bude chcieť tým svojím (chlastom) pochváliť. To dopadne. Aby ste aspoň do mora vliezli.

Ale aj tak... táááááááááááááááááááááááááááák by som tam šiel s vami. thumbs up smileythumbs up smileythumbs up smileysmileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 05. 2010 21:44
Kupat nebo koštovat?thumbs up smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 05. 2010 10:03
Chlapi....to se bude koštovat v baru na pláži v ID co?smileys with beer

A ten výhled na (moře) no paráda,
to bude dovča jedna báseň....drinking smiley



avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 05. 2010 20:42
... Vojto ... tak kde si dáme scuka na první kafe ... ? ... jestli to teda vyjde ... tak budeme z Vyškova vyrážet kolem 19,00 ... tzn na Goričanu v neděli, kolem 01,00 ... Ty to budeš střihat po Rohalce ... yawning smiley
... takže na Sv. Heleně ... nebo dál... ?

... a zase to první chorvatský kafe .......... první energidrink po příjezdu..................a první ráno na dovolené ....


............................................................a první plavání..................................................................... a první vodník ....nebo pod ...?...


..........................první květy ..............................................první levandule ...........................................první mořský potvor.............


...........pak se to nějak rozběhlo ...........................................první večer................................................druhé ráno ..................


......a druhý večer ... a třetí ráno a ... a vůbec... grinning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (21. 05. 2010 20:47).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 05. 2010 21:37
Vojto..taky si mohl dát ve foťáku protisvětlo..thumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 05. 2010 22:00
Jak je videt, uz jste opravdu nadrzeni, no chapu to, ale podle zkusenosti tady se toho tolik napovida a na miste.... skutek utek. Tak me letos prekvapte.
Zitra vyrazim na posledni a dost kratky vylet do civilizace a pak ........ dej se vule bozi......
dnes uz bylo dost vedro a bez mracku
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 05. 2010 22:03
Jitka, prajem šťastnú cestu. A naber energie na celé leto. thumbs up smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
27. 05. 2010 08:21
Už se mi odjezd konečně přiblížil na dosah, právě to mám za 30.......hodin. Včera proběhl nákup, dnes výměna peněz a zítra po splnění volebního práva vyrážíme hot smiley. Manželka už je krásně nervní, takže každoroční klasika smiling bouncing smiley Pod polštářem spím s balíčkem levandule, abych si zvykal. Zatím všem přátelům Hvaru ahoj a ať vám to taky utíká....
Re: kdo se chystá na HVAR???
27. 05. 2010 09:37
Tak Michale šťastnou cestu a devátýho večer se uvidíme u pivka.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
27. 05. 2010 10:03
Jasná páka chlape, devátýho v Jeskyni thumbs up
Re: kdo se chystá na HVAR???
27. 05. 2010 10:59
Oběma Michalům - hlavně šťastnou cestu a krásnou dovolenou - podle předpovědi bude na Hvaru už jenom krásně thumbs up - ostatně jako vždy!
Pozdravujte prosím Jitku2 - do ID to máme za 29, to už uteče jako nic yawning smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
27. 05. 2010 12:26
kvetaca
pozdrav rád vyřídím. Já už 14 dní koukám asi na tři weby s předpovědí, pořád se to mění, teplíčko už je, ale stále tam mají nějaké mraky, např. tady Hvar. Tak už to radši neřeším, protože to prostě vyjde jako každý rok a hotovo!!! yawning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
27. 05. 2010 12:40
docela mě poplašila dnešní informace o příčinách deštivého května :
[www.novinky.cz]
pořád jsem byl klidný, říkal jsem si, že když je tak dlouho ošklivo, musí tím spíš přijít pěkné počasí. pokud je ale na vině islandská sopka, může to mít vážnější a dlouhodobější důsledky.
mimochodem, na hvaru je předpověď od zítřka až do příští středy déšť...eye popping smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil taťa (27. 05. 2010 12:44).
Re: kdo se chystá na HVAR???
27. 05. 2010 20:49
Musíš zvolit nejlepší nabídku na trhu thumbs up smiley a pak to není tak hrozné smoking smiley

[www.foreca.com]
Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 05. 2010 05:39
Kvetaca dobré. Už to mám v oblíbených.thumbs up
Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 05. 2010 07:09
Bessy ty fotky jsou nádherné! Budu to muset ještě nějakou chvíli vydržet, ale ID za 30, to už se dá hot smiley

________________________________________
Istrie, Živogošče, Omiš, Staniči, letos ID Hvar smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 05. 2010 08:16
kvetaca super, mám to tam taky. thumbs up
Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 05. 2010 09:29
Počasí jsem nikdy neřešil, protože vždy vyšlo i přes katastrofické scénáře. A i kdyby se nepovedlo, do hospody neprší.....
Kvetaca díky. Ještě to musím do osmého večer vydržet a pak směr jih.
Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 05. 2010 13:26
Sakryš, mám to sice za 30, ale právě jsem zjistila, že mi před měsícem vypršela platnost pasu... takže v pondělí i s dětmi naklusat na pasové pro nové pasy, doufám, že mi to stihnou vydat, ufff. eye popping smiley

________________________________________
Istrie, Živogošče, Omiš, Staniči, letos ID Hvar smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jajanina (28. 05. 2010 13:42).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 05. 2010 21:01
... Jajanina ... to Tě osvítil Duch Svatý ... že ses podívala do pasů ...
... loni syn ( letos již plnoletý ) zjistil ve čtvrtek , že má pas propadlý ...
a následující úterý jsme odjížděli ... tak to byly " hukvaldy ..." ale vyřídilo se ... grinning smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 05. 2010 22:00
Jajanina napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Sakryš, mám to sice za 30, ale právě jsem
> zjistila, že mi před měsícem vypršela platnost
> pasu... takže v pondělí i s dětmi naklusat na
> pasové pro nové pasy, doufám, že mi to stihnou
> vydat, ufff. eye popping smiley


... co k tomu dodat ... asi nic .. nebo.. za blbost se platí ... eye rolling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil učitelka (31. 05. 2010 07:09).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 05. 2010 10:30
.....alebo,aj škodoradosť je radosť!thumbs down
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 05. 2010 11:48
... Dada ...přesné ... thumbs up

... a nyní něco praktického pro cestovatele, kteří nechtějí hledat na internetu aktuální chorvatská data o plavbě z pevniny na Hvar ... smiling smiley
... letošní ceny za trajekty ... [www.jadrolinija.hr]
... jízdní řád ...Split / Stari Grad ( ostrov Hvar ) a zpět ... [www.jadrolinija.hr]
... jízdní řád Drvenik / Sućuraj (ostrov Hvar ) a zpět ... [www.jadrolinija.hr]
Re: kdo se chystá na HVAR???
30. 05. 2010 19:04
Dada napsal(a):
-------------------------------------------------------
> .....alebo,aj škodoradosť je radosť!thumbs down


... asi tak nějak...

Papír o tom, že jsou děti občané ČR naštěstí už mám, u nás na úřadě jsou rychlí, takže vše stíhám v pohodě. Tak se paní Učitelka až tak moc smát nemusí yawning smiley

________________________________________
Istrie, Živogošče, Omiš, Staniči, letos ID Hvar smiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
31. 05. 2010 07:10
Jajanina ...
Za původního smajlíka se omlouvám. Ale jinak to platí ...
Re: kdo se chystá na HVAR???
31. 05. 2010 08:27
Blby dotaz který sem asi možná nepatří, ale lze platit trajekt kartou? pojedu na hvar prvně tak abych věděl
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
31. 05. 2010 09:08
Jj, taky jsem trajekt platila kartou.
Re: kdo se chystá na HVAR???
31. 05. 2010 09:17
jasan, i já jedině kartou !!
Re: kdo se chystá na HVAR???
31. 05. 2010 09:31
Tak pasy vyřízeny, za 14 dnů budou hotovy, u nás na Valachoch se pracuje svižně smiling smiley Pořád akorarát nechápu, proč mám za blbost platit, nu což, nemusím vědět všechno a chápat všechny přispívající diskutující cool smiley
To je super zpráva, že se dá trajekt platit kartouthumbs up už jsem plánovala, kolik budem muset vyměnit kun.

Už se těším na teplo, doma je teplo zatím jen z krbu, plynový kotel už jsem konečně po 9 měsících vypnula, fakt děs, nevíte někdo, kdy konečně dorazí léto? Kraťasy, krátké trika a tak... eye popping smiley

________________________________________
Istrie, Živogošče, Omiš, Staniči, letos ID Hvar smiling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 95
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.