Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pisak

Autor sika 
Re: Pisak
15. 03. 2007 14:49
Pre Hulču a Jardu. Chlapci asi Vás sklamem. Vážim si pozvánku na "lehké zakalení" , ale som asi ten najhorší prototyp Slováka pod slnkomthumbs up smiley Nefajčím, nepijem (len tak občas a aj to málothumbs down). Viem, že robím svojmu národu hanbu grinning smiley, no som už v tomto asi neprevychovateľný delikvent.grinning smiley. Tak a teraz sa môžete do mňna pustiť a poriadne ma prevetrať.thumbs up smiley

______________________________________________________________________
Martin
Re: Pisak
15. 03. 2007 15:17
Budeš se divit, my nepijem taky. grinning smiley To byla jen zkouška, ve které si obstál na 1*. thumbs up smiley Čau Jarda.

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Pisak
15. 03. 2007 17:07
Re: Pisak
15. 03. 2007 17:17
Som v rozpakoch. No pevne verim, že to s tou abstinenciou nebude až tak vážne.grinning smiley Neviem čo si mám o Vás dvoch (Jarda+Hulča) myslieť. Nespykli ste sa Vy dvaja náhodou proti mne?thumbs up smiley A teraz trošku vážnejšie. Neviete poradiť, či sa dá v Pisaku požičať čln?

______________________________________________________________________
Martin
Re: Pisak
15. 03. 2007 18:41
mthx: O nás si musíš myslet jen to nejlepšísmiling bouncing smiley. Se čluny zkušenosti nemám, ale Jarda myslím ano. Jestli si dobře vzpomínám, říkal mi, že je to dost drahé. A propo, až Tě přepadnou abstineční příznaky, najdeš mě u Fistaniče na terase v přízemí na Západní 1 grinning smileygrinning smileygrinning smiley
PP
Re: Pisak
15. 03. 2007 18:58
2 mthx: nevěř jim ani slovothumbs downyawning smiley,radši se podívej do threadu Co pijeme,před..... a hned ti bude jasné s kým máš tu čest drinking smiley thumbs up smiley
Re: Pisak
15. 03. 2007 20:12
Bez komentářegrinning smileygrinning smileygrinning smiley
Re: Pisak
16. 03. 2007 07:16
Pro Hulču: Dík za info o atrakcích v Pisaku smiling smiley. Jestli jsem si to dobře spočítal, tak to vychází, že si budeme předávat klíče drinking smiley u Fistaniče na Západní 1 .
Re: Pisak
16. 03. 2007 07:21
MTHX - o člunu a vruljích píšu tady [www.ihvar.cz] .

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Pisak
16. 03. 2007 09:52
Vďaka za radu. Najvyšší čas začať kariéru morského vlka.hot smiley (Len aby som neskončil pri ponorkovom loďstve thumbs up smiley)
Re: Pisak
16. 03. 2007 10:21
PP napsal(a):
-------------------------------------------------------
> 2 mthx: nevěř jim ani slovothumbs downyawning smiley,radši se podívej
> do threadu Co pijeme,před..... a hned ti bude
> jasné s kým máš tu čest drinking smiley thumbs up smiley

Já bych naopak nevěřil tomu vláknu "Co pijete ...". Všichni sedí u PC, cucaj podmáslí a lejou do nás kydy o tom, jak chlastaj. tongue sticking out smiley

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Pisak
16. 03. 2007 10:41
Jardo, tomu vláknu věř, já podmáslí nesnášímgrinning smiley.
Pro Joža: Klíče si budeme předávat, ale asi jen symbolicky, já odjíždím v neděli a Ty přijedeš v pondělí, nebo je to jinak? hot smileyhot smileyhot smiley
Re: Pisak
16. 03. 2007 12:10
Pro Hulču: My vyjíždíme z ČR v neděli na večer, takže se mineme někde po cestě v protisměru. Toho slibovanýho panáka za poskytnuté informace tedy budeme muset odložit na jindy smileys with beer. Tak se měj a pomalu stříhej metr. DOBRO DOŠLI V PISAKU hot smiley
Re: Pisak
16. 03. 2007 12:51
Jožo: No má to jednu velkou výhodu, můžu tam tím pádem zůstat až do večera, nemusím opustit apartmán v neděli během dopoledne, což je super.hot smileyhot smileyhot smiley
Re: Pisak
03. 04. 2007 18:39
Čus,
je tady nějak mrtvo,né?Fandové Pisaku,už se to pomalu blíží.Poslední týden v srpnu na 14 dní,nemůžem se dočkat.hot smiley
Re: Pisak
03. 04. 2007 19:02
No v srpnu už budu mít všechno za sebou a budu Ti jen tiše závidět Žarkovo slaďounké červenésad smileyhot smileyhot smileyhot smiley
Re: Pisak
05. 04. 2007 20:44
To viš,že si dáme pár lahvinek a nějakou domů taky vemem.smileys with beerhot smileyhot smiley
Re: Pisak
14. 04. 2007 11:22
Ahoj, můžu Ti doporučit výborné ubytování v Pisaku u Márie Fistanic. Naše rodina už tam jezdí asi osm let a veškeré naše příbuzenstvo :-))
Můžeš Márii zavolat a optat se na ceny a na termíny. Celkem slušně mluví česky. A místa pro Tvoje potřeby má dost: 0038521878326
A ten výhled na moře je taky super. Pokud se donluvíte, tak Ti pošlu popis, jak se dostat na pláž skoro sám pro sebe....
Pěknou dovolenou, Folba
Re: Pisak
14. 04. 2007 19:03
A komu to vlastně doporučuješ?confused smiley
Re: Pisak
14. 04. 2007 21:32
Mně je Folbo jedno, komu si to psal. Pošli ale, please, ten popis cesty na sólo pláž (třeba mailem, jestli to chceš utajit). Díky.

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Pisak
14. 04. 2007 23:09
A Ty Jardo to pak zase přepošli mě, ju?hot smileyhot smileyhot smiley
Re: Pisak
15. 04. 2007 21:16
Chlapi, že vy jste tu "naši" pláž našli.
Kurňa, nechte mi tam na příští rok nějaké místo. Asi tam budu.
Re: Pisak
19. 04. 2007 16:03
To bys chtěl vědět, co? Ale to je tajný!! (Folbo, nikomu ani muk!!)
Re: Pisak
04. 05. 2007 21:09
Tak nám ten PISAK tady nějak ztichl. eye rolling smiley

Takže ode dneška za 72 dnů. Jupííííí hot smiley hot smiley hot smiley smileys with beer
Re: Pisak
06. 05. 2007 23:22
Ahojte,

neviem ci budete nadseni, ale uvazujem nad Pisakom tento rok koncom Juna.

No zatial to je tak 50:50 medzi Duce a Pisak.
Idem tam s trojrocnym prckom a hladam prenho dobru zabavu na piesku a okruhliakoch (skaly nie). Ale zaroven nechcem v noci pocuvat frciace auta po magistrale.


Viete poradit? Na nete je vela kontaktov, ale je lepsie mat priame doporucenie...

Vdaka
Henrich
Re: Pisak
07. 05. 2007 12:52
Henry, nejdřív dotaz - už jsi přečetl všech 26 předešlých stránek tohoto vlákna? Jestli jo, tak nechápu tvůj dotaz. Vím, že je tam někdy plno subjektivních "žvástů", ale taky mraky informací a odkazů. Na [www.kacha.cz] je zase 147 fotek. Víc už ti asi těžko někdo poradí. A písek pro prcka v pravém slova smyslu v Pisaku nehledej, na to je lepší Bulharsko nebo Francie. Tě péro! smoking smiley

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Pisak
07. 05. 2007 13:23
to: Henry_sk
Henry, my jedeme do Pisaku letos poprvé s 2-letým synem, 6-letou dcerou, rodinou s 8-mi letými dvojčaty a mladým párem bez dětí, ale po přečtení všech informací z vlákna a fotek jsme natěšení, jak malý děti. Máme pocit, že lepší dovolená, než v Pisaku nemůže být. Snad nebudeme zklamaní.
Takže PISAK za 69 dní. Jupííí hot smiley
avatar Re: Pisak
07. 05. 2007 13:47
Henry..... ten kontakt co jsem ti poslal by ti mohl pomoci i v Pisaku. Paní tam má sestru a často k ní jezdí.
Re: Pisak
07. 05. 2007 19:18
Hopkirk > mam precitane asi 3/4 vlakna, je toho dost winking smiley Aj som nasiel inspiracie pre ubytko, aj som rozoslal dotazy na volne kapacity.

Jednu rodinku s malym prckom ste tu uz odradzali kvoli schodom... Nasiel som v Pisaku apartmany na P.V.80 Niekto to tam pozna? Vraj 100 schodov k plazi. Mne tie schody neprekazaju, ale teperi sa s nami zenina svokra smiling smiley Nas maly schody miluje, ale aj ja mam radsej take so zabradlim a bez moznosti rozbit sa...

Pisak je mile miestecko, vela sukromia. Taky "zapadakov", ale v dobrom slova zmyslesmiling smiley Myslim ze je to tam hlavne zalozene na traveni casu so susedmi, popijani po veceroch, skumani plaziciek.
Obavam sa trochu, ze ak budeme chciet trochu poobzerat po okoli (Omis, Brela, Makarska, atd.) ci nezosediviem pri castych pokusoch dostat sa autom na jadran magistralu - ta je slusne frekventovana.

Jozo > Ved prave, idete slusna grupa. My sa tam budeme musiet spolahnut na zoznamovanie sa s cudzimi, nech sa nenudime.

Jarda > msg
Re: Pisak
07. 05. 2007 21:30
Henry, sjezd z magistrály dolů do Pisaku je trošku náročnější, ale napodruhé už budeš v pohodě. Jinak není vůbec žádný problém se dostat na tu magistrálu, toho se fakt obávat nemusíš. Letos jedu do Pisaku už počtvrté. To trávení času po večerech jsi vystihl naprosto přesně.grinning smileyhot smileyhot smileyhot smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 231
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.