Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pisak

Autor sika 
Re: Pisak
29. 05. 2006 08:38
Jardo díky za potěšující odpověď ohledně ubytování koncem června jedem jen tři já, manželka a dcera 5 let. Tak doufám že seženem něco blízko u vody.
Jedeme tam poprvé na doporučení známých kteří už tam jezdí několik let ale ubytování u nich bylo už obsazené.
Doufám že se tam ještě mezi Vás starousedlíky někde vlezem.
A další důvod výběru Pisaku je tato diskuse, takže zatím děkujem.
zdenek
Re: Pisak
30. 05. 2006 21:27
Hulčo a ostatní příznivci Pisaku. Dá se tam někde zaparkovat, když tam chceme zajet jenom tak na kukandu?hot smiley
avatar Re: Pisak
30. 05. 2006 23:48
To Evik2 :
Já tam jel jednou,když jsem se vracel domů, na čumendu spojenou s obědem a málem jsem tam spálil spojku. Sjížděl jsem dolů a před restaurací na molu stál nějakej venda s náklaďáčkem, tak jsem couval do kopce a zároveň se otáčel. Dole totiž není kde zaparkovat.Takže dolů nesjíždět a nechat to stát nahoře. Hulča jistě poradí kde. Matně si vzpomínám že tam byl nějaký obchůdek a tam se dalo nechat stát. S Pisakem mám spojenou ještě vzpomínku jak sedím v té restauraci u vody, spustí se bouřka a blesk šlehne tak jeden až dva kilometry od břehu přímo do moře. Šlupka to byla jako blázen, děti brečeli, ženský ječely, já měl zježený chlupy. Krásnej zážitek.
Re: Pisak
31. 05. 2006 00:06
No s tím parkováním to je trošičku problém, je to spočítaný přesně pro lidi co tam bydlí, využitej každej centimetr. Ale myslím, že se dá. Hlavně, jak píše Luděk, nesjíždět až dolů. To fakt ne. U toho konzumu by to možná šlo, nebo se domluvit na chvíli s nějakým domácím, většinou couraj po venku. Prostě to picnout ke kraji tak, aby ostatní projeli. A pokud možno, ne o víkendu hot smileyhot smileyhot smiley
Re: Pisak
31. 05. 2006 05:27
Díky za informace klucí. Nějak tak jsem i to představovala. Parkování je věčný problém, mám z toho hrůzu. Ale zase už aspoň po těch letech zaparkuju na centimetr. Je to dobrá školasmiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Pisak
31. 05. 2006 06:58
Teda Eviku, ty seš raní ptáčátko thumbs upthumbs up Raní ptáče bez lahváče nikdy nikam nedoskáče - A jéje, už jsem zase jinde. Jestli to objeví Smejkali, zas mě bude peskovat, že jsem na špatném vlákně thumbs up smileythumbs up smileythumbs up smiley
Re: Pisak
31. 05. 2006 21:02
Luděk napsal(a):
-

Šlupka to byla
> jako blázen, děti brečeli, ženský ječely, já měl
> zježený chlupy. Krásnej zážitek.

Luďku v Chorvatsku jsou nádherný bouřky, že? Jóó tyhle živly já můžuthumbs upthumbs up
avatar Re: Pisak
31. 05. 2006 21:13
To Evik 2:
Za tu dobu co tam jezdím jsem jich tam zažil mnoho a jedna hezčí než druhá. Nezapomenutelný zážitek mám ale někdy z r.93 z Vranova, kdy říznul blesk do stromu 5 m ode mě. Stál jsem akorát na terase chaty a opravdu mi zelekrizovaly všechny chlupy na nohách a stály mi ještě tak dvě hoďky v pozoru. Tenkrát jsem si možná i trochu ukráp do trenek. tongue sticking out smiley
Re: Pisak
31. 05. 2006 21:25
Strejda bydlí v Zagrebu na kopci směrem na Medvedici a loni to byla náádhera. Seděla jsem u okna, celý Zagreb jako na dlani a ty blesky jsem viděla jako bych byla přímo v te bouřce. Většinou je vidíš zdola nahoru, ale tam to bylo úplně jinak. Chrochtala jsem si jedna báseň.thumbs up smiley Taky jsme loni zažili bouřku u Imotski i s kroupama, ale tam jsem si tak nechrochtala, protože děti se bály a auto mělo čtrnáct dní starý rodný list .hot smiley
Re: Pisak
31. 05. 2006 23:39
:-) můžete, prosím, poradit ubytování v Pisaku? Blízko moře, ne moc drahé :-) jsme 3 a 2leté dítko. Děkujííí předem ....nebo poraďte :-) myslíte, že když tam dojedeme bez zamluveného ubytování, že tam pak něco seženeme? Chceme jet 26.6.06 a nevíte jaké jsou asi ceny? díky za info
Re: Pisak
31. 05. 2006 23:40
přeji hezký večer :-) můžete, prosím, poradit ubytování v Pisaku? Blízko moře, ne moc drahé :-) jsme 3 a 2leté dítko. Děkujííí předem ....nebo poraďte :-) myslíte, že když tam dojedeme bez zamluveného ubytování, že tam pak něco seženeme? Chceme jet 26.6.06 a nevíte jaké jsou asi ceny? díky za info (pošlete to prosím na mejl :-)
avatar Re: Pisak
01. 06. 2006 00:02
To Gabi :
S dvouletýmm dítětem bych Pisak nikomu nedoporučoval. Apartmán 40 m od moře je 30 m nad mořem.
PP
Re: Pisak
01. 06. 2006 00:24
přesně jak psal Luděk,Pisak s tak malými dětmi ani náhodou,pokud zrovna nejste současně vyznavači Alpinismu...
avatar Re: Pisak
01. 06. 2006 01:56
PP napsal(a):
-------------------------------------------------------
> přesně jak psal Luděk,Pisak s tak malými dětmi ani
> náhodou,pokud zrovna nejste současně vyznavači
> Alpinismu...


Podle počasí to vypadá tak, že to bude spíš pro vyznavače Ski-alpinismu, nebo ledního hokeje, a to skoro všude.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Luděk (01. 06. 2006 01:57).
Re: Pisak
03. 06. 2006 21:01
To Gabi:
Já bych to s tím chozením tak dramaticky neviděla. Byli jsme v Marušiči(podobný terén jako Pisak) A dvouleté dítko to zvládalo v pohodě. Nosič to měl horší :-), ale je pravda, že tahle čertice dodnes miluje chození-běhání po schodech. Co se týče ubytování určitě se dá sehnat i na místě(my jsem se v Pisaku takto ubytovali vloni),ale chce to trpělivost a nedat se odbýt prvním neúspěchem, nebo sáhnout po první nabídce. S ohledem na toho malého špunta bych vám raději doporučila najít něco předem.
Re: Pisak
04. 06. 2006 19:27
Zdravim,
13.7. vyrážíme poprvé do Chorvatska a vybrali sme si Pisak (hlavně kvli tomuhle fóru grinning smiley). A chtěl sem se zeptat, budeme ubytovaný na Zapadna Ulica 1, tak by mě zajímalo, jak je to v těchle končinách s plážema. Jestli se tam dá v klídku dojít na nějakou zapadlou plážičku, kde neni moc lidí smoking smiley. Hvala cool smiley
Re: Pisak
04. 06. 2006 21:51
to Crash: Já už tam touhle dobou budu taky (od 6.7.) a taky na Zapadna 1. Takže se tam setkáme a můžu poradit, ostatně ono není co radit, uvidíš sám až tam budeš. Dá se dojít na zapadlou plážičku a není daleko. Ve kterém apartmánu budete, respektive kolik Vás je? Žarko a jeho žena jsou moc hodní lidé. Dobře jste zvolili.thumbs upthumbs upthumbs up
Re: Pisak
04. 06. 2006 22:17
To Hulca:
Tak to zíram, už se těšim hot smiley. Máme zabookovanej apartmán 4, páč nám pan domácí řikal, že je lepší pro čtyři dospělý. Každopádně vybírali sme dost dlouho, tahle nabídka se nám zdála nejlepší, a taky myslim, že sme dobře udělalismiling bouncing smiley. A sem rád, že tam bude někdo známej thumbs up:, Budem mít průvodce yawning smiley.D. See you soon thumbs up smiley
Re: Pisak
04. 06. 2006 22:41
to Crash: Jo ten je dobrej. Loni tam byl s námi kámoš s rodinou a oni v něm bydleli. Je to v prvním patře, ale bez výhledu na moře, tedy jen částečně bez výhledu, ale to vůbec nevadí. Já mám stabilně na přízemí. No dáme panákasmiling bouncing smiley, ale asi jen jeden večer, protože my 15. odjíždímeangry smiley. Odkud jedete?hot smileyhot smileyhot smiley
Re: Pisak
05. 06. 2006 14:40
To Hulca:
Jo, o tom že nemá zrovna pětihvězdičkovej výhled na moře nám pan domácí řikal, spíš by mě zajímalo jakej je tam výhled na Biokovo. A prej tam je i velká terasa v přízemí, odkud je dobrej výhled na moře.
Jinak jedem z Kladna, už 13.7. ,ale cestou to vezmem přes Plitvice s přespánim ve Slunji, takže cesta to bude dlouhá cool smiley. No doufam že se přiřítíme v nějakej rozumnej čas, abysme eště pokecali thumbs up smiley
Re: Pisak
05. 06. 2006 15:16
Pisak už za 20 dní smiling smileyyawning smileysmiling smileysmiling smiley

Jen mám trochu obavy z počasí...

Nemáte někdo zprávy o tom, jak tam je, jaká je teplota moře apod. ??
Re: Pisak
05. 06. 2006 19:44
to Crash:
Výhled na Biokovo přímo "z tvého balkonu" je suprovej, no budu Ti asi muset poslat nějaký fotky, aby ses nabažil. A na té terase Tě budu čekat 14.7. večer (patří k tomu "mému" přízemnímu apartmánu). Pivečko bude vychlazený. Vlastně odevšad v Pisaku je neskutečnej pohled na Biokovo. Mrkni na www.kacha.cz , najdeš tam v galerii hafo mých fotek a i jiných autorů.hot smileyhot smileyhot smileysmileys with beersmileys with beersmileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Hulča (05. 06. 2006 19:45).
Re: Pisak
05. 06. 2006 19:51
to Danča:
Právě se vrátila kolegyně z Makarské. Říkala že se opalovali na pláži, bylo asi 25 stupňů a prý se i koupali - voda prej dobrá. No nevím kolik je na tom pravdy, znáte to, někteří lidé jsou tak dokonalí, že by bylo pod jejich úroveň, kdyby ta jejich dovolená nebyla taky tak dokonalá. No, ale věřme tomu a těšme se.
Jinak jedeme taky do Pisaku 21.6. Tak čau.
don
Re: Pisak
05. 06. 2006 19:54
Máš naprostou pravdu, kolegyně loni přijela a taky se chválila jak to nebylo super, a až někdy o vánocích z ní vylezlo, že ubytování stálo za houby a voda byla špinavá a studená atp. Ahoj
Re: Pisak
05. 06. 2006 20:59
Tak to je supr, já sem zhejčkanej z Řecka z Leptokárie, kdy sme měli pohoří Olymp jako na dlani, později bylo na dlani zase moře, když sme šlapali do třech tisíc na Mitikashot smiley. Jinak pivko dáme, třeba přispějeme troškou do mlýna "chlazenou" plzní z kufru auta smiling bouncing smileyspinning smiley sticking its tongue out.
A na ty fotky sem mrkal už tolikrát, že se mi o Pisaku už snad zdá. Ale vzhledem k tomu, že mě čeká červen plnej zkoušek ve škole, tak je to na zešílení. angry smileyhot smileyhot smileyhot smiley
Zatim GL&HF všem kdo už jedouthumbs up. Mimochodem, kdy vy jedete?
Re: Pisak
05. 06. 2006 21:03
Jedeme do apartmánu Mirjana.Nemáte někdo zkušenost s tímto ubytováním ev. majitelem?Díky za informace.
Re: Pisak
13. 06. 2006 10:38
Petr Kubíček - zadej bližší adresu - Put Vrulje 51 nebo Zapadna ulica 48 ? Nebo tam jedeš nedejbože od Adria-data-banky?

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Pisak
13. 06. 2006 13:22
to Jarda:
Všimla jsem si, že tady už několik lidí kritizovalo Adriadatabanku. To jsou s ní nějaké problémy, nebo je přes ní moc drahé ? Taky jsme o ní s přítelem uvažovali....
Re: Pisak
13. 06. 2006 14:23
Danča - píšu o tom jinde. Jejich cena je o 30-40% vyšší, než přímo u majitelů. Ověřil jsem si to vlastní zkušeností (ubytování v Rastoke - 1. rok přes ně, druhý a další už s majitelem). Uznávám, že mají pěkné webové stránky, čerpám tam doplňující informace o svých "kandidátech". Co se týče srevisu, tak nemám nejmenších námitek, ale nechají si to dobře zaplatit.
Re: Pisak
14. 06. 2006 01:39
Nazdar Jardo tak jsem tam tu tvoji kuču pěkně sondoval, včetně domácí. Mám nějaký fotky..Byli jsme v Pisaku na chalku v místní konobě u vody.Moc tam dobře vařej a cenově ok.Voda byla 21 c ,potom se krapet ochladila.Ted tam jedu za 6 dní tak ti začnu zahřívat tu domácí ,né?



Upraveno 1krát. Naposledy upravil lada (14. 06. 2006 01:39).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 260
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.