Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pisak

Autor sika 
Re: Pisak
07. 06. 2011 15:19
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (26. 02. 2013 09:42).
Re: Pisak
07. 06. 2011 19:58
Ahoj Miloši, ty bláho viděl jsi ty schody na videu?Jana se s tebou rozvede u Mira jich bylo míňspinning smiley sticking its tongue outJinak přejem s Peťou krásnou dovolenou a bez mráčku a doufám že po dovče dorazíte za nama aspoň na výkendsmileys with beerAhoj Marta
Re: Pisak
08. 06. 2011 12:52
Opravdu tu nikdo nebyl/ nechodil kolem apartmanu Lara , majitel Petar Kuzmanić na Put Vruje 20? Zacinam se desitgrinning smiley
Re: Pisak
08. 06. 2011 14:35
Asi bych se taky děsila,dej si v Googlu do vyhledávače -apartmány Lara a máš to tam i s obrázkama.
Re: Pisak
10. 06. 2011 16:57
Ahoj Pisakáři, na webu STUDENAC je psáno, že je v Pisku nový obchod. Jde o nový obchod nebo jen

proběhla rekonstrukce stávající sámošky ? Děkuji Milda již brzy!
Re: Pisak
28. 06. 2011 11:31
Tak sme se vratili z Pisaku, opravdu nadherna vesnicka, aparman Lara skvely, kousek k mori, bude se nam hodne styskat. K tomu obchodu, vim jen o jednom, prave studenac uprostred,asi to bude rekonstrukce, byl celkem novy - nemuzu porovnavat, letos sme tam byli poprve.
Re: Pisak
29. 06. 2011 13:34
Ahojky, prosím je v Pisáku veřejný internet nebo spíše připojení vlastního k WiFi např. v turist biru? Díky za odpověď
Re: Pisak
04. 07. 2011 22:28
Ahojte vsetci Pisakari, sledujem uz dlhsie toto forum a aj vdaka Vam som pred dvoma rokmi objavila to nadherné miesto - Pisak. Tento rok ideme znovu smer Pisak. Mame to za 26. hot smiley
Vsetkym co sa tento rok chystaju do Pisaku stastnu cestu a vidime sa..... thumbs up smiley
avatar Re: Pisak
05. 07. 2011 14:33
Zuzi já do Pisaku za 21 dní
Re: Pisak
08. 07. 2011 22:19
Ahoj přátelé Pisku! Na ten obchod si odpovím sám - proběhla rekonstrukce a mírné rozšíření prodejních

prostor. Zelinářka/zboží o 1000% lepší/ se přestěhovala o cca 10m výš. Já letos Pisak potřetí /17.6. - 2.7./, myslel jsem,

že mě to přejde, ale opak je pravdou - chci tam zase. Mějte se a pište. Zdraví Milda

P.S. Pozdrav Hulčovi a jeho partě do Drveniku !
Re: Pisak
09. 07. 2011 21:47
Dobrá zpráva,vyrážíme 16.8 a už se nemůžu dočkat- Pisak nás okouzlil...všem přeji krásnou dovolenou.
Re: Pisak
13. 07. 2011 14:45
Ahojte všetci čo ste sa tento rok uz vrátili z Pisaku. Píšte , píšte, píšte najnovšie info a postrehy. Ja to mám už za 17 a neviem sa dočkať.
Tak nech sa trochu navnadíme my všetci, ktorých Pisak ešte len čaká. Dik a zdravim....
Mia
Re: Pisak
16. 07. 2011 11:17
Prosím o radu - hľadám apartmán, ale neviem sa zorientovať - malo by to byž čo najbližšie k moru, niekde smerom k plážičkám, ktoré bývajú prázdnejšie, aby sa tam dalo chodiť aj so psom. nemusíte mi hovoriť konkrétny ap., stačí, na ktorú časť Pisaku sa mám orientovať, kde hľadať a vyberať.
Ďakujem.
Re: Pisak
16. 07. 2011 13:57
Hledejte na Put Vrulje to je ta cast bliz k Brelesmileys with beer
Re: Pisak
19. 07. 2011 15:32
Ahoj, chci se zeptat, znáte někdo v Pisaku paní Rose Kuzmanić? Dostala jsem na ni kontakt od paní Věry Kozmar, ale prý nemají www stránky. Tak se pídím někde jinde smiling smiley
avatar Re: Pisak
20. 07. 2011 01:46
Rodin Kuzmanič je v Pisaku několik
Například majitel restaurace s rybami je Kuzmanič.
Re: Pisak
20. 07. 2011 06:46
Aj majitel Villa Porat je Kuzmanič celá tá ulička je Kuzmanič.
Re: Pisak
20. 07. 2011 09:50
Děkuji za info. Právě jsem zjistila, že mají z domečku staveniště, takže to se mi moc nelíbí. Jsou to prý spíše nedostavěné apartmány. sad smiley
Re: Pisak
20. 07. 2011 09:56
Hledala jsem zpětně informace k ville na Put Vrulje 80 a moc jsem toho nenašla. Nevíte někdo jakým jazykem se majitelé domluví? jací jsou majitelé? je výhled na moře ze všech apartmánů? Pán mi nabídl apartmán č. 5 je to pro dvě osoby, nebydleli jste tam někdo? Děkuji za odpovědi.
Re: Pisak
22. 07. 2011 13:16
Ahoj,včera večer navrat z Pisaku .od 9.7.do 21.7. pobyt v Apartmanu Ilja v ulici Put Vrulje. krásná dovolená,v Pisaku poprvé a spokojena celá rodina.hezký místo,příjemní majitelé, 7dní vedra 35-38 ve stínu,pak 3dny 33stupnu,poslední dva dny mráčky,ale teplota 26-30.prostě pěkná dovča.reastaurace o něco dražší než ve Staniči ,ale jídlo ok.malé nedostatky tam jsou sem tam,ale o to nejde.Pisak krásný místo.
Re: Pisak
22. 07. 2011 16:11
Bydleli jsme před 2 roky ve vedlejším, větším (pokud je to vila Cuca:-). Výhled na moře je mezi stromy, ale je, stromy krásně stíní, což je výhoda.
Pod domem je plážička téměř soukromá, dost hezké místo. No, vede k ní cca 100 schodů, ale člověk si zvykne... voda, klid a pohoda to vynahrazuje. Můžu poslat pár fotek, ale ten člověk to má na svých stránkách docela výstižné... Majitel určitě mluví anglicky, němčina myslím nic moc...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jana II (22. 07. 2011 16:12).
Re: Pisak
29. 07. 2011 07:40
Ahoj,včera jsem se vrátil po 14 dnech z Pisaku,je to opravdu pěkné ,klidné městečko.Počasí až na 3 dni které jsme využily k výletům ,kdy lehce pršelo bylo super.Ten kdo má rád klidnější dovolenou,ne přecpané pláže jako Baška Voda,Brela si zde přijde na své.
Re: Pisak
09. 08. 2011 07:22
Dobrý den. O víkendu jsme se vrátili z Pisaku. Před dovčou jsem měla mega depku, že jedeme kamsi..no co vám budu povídat. Paráda. Krásné moře, delfíny z terasy 4x jsme viděli.. Byli jsme v Omiši, Splitu a zmrzlina nejlepší v Pisaku. Z Makarské jsme po 3 hodinách včetně cesty ujeli.
Jenom příště PISAK ano, ale Haus Mate na Západní ulici už nikdy..Sice ubytování super, pláž super..ale pan domácí..děs běs. Chodil do apartmánu kdy se mu zachtělo..když byl domovní řád - klid 23-7 hod a 14-16 hod..tak na teräse se nesmělo ani šeptat a už vůbec šoupnout židíl. Budili jsme mu rodinu a nebyli normální. A chodil si tam kdy chtěl, jelikož to je jeho KUČA.
Prosím Vás zkuste mi poradit super domácí a blízko vody a soukromou plážičku. Všechno ok..ale pan domácí a jeho rodiný příslušníci byli u vody jak hlídací psi.
Re: Pisak
09. 08. 2011 20:39
Aj my sme sa v nedeľu vrátili z Pisaku.Dovolenka na 1*******!!!! Miesto, ubytovanie a pláže , no niečo fantastické pre rodiny
s deťmi.Boli sme ubytovaní u p. P.Kuzmaniča v apart. LARA, spokojnosť nadovšetko, myslím obojstranná.Pán domáci nás
ešte aj povozil na svojom člne a ponúkol vlastným úlovkom rýb.A keby chcel mohol nás veľakrát upozorniť, lebo náš 22 mesačný synátor veru siestu ani nočný kľud nerešpektoval.Takže môžem len dodať CHVALA ZA ODMOR!!!
Vrátili by sme sa tam aj na budúci rok - uvidíme?!
Re: Pisak
02. 09. 2011 11:49
Zdravím všechny kdo byli v Pisaku. Strávila jsem hodiny pročítáním tohoto fora, pak hledáním a prohlížením apartmánů, ale bohužel zatím nemám nic. Nemáte prosím někdo kontakty na ubytování, jsme dva a pes. A jen tak na blind mám obavy i když domků je tam jako naseto.
Děkuji moc za každé info. Katka
Re: Pisak
04. 12. 2011 16:16
Ahoj ..tak už mám rezervaci na červenec do Pisaku..pojedem do stejnýho apartmánu jak minulej rok tak snad vše dopadne..už se těšíme..kdo tam taky vyrazíte? děti už o tom doma povídaj..jsou horší než jásmiling smiley)
Re: Pisak
01. 01. 2012 22:03
Ahoj, nebyli jste někdo ubytovaný v apartmánu SILVANA?zajímalo by mě to ubytování, nikde jsem nenašla fotku objektu. Letos se do Pisaku chystáme, vypadá to nádherně,už se tam těším smiling smiley
Re: Pisak
02. 01. 2012 23:01
Ahoj, tak už také máme rezervovaný Pisak na červenec, jedeme tam už potřetí za sebou a podruhé do stejného apartmánu.
Moc se už těšíme a doufám, že nám to nic nepřekazí.spinning smiley sticking its tongue out
Re: Pisak
03. 01. 2012 18:23
ahoj endy66 my letos taky do Pisaku podruhý..je tam pěkně...do jakyho apartmanu jedete? my v Put Vrulja apartmán Ilja.jedeme 26.7.
Re: Pisak
03. 01. 2012 19:13
Tak to se tam uvidíme,jedeme do Put Vrulje,ap.Delfín smileys with beer
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 182
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.