Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pisak

Autor sika 
avatar Re: Pisak
08. 04. 2011 22:29
Šolime, to musíš takhle....Hulčo, na dobrou noc, ať se ti zdá o Pisaku pod zeleným deštníčkem....R.
PS. Hulča a Jituš jsou jediní fóristé, kteří mě viděli u Jadránku v reálu....
Re: Pisak
09. 04. 2011 09:00
Na ten dotaz k apartmánu Anka:
Je to malá ulička s pěti apartmány nad mořem v Put Vrulje. Tedy směr Brela od přístavu v Pisaku, až na konci vesnice.
Nádherný výhled, klidné místo. K moři místy velmi příkré schody. Dole dvě pláže. Jedna je fotce od pana Vávry. Druhá je za skálou k přístavu. Naproti ní je ten známý kámen, asi dvacet metrů od břehu. Na západním konci kamene je dost prudký proud směr přístav, bacha na malé děti i na lehátku, hlavně odpoledne začne občas prudce a dost náhle foukat. Za kamenem moře prudce klesá, ale kolem něj je spousta ryb. V kamenu je díra, kterou se dá proplavat kámen na nadechnutí( já nedoporučuji), mezi rybkami.
To místo je príma, pokud tam není velký nával lidu.
Posezení na terase parádní, ubytování hezké. Večer občas dost fouká.
S panem Vávrou jsem tam nebyl, aktuality neznám. Pouze přikládám vlastní letitou zkušenost s místem i lidmi kteří v této uličce žili nebo žijí.
Hezký pobyt.
Re: Pisak
11. 04. 2011 12:13
Rero, dostala jsi mě s tím deštníkem. Jsem tady.

Pro Šolima (alias Mildu). Loni jsem v Pisaku nebyl, ale myslím na toto skvělé místo skoro denně. Letos ještě nevím, uvidíme. hot smileyhot smileyhot smiley
Nevím jestli to už tady náhodou nebylo, ale pro jistotu přidávám odkaz:
[www.360cities.net]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Hulča (11. 04. 2011 12:22).
Re: Pisak
11. 04. 2011 14:11
Zdravím,také jedeme s Vávrou do apart.Miro,už se moc těším.
Re: Pisak
11. 04. 2011 18:08
Ahoj Hulčo, jsem rád a věřím, že většina Pisakářů, že jsi zpět. Jestli nevíš, pojeď koncem června.
Já jedu 17.6. ke Kapovičovi, takže k sobě/čili na čaj/ bychom to měli blíže než od Mira haha.
Zdravím Milda Démon
avatar Re: Pisak
11. 04. 2011 20:19
Ahojte. Hulčo, jsem moc, moc ráda, že jsi se ozval. Ten odkaz je supr, taky vzpomínám. Je to jedno z nejmalebnějších míst v Chorvatsku.
Věřím,že Ti Pisak zase vyjde........je to velká vzpruha pro "přežití" roku. Měj se fajn, a...a ozývej se. Jen tak je všechno - jak má být. A jistot moc v životě teda není....Navíc, takový znalec Pisaku....Zdraví R.

Re: Pisak
01. 05. 2011 20:07
Děkuji za odpověď a také vám přeji krásnou dovolenou.
Re: Pisak
04. 05. 2011 15:39
Zdravím,v apartmánu Anka jsme byli 3x,je to tam úžasný.Krásný výhled,klid a ty schody k moři se dají vydržet.Domácí je super.Byli jsme v přízemí,vybavení v pohodě,čisto.Pisak a tenhle apartmán milujeme,máme tři děti a ty jsou vždy spokojené. Jedině co dokáže potrápit je vítr.Přeju krásnou dovolenou.
Re: Pisak
26. 05. 2011 21:39
Ahoj Pisakáři, byly v nabídce Konoby Porat v roce 2010 "Kalamary z žaru"? Děkuji Milda
avatar Re: Pisak
27. 05. 2011 13:02
Ano dával jsem si tam Kalamary Parisien a bylo jich tam více druhů.

Re: Pisak
27. 05. 2011 13:22
Ahoj,taky tam jedu letos,jaka restaurace v Poratu je? ceny a nabídka jaká je? děkuju
avatar Re: Pisak
27. 05. 2011 14:17
Ahoj Karle
V Pisaku jsou 3 restaurace ve 2 se dá jíst.
Jedna je zaměřena spíše na ryby atd
Ta druhá je něco jako picerie ale ryby jsou tam také.
Ta poslední spíše jako kavárna a pití.
Ve všech se samo sedí venku.
Tady jsou dvě z nich
Tady napravo na fotce je Porat

Pohled z restaurace


avatar Re: Pisak
27. 05. 2011 15:00
Ahojte. V Pisaku - Porat/nad restaurací/ jsem bydlela. Jídelníček - ale rok 2009/zase se to ale tolik nemění..../ Fajn se sedí ve venkovní části restaurace. Uvnitř jsem vlastně ani nebyla....
Zdraví R.
Re: Pisak
27. 05. 2011 17:30
Děkuju,snad maj i něco z Madarské kuchyně(romské) ... Milan tomu rozumí.. smiling smiley
avatar Re: Pisak
27. 05. 2011 17:33
karelhorvath napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Děkuju,snad maj i něco z Madarské kuchyně(romské)
> ... Milan tomu rozumí.. smiling smiley


No jedině že bys to vzal přes Madary a tam nějakého sejmul,naložil a v HR by byla bezva grilovačka.smiling bouncing smiley
Karle smileys with beer
Re: Pisak
27. 05. 2011 18:58
a která ta restaurace v Pisaku je lepší? ..jedu z Prahy a nejezdím pres Madarsko,i když s mým jmenem sem v Madarsku skoro jak domasmiling smileysmoking smiley
Re: Pisak
28. 05. 2011 09:46
Reaguji na příspěvek - restaurace v Pisaku. No nic moc. Věděli jsme o dvou. Vše dost drahé (6/2010). Jezdili jsme autem do Promajny, vše levnější, i pivo za 12. A vzhledem k tomu, že je povoleno 0.5 promile, tak se dalo jet i zpátky smiling smiley Byli jsme ubytováni v apart. MATE, super domácí, víno po celý pobyt, plus oběd (nebo večeře), občas nějaká okurka.....Moc se nám tam líbilo, i když jsou dost velké mořské proudy a teplota vody se často měnila. Super výlet rafting po Cetině.
Re: Pisak
28. 05. 2011 13:34
Moje zkušennost z před třemi lety byla dobrá. Pivo sice za 15, ale ta restauračka v přístavu s grilem neměla chybu. Porce jako hrom, nedalo se to všechno sníst. A na velikost porce cena dobrá.
Re: Pisak
02. 06. 2011 21:27
Poznáte nejaký apartmán 4+2 pre rodiny s malými deťmi...neďaleko pláže, aby schodov nebolo veľa?
Re: Pisak
03. 06. 2011 07:58
V Pisaku sme boli v roku 2006. Bývali sme vo Villa Porat(www.villa-porat.com). Je to hneď na pláži, majú vlastnú reštauráciu, ktorú o 22:00 striktne zatvárajú, takže tam nehrozí bordel v noci. Pláž je vhodná aj pre malé deti, samozrejme dozor rodičov je nutná. V okolí sú nádherné pláže, nájdete aj opustené smerom na Vrulju, kde pri truške šťastia budete sami. V hlavnej sezóne je tam dosť rušno, ale je to velmi pekné miesto. Apártmany sú moderné, čisté klimatizované a zaplatitelné. Domácí sú velmi milý ludia. Problém môže byť len s hlučnými susedmi a s parkovaním. Majú síce garáž, ale väčšinou to zaberú tí prví, alebo tí chitráci čo prichádzajú do jedného apartmanu aj s dvomi autami, ale miesto sa vždy nájde. Schody sú len vo vnútri na poschodie.
avatar Re: Pisak
05. 06. 2011 09:36
Mám dotaz.
Letos jedu už po několikáté do Pisaku.
Tento rok by jsme se chtěli vydat na výlet do Dubrovníku.
Co vím je to nějakých cca 130 km po magistrále.
Absolvoval někdo tuhle cestu?
Jak dlouho trvala cesta?Myslím Pisak-Dubrovník?
Re: Pisak
05. 06. 2011 16:19
Co stoji ubytovanie pre 2 osoby vo vile Porat?
Re: Pisak
05. 06. 2011 20:35
Doporučujem navštíviť ich web a mailom sa opýtať. Viem že majú aj malé "studio apartmany", ale nemám tušenie čo to stojí dnes.
Je už pomerne neskoro na objednávku pobytu v takej oblúbenej lokalite, ale možno budete mať šťastie.
Re: Pisak
05. 06. 2011 21:25
Milane, nějak se mi to nezdálo. U sjezdu od Šestanovce je Dubrovník cca 170km.
Kouknul jsem na plánovač a ten říká 179 km. Nás by to také lákalo, ale je to daleko.
Napadl mne autobus, jenže jejich jízdní řády jsou pro mě šp. vesnice. Zdraví Milda letos Pisak
Re: Pisak
05. 06. 2011 22:01
Podle ViaMichelin je to z Pisaku do Dubrovníku 174km a 3hodiny cesty.
avatar Re: Pisak
06. 06. 2011 02:31
No mě spíš šlo o to, jestli to už někdo jel,jako celodenní výlet.
Brzy ráno vyjet a tak.Jestli to po cestě bývá nějak zasekané nebo něco takové.
Letos pojedeme do Pisaku po čtvrté a pořád to jen plánujeme ten Dubrovník.
Tak nevím....
Re: Pisak
06. 06. 2011 05:45
My sme boli v Dubrovniku v roku 2007. Vtedy sme boli ubytovaný v Staniči, čo je vedla Pisaku. Na detaily cesty si nepamätám, ale bolo to určite v pohode. Určite sa to oplatí, Dubrovnik je nádherné mesto. Času má človek na dovolenke dosť a tých 350 km sa dá spraviť. Doporučujem ešte navštíviť Mostar v Bosne-Hercegovine. Je to celkom blízko, my sme to zvládli za jeden deň aj s výletom do Medžugorje. Ste tak blízko, bola by škoda neísť. Časom by ste lutovali. Do Bosny potrebujete cestovné pasy. Ten kúsok cez Bosnu na magistrále sa dá aj s občankou, ale si už presne nepamätám.
DH
Re: Pisak
07. 06. 2011 13:33
Ahoj všem,

ráda bych se zeptala někoho, kdo byl ubytován v apartmánu Kapovič, jak daleko je to k moři, spíše jestli je to na pláž po cestě, po schodech nebo nějakou krkolomnou cestou? Jedeme tam v srpnu 4 dospělí a 2 děti. Nebudete tam někdo tady odsud?
Jedeme do Pisaku poprvé, loni jsme byli na Hvaru v Ivan Dolaci a byli jsme moc spokojení, tak doufám, že Pisak splní naše očekávání.

Díky moc za jakékoliv info.

Dáša

Jinak jsem pročetla celé forum o Pisaku, takže hlavní info o něm mám, jen bych spíš chtěla info k apartmánu a plážím.
avatar Re: Pisak
07. 06. 2011 14:00
DH
tady to máš
cesta k moři




výhled


DH
Re: Pisak
07. 06. 2011 14:16
Ahoj Milane, děkuji asi za fotky, ale nic se mi nezobrazilo, tak nevím, zda není chyba u mě:-) Poslala jsem ti mail, tak kdyžtak to zkus poslat do mailu, prosím.
Moc děkuju!

A ještě se zeptám, apartmán Kapovič, je to dobrá volba? Ono už moc apartmánů volných nebylo v tom srpnu, spíš nic, což mě překvapilo, jelikož vždy jezdíme bez zajištěného ubytování.

Kam je dobré zajít si v Pisaku na jídlo? Podle fotek vidím stále jen tu jednu hospůdku na pláži, je tam event. jiná, zapadlá?

Díky, D.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 69
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.